• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Září 2010

(Zamčená)
8. února 2011 
eli:já se už i modlím at zaprší trošku at se ochladí je tady hrozně
12. čer 2010 v 11:57  • Odpověz
ant: Když jsem byla v Praze, tak tam každý večer co byly ty šílené teploty - tak yvždycky pršelo, ale tady ne... Tak jsem zvědavá! Ráno jsem zalila zahrádku, tak snad večer nebudu muset a sprchne :wink:
12. čer 2010 v 11:58  • Odpověz
holky, nejak se mi seka komp....tak ho musim restartnout....ale hned pak vas doctu :slight_smile:
12. čer 2010 v 11:58  • Odpověz
syf:ok :wink:
12. čer 2010 v 11:59  • Odpověz
@antana123 tady taky ani mráček mně to připadá jako by se to počasí zbláznilo :unamused: nohy mi taky otekají a dost silně ale včera mi bylo fajně nohy jsem si chladila na koupáku a bylo mi super nebyly ani spuchlé :wink:
@eliska_v to se máš že nemáš nohy napuchlé :slight_smile:
holky budem asi bez porodného :frowning2: a budou snižýovat mateřskou :angry:
12. čer 2010 ve 12:00  • Odpověz
luci:jakto??kde si to četla??
12. čer 2010 ve 12:02  • Odpověz
luci: Kde jsi to slyšela??
12. čer 2010 ve 12:02  • Odpověz
@antana123 už mně štvou :angry: :angry: :angry: snad to nás ještě mine :frowning2:
12. čer 2010 ve 12:03  • Odpověz
luci: To snad ne! To si už dělaj snad prdel!! :angry: :rolling_eyes:
12. čer 2010 ve 12:03  • Odpověz
@eliska_v taky mně stím už serou to není možné,nejdříve lidi nalakají a pak tohle jsou to prostě svině :angry: :angry: :angry: :angry:
12. čer 2010 ve 12:05  • Odpověz
jsiu to hajzlové :angry: :angry: :angry: :angry: :angry:
@lucinecka222 : Ale víš co? Co se vůbec do toho furt hrabou-proč to sakra nemůžou už nechat být!! :angry:
@antana123 : Přesně!! :angry: :angry:
12. čer 2010 ve 12:06  • Odpověz
@antana123 přesně tak,i to málo co máme nám chcou vzít :angry: :angry: hlavně že oni maqjí prachu dost :angry: :rolling_eyes:
12. čer 2010 ve 12:07  • Odpověz
@eliska_v protože potřebují víc peněz pro sebe no a mi je nezajimáme i to porodné jim už vadí že dostáváme :angry:
12. čer 2010 ve 12:08  • Odpověz
nechápu proč šetří zrovna na nás
@antana123 jo to nepochopíme asi nikdo :frowning2:
Tak jsem z5 :slight_smile:
anty....nahore mam asi 9kg...zvazim se zitra....vzdycky se vazim rano a pred snidankou....tak ted uz je na to pozde :grinning:
Jinak nohy mi neotekaji...zatim :slight_smile: Ale jednou mi otekly...asi pred dvema tydny a bylo to desne neprijemne...takze te boroku lituju...pomaha na to vubec neco?
Me trapi bolest stydke kosti....ale jen v noci...nemuzu se prevalovat z boku na bok...musim udelat mezipristani na zadech...to vetsinou jeste stihnu usnout :grinning: ....ja nevim cim to muze byt. Prvni noc co jsem spala s tim tehu polstarkem me nebolelo vubec nic, tak jsem se radovala, ale predcasne...nastesti to boli jen v noci...ale je to au au :frowning2:
12. čer 2010 ve 12:42  • Odpověz
Min. tyden jsme se zapomneli blysknout...takze napraveno a dalsi foto do serie je hozena do alba :slight_smile:
12. čer 2010 ve 12:44  • Odpověz
Tak se mi po hodine podarilo zprovoznit ten muj zdorb a tady nikdo :confused:
12. čer 2010 ve 12:58  • Odpověz
@safryy jsem tady já :wink: kouknu na fotečku :slight_smile:
12. čer 2010 ve 13:00  • Odpověz
@safryy krásně roste :wink: tobě leze pupík ven?
12. čer 2010 ve 13:02  • Odpověz
saf: Já jsem hned co jsi napsala mrkla na pupíka... Moc hezkej :wink:
luc: Já si myslím, že mě pupík taky tak do měsíce vyleze ven :sweat_smile:
12. čer 2010 ve 13:12  • Odpověz
luci...no zacina se drat ven potvurka :grinning: Ale jen z prave poloviny...vypada to docela srandovne....kazdopadne jsem mylsela, ze zustane zalezly.....ale uz si to urcite nemyslim :stuck_out_tongue_closed_eyes:
eli....dekuju...tez jsem ti okoukla dopol pupik...a na to, ze jsi o 4 tydny min nez my....si myslim, zes nas uz prerostla :grinning:
12. čer 2010 ve 13:18  • Odpověz
@eliska_v mně asi nepoleze u malé jsem ho mněla taky normalně uvnitř :slight_smile:
jinak do albíka dávám fotky ják břich včera z bazenu tak i malé :wink: :slight_smile:
12. čer 2010 ve 13:18  • Odpověz
Ahojky vespolek,
tak jsme se dnes s manžou vyspinkali do půl desáté a hned jsme vyrazili směr Tesco doplnit zásoby. Byli jsme tu jak u snědeného krámu. Krom papáníčka se nám podařilo sehnat i letní kalhoty pro manžu a pro mne bílé krásné tílko. Tak mám radost. :slight_smile:
No, cestou domů jsme si dali v Říčanech výbornou zmrzlinku a teď jsme se doma pustili do melouna :slight_smile:

@antana123: jé, první narozeninky. Holky představte si, že za rok a kousek se tu budeme natřásat jak sulc blahem a taky jako pyšné matky ročních prcků :slight_smile:
@daja.had: jé, tak to jsi taky moc dobře nakoupila. Jj, ty látkáče zpočátku dost stojej, ale pak už je to bez investic a ke všemu jsou tak krááásný :grinning:
@eliska_v: jé, tak na chaloupce, to se taky krásně máte. Tak si užij jahůdek a přírody a manži a rodičů, ... Snad Ti polevěj i ty záda
@ojo: tady to ráno vypadalo, že bude zataženo a ještě skoro v 10 hodin bylo "jen" 22 stupňů. No a zatím, co jsme nakupovali, tak se mraky taky rozehnali a je už 28 ve stínu.
Pane jo, jdeš na přímé slunko, to máš můj obdiv, to dávám až tak v 18-19 hod. :slight_smile:
@lucinecka222: tak co to tvé spálené tělo? Spala jsi? Tak si udělejte nějakou zábavu doma. Třeba tě malá může natírat jogurtem nebo zákysem, bude se jí to líbit, to normálně dělat nemůže :grinning: a bude to užitečné pro obě :slight_smile:
@beru3nek: no, na dnešek plánujeme vyklízení skříní a tak ..., tak jsem na nás zvědavá. Zatím tu ležíme na gauči jak chcíplotinky.
@rennu: no tak super, aspoň se ti dobře spalo. Když si dobře odpočneš, tak určitě další výsledk budou O. K. :slight_smile:
@safryy: tak to nevím, s kým si nakonec to počasí měnila, protože tady vedro zůstalo :slight_smile:.
12. čer 2010 ve 13:19  • Odpověz
saf: Jo ten náš rošťák si asi myslí, že jsem nafukovací :grinning: :grinning: :sweat_smile:
@safryy no rostem všechny pěkně :wink:
eli...to jsem to prehnala s tema 4ma tydnama...je mezi nama mensi rozdil :slight_smile: ....takze oprava na tri tydny :slight_smile:
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.