• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Září 2010

(Zamčená)
8. února 2011 
saf: To neřeš... :grinning: :wink: Ale je pravda, že malej asi ze mě chce mít malou velrybu!! :grinning: :sweat_smile:
12. čer 2010 ve 13:20  • Odpověz
kov...taky nevim s kym...ale tu je bajecne...vzduch chladny ale teplo...venku azuro ale sem tam oblacek....ja jsem naprosto spokojena :stuck_out_tongue_closed_eyes: To jste se prospali uplne do ruzova...ja rozlepila oko v sedm :slight_smile: a obchod nas teprve ceka...moc se mi tam nechce, ale mame to par minut cesty a jist je treba ze :grinning:
12. čer 2010 ve 13:22  • Odpověz
@kovalda juvajda ty máš nápady :slight_smile:)) :grinning: :grinning: :grinning: to by dopadlo ,bych musela prát a ulkízet jak by byl všude bordel :grinning: záda bolí jojo hold to musím vydržet no :frowning2: ani podprdu nemužu nasadit bo to štípe jak hrom,no spát sem skoro nemohla furt jsem se točila abudila a to jsem spala bez trička takže nahoře bez :grinning: :grinning: asi ve tři ráno jsem zjistila že když mám tričko tak to tak nebolí jak se chci otočit :unamused: no nevěděla jsem jak spát no dneska to bude snad lepší no :frowning2:prozmněnu je mi dneska opravdu špatně a malí mně kopká trošičku ale jistě pod prsa :slight_smile: co ty jak prožíváš dnešní den :wink:
12. čer 2010 ve 13:24  • Odpověz
eli....asi tak nakonec dopadnem vsechny :grinning: Ja jsem za brusek rada...ze zacatku to vypadalo jak opuchly spek...takze jsem se manzi vzdycky ptala kdyz jsme sli ven....vypadam tluste nebo tehotne? :grinning: A protoze me zna, tak vzdycky povidal, ze tehotne....ale ja jsem se citila jen tluste :grinning: A ted uz tehotne vypadam, tak jsem spokojena :grinning:
12. čer 2010 ve 13:24  • Odpověz
@safryy ja oka rozlepovala celou noc :frowning2:
12. čer 2010 ve 13:25  • Odpověz
luci...a nemas doma nejaky krem na spalene zada? Nebo nejaky po opalovani? Tim by te mala maznout mohla a treba se kuze trochu zklidni :wink:
12. čer 2010 ve 13:26  • Odpověz
@safryy: jů, bříšečko krásně roste :slight_smile:

@eliska_v: panečku, malej teda roste :slight_smile:. Jak jsem koukala na zahrádku a tak ..., tak ho i ještě pěkně nakrmíte.
12. čer 2010 ve 13:41  • Odpověz
Holky tak jsem ještě nafotila...Hodím to do albíka :grinning: :dizzy_face:
12. čer 2010 ve 13:44  • Odpověz
@lucinecka222: jejda, tak to sis asi moc neodpočla, tak se hlavně dneska hlídejte s tím sluníčkem a hodně pijte :slight_smile:

@safryy: tak to mě se dnes vyjímečně i do obchodu chtělo, fakt jsme tu neměli skoro nic k jídlu :slight_smile:.
12. čer 2010 ve 13:46  • Odpověz
@safryy krémem normálním mně namazal chlap ráno a to jsem ještě skučela :cry: hodně to bolí a malůá by plácala a mně by piclo :grinning:
@kovalda jojo to piju a nepospala no ráno mi začalo kolem šesté do ložnice svítit slunko a tak sem mněla po spaní :frowning2: snad to bude dneska lepší na slunko dneska nelezu :wink:
@eliska_v už se kouknu :wink: ja už tam mám nějaké nové :slight_smile:))
12. čer 2010 ve 13:49  • Odpověz
Holky já když se vidím na těch fotkách...Tak jsem zvědavá kam to až poroste :grinning:
12. čer 2010 ve 13:52  • Odpověz
@kovalda jo to já do opchodu pujdu až mi dojde mateřská jo jinak holky včera jsem našla kalkulačku kde si mužete vypočítat na co máte nárok :slight_smile:
http://www.penize.cz/kalkulacky
12. čer 2010 ve 13:54  • Odpověz
holky mně se ta malá nějak nezdá,má uplně červené oči a pořád mi jen smrká :frowning2: snad nemá alergii :cry:
12. čer 2010 ve 14:13  • Odpověz
@eliska_v: mně taky přijde, že mi pupík roste přímo před očima, obzvláště co jsem doma a mám čas to pozorovat :slight_smile:
12. čer 2010 ve 14:22  • Odpověz
no tady to nějak umřelo ja jdu poklidit a pak se zajedem podívat na zahradu tak papa večer :wink:
12. čer 2010 ve 14:31  • Odpověz
saf:krásný pupík a na ty oteklé nohy mě pomáhá mít je co nejdýl ve vrchu a taky se namáčím ve studené vodě,ale už se mi zvykla
kov:jo za rok se budeme krásně pyšnit našema miláčkama se těším
a pupík ted budu fotit častěji je to děs jak rychle roste zítra ho zkusím vyfotit nebo příští týden uvidíme jak to půjde
12. čer 2010 v 15:27  • Odpověz
Holky vy máte krásné pupíčky :slight_smile: já mít takový nebudu :frowning2: jak mám nízko dělohu, tak mi sahá jen asi 1cm nad pupík a strachuju se, aby tam měl mrnousek dost místa a vešel se tam, nebo aby nám nezakrněl :frowning2:

Ad porodné, mateřská atd....tak Top 09 to měla v programu a bylo jasné, s kým půjdou do koalice, takže kdo jste je volili nebo kdo nešel k volbám....tak to ted máme.....chápu, že je třeba snížit státní dluh, ale za jakou cenu...nepořizuju si dítě kvůli porodnému ani soc. dávkám, ale ve stávající situaci budu muset pomýšlet, zda budeme mít na to si pořídit i druhé...asi bohužel ne :confounded: V jiných zemích třeba takové výhody nemají, ale pokud chtějí vše zdražit a snížit mateřskou, platy, tak obyč.lidi na život mít nebudou.....
12. čer 2010 v 16:12  • Odpověz
@rennu neboj určitě ti pupík vyroste :slight_smile: každému roste jinak ale roste :wink: a mimi bude určitě v pořádku :slight_smile:
12. čer 2010 v 16:17  • Odpověz
Ahojky holky, tak jsme zpátky! No co bych vám povídala.....nákupy super, pořídily jsme vše co jsme chtěly....ale to ostatní děs a hrůza - venku asi 30stupňů, v autě tak 60 a ta chůze úmornáááá :stuck_out_tongue_closed_eyes: Mám pocit, že se z toho budu vzpamatovávat hodně dlouho!
Ale dala jsem si sprchu, teď mám nožky hore, jahůdky před sebou......tak je to krapet lepší :grinning: To moje zlatíčko by se mělo taky každou chvíli vrátit, už zvládnul vydělat a zároveň teda taky utratit :slight_smile: v Glóbusu a v Ikee...měl chudák povinností dneska...ale už je taky na cestě domů. Dokonce vezl do Prahy jednomu z práce 14 poštovních holubů, tak je vypustil....a co mi volal, tak se domů vrátili zatím jen 3 :slight_smile: Ale máme to od nás skoro 200 km, tak si třeba někde dali voraz :grinning:
Jdu dočíst, co jste dnes probíraly...
12. čer 2010 v 16:21  • Odpověz
luci: nj, když mám strašně nízko dělohu a je malá :frowning2:
12. čer 2010 v 16:23  • Odpověz
daja: taky bych jela nakupovat, ale na druhou stranu to vedro,....stačí mi ležet v místnosti, kde je opět přes 30stupnů :confounded:
12. čer 2010 v 16:25  • Odpověz
@rennu neboj určitě všechno dopadne dobře ,koukala jsem do albíka a máš krásný pupíček,taky je veliký.Hlavně se nestresuj :wink: všechno bude ok :slight_smile: kdy máš zase poradnu?Já doted například nevím kolik malí váží a kolik mněří na poradně co jsem mněla v pondělí mi nedělal doktor ani ultrazvuk takže snad je bobek v pohodě a navíc mi sestra řekla o te cukrovce takže jsem byla docela mimo a nechapala jsem doktora že mně jen vyšetřiĺ a nepodíval se i na malého,navíc mně neposlala sestra ani do dia poradny a neřekla mi nic bližšího,ja mám další poradnu až 8 ale ted v pátek jdu na 3d ultrazvuk tak tam bobka uvidím a možná mi poví i kolik mněří a váží mám strach aby nebyl veliký až moc :frowning2: kvuly te cukrovce no :frowning2:
12. čer 2010 v 16:29  • Odpověz
@daja.had to já sedím na balkoně ve stínu a čekám až dojde chlap z fušky a pojedem na tu zahradu,no snad dojde brzo v šest už se mi nikam nebude chtít. :unamused:
12. čer 2010 v 16:30  • Odpověz
rennu:já taky nemám pupek ukázkový nahoře mám ho doe vypadá to jako bych měla obří špek neboj vše bude určo ok :grinning:
12. čer 2010 v 16:34  • Odpověz
luci: jdu 22. do poradny a 23. na velký UTZ...mně dělá utz vždy, ale kontroluje jen srdíčko....míru ani váhu taky nevím, dozvím se toho 23. Snad bude vše v normě...fakt poctivě ležím, chodím jen na wc, do sprchy a pro jídlo a pití....hezky jsem malému pposlala k sváče mličko a jahodový koláč :slight_smile: Neboj, brouček bude v pořádku, 3D si určo užiješ :wink:
12. čer 2010 v 16:38  • Odpověz
rennu:ty teda malému dopřeješ :slight_smile: já tam malému za chvilku pošlu maso grilované mnam už se těším :grinning:
12. čer 2010 v 16:40  • Odpověz
ant: máš hezký pupík....já když si sednu, tak ho mám fakt jen od pupku dolů...takový divný..ale což, hlavně at je mimoušek zdravý a vydrží tam. Ted jsem zvědavá na jeho váhu já, aby nebbyl podměrečný :sweat_smile:

tak tady už se sluníčko schovává za mraky, jupíííííííí
:grinning:
12. čer 2010 v 16:41  • Odpověz
@rennu snad ano :slight_smile: jo tak to si malí pochutnal mnam,ja bych si dala taky ale když nemužu :frowning2: ja jen doufám že malí bude správně otočený a že se vydeo povede,snad nebude malí nějak blbě aby to nešlo natočit :frowning2:
12. čer 2010 v 16:42  • Odpověz
rennu:ty se máš mě se na fotkách zdálo že ho máš hezký tak nevím co máš máš pěkný pupík náhodou :wink:
12. čer 2010 v 16:42  • Odpověz
ant: o grilovaném mase mi nemluv....mnam, jsem ještě letos neměla a to jsem masožravec ukázkovej...ale v paneláku si holt neugriluješ no.... :frowning2:
12. čer 2010 v 16:43  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.