• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Září 2010

(Zamčená)
8. února 2011 
rennu:chuděro co už :slight_smile:
12. čer 2010 v 16:43  • Odpověz
@rennu jo tak tady je pořád krásně no myslím si že to tu dojde až večer no uvidíme budeme dělat meterologi co holky :grinning: :grinning: :grinning:
12. čer 2010 v 16:43  • Odpověz
luci: určo se ukáže :slight_smile:
ant: díky.....no rozhodující je mimi....ne břuch :slight_smile:
12. čer 2010 v 16:44  • Odpověz
@rennu jo no je mi tě líto :unamused: ja bych tak ležet nevydržela ale kdybych musela tak hold by mi nic jiného nezbývalo,no mi jak pojedem na tu zahradu tak tam možná něco ugrilovsného bude a tak si dám do nosu :wink: takly sem na maso jak ujetá a na párky mnam :stuck_out_tongue_closed_eyes: tak jedině at ti donesou domu ne něco ugrilovaného co ty na to :wink: no nezávidím ti to :frowning2:
12. čer 2010 v 16:47  • Odpověz
@rennu no koukám hradec králové je kopusek od ostravy a jaké mraky to jsou?€na déšt? :slight_smile:
12. čer 2010 v 16:48  • Odpověz
tak ja holky tzed už mizím chlap už jede dom pujde na tu zahradu tak papa
12. čer 2010 v 17:03  • Odpověz
ahoj holky, tak jak si užíváte slunečnou sobotu?
jdu vás dočíst.
12. čer 2010 v 17:06  • Odpověz
tak jsme si plánovali co dnes vše uděláme, a nakonec jsem jen trochu pokladila, udělala rychlo oběd, a válíme se :grinning:, absolvovala jsem jednu procházku a ta mě naprosto vyřídila v tom hice
@antana123: ty jsi ale o měsíc napřed :slight_smile: , já jsem na to nikdy netrpěla a od včera je mám taky oteklé :unamused:
@safryy : o tom jsem slyšela, o tý bolesti stydké kosti, ale nevím jestli na to něco pomáhá
@lucinecka222 : tak to máš asi úpal, že ti není dobře, ne?
@daja.had : a co jste pořídili?
@alisek : ahoj alisek, tak jak je?
12. čer 2010 v 17:34  • Odpověz
ali...ahojky, tak jak je? Citis se lepe? :wink:
beru...nevim jestli na to neco pomaha...kazdopadne me to boli jen pres noc....a nekdy i ve dne, kdyz dele sedim a pak se musim zvednout...ale po par krocich je to OK... Jinak my taky mame valeci den...porad hrozi, ze pujdem do obchodu....zatim statecne vyzirame skalni zasoby vseho mozneho...ale taky hrozi, ze brzo dojdou...ty vikendy jsou masakr...to mame bodovou dietu...vsak to urco znate...co vidim, to zbodnu :grinning:
12. čer 2010 v 18:13  • Odpověz
tak jsem vás dočetla.
Beru, mám se relativně dobře, ležení je fakt vyčepávající kor na nemocničním lůžku, bolí z toho záda, na spaní mám svůj polštář (anatomický). nemocniční jídlo nic moc, asi tu zhubnu :slight_smile: ale mamča mě začíná zásobit ovocem, jogurtama a čokoškou, tak to nebude tak hrozný :sunglasses:. nemají tu klimu, tak se jen větrá, vzduch přes den hroznej a nejhorší na tom všem je to, že před nem. hnízdí havrani/vrány a šíleně řvou, dnes mě přes den bolela hlava a kvůli tomu řevu jsem nemohla ani usnout. Jinak se máme celkem dobře, beru léky, infuze se zatím nekoná, včera jsem byla na utz, tuxík má 1200g, pak jsem šla na monitor na 20min. a jinak vyšetření a odběry, to snad každý den nebude. Zatím mám každý den návštěvu, včera manža, dnes mamka, zítra manžel a kamarádka, tak je na co se těšit.

A jak se máte vy? některé grilujou, docela závidím, na koupák bych taky zašla. koukejte se mazat a nosit něco na hlavě, Luci chodit ven kolem poledne a nenamazaná a bez klobouku je fakt děs, bud ráda, že jsi někde nezkolabovala.
12. čer 2010 v 18:20  • Odpověz
@safryy : jo jo, to známe taky. Na nákupu byl přítel včera, a jedeme zítra zase, máme totiž chudičku na štůrdlík, nebo něco takovýho :slight_smile:, plus dalších x věcí :slight_smile:, já mám dneska taky bodovou a završím to restaurací, jdeme s kámoškou, tak se už moc těším :slight_smile:

@alisek : a jsi v HK? Tak hlavně, že jste s tuxíkem o.k. , to je krásná váha :slight_smile:
12. čer 2010 v 18:27  • Odpověz
Beru, nejsem, jsem v naší chrudimský nem., dokonce tu pracuje i muj gynekolog, tak až bude mít službu tak se sním zase uvidím.
12. čer 2010 v 18:29  • Odpověz
ali...tak to uz je tuxik pekny macik ti povim :wink: Tak hlavne jen tak dal...at se drzi cumacek :wink: Ja nevim vahy ani miry nasi princezny...ale mame stejny termin, takze doufam, ze uz je ji taky takovy kousek :slight_smile:
Ode dneska je mistrovstvi sveta ve fotbale...my to teda nesledujem ani nahodou...ale venku nastava uplna panika...od rana tu lidi troubi vsim moznym jak sileni....uz asi 3 tydny maji v kazdem druhem okne vyvesene anglicke vlajky...a i v praci v kantyne to vypada jak v muzeu anglickych vlajek....jsou to silenci fakt :grinning:
12. čer 2010 v 18:30  • Odpověz
beru...tak restaurace bude super...uz jsme nebyli nekde na jidle ani nepamatujem....ehm doneseneho cinana tady z poza ruzku nepocitam :grinning: No nam dneska hrozi, ze si objedname pizzu....pac se nam do toho obchodu fakt nechce...a tim ze je to fotbalove blaznovstvi je nejaka akce, ze kup jednu a druhou mas zdarma....tak asi dneska vari manzel....krome caje a kavy taky umi vyborne objednavat jidlo po netu :grinning:
12. čer 2010 v 18:33  • Odpověz
luci: HK u Ostravy není, my jsme ve východních Čechách :slight_smile:

saf: hehe, bodovku mám taky, každý den :grinning:

ali: moc na tebe myslím, tuxík je hezkej macek :slight_smile: Ono věř, že já sice ležím na své posteli, polohovací, ale od úterý už také nevím, jak si lehnout....klimu tu taky nemám, celé odpo mi sem paří slunce, v místnostoi přes 30 stupnů a na balkoně 56, jalk tam svítí...běží mí tu aspon větrák. Ale musíme to vydržet.....jaké léky bereš??¨

beru: práce neuteče :slight_smile:
12. čer 2010 v 18:54  • Odpověz
Holky tak sem se po dnešku pevně rozhodla a nemíním to mněnit,od chlapa odcházím.Není na něho spoleh a poslední kapka přetekla a dlouho bublala.Co bude dál opravdu nevím :angry: v pondělí jdu na sociálku a začínám řešit.Ted by mi někdy mněla přijít mateřská a hned ji du vybrat musím mít na stravu jak pro sebe tak pro malou takže nájem nebude zaplacený zajdu na rpg a tam řeknu že sem zustala na všechno sama a bohužel nemužu si nechat takový velký byt ,zda mi pomuže sociálka opravdu nevím ale budu potřebovat byt minimálně 1+1 nejlepší by byl 2+1 no uvidí se .Snad to všechno zvládnu :unamused:
12. čer 2010 v 18:54  • Odpověz
luci...tak to je hrozne...ale pokud hyri prachama...je na tebe zly apod. tak neni co resit :unamused: Bohuzel RPG ti moc vstric asi nepujde, pokud nezaplatis najem jen jednou, hned posilaji obsilky o vystehovani....jsou to mrdky...pred par lety se najem platil jeste na pokladne a ne z uctu a jak jsem byla na dovci se segrou, ten muj trubka si popletl dny a najem zaplatil az o tyden pozdeji...v dalsi pokladni den a to uz nam mezitim prisla obsilka o vystehovani!!!...muzes se pokusit zazadat o vymenu bytu, v tom by ti urcite mohli poradit :wink:
12. čer 2010 v 19:02  • Odpověz
Holky tak u nás prší.... huráááá :grinning: :grinning:

@lucinecka222 : Tak to je šílený! Ale pokud na něj neni spoleh, tak se Ti nedivím.... :angry:
12. čer 2010 v 19:06  • Odpověz
eli...ze tys tancila po cele zahrade a vyvolavala dest? :grinning:
12. čer 2010 v 19:09  • Odpověz
Holky...jak jste tu resily ty zavinovacky...nebo rychlozavinovacky...odkud je nakonec mate? Z toho mamitati? Ja koukam po angl. strankach a tady to snad neprodavaji nebo co....nasla jsem teda neco...ale je to furt jeden a ten samy disajn...a ja si chcu vybirat :grinning:
12. čer 2010 v 19:11  • Odpověz
saf: To si piš... :grinning: :grinning: ne, ale bylo tady fakt strašný dusno, takže jsem byla ráda, že sprchlo a hlavně nebudu muset zalévat zahrádku :grinning: :grinning:
12. čer 2010 v 19:12  • Odpověz
eli: pošli déšt sem, prosííííííííííííííííím :slight_smile:
12. čer 2010 v 19:16  • Odpověz
rennu...u nas vyjmecne neprsi...ale pokud bys rada dest...muzu ti ho posilat v podstate denne :grinning: Mozna by ti stacilo i obycejne mrholeni....staci si rict :grinning:
12. čer 2010 v 19:19  • Odpověz
saf: takže posílám objednávku, ochlazení na 20-25max., oblačno a každý den sprchnout...žádný přívaly, jen smýt prach, pyly a pročistit vzduch:slight_smile: a prosila bych to express na dobírku :grinning: :grinning:
12. čer 2010 v 19:23  • Odpověz
rennu: Tak u nás je teď 21 stupňů a ještě mrholí a je to super :slight_smile:
12. čer 2010 v 19:27  • Odpověz
tak tady už teda jdou pořádné mraky ja letím rychle se vysprchovat at to pak neprovádím v bouřce tak za pul hodiny to vidím na pořádný déšt :slight_smile:
12. čer 2010 v 19:27  • Odpověz
renu...oukej oukej, pisu si :grinning: nejsi vubec narocna fakt :grinning:
12. čer 2010 v 19:30  • Odpověz
eli: luxus...á v ložnici 30,7 a venku na balkone skoro 35...uf uf

saf: díky, koukla jsem na balkon a zaačíná se lehce kabonit, jsi to vzala hopem teda :grinning: doufám, že to budeš posílat průběžně :slight_smile:
12. čer 2010 v 19:34  • Odpověz
rennu...no budu se snazit :grinning: Na oplatku vyzaduju trochu toho teplicka...ale dneska si nestezuju...bylo uzasne cely den...a nebylo vedro...chladny vanek nam tu pekne val...ty vase vedra si tak nejak uz neumim predstavit...tu je takhle cca 5 dni v roce....takze tu ani koupaliste ani nic podobneho nemaji...mit tak auto...to bychom byli za hodku na pobrezi....vlakem se mi trajdat uz moc nechce...to je tak na 2-3h....kazdopadne budem chtit delat nejake pupkate plazove fota, takze az bude zase nekdy hezky...a az budu mit pupendo jeste vetsi, tak se k mori projedem :slight_smile:
12. čer 2010 v 19:44  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.