• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Září 2010

(Zamčená)
8. února 2011 
Ani nevim, jestli si to nepletu, ale nerikal tu nekdo, ze se mu libi vsechno s oveckama? Ja jak ted spekuluju nad tema zavinovackama, tak jsem na jednu oveckovou narazila :
http://www.ebutik.cz/index.php?men0=122&list=1&prod=4413&usrCmd=details
12. čer 2010 v 19:45  • Odpověz
Ahoj vsem, v pa sem byla na velkem UZ ve fakultce, protoze chtel doktor zkontolovat mimiskovi ledviny na poslednim UZ to vypadalo ze ma zvetsenou ledv. panvicku..no ledviny sou nakoce v norme zatim..ale mimi ma uz ted 1,408 kg! tak me doktor chce pro jistotu poslat na ogtt(cukrovku) a ja uz se predcasne radovala ze to nebudu muset podstoupit kdyz splnuju vekovou hranici do 25let..no mam z ty cukrovky trochu strach teda hlavne kdyby se potvrdila tak si nedovedu predstavit co budu jist? :sweat_smile: hlavne ted v lete..cpu se jahodama a vsim moznym sladkym ovocem..ted sem si upekla babovku, jeste tepla krasne vonava :wink: bojim bojim diety :confounded:
12. čer 2010 v 19:51  • Odpověz
putulka...pani vy mate ale macka :slight_smile: Hlavne, ze je broucek zdravy.....dietu zvladnes :wink: Hlavne, pokud se diabetes potvrdi, nic jineho ti ani nezbyde ze :stuck_out_tongue_closed_eyes: Drzim palce, aby jsi ji ale nemela :wink:
12. čer 2010 v 19:55  • Odpověz
saf diky..jen tak pro porovnani kolik ma tvy mimi? jako me to prekvapilo, pac kazdej rika jak mam maly bricho a zatim sem pribrala nakejch 6kg coz neni tak strasny..ale cekam ze mimi bude dlouhy po manzovi ten ma pres 2m! ale jako mimi mel prej vahu v norme jen byl dlouhej jak nudle a hubenej:slight_smile:tak se trosku snazim uklidnit tim ze to je jen tou dylkou :wink: ..snad to cukrovka nebude :confounded:
12. čer 2010 v 19:59  • Odpověz
koukam my mame uplne stejnej termin porodu!:slight_smile:
12. čer 2010 ve 20:00  • Odpověz
Petulka: 1,4kg je podle mé knížky úplně normální váha mimi ve 29tt. My máme ve 27tt 968g.
12. čer 2010 ve 20:03  • Odpověz
petulka: tééééda, to je ale velkej chlapeček :slight_smile: gratuluju, a budu držet pěsti na tu cukrovku.....:slight_smile:

saf: jasný, teplíčko už ti balím :slight_smile: Panečku fotky z pláže, to bude bomba :slight_smile:
12. čer 2010 ve 20:04  • Odpověz
peti...ale ty vahy jsou orientacni, tak treba ani tolik nema :slight_smile: Ja ti nase miry nepovim...protoze je neznam...me delali UTZ ve 20tt, ale miry nam nerekli....a ted uz mi UTZ delat nebudou....ale dneska alisek psala, ze jejich prte ma 1200g a termin ma tak stejne jako my :slight_smile:
12. čer 2010 ve 20:04  • Odpověz
len diky! tak to asi bude co doktor to jinej nazor..akorat nas stresujou :wink:
12. čer 2010 ve 20:17  • Odpověz
saf...nj tak jestli ma 200g navic tak to neni takova hruza;) ma se dobre no a ze zacatku tehu kdyz mi bylo blbe tak toho chudak moc nedostal..zato ted se mu dostava hojne vyzivy :wink: :grinning:
12. čer 2010 ve 20:23  • Odpověz
Vsak to je treba dodavat hojne a casto :stuck_out_tongue_closed_eyes:
12. čer 2010 ve 20:38  • Odpověz
rennu diky no ja se tu stresuju s cukrovkou, ale zatim si nemuzu stezovat na prubeh, sice ted v tech vedrech uz toho mam plny kecky a v praci uz pocitam dny do konce ale aspon nejsem upoutana na luzko jako ty, to te lituju :frowning2: ale s vybalovanim sem taky nepokrocila, porad sou tu ty krabice, jenze ja sem z prace tak hotova ze uz na to vecer fakt nemam :pensive: ale co nak to dopadne, hlavne kdyz sou mimiskove zdravi :wink:
12. čer 2010 ve 20:50  • Odpověz
petulka...a kdy koncis v praci? Ja nastupuju na materskou 2.8., ale dva tydny predtim mam dovolenou....a do te doby si jeste vyberu 6 dnu....nejake patky si vemu...budu mit kratsi tydny :slight_smile:
12. čer 2010 ve 20:53  • Odpověz
@lendaw :ahoj,no to víš dvojčátka byla jen náhoda,ale musim nechat že jsou hezká náhoda no a teď jsme se o miminku jen bavili a měsíc na to jsem se dozvěděla,že jsem těhotná,takže jen náhody,ale asi ty nejlepší v životě :slight_smile:
12. čer 2010 ve 21:00  • Odpověz
az 2.8.?? me rikal doktor 6t pred terminem, takze to vychazi nak 19.7. bo jak..ale tyden predtim ma doktor dovolenou a od cervence za me nastupuje nova sestra take ja si vyberu dovolenou jeste s doktorem a doma budu od zacatku cervence. Ale uz ted toho mam docela dost, celej den stat u kresla na nohach v tomhle vedru..tvrdne mi bricho a trapi me krece, beru magnezko. Zkusim to nak doklepat do konce cervna ale kdyby zjistili tu cukrovku tak by me asi nechali uz doma ne?
12. čer 2010 ve 21:00  • Odpověz
Nazdárek :slight_smile: tak my byli dnes zas u našich a rochnili jsme se s Tomášem jsem se v bazénu :sunglasses: :grinning: teda nepřišlo mi, že bych byla extra na slunci a taky bylo často pod mrakem a pěkně mi chytli záda :sweat_smile: a i ze předu jsem podle plavek...a nejvíc teda dole nárt...to trošku pálí :confounded:
k večeru nám taky malilinko sprchlo, tak se udělal krásný svěží vzduch, snad už se bude lépe spát :slight_smile: :slight_smile:

hezký večer pááá :slight_smile:
12. čer 2010 ve 21:02  • Odpověz
@ojo :ne neplánovali,jen jsme se bavily,že až bude klukům rok a půl tak by jsme mohli zkusit další,aby neměli velký věkový rozdíl,a na preventivce mi bylo oznámeno,že jsem v prvním měsíci :slight_smile: tak jsme se rozhodli,že to tak necháme :slight_smile:
12. čer 2010 ve 21:02  • Odpověz
@radkayeboah :Ahoj,děkuju :slight_smile: jó sen,sen je holčička...tak jmse jí moc chtěly,že budem mít jen kluky :slight_smile:...jinak taky přeji hodně štěstí :slight_smile:
12. čer 2010 ve 21:07  • Odpověz
@lucinecka222 Ahoj,jj...zvládám,člověk ani neví že je má,jsou zlatí,kam je posadím,tak tam je najdu :wink:
@kovalda :Ahoj,taky ti strašně moc děkuju...dost ráda slyším,že se kluci líbí :slight_smile:
12. čer 2010 ve 21:18  • Odpověz
Ahoj holky :slight_smile:,
tak se začíná trochu ochlazovat. Už to asi 3 hodiny vypadá na déšť, spadlo asi 6 kapek a tím to skončilo.

@rennu: neboj, pupíček ti poroste a prcek si místo udělá :slight_smile:
@alisek: no super, že máš furt nějaké návštěvy a i zásoby dobrého papáníčka :slight_smile: Tuxík má 1200 g, jůha :slight_smile:
@lucinecka222: jejda a co se stalo, že pohár trpělivosti přetekl? Dobře děláš, že jdeš od něj.
@eliska_v: jéje, ty se máš, že u vás prší :slight_smile:, pošli to i k nám :slight_smile:
@safryy: tak já dělám objednávku stejnou jako rennu - prosím déšť, klíďo každý den, ideálně večer, ať se to spláchne přes noc, nebo klíďo na hodinku denně :slight_smile:
@petulka86: tak držím palce, ať je cukrovka O. K. A myslím, že váha prcka ve 29 tt je takhle O. K.
@tetraska: jé, tak to máš opravdu ty nejkrásnější náhody na světě :grinning:
12. čer 2010 ve 22:26  • Odpověz
@tetraska ono to tak vzdy je kdyz si clovek moc preje kluka ma hoku a naopak..Ale hlavni je vsechno v poradku a maly jsou uzasni a dalsi chlapecek to je mnoha chlapu sen mit 3 kluky. Preju hodne zdravi a stesti!!!
Vsechny tu pisete vahy miminek..Jak to vite?Me jen rekli asi kolik ma cm to bylo naposledy kdyz jsem byla 20+6tt a to mel prcek necelych 19cm a od te doby jsem byla jen jednou na kontrole. A to tak na 10 minut, poslechnout baby srdicko a jestli nejake problemy a kdyz ne tak nashle za mesic...Jo vlastne me objednala me na odbery na cukrovku 25.06 tesne pred odletem do Ceska... :frowning2: tak doufam ze vsechno dopadne dobre. Nebot mame v rodine cukrovku. Tady ty vysetreni jsou jak na bezicim pasu. Trochu jine nez vy tu pisete.
12. čer 2010 ve 22:29  •  3 děti  • Odpověz
Dobré dáno :slight_smile:
dneska jsem ptáče já, nemůžu se totiž dočkat 3D, takže jsem toho v noci moc nenaspala :grinning:
co bouřka, byla u vás? My seděly včera s kámoškou na zahrádce, tak jsme se přesunuly radši dovnitř, ale šlo to žádná extra velká se nekonala, nakonec jsem přijela o půl 11, jo pěkně jsme zapařily :slight_smile:
jdu vás dočíst
jo a nevím jak u vás, ale tady leze opět puchejř :wink:
13. čer 2010 v 06:49  • Odpověz
@safryy : jů, to je bude super pupkatý foto. Já mám jednu zavinku obyč z Polska dostanu od tchýně a druhou mám ve fotkách, ta je z mimibazaru, jen mi ještě nedorazila :frowning2:
@lucinecka222 : sice to budeš mít hodně těžký, ale podle toho co píšeš vám bude určo líp, tak držíme pěstičky, ať to zvládnete :wink:
@petulka86 : no to už je kousek chlapa, pane jo, ale jak píšeš, co dr. to jiný názor, tak držím palce, ať cukrovka dopadne dobře
13. čer 2010 v 07:00  • Odpověz
přeju dobrou noc,včera jsem se už neozvala byla tady mega bouřka a byli jsme bez elektriky až do rána ale je venku konečně líp
saf:zavinovačku mám 3 klasické ještě i po mě já jsem na klasiku tak ti s rychlozavinkama neporadím
petulka:co se týká váhy tak u každého je to jinak my máme ted 1441g a byli jsme 30+něco takže se netrap
na M.D nastupuju:12.7
tatraska:dvojčátka to je nádhera
13. čer 2010 v 08:21  • Odpověz
oprava né dobrou noc ale dobré ránko :slight_smile:
13. čer 2010 v 08:22  • Odpověz
@antana123 ahojky dobré ránko přeji,noc ta byla teda síla,jsem se bála tak že sem si šla lehnou za malou do postele :grinning: to byla bouřka jaka dlouho už nebyla ale déšt teda nic moc ale alspon že je konečně chladněji :wink: Kubík to prožíval semnou,já se bála a on kopkal :slight_smile:
13. čer 2010 v 08:35  • Odpověz
Dobre ranko holky,
unás bez bouřek, jen vítr a pak trochu deště ale jinak nic ikdyž to vypadalo hůř. Noc byla hrozná, jednak mě buděj po 4hodinách na léky, a pak ten řev ptáků, vúbec jsem se nevyspala, ráno vizita, dnes mě čeká UTZ a kontrola děložního hrdla a snad bude klid. Tuxík dává osobě vědět, někdy až moc :slight_smile:.
13. čer 2010 v 09:30  • Odpověz
dobré ránko,
u nás bez bouřky, jen pár kapek spadlo, ale ochladilo se....krásnej pocit se v noci vzbudit zimou :grinning: :grinning: Jinak mně se divně dýchalo večer a přemýšlím, zda ty mé problémy, teda aspon tu sedlou dělohu nemůžu mít z kýchání...trápí mě alergie a není vyjímka, že si kýchnu 30x denně a to jsou perdy, tlakk v břiše, málem si vždy cvrknu...musím se zeptat mudr.

ali:držím pěsti na kontrolu, paknapiš, jak jsi dopadla :wink:
13. čer 2010 v 09:59  • Odpověz
@alisek ty si v nemocnici?že říkáš že tě budi?
13. čer 2010 v 10:06  • Odpověz
@alisek jo k tomu že sem šla dopoledne ven bez klobouku a nenamazaná vždit to není pravda ja šla ´ven až odpoledne a namazaná,klobouky nenosím to mi nesluší :unamused: mně to připadá jako bys zemně dělala nezodpovědnou :unamused: chjo
13. čer 2010 v 10:11  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.