• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Září 2010

(Zamčená)
8. února 2011 
@alisek : tak ať vám dobře dopadne kontrola :wink:
13. čer 2010 v 10:15  • Odpověz
Luci, já jsem to myslela dobře, to je divný že ses spálila i přes krém ale na hlavě něco noc, sluníčko je prevít
13. čer 2010 v 10:20  • Odpověz
už mám po kontrole s utz, musím čekat a být jen v klidu, stav je neměný, tuxík se zbláznil a podle nálezu chce ven, zatím nemám žádný kontrakce-díky bohu a plodová voda taky neodtýká, kdyby jo převezou mě do HK, tam se starají o tak malinké novorozence.
13. čer 2010 v 10:22  • Odpověz
@alisek to je dobře že ti kontrola dopadla dobře,od kdy ležíš ve špitále a co se vubec stalo ?Malí chce jít už ven jo?
Ja sem dneska ráno zjistila že hubnu byla jsem na trojciferném čísle a ted sem pod ním,asi z nervu.Ja se divím že Kubík to vydrží no :frowning2:
13. čer 2010 v 10:28  • Odpověz
@alisek : tak se oba držte, ať u mamky v bříšku tuxík ještě nějákej ten pátek vydrží :wink:
13. čer 2010 v 10:30  • Odpověz
luci, ležim tu od pátku, šla jem na KO ke svému gyn. a ten zjistil, že jsem prakticky bez čípku a jsem otevřená, na kolik to nevim, řekl jen že vypadám jak před porodem.
že hudneš je fajn ale ty nervy to není dobrý, lepší přibývat a být v klidu. At to doma zvladnes.
13. čer 2010 v 10:34  • Odpověz
@alisek juvááááááá tak to musel být šok to je mi líto :frowning2: snad tab bobek ještě zustane alspon do toho 36 týdne,takže ty teda budeš ted až do konce ležet ve špitále jo?a tys to nějak nepozorovala doma před kontrolou,nebyl ti nějak divně nebo tak?
Snažím se být v klidu ale prostě to nejde,snad to zvládnu děkuji.
Ty se hlavně drž a mluv z malím at ještě počká že má ještě časík,to ti teda nezávidím :frowning2:
13. čer 2010 v 10:40  • Odpověz
ali: tak asppon, že se to nehorší :slight_smile: Držím pěstičky, neboj...pročítala jsem diskuze s podobným tématem a všechny měly dobrý konec :slight_smile:
13. čer 2010 v 10:41  • Odpověz
rennu, luci, no musím věřit a doufat v dobrý konec, nic jiného mi nezbývá.
Luci, nic jsem nepozorovala, a spatne mi nebylo, nevim jak se to tam dole tak schumelilo, ted uz to je jedno.
Pomalu zacnu objednavat veci po netu a manzel to bude prebirat, nemam vubec nic krom par oblecku a slozene postylky ve firemním skladu.
13. čer 2010 v 10:48  • Odpověz
:slight_smile: ali: věci na mimi neřeš...nejdůležitější je, abys byla ty i tuxík v pořádku :wink: my máme doma funkční ložnici a kuchyn a wc s koupelkou a 2 pokoje totál zarovnaný.....se to nepo..... namimčo dost věcí mám, ale zdaleka ne vše....prostě zbbytek se dokoupí až budu moct
13. čer 2010 v 10:51  • Odpověz
@alisek no takl to je síla,člověk nikdy neví co ho čeká no :frowning2: neboj nakonec vše dobře dopadne.Asi se malí na vás tak těší že už to nemuže vydržet :slight_smile:mocinky na vás myslím a věřím že to dopadne dobře :slight_smile:))) :slight_smile:
13. čer 2010 v 10:51  • Odpověz
Ahoj holky,
alisek...drzim palce,at se tuxik nepoblazni a nebude se chtit prodrat na svet uz tak brzo :wink: Vcera jsem koukala nekomu do albicka...melo nazev malicke princatko...byl to chlapecek narozeny ve 29tt a mel 990g....uz je mu 14 dni a je to bojovnik...dycha uz uplne sam a krasne pribyva na vaze :wink: Takze verim, ze kdyby se vas tuxik precijen rozhodl jit ven, urcite to zvladne :wink:
Jinak my na prdelku nejake veci mame, ale zdaleka ne vsechno co bychom potrebovali...spise jen hadriky, ale prebalovak nebo postylku...ci kocarek...ten nemame ani vybrany...no skoro nic... :sweat_smile:
13. čer 2010 v 10:57  • Odpověz
Dobré ránko, teda skoro poledne :grinning:
to jsme se hezky vyspinkali, když je venku chladněji. Teda deště moc nebylo, ale hlavně, že není takový pařák. Venku máme kolem 20 stupňů, tak si to dnes užiju a odpočneme si :slight_smile:

@beru3nek: to chápu, že ses moc nevyspala, když vás dnes čeká 3D, tak si to užijte :slight_smile:

@alisek: tak ty dnes taky utz, no tak snad budou jen samé dobré zprávy :slight_smile:

@rennu: no, kýchájí je fakt, že je pěkná síla na bříško, tak se zeptej mudr. :slight_smile:
13. čer 2010 v 11:27  • Odpověz
Dobré ránko, teda skoro poledne :grinning:
to jsme se hezky vyspinkali, když je venku chladněji. Teda deště moc nebylo, ale hlavně, že není takový pařák. Venku máme kolem 20 stupňů, tak si to dnes užiju a odpočneme si :slight_smile:

@beru3nek: to chápu, že ses moc nevyspala, když vás dnes čeká 3D, tak si to užijte :slight_smile:

@alisek: tak ty dnes taky utz, no tak snad budou jen samé dobré zprávy :slight_smile:

@rennu: no, kýchání je fakt, že je pěkná síla na bříško, tak se zeptej mudr. :slight_smile:
13. čer 2010 v 11:27  • Odpověz
@safryy taky jsem se koukla ted do albíka,krásné miminko je to a hlavně statečné :wink:
Holky tady zase leze slunko mně picne chjo zase bude pařák :frowning2:
13. čer 2010 v 11:30  • Odpověz
kov...dobre ranko :slight_smile: to byl teda spanek....ja jsem se dnes taky premohla a chrupkala do deviti...nevidane :slight_smile:
beru...uzij si to 3D...tesim se na fotecky :wink:
luci...jj je to maly pasak :wink:
13. čer 2010 v 11:34  • Odpověz
Čau treperendy :grinning: pár dní tu nejsem a stránku,kde sem přispívala naposled nelze najít :grinning:
U nás dnes ale šílená bouřka,to jsem snad ještě nezažila,už sem měla i strach,Filípka to vzbudilo hupl ke mě a maminko drž mě :slight_smile: zpocení sme byli všici,ale vzduch se krásně pročistil :dizzy_face: dnes už se dá konečně po týdnu dýchat,já ta vedra moc dobře nenesu.
No pro Filípka to bylo asi náročný,páč sem něco dělala dole apřijdu a Filda vytuhlej s lízátkem v puse :grinning: :grinning: :grinning: tak teď spinká ajá mám po týdnu zase trochu času na PC.
Sme dožraní od komárů,ale na to svědění skvěle zabírá Ledum palustre,fakt neskutečná úleva :dizzy_face:
13. čer 2010 v 11:59  •  3 děti  • Odpověz
holky jak se ochladilo tak se dýchá líp
alisku:chodím ještě na jednu diskuzi a tam holčina porodila ve 32tt a malá je super dýchá sama a krásně přibírá neboj se vše bude ok oni budou dělat vše pro to aby malý tuxík byl u tebe co nejdýl držím vám palce :wink:
jinak za chvilku bude oběd a pak vyrážíme do nábytku se podívat na postel nějakou tak uvidíme co koupíme dneska jsem dala prát první várku miminkovskýho a zjistila sem že toho mám strašně mooooc ani nevím kám to dám,musela jsem už začít prát v úterý začínám 8měsíc :confused: a ještě mi i něco chybí tak budu muset trošku máknout poslední týden školy mám toho nějak mooc
13. čer 2010 ve 12:01  • Odpověz
Jéé,Tuxík se rozhodl,že už chce na svět? :confused: No,už si Ali za hranicí rizika,pokud by k tomu došlo,není se čeho obávat,ale určo je to jen planý poplach,spíš by byl docela opruz,kdybys měla až do porodu ležet na udržování,co?!mUrčo se to zklidní,hlavně odpočívej!
Oblečení mám taky hromady,minulý těhu jak jsem to chystala a prala a sušila venku na sluníčku,tak sousedky,že toho mám jak na dvojčátka,sem ráda,že nemusím skoro nic řešit,jen koupit vaničku,nějaké pleny do porodnice,pak to rozjedem zase v látkovkách.Já spíš doufám,že to dole do porodu stihnem dojet do finiše,páč ještě tolik úklidu co mě čeká...
13. čer 2010 ve 12:06  •  3 děti  • Odpověz
Petjo:ty se máš že už nemusíš nic schánět já už jen takové detaily musím doladit,a stále čekáme na postýlku už víc jak 4týdny snad nám v červenci přijde a jak se jinak máš????
13. čer 2010 ve 12:09  • Odpověz
Petjo:a ten úklid nezávidím no až se budeme stěhovat taky mě to čeká snad to zvládnu :confused:
13. čer 2010 ve 12:10  • Odpověz
Kdy se máte stěhovat?Já právě bych to chtěla zvládnout do konce června,pak už chci klid,teď nějak vyžaduju klid,už žádné velké akce :grinning:
Já se mám skvěle,jen mě teď dost trápí bolest pravé kyčle,chodím jak důchodec :grinning:
13. čer 2010 ve 12:13  •  3 děti  • Odpověz
@alisek: jejda, posílám pohlazení tuxíkovi a vzkaz, že je hezký, že se těší za mamkou, ale ať ještě vydrží tam, kde je :slight_smile:, že je to pro něj i pro mamku lepší :slight_smile:
Ještěže je ten net, viď? I když věcičky se dají dokoupit kdyžtak rychlostí blesku. Hlavně ať se tuxík ještě drží v bříšku aspoň ještě pár týdnů.
13. čer 2010 ve 12:14  • Odpověz
Petjo:máme se stěhovat v červenci což už budu značně na rozpad no snad to zvládnu mě ted trápí otoky nohou a bolesti hlavy ale co piji to šumivé magnézko je to fakt lepší :dizzy_face: připadám si jak stařenka pořád si jen stěžuju
13. čer 2010 ve 12:17  • Odpověz
No,tak to budeš mít to stěhování jako předporodní přípravu :sweat_smile:
13. čer 2010 ve 12:19  •  3 děti  • Odpověz
jo to si taky myslím aspon nebudu přenášet :grinning: :grinning:
měla bych si oholit nohy ale to je taková dřina se mi do toho vůbec nechce :confused:
13. čer 2010 ve 12:21  • Odpověz
@petja: taky to vedro nesnáším moc dobře, tak jsem ráda, že se na chvíli ochladilo :slight_smile: Děkujeme i za tip, co pomáhá na štípance :slight_smile:

@antana123: panečku, už 8. měsíc, to to letí :slight_smile: Tak ty už pereš, no taky se těším, až začnu :slight_smile:.

Já se dnes pustila do pokojíčku a vyklízím bordýlek, který jsme tam doposud odkládali :slight_smile:. No síla věcí to je teda a hlavně to třízení - co vyhodit, co nechat a když nechat, tak kam to dát? :slight_smile:. Ale pomaličku postupuju. Už jsem se i rozhodla, že vymalujeme jednu stěnu na světle zeleno a druhou na světle fialovo a další necháme bílé, protože z nich skoro nic stejně vidět nebude - na jedné je okno, a u druhé skříně.
Do to ho jsem se pustila i do úklidu kuchyně, asi jsem včera v tom vedru nějak zavařila mozek, takže mám bordel po celém baráku :slight_smile:.
13. čer 2010 ve 12:21  • Odpověz
@antana123: jé, takže s bytečkem už je to jisté? No vida, to jsem asi nějak přehlédla, no super. :slight_smile:
Tak prostě sepiš instrukce pro drahého :slight_smile:, ono to nějak dopadne :slight_smile:
13. čer 2010 ve 12:22  • Odpověz
Kov:jo do věcí sem se pustila protože ono se to nezdá ale letí to strašně :slight_smile: ale ty teda úřaduješ s uklidem nechtěla by si i k nám :grinning: :grinning: :grinning: až budu stěhovat tak bych potřebovala další ruce :grinning: :grinning: :grinning:
13. čer 2010 ve 12:23  • Odpověz
kov:no byteček je jasný jen ted ta práce mého drahého až ta bude na 100% tak se okamžitě stěhujeme máme to kousek 2minuty od místa kde bydlíme ted :grinning:
13. čer 2010 ve 12:24  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.