• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Září 2010

(Zamčená)
8. února 2011 
holky jsem zvědavá jak dopadneme s tím porodným jestli ho zruší nebo né :pensive:
13. čer 2010 ve 12:26  • Odpověz
pokud zruší porodný,tak až od příštího roku,ne?Nebo s nástupem mnové koalice hned?
No já mám energie zatim dost,ale to bříško už občas někde zavazí,včera sem se opřela o stůl a hned pecka od mimina,že takto teda ne,prostě potřebuje místo :grinning:
13. čer 2010 ve 12:36  •  3 děti  • Odpověz
Petja:no sama nevím jak to je když nastoupí jestli to bude platit okamžitě nevím :confused:
jinak pecky mi malý dává solidní ale ted se spíš moc boulí a vlní pořád někde jinde :grinning:
13. čer 2010 ve 12:45  • Odpověz
@antana123: jé, tak to jsi uhodla, přijít uklízet k vám bych teda nechtěla :grinning:, tady je toho na uklízení teda až dost :slight_smile:

@petja: jj, to znám, jakmile si lehnu nebo sednu nějak, že utlačuju trošku bříško, tak si to malá hned nenechá líbit a pořádně mne nakopne :slight_smile:
13. čer 2010 ve 13:29  • Odpověz
kov:jé nová fotka pěkná a škoda pomocná ruka by se hodila :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
13. čer 2010 ve 13:34  • Odpověz
@antana123: díky za chválu fota :slight_smile:
Jo, s tou pomocnou rukou, to mi povídej. Taky by se teď nějaká hodila, klidně i několik rukou :slight_smile:. No, za 14 dní přijede ségra, švára a manžův kolega a pomůžou s těma věcma, co já dělat nemůžu - přemisťovat nábytek, betonovat, ... Tak se těším, teprve pak se to tu pořádně pohne :slight_smile:
13. čer 2010 ve 13:47  • Odpověz
@antana123 Taky se mi, jak píšeš pořád boulí a vlní všude možně
13. čer 2010 ve 13:49  •  3 děti  • Odpověz
@kovalda taky nám přijedou na stěhování pomoct kamoši.Už aby to bylo...
13. čer 2010 ve 13:50  •  3 děti  • Odpověz
@kovalda juvá koukám nová fotečka :slight_smile: ja bych tě naní nepoznala :slight_smile: sluší ti to :wink:
13. čer 2010 ve 14:06  • Odpověz
mně se malí ozíval od rána,asi hlad nebo ja nevím ale ja jsem hlad nemněla a už tu zase nemám co na zub a tak sem až ted objedvala tak si nachvilku schrupne.malá mně rozčiluje nechce jíst bože člověk se snaží at je co na jídlo a ona vybírá :angry: zachvilku pujdu ven na čerstvý vzduch za barak a poprosím hned mamu o dva pytlíky rýže,no hotová socka jsem :unamused: už by mohla dojít ta mateřská :frowning2:
13. čer 2010 ve 14:12  • Odpověz
@kovalda A prosimtě,upravíš mi to jméno v tabulce?Děkuju moc!!!
13. čer 2010 ve 14:15  •  3 děti  • Odpověz
kov: super fotečka mamino :slight_smile:
13. čer 2010 ve 14:19  • Odpověz
Ahoj těhulky, tak u nás je dnes taky příjemně, večer sprchlo, trouchu zabouřilo, ale jen v dáli...dnes je slunce zalezlý, ale teploty příjemný :slight_smile: Dopoledne jsem pekla medovníky, v týdnu se ještě chystám na štafetky ..... děláme si zákusky sami, mamka mi hoooodně pomáhá...má už linecký a větníčky...
Teď konečně dělám oběd, brambory mám uvařený a smažím květák ..... už hlady šilhám :grinning:

Beru: myslím, že ty ses ptala, co jsme nakupovaly v Polsku - tak bylo to prakticky jen oblečení na svatbu, obě mamky se tam ohákly, ségra taky + proutěný nábytek do chodbičky, já koupila ženichovi dvě kravaty :grinning: - sháním totiž kapučínovou barvu, ale nějak když nemám šaty před očima (jsou bílo-kapučínový), tak vím prd, jaký odstín to přesně je....tak mám dvě a snad něco z toho bude ladit :slight_smile:

Ali: statečně to zvládáte! Jen tak dál...Tuxík je už velkej chlap, tak všechno zmákne v pohodě!!! :slight_smile:

Včera jsem teda čuměla, když jsem vás dočítala a zjistila, že nám chtěj sáhnout na prachy, hajzlové! :confused: Já jsem nějak mimo všeho dění, chodím jen sem, a na aukci furt čučím na plenky :grinning: ...jinak televize poslední dobou se u nás moc nestíhá pouštět a když, tak jsou to určitý pořady, ale zprávy už jsme neviděli dobrý měsíc! No ještě, že vás mám :wink: ........ ale holky, příště bych prosila lepší zprávy :grinning: :grinning: :grinning:
13. čer 2010 ve 14:41  • Odpověz
tak jsme zpět,
zážitek super, malej si teda furt cpal ručičky před obličej, šťoural se v nose, dával si je do pusinky, pak se začal schovávat za děložní stěnu, tak ho byla vidět jen půlka. Nejlepší byl ale konec, to otevřel očičko a ukázal nám fakáče, takže opravdu bomba. Hned jdu přidat fotečky
@daja.had : tak to jste pěkně nakoupili:slight_smile:, my se tam chystali na něco pro mimíska, ale nakonec jsem většinu objednala přes net :slight_smile:
13. čer 2010 ve 14:53  • Odpověz
Beru: tak to jste si teda užili :dizzy_face: Gratuluju! :slight_smile: A takhle sprostej byl na vás!...to budeš muset začít s výchovou ještě v bříšku :grinning:
Věciček na miminka měli spoustu, ale mám toho fůru, tak jsem po nich koukala jen jedním očkem a radši z velký dálky :grinning: Byli jsme v Kudowě za Náchodem, koukám že jsi z Hradecka...to byste jeli asi taky tam, co?
13. čer 2010 v 15:01  • Odpověz
Ahoj holky :slight_smile:

tak u nás se docela ochladilo, venku je jen 16 stupňů...skok jak blázen :sweat_smile: taky mě začli večer bolet strašně nohy, v noci jsem šla na záchod a nemohla se rozchodit a ani z toho usnout, teď taky bolí :frowning2: :stuck_out_tongue_closed_eyes: ...no asi jsem to v pátek přehnala s tou 4km procházkou, co byla i do kopce, že mě bolí svaly, páč oteklý je nemám...křečáky taky v rodině nemáme a mamka straší se zánětem žil :astonished: :astonished: no snad to do ST poleví, jinak asi s tím zajdu k doktoru :confused: :sweat_smile:

beru, tak fain, že jste si to užili :slight_smile: :slight_smile:

ant, já si myslím, že to porodný ještě stihnem :wink:

ali, drž se, určo to dobře dopadne :wink:

jinak včera jsem si taky vyzvedla ten zavinovací fusak Emitex a je bombovej :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: může taky jít do autosedačky, sporťáku nebo do korbičky....ale co oceňuju nejvíc, že se mi vejde i do tý menší vložný tašky, páč jak mám ten sourozeňák, tak tam je dlouhá asi jen 60cm :sweat_smile:
13. čer 2010 v 15:01  • Odpověz
tak fota přidány
@daja.had : no viď, takhle by to nešlo i to šťourání v nose, výchova koukám pokulhává už teď :grinning:. Jo, jo měli jsme to v plánu jet přímo tam, koupit i něco do bytu pro mimi, ale nakonec na to asi dlabem :wink:
@ojo : u nás je teď taky příjemně, tak hlavně aby to bylo jen z namožení :wink:, jinak hned leť k dr. , zánět žil není sranda
13. čer 2010 v 15:08  • Odpověz
Beru: krásný fotky! To bude fešák! :dizzy_face:
13. čer 2010 v 15:14  • Odpověz
ojo:v to doufám že to stihneme
beru:nádherný fotečky máte :wink:
13. čer 2010 v 15:36  • Odpověz
ahojky,
beru...super fotky....muselo to byt bombovni :wink:
Ja jsem si dneska vzpomnela, ze tu nekdo mluvil o bramboracich plnenych masem...tak jsme se ted vratili z obchodu a uz strouham a strouham :stuck_out_tongue_closed_eyes: a u toho se na to tesim jako mala :grinning: Predsmazujete nekdo to maso drive nez to frknete na ten placek? Ja nevim jestli se to propece :confused:
13. čer 2010 v 15:50  • Odpověz
holky díky :slight_smile: taky si říkám, že to bude frája, jen jsme teda moc nevěděli, jestli má nosánek po tatínkovi nebo po mamince, asi mix :slight_smile:
@safryy: ty mi děláš chutě, my měli dneska řízky :slight_smile:. Já bych řekla, že ne, ale nedělala jsem nikdy :wink:
13. čer 2010 v 15:52  • Odpověz
@safryy, já dávám do bramboráků uzený maso na kostky a to nepředsmažuju :wink:

beru, no doufám, že to bude v pohodě :sweat_smile:

teda já měla přes týden chuť na palačinky, ale nedělala jsem je, páč jako stát v těch vedrach u plony by mě asi kleplo :sweat_smile: :grinning: a teď mě zas bolej nohy :fearful:
13. čer 2010 v 16:19  • Odpověz
beru: moc pěkné fotky. Malý bude frajer a podle zarputilého výrazu asi i rváč. Blahopřejeme a trochu závidíme.
kov: na nových fotkách mamina fiflenka. Sou pěkné...doufám, že mi Suzi nezakáže chodit dál na koníka, abych vás neočumoval :dizzy_face:
U nás dnes pokračoval lov na levné melouny inzerované v Tescu. .....zase neuspech. Ti šmejdíci zákeřní nás vždycky nalákají na melouny, které nejsou a my zase a zase odjiždíme s něčím ve vozíku. Dnes jsou ulovené celkem pěkné maminkovské šaty. Nákup byl ale spojený s tatínkovým traumatem, protože jsem musel x-krát vyslechnout nářky: "bože, já jsem ale vorvaň". Sice ji moc miluji, ale občas mě trochu štve ... je krásně těhotná...a to, že přibírá je přirozené a hezké.........a ty šaty jí sluší. Nojo, občas nějaký ten hormon a zoufalství.... Pro nás jste ale čím dál hezčí. Martin
13. čer 2010 v 16:38  • Odpověz
saf: já tu směs do bramboráků dělám solo...i se zeleninou a pak usmažím bramboráky, dám na talíř, na půl placky směs a přehnout :slight_smile: Nechte si chutnat :slight_smile:
13. čer 2010 v 17:28  • Odpověz
Tak uz jsme se nacpali :stuck_out_tongue_closed_eyes:
ojo...ja do klasickych bramboraku taky davam uzene na kosticky...ale tohle mel byt tzv. rizek Ondras, kde se da testo, na to maso a na to zase testo :slight_smile:
rennu...dekuju...chutnat jsme si nechali....jeste zbylo na pozdeji :stuck_out_tongue_closed_eyes: Nakonec jsem kur.prsa nejdrive predsmazila...bala jsem se ze by se to neprosmazilo
A ten kdo s tim prisel ma u me mega pochvalu....pac jsme si tuze posmakli...obavam se, ze manzel bude bramboraky vyzadovat uz jen v tehle podobe :slight_smile:
13. čer 2010 v 17:38  • Odpověz
Jo a jeste se musim pochlubit, jaky jsem udelala kauf....tohle jsem koupila za 16£...cca 450Kc Tak uz ma nase prdelka aspon docasny pelisek na spinkani :dizzy_face:
13. čer 2010 v 17:41  • Odpověz
@suzete,martine : děkujem
tak u nás byl lov na melouny úspěšný, plus opět plný košík, klasika. Tak to jiný už asi teď chvíli nebude, já dostala taky v týdnu hysterák, že jsem velryba :slight_smile:
@safryy : ten je nádhernej, super nákup
13. čer 2010 v 17:46  • Odpověz
beru...ty a velryba jo? :grinning:
13. čer 2010 v 18:03  • Odpověz
@safryy : připadám si jako slonice, mám taky už nahoře skoro 10 :wink: a teď to teprve poletí
budete holky kupovat nějáký vaky nebo nosítka? Já koukám po manduce
13. čer 2010 v 18:27  • Odpověz
safryy, jo aha Ondráš...no tak ten jsem taky nikdy nedělala, ale asi bych taky předsmažila :wink: a když ne, určo by se to muselo smažit dlouho a na mírno, aby bylo i maso :sweat_smile:
a košík parádní a super cena :dizzy_face: :dizzy_face:

jinak já se teda vážila včera večer a taky už budu mít nahoře kolem 10kg...no uvidíme na KO, páč moje váha se teda dost liší s tou, co má dr. :sweat_smile: a do poradny jdu až od pondělka za 14dní :slight_smile:

jinak mamča mi pořídila moc hezkou tuniku v jednom krámě :slight_smile: ...i když asi nechtěně, chtěla si ji koupit sama, ale taťka jí řekl, že vypadá jak těhotná, tak prej že ji veme mně :grinning: :grinning: :grinning:
13. čer 2010 v 19:16  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.