• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Září 2010

(Zamčená)
8. února 2011 
@ojo : a kolik jsi přibrala s Tomáškem? Já si říkám, že teprv teď začne to přibírání půl kila týdně, jak všude straší :stuck_out_tongue_closed_eyes:
13. čer 2010 v 19:24  • Odpověz
beru, 15kg...ale od 36tt jsem nepřibrala nic :wink: ono to teď rapidně stoupně, ale pak už nemusí vůbec, ba někdo i prý hubne :sweat_smile: ale teď čekám že přiberu víc, páč jak budou horka, tak se může zadržovat voda...před tím jsem byla těhu přes zimu :sweat_smile:
13. čer 2010 v 19:28  • Odpověz
Hoj holky, mně je dneska celý den nějak blbě... Jsem unavená, jak něčím praštěná, oběd i večeři dělal manžel, nebyla jsem schopná. No doufám, že to bude zítra lepší, musím do práce. Taky se bojím kontroly v pátek, obzvlášť po tom, co prodělala alisek, mám z toho úplně hrůzu :cry: :cry: :cry: . Mám pocit, že Prďolíka cítím moc dole, ale snad si to jen namlouvám. :cry: Teď ještě ve zprávách mluvili o předčasně narozených dětech.... :frowning2: :frowning2: :frowning2: Tak snad se dám do zítra dohromady.
Jinak @safryy: super úlovek, taky jsem o něčem takovém uvažovala.
@alisek. Držím palečky, aby bylo už jen líp. Aspoň víš, že když jsi v nemocnici, tak už to pohlídají. Jak některé holky píší, že jim Mudr. ani nekontroluje pohmatem čípek, tak to je docela hrůza :confounded: , člověk neví, na čem je.
13. čer 2010 v 19:41  • Odpověz
@ojo : do 15 bych se taky chtěla vejít, ale to už asi neklapne :wink: , tak hlavně když je to jen voda a ne špíčky :sweat_smile:
13. čer 2010 v 19:41  • Odpověz
Holky, ja uz mam nahore taky skoro 10kg....pribirala jsem pomalicku...nekdy i tri tydny beze zmeny, ale ted je to skoro co tyden to kilco...tak jsem z toho taky docela na vetvi....
zvirka...me taky nikdo nekontroluje...jen moc a tlak a otazka jak se citim...konec smitec :pensive: Jo, vlastne se jeste posloucha srdicko a zapise se kolik tepu v minute ma a meri bruch...zatim odpovidame. Ale na cipek mi taky nikdo nemaca :slight_smile:
beru...tak 15kg bych taky brala...obavam se, ze to bude nakonec mnohem vice :confounded:
13. čer 2010 v 19:51  • Odpověz
autor
ahojky holky,
nedočítám.......ale co prodělala alisek, co se stalo????? :sweat_smile: :sweat_smile: :sweat_smile: :sweat_smile: :sweat_smile: :sweat_smile:
jinak my si včera užili včerejší bouři hrozně, déšt, vítr, spadané stromy, kontejnery a kusy železa na silnici, jeli jsme akorát v autě, já za volantem, fakt boží, pak celou noc nešla elektrika....... :unamused: ale předtím dvě super grilovačky, dneska jsme měli focení, to se moc povedlo, mimi a malá holčička, tak ted dělám na fotkách........ a odpočíváme :slight_smile:
:unamused: jinak já přibrala už patnáct kilo, ale měla jsem víc jak pět podváhu, takže mi to vůbec neva a mám všechno jenom v bříšku, takže super......
13. čer 2010 ve 20:09  • Odpověz
autor
teda dvanáct, ne patnáct, už fakt asi nepřemýšlím nebo co.,..... :confused:
13. čer 2010 ve 20:10  • Odpověz
čauky

my měli super víkend - slavili jsme ročniny neteře :slight_smile:

ad váha - já mám hore 5 kg - to vypadá slibně :slight_smile: ...neměla bych mít asi víc než s ondráškem (to jsme měla 12, nejvíc pak nárůst v posledních dvou měsících)
včera mi ségra říká - no konečně vypadáš jak těhule ...prý jsemtě před 3 týdny jsem byla placatá - no nevím :sweat_smile:

ad kontrola - mi vždy kontrolují moč, měří tlak, měří "výšku dělohy", poslouchá utz ozvy a na koze kontroluje čípek, 2x brali krev + utz (to jsou ty dva screeningy) ..od příští návštěvy budou i natáčet ozvy ....sice chodím 1x za 5 týdnů, ale dělá kontrolu pořádně - furt lepšéí než aby mě tam tahla co 3 týdny a udělal jen hrc prc
13. čer 2010 ve 20:11  • Odpověz
ahoj lauri...alisek byla v patek na kontrole a pry vypada na porod....takze byla hospitalizovana, zatim se ona i tuxik drzi, tak snad to tak vydrzi spolu jeste nekolik tydnu :wink:
Tobe ty kilca navic jen prospejou...jsi hubenour :wink: a pokud to jde jen do briska tak je to parada....me uz to leze i do stehen a zadku...no co uz nadelam....ja to pak nejak v posilce zhodim...snad :slight_smile:
13. čer 2010 ve 20:14  • Odpověz
laur: no to musel být zážitek

ad váha - když si byla hubeňourek, je jen dobře, že máš lehce ndprůměrný přírůstek ...co mám kámošky a jsou hubené a nepřibraly docela si v těhu užily - kolabovaly při každé lepší příležitosti - tělo holt nemělo z čeho brát
13. čer 2010 ve 20:14  • Odpověz
autor
saf. aha, ty jo, tak díky za info, no snad jí tam mimi ještě vydrží, to je blbé.................
mně se tady mimi boulí, fakt srandy co předvádí, snad nožička tam jezdí sem a tam, no bomba...... :slight_smile:
hup. jj, já jsem ráda právě, i sestra mě pokaždé chválí, že je to dobře, že takto přibírám, navíc jak nejsem oteklá a nemám to ve stehnech a na zadku, tak mi to fakt neva.....a i pupík mám malý celkem, spíš se mi těmi aspon pěti kily srovnala váha na normální a až ten zbytek jsou těhu kilča....... navíc mám nízký tlak, ale neomdlívám, spíš je zatím vše ok........
a jak to dopadlo s tou vaší dovčou, jedete?
já chodila dosud jednou za tři týdny za měsíc, měří mi tlak, občas ultrazvuk, kontroluje dělohu a čípek a příště budem prý vážit a měřit mimi, to se těším. a od příště budu chodit jednou za dva týdny....
13. čer 2010 ve 20:29  • Odpověz
lauri...tak to bych se taky tesila na vahy a miry miminka...ja ted budu chodit co 3tydny...ale stejne se nic moc nedovim :slight_smile: V patek jsem si mela volat na vysledky krve z uterka...a uplne jsem na to zapomnela...tak musim zitra...
Me se ta nase prdolka taky pekne bouli...a prevaluje...drive kdyz prisel manzel a chtel ji lapit u kopani, tak hned prestavala...ale ted to byva naopak...kope okamzite co se priblizi....pry jsme na nej domluvene :grinning:
13. čer 2010 ve 20:35  • Odpověz
laur: jj ..jedeme - jen na týden - ale to úplně stačí - vypadnout ze stereotypu - navíc u moře jsem byla naposledy na svatební cestě :slight_smile: ....říkám si, že pojistku nepotřebuju - je mi dobře - anči zdá se taky :slight_smile: ...stejně jako ty na otoky netrpím, tlak mám 120/80, občas i 110/70 - takže naprostá pohoda :slight_smile:

ad váha - no já se furt plazím dost pod tou křivkou průměrných přírůstků - ale zase já jsem nebyla žádná křehulka :slight_smile:

teda taková frekvence kontrol - to bych nedala - není mi jasné, kde bych brala pořád hlídání :slight_smile:

s bídou uhájím každý týden cvičení :slight_smile:
13. čer 2010 ve 20:39  • Odpověz
ad boulení - no ančí taky sebou pěkně hází ..brzo jí tam bude těsno :slight_smile:
a ondru pupík zajímá čím dál víc :slight_smile:
13. čer 2010 ve 20:40  • Odpověz
autor
hup.... tak to je super, to si určitě užijete......... já jsem taky ve všem ok, tak jsem ráda....... snad to tak vydrží......
a já mám kontroly právě na místě, které mám hned u manžovy práce, takže je mi to pohodlné....... :slight_smile:
13. čer 2010 ve 20:48  • Odpověz
laur: no já měla problém manžu dokopat i na hlídání na cukrovku a plicní - zubní jsme zvládli i s ondrou a obvo´dáka ještě nemám ...
hlavně tohle jsou dle mého (krom té cukrovky) totál zbytečné vyšetření :unamused:
13. čer 2010 ve 20:54  • Odpověz
autor
hup. no jo, tak to jo....... vlastně jsi to psala s manžou, že nemá věčně čas...
a to zubní a obvoďák - já tam vůbec nejdu, mám stejný názor jako ty a nikdo to po mně zatím nechtěl, tak nač projevovat vlastní iniciativu :confused:
13. čer 2010 ve 21:00  • Odpověz
po mě to chtějí .....
ale u obvo´dáka jsem byla zatím 2x - jednou se registrovat, jednou pro razítko v prvním těhu a teď půjdu potřetí - opět pro razítko :grinning: ...když to mám někde hlásit, ani si nemůžu vzpomenout, jak se jmenuje :grinning:
a zubní - byla jsem objednaná na pravidelnou preventivku a kupodivu jsem v průběhu objednací lhůty otěhotněla, takže jsem to sfoukla z jedné vody načisto :slight_smile:
13. čer 2010 ve 21:03  • Odpověz
@petja: promiň, tabulky už mám upravené týden, jen je v albu vyměnit :slight_smile:. Teď jsem to 3x zkoušela, ale internet zas hapruje :angry:

@rennu: díky :slight_smile: - fotečky je vystřižená z těch, jak jsme byli před týdnem na výletě :slight_smile:

@daja.had: teda ty mi děláš chutě s těma zákuskama :slight_smile:

@beru3nek: jéje, tak už umí jasně dát najevo, že zábava skončila :grinning:. Jdu zkusit se podívat na fotky :slight_smile: (jestli internet dovolí).
Chci kupovat Manducu - už jsme s manžou vybrali, že v přírodní barvě. Doufáme, že mi to koupí kolegyně jako dárek :slight_smile:

@ojo: snad to ten zánět žil nebude, jen namožené nožky.

@safryy: ty jsi neponaučitelná, furt nám tu bude dělat chutě :slight_smile: Ten košík je krásnej :slight_smile:

@suzete: ahoj Martine :slight_smile:, díky za chválu :slight_smile:. No jo, to víš, jsme trochu nanervy z toho, že přibíráme a i trochu se bojíme, jestli se těm našim mužským nepřestaneme líbit. :slight_smile: S melounama - no asi nebudu provokovat, že jsme si včera v Tescu koupili asi 8 kg melouna a před týdnem taky :slight_smile: A je výýýbornej :slight_smile: Tak nevím, jak daleko to máte do Říčan :slight_smile:

@rennu: huš, jedeš s bramobrákama, ty bych si teda dala, ale teď hned a kdyby je udělal někdo jinej :slight_smile:

Co se váhy týká, ještě před měsícem jsem byla na váze před otěhotněním a teď to začíná nějak narůstat a nějak strašně rychle. Už mám nahoře 2 kg.
13. čer 2010 ve 21:12  • Odpověz
@zvirka: neboj, určitě ti nic není, sem tam se prostě stane, že není dobře. Tak snad mám pravdu a zítra ti bude lépe.

@laurinka.22: tak to jste měli tu bouřku včera divokou. TAdy jen tak trochu zapršelo, aby se neřeklo, ale dnes bylo krásně chladno :slight_smile:.

@hupcza: to je super, že 0ndru baví pupík čím dál víc, to musí být krásný :slight_smile:
13. čer 2010 ve 21:18  • Odpověz
kov: jé ty máš novou fotečku - hezká :slight_smile:
ad pupek - no jen aby ho "to" bavilo i v září :grinning:
13. čer 2010 ve 21:22  • Odpověz
se musím pochlubit, jaký nám roste doma pečovatel :slight_smile:
neteři jsem dala takový vozíček http://www.dracek.cz/vozik-zirafa/houpaci-a-sedaci-hracky
a ondra jí v něm vozil sem a tam a občas zastavil a pohladil ji po hlavičce a zase vozil
možná trénuje na ségru :slight_smile:
13. čer 2010 ve 21:25  • Odpověz
autor
kov. no u nás to byl šílený hurikán, fakt hrůza děs......a my zrovna na cestě od našich domů...... ale zvládli jsme to, bála jsem se jen, aby nějaký strom nespadl na nás...... byly fakt všude popadaný, na cestě dvacet čísel vody, vidět nešlo nic, odbočky jsem hledala vyloženě popaměti....... hnus
hup - tak to jsi sfoukla aspon se zubařem dobře. mně zatím dr. ani sestra nic neříkaly, tak na to kašlu.....
a ondřejek je šikulka co? to je dobře.....

13. čer 2010 ve 21:31  • Odpověz
ahoj holky
co se týká kil potvrzuji co týden to kilo já mám zatím 10kg a bojím se kolik to bude dokonce to vidím tak na 20kg
a někdo se ptala na nosítka a tak já mám nosítka půjčený od známé tak snad to bude stačit :wink:
lauri:ty si to klidně můžeš dovolit ty kila máš krásnou postavu :wink:
saf:malý mi taky dělá obří boule a je to docela nepříjemná řekla bych že se ted víc boulí než kope ikdyž ty kopance ted taky stojí za to
Hup:ůplně ti závidím tu energii a je dobře žeb je u tebe vše ok :slight_smile:
rennu:ty si kuchařka :slight_smile: děláš chutě :grinning:
13. čer 2010 ve 21:35  • Odpověz
jo potvrzuju u nás taky šílená bouřka včera všude popadané stromy jeden velký mám tady zničil proud ale do rána to dali do kupy,nemám ráda bouřky ale zase je líp i se mi líp dýchá :slight_smile:
13. čer 2010 ve 21:37  • Odpověz
laur: jj ....většinu času je fakt strašně hodné děcko ..občas má jak já říkám babyboxové dny (jako že ráno ho tam odložit a přijít si pro něj až večer až to přejde :grinning:) ....ale na ránu je občas každý, že ....takže proč by neměl i on mít nárok na občasnou protivnost :slight_smile:
13. čer 2010 ve 21:38  • Odpověz
hup:tak to má asi každý :slight_smile: jak se říká každý den není posvícení trpěl ti malý hodně na prdíky?a jak sis s tím poradila nebo co doporučuješ??
13. čer 2010 ve 21:43  • Odpověz
ant: hele já jako netěhu jsem takové turbo, že ze mě lidi šílí :grinning: .... když jsem v minulém těhu někde prohlásila, že jedu tak na půlku běžného výkonu, okolí, co mě poznalo teprve v těhu málem odvezli s tím, že i tak mají problém mi stítat a že prý zapla´t pámbu jsem těhu :grinning:
13. čer 2010 ve 21:44  • Odpověz
hup:jo já jsem taky normálně akční ale ted jsem pořád tak unavená a ty kila prostě necítím se a tím pádem se mi ani nic nechce doufám že se ta chut do všeho po porodu zase vrátí :slight_smile:
13. čer 2010 ve 21:46  • Odpověz
hup, s tím hlídáním to máme podobně, na cukrovku naštěstí mohla mamina, u zubáka jsem byla s přítelem, tak jsme se o Tomáše prostřídali, ale na EKG k obvoďákovi šel Tomáš se mnou a stál u lehátka :grinning: :grinning: :grinning: ještěže je takový hodný :grinning:

kov, asi to zánět nebude, páč nohy docela polevili, jsem si vzala tepláky i na doma, tak to teplo udělalo své :slight_smile: :slight_smile: ale mamka mě docela postrašila :sweat_smile:

lauri, teda to jste měli cestu :confused: ...hlavně že jste ok :slight_smile:

my taky jedem na dovču příští sobotu, tak doufám, že se počásko čas vytáhne :sweat_smile:
13. čer 2010 ve 21:50  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.