• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Září 2010

(Zamčená)
8. února 2011 
@antana123 : tak to chápu
@ojo : po nás zatím jména nechtěli, každá matrika to má asi jinak, jen mi dali papír s nima, a´t si to doma vyplníme. Jů ty lívance, už slintám :slight_smile:
@kovalda : tak to jsi měla teda náročnou noc :unamused: , já vytuhla taky na hodinu, jak jsme dorazili z města. Vše jsme zařídili, mimísek bude mít jméno po tatínkovi, občanku, banku i jsem koupila nanynku. Vyměnila jsem za jednu podprsenku, která mě škrtila, jsem ráda, že jsem se jí zbavila, za ty prachy :slight_smile:
@suik : tak jak se zabydlujete, a jak si zvykáte?
@zvirka : ten náš je asi za 400,- kuličkovej a fakt super. Podobnej je tomu druhýmu
14. čer 2010 ve 13:20  • Odpověz
Tak dnes pod mrakem,ráno déšť a to jsem nakoupila úžasný oblečení na léto pro dvojčata,tak ani nepoužijem :frowning2:
14. čer 2010 ve 13:33  • Odpověz
@tetraska : tak léto ještě pomalu nezačalo, tak si myslím, že určo užijete :slight_smile:
14. čer 2010 ve 13:36  • Odpověz
@suik no je to hodně praktické i proti obnošení,minule jsem měla půjčený,byl z jemného flanelu,je to superpříjemný materiál,ale časem ztenčí a sypou se kuličky ven,což je hodně blbý,potom si švagrová na něj potah ušila sama
14. čer 2010 ve 14:05  •  3 děti  • Odpověz
ahojte holky, toz u nas prselo celou noc a ted uz zas sviti slunicko. byla jsem rano u Mudra, miminko bylo hlavickou dule, koukal akorat na srdicko. pry se na me usmal :slight_smile: tlak 80/50, sestricka nemohla pochopit, jaktoze mi je dobre. Hned po poradne jsem prepadla tesco a ukoristila meloun. Od minuleho ctvrtku jsme snedli dva velike a ted mam v aute treti. a taky merunky z kauflandu. ale at jim co jim, na zacpu nic nepomaha :frowning2:

14. čer 2010 ve 14:07  • Odpověz
čauky

ant: manaža taky v prvním těhu chodil - sice ne na všechny, ale na ty s utz ano

laur: no manža taky nemá žádného šéfa ...ale myslím, že v jeho případě to je úplně fuk ......ale vůůůůůůůůůůůůůůůůůůůůbec prý není workoholik :grinning:

ojo: no myslím, že to taky hraje roli, že ondra už se na něj sápe a chce být s ním ...holt mi dá košem spíš ....ale klučinovi, co se mu kulí slzy, když jde pryč holt už odmlouvá kapku hůře :slight_smile:

ad ponocování - mě se naštěstí netýká - pokud do toho nepočítám ondrovo ranní vstávání v 6 :grinning:
14. čer 2010 ve 14:07  • Odpověz
tet: však léto začíná až za týden :wink:
14. čer 2010 ve 14:08  • Odpověz
No a hlavně dopředu nic nenaspíš!
Suzete,taky mám meruňky z Kaufu od sousedky,chystám se nima naplnit knedlíky.Taky sem dostala od tchýňky jahody ze zahrádky,většina padla včera s kysanou smetanou a zbytek dnes spápnu asi s jogurtem.
Manžel zrovna dole pokládá krytinu,malej dnes po obědě nespí,tak počítám za 2h vyrazíme ven,jak bude mít spací :grinning: :grinning:
14. čer 2010 ve 14:12  •  3 děti  • Odpověz
ahoj těhulky,tak se hlásim po náročném víkendu.Měli jsme Písecké slavnosti a já jsem domu lezla málem po čtyřech jak mě boleli nožičky :( Přidala jsem pár foteček do albíčka tak kdyžtak jukněte jak rostem.Já řikám zepředu i zezadu :slight_smile: ale tak se zase nepřevážim,pa pa jdu péct rebarborovou buchtu
14. čer 2010 ve 14:30  • Odpověz
Ahojicek holky zdravim po delsi dobe..a doufam, ze se vsechny mate dobre...
alisek...drzim pesticky at co nejvice vydrzis...mam take problemy...pred par dny jsem se vratila z nemocnice, mela jsem tuhnuti po dvou trech minutach takze masakr..kapaky, a leky..a velky strach:frowning2:(((( po dvou tydnech me pustili ale jen co me pustili zaclo to znovu tak jsem musela letet k dr a dal mi leky, ktere se ambulatne nemaji, ale kdyz budu potrebovat max tri denne tak to pry jde..dneska tam musim zase..tuhnuti neni sice az tak strasne ale mam zase nejaky zanet. ci co..jsem z toho uz uplne na nervy, vsechno me boli, picha nebo svedi , je mi zle a bricho mam jak sutr:frowning2:((( tak jsem si to fakt nepredstavovala..mam klidovy rezim, tak ted bydlime s malou u nasich....doufam, ze vydrzim co nejdele..ale ten strachje hrozny
14. čer 2010 ve 14:58  • Odpověz
@beru3nek už jsme zabydlený, to bylo docela rychlý, trvalo to asi týden než jsem vybalila všechny věci. Myslím, že dost pomohlo, že už jsme měli skoro všechny věci přivezený najednou. Stačí dokoupit pár drobností.

@petja tenhle polštář co mám to má sundávací a ten obal co obaluje to vlákno je dost silnej a prošívanej, tak myslím, že tu kuličkovou variantu mají asi taky udělanou a to se mi líbí....Taky mě fascinuje, jak jsou ty polštáře v docela rozdílnejch cenovejch relacích. Když jsem nakupovala, tak jsem to ani moc nezkoumala a vzala jeden z těch dražších aniž bych to tušila.

@lajla koukám, že to nemáš jednoduchý, drž se!
14. čer 2010 v 15:11  • Odpověz
@suzete : tak super, že je už Vikísek otočenej, mě zabírá jogurt s ovocem a suš. švestky po ránu, dneska jsem neměla, a hned je problém :unamused:
@r.m : tak hlavně že jste si užili víkend, hezky rostete :slight_smile:
@lajla : tak držíme pěstičky ať je mimísek u tebe v bříšku co nejdýl :wink:
@suik : tak super, že jste už zabydlený :slight_smile:
14. čer 2010 v 15:45  • Odpověz
@beru3nek a co vy? vy jste se taky měli stěhovat, ne?
14. čer 2010 v 15:50  • Odpověz
@suik : my už bydlíme asi měsíc, a paráda proti 1+1 je to rozdíl ta 3+1. Jen teda nám chybí vybalit ještě pár věcí, neměli jsme totiž dobu sklep, ale je to v komoře, nehoří to, tak to stále odkládáme na jindy. :grinning:
a jak to máš budeš tam i rodit? A u dr. jsi už tam byla?
14. čer 2010 v 16:15  • Odpověz
@zvirka: mám kojo polštář. Jestli to správně chápu, tak ten univerzál má pevný tvar, že? Já mám takovou žížalu, která je plněná kuličkama a nemá pevný tvar. To je na tom skvělý, že si to přizpůsobíš tak, jak je třeba. Já bych bez něj ani nemohla být.

@rennu: tak se zácpou opravdu problémy nemám. Při konzumaci melouna, zeleniny a tak ... navštívím onu místnost s tímto účelem třeba i 3x-4x denně :slight_smile:

@suik: jé, tak už jste přestěhovaný. No super, že to šlo v klidu :slight_smile:

@suzete: jé, tak prcek se na tebe usmívá :slight_smile:. Panečku, s takovým tlakem, to se taky divím, že existuješ a ještě je ti fajn :slight_smile:

@r.m: rebarborovou buchtu bych si dala :slight_smile:

@lajla: jejda, chuděro, ten strach chápu. Ale určitě to zvládnete. Hodně odpočívej.
14. čer 2010 v 16:20  • Odpověz
@beru3nek tak to je rozdíl :grinning: , my máme byt jen o kousínek větší, ale taky máme sklep a to je lahoda, všechny krabice a věci co se málo používaj jsou tam a tady je aspoň pořádek. My tu jsme už taky skoro měsíc.
U doktora jsem ještě nebyla, jednak to odkládám jak můžu :grinning: a jednak ještě čekáme na kartičky, to se trochu administrativně zdrželo. Ještě jedu na jednu kontrolu do čech, ale už sem budu muset taky pomalu jít, aspoň se někam zaregistrovat. Ale vůbec mi ten doktor nechybí, nejradši bych ho viděla až u porodu. Já nejsem moc vděčnej pacient. :grinning:
@kovalda v klidu to celkem bylo, sice nervíky byly, hlavně se stěhovákama, ale nakonec to dobře dopadlo a když to vezmu zpětně, tak jsme se nervovali možná zbytečně, ale to je u mě se vším
14. čer 2010 v 16:42  • Odpověz
@suik : jo jo sklep je paráda :slight_smile: . Kolik km to máš do Čech, a rodíš teda v Německu? Já jsem ráda, že se na mě dr. mrkne, aspoň vím, že je vše o.k. a když to tady čtu, tak vůbec. Potíže mít asi ani nemusíš , tak určo lepší když tě pravidelně vidí :wink:
14. čer 2010 v 16:47  • Odpověz
@lajla drž se holka, držím palečky, aby vše bylo ok :slight_smile:
@beru3nek no u nás právě jména chtějí a to pro holku i kluka, i když třeba někdo ví, co to bude... :sweat_smile:
@r.m jéééé ty máš krásné šatičky :dizzy_face: a bříško je krásně vidět :slight_smile:

no holky, meruňkový knedlíky je dobrej nápad :sunglasses: ty jsem ještě nedělala, většinou jen švestkový :slight_smile: tak mám zas inspiraci :slight_smile:
14. čer 2010 v 16:48  • Odpověz
jj, rodím tu, to bych nedala....
no já byla docela ráda, že mi chvilku ten net nešel a nic jsem nevěděla, ani jsem si nepřipouštěla že jsem těhotná a bylo mi fajn. Po tom stresu ze začátku jsem to fakt potřebovala, dokonce jsem musela schovat i dvě bettynky co jsem tu měla. Bez tý kartičky je to taky naprd, vysvětlovat to. Snad už brzo přijdou.
14. čer 2010 v 16:49  • Odpověz
jééé konečně už můžu odpovídat každýmu na příspěvek :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: před tím jsem to tam musela psát ručně, nešlo mi to :sweat_smile:
14. čer 2010 v 16:49  • Odpověz
@suik : já taky nečtu žádný horory na netu. No jo, jsme vyjančený a jiný to už asi nebude :wink:

@ojo : taky jsem koukala, co je zas na koníkovi za novinky, vy mě děláte s knedlíkama chutě :wink: , já měla včera sladkej večer, dostala jsem úplnej záchvat žravosti všeho sladkýho, dneska jsem se chystala krotit, ovšem přítel koupil zákusky, si nedej že :angry: , tak jsem zpucla kinder joy a větrník. Prý je hrozně sladkej, že se nedá ani jíst, mě to vůbec nepřišlo :slight_smile:
14. čer 2010 v 16:57  • Odpověz
@r.m: krásný fotečky. Hezky rostete a máš pěkný šatičky :slight_smile:

@suik: to je jasný, že jste se nervovali. Člověk má strach, jestli všechno stihne, jestli se nic neztratí a nerozbije, ... Ale už to máte za sebou.

@beru3nek: Jé, dobroty bych si taky dala, jsem to o víkendu nějak neodhadla a koupila jsem málo sladkostí, takže už jsou zbaštěný. Ale nechala jsem se inspirovat nějakým provokatérem tady a udělala jsem pudink - čokoládovej a vanilkovej :slight_smile:. Teď funím a piju heřmánkovej čaj, aby mi slehlo :slight_smile:
14. čer 2010 v 17:13  • Odpověz
@kovalda : já jsem sladký před těhu nikdy nemusela, teď mi teda jede. Včera jsem byla už narvaná k prasknutí a měla jsem chuť ještě na nutelku s rohlíčkem, no prase. Hrozná nákaza z koníka ta nutela :grinning:
14. čer 2010 v 17:18  • Odpověz
@kovalda děkuji moc,jo rostu jak zepředu tak zezadu.Mám trochu zvýšený cukr tak mám držet dietku,ne sladký,brambory,těstoviny,bíle pečivo.Jen maso a zeleninku.Ale tak trošku si sladkého si dám :slight_smile:
14. čer 2010 v 17:21  • Odpověz
@ojo děkuji,bříško ted začína dost růst a bolí mě pupík asi jak se vytlačuje ven :(
14. čer 2010 v 17:23  • Odpověz
Ahoj holky, tak jsme zpět z výletu. Bylo to super, jenom na mě padla po příjezdu nějaká chandra, že už jsem úplně nemožná, překáží mi břicho, neujdu toho tolik, co dřív a moc mě potom bolejí nožičky. :grinning:
Dočítat vás budu nějak průběžně po kouskách, takže eventuální reakce až potom.
Jinak nepamatujete si někdo, kdo to tu byl nedávno s tím znaménkem v hlavě (beru nebo lauri), mně se to nechce hledat a potřebovala bych malou konzultaci, neb musím asi tento týden vyrazit s jakousi divnou boulí na hlavě na chirurgii?
14. čer 2010 v 17:24  • Odpověz
@lotyna my byli včera taky na výletě a nohy dostali dost zabrat. :unamused: A přitom to nebyla žádná štreka a ani vedro nebylo....
@beru3nek já nechtěla o těhu ani diskutovat ....

co se týče sladkýho, tak já jsem jak nezavřená, měla jsem ho ráda vždycky, ale musela jsem to prokládat slaným, teď ani ne :sweat_smile:
14. čer 2010 v 17:33  • Odpověz
@beru3nek: no, já jsem měla před těhu sladké ráda, ale teda to množství a četnost, jako mám teď v pojídání sladkého, to jsem teda v šoku :slight_smile: No a nutelománie, si kolikrát říkám, že dohledám, kdo to tu začal :angry: :grinning: :stuck_out_tongue_closed_eyes:

@lotyna: buď v klidu, já teď ujdu tak max. 2 km a jsem hotovson.
14. čer 2010 v 17:49  • Odpověz
@lotyna : já dneska vyšla na magistrátu pár schodů, a normálně mě bolely nohy, hrůza. Za chvíli se asi rozteču. Jo jo, to jsem byla já, s tím znamínkem, co potřebuješ?

14. čer 2010 v 18:01  • Odpověz
holky, já jsem na sladký taky děsně ulítlá, vždycky jsem byla, teď hlavně na zmrzlině..nejvíc :slight_smile:) ateď půjdou kilča nahoru ještě rychleji, když jen ležim...to jsem zvědavá, když už teď mám 13 navíc ... to bude síla...
14. čer 2010 v 18:01  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.