• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Září 2010

(Zamčená)
8. února 2011 
@hanncca : tak hlavně aby jste byli o.k. ty kilča pak něják schodíme, to dáme :grinning:
14. čer 2010 v 18:03  • Odpověz
@hanncca jsme na tom stejně, 13kg nahoře a válím se v posteli a že bych aspon mín jedla, to ani náhodou :sweat_smile:
14. čer 2010 v 18:06  • Odpověz
@beru3nek taky si říkám a z těch kil navíc fakt depresi momentálně nemám vůbec :grinning: , hlavně aby mimiskové byly ok :slight_smile:
14. čer 2010 v 18:06  • Odpověz
@rennu já se taky moc neomezuju, já to prostě neumim a když je chuť, tak mě nic nezastaví :grinning: teď jsem akorát zvědavá na výsledký z tý těhu cukrovky...ale to až za 14 dní, zatim se můžu ládovat :slight_smile:
14. čer 2010 v 18:07  • Odpověz
@hanncca já se taky cpu, omezovat se nehodlám :grinning: :grinning: Mně řekli, že kdyby byly výsledky špatný, že by mi zavolala mudr. dřív....a v poho, měla jsem to v normě. :wink:
14. čer 2010 v 18:09  • Odpověz
@beru3nek Beru, díky, IP.

Holky, když je někdo blbej, tak je prostě blbej. Právě jsem si ze skříně podala bednu od banánů, o které jsem se domnívala, že jsou v ní nějaké drobnosti. No, jsou v ní pod těma drobnostma slovníky a učebnice. Mám pocit, že jsem si utrhla celý vnitřek. :cry:
14. čer 2010 v 18:15  • Odpověz
@rennu to mně neřekli, že by zavolali, tak uvidim, jak jsem dopadla za těch 14 dní..!! ale snad to bude taky ok :slight_smile:
14. čer 2010 v 18:16  • Odpověz
@lotyna aj aj, běž se natáhnout....uvidíš, že to bude ok :wink:
14. čer 2010 v 18:17  • Odpověz
Add zácpa: mě právě nefungují ani sušené švestky, ani kvanta ovoce, zeleniny ani meloun. A to jsem byla byla o víkendu schopna sníst půlku (cca 4kg) na posezení, martin si z těch dvou velkých melounů zobl párkrát. a hovňousi nikde.

Mimíka jsem viděla na utz asi 5 sekund, můj mudr má takový krám, takže jsem se nestihla ani zorientovat, ale Mudr říkal, že tu je hlavička, tu srdíčko a dívejte - zrovna se na vás usmívá. Já viděla malého lebkounka, ale věřim tomu že se usmíval. aby ne, na maminku :slight_smile:
14. čer 2010 v 18:44  • Odpověz
@lotyna : tak si teď dej pohov a odpočívej, to bude dobrý. :slight_smile:

@hanncca: jj, taky jsem se cpala před výsledkama, kdyby náhodou byly blbý a zatrhli mi sladký, tak ať si to ještě užiju :slight_smile:

Nebojte holky, kila vyběháme, až budeme tančit okolo těch našich pokladů :slight_smile:
Já si zrovna dávám čerstvý domácí chlebíček s máslem a romadůrem :slight_smile: - vlastně už druhý krajíc chleba :slight_smile: Nejsem schopná ten romadůr nechat v lednici jen načatej, prostě dokud tam je, tak ho láduju :slight_smile:
14. čer 2010 v 18:44  • Odpověz
@suzete: aha a nějaký celozrnný pečivo nebo tak něco baštíš? Já rvu skoro každý den müsli a spousta ovoce a zeleniny i čerstvého i sušeného, ... No a když nic, tak zaručeně zabere kafíčko s mlékem, nejpozději půl hodiny po dopití už pospíchám na WC. :slight_smile:
14. čer 2010 v 18:46  • Odpověz
@lotyna tak jen odpočívej, bříško bude v pohodě :wink: já zvedám Tomáše pořád, ale moje tělo už si asi zvyklo, tak už mě břicho nebolí :slight_smile: a zrovna jsem tu včera psala, že mě bolej nohy jak sviňa a asi z procházky :sweat_smile:

no sladký bych taky futrovala, ale trošinku to hlídám :sweat_smile: :slight_smile: nicméně už se chystám na večeři na ty lívance s jahodovou merendou a to se hlídat nebudu :grinning: :grinning: :grinning:
14. čer 2010 v 18:47  • Odpověz
@suzete suzi, zkus taky to musli, jak píše kov, taky jsem se zácpou měla problém a začla jsem ho pravidelně denně jíst, tak malou mističku a pohodička :slight_smile: ...nebo kyselé zelí :wink:
14. čer 2010 v 18:49  • Odpověz
@kovalda jj, taky to chci stihnout ještě před výsledkama, kdyby mi to sladký zatrhli :grinning:
@lotyna tak teď hlavně odpočívej. a nic Tě nebolí? To bude určitě v pohodě.... !!!!!
14. čer 2010 v 18:51  • Odpověz
Tak už se to snad uklidnilo, akorát Viktorka se pekelně zlobí - takhle ještě nevyváděla, chudinka malá, mít takhle dementní matku, to jí nepřeju. Díky za podporu.
14. čer 2010 v 18:57  • Odpověz
@lotyna uvidíš, vážně to bude dobrý :slight_smile: :slight_smile:
14. čer 2010 v 19:12  • Odpověz
tak jsem konečně přidala pár svých foteček s mimískem v bříšku :slight_smile:
14. čer 2010 v 19:12  • Odpověz
@kovalda s nutelou to rozjela Laurinka :grinning: a jak jsi chtěla nějaké tipy na hennu,tak http://www.hennecolor.cz/
všimla sem si na fotečkách,že bys taky už nějakou potřebovala :wink:
Nohy mě bolí taky dost,tím,jak máme doma schody je to ještě horší,nejen Ojo,ví o čem mluvím... :stuck_out_tongue_closed_eyes:

@hanncca teda nevim,že si s náma v diskuzi,nebo jsi neměla fotku? Každopádně 13kg navrch,to je slušnej výkon,to bych asi ve 27tt neudýchala :sweat_smile:
14. čer 2010 v 19:13  •  3 děti  • Odpověz
Se zácpou teda problém nemám,ráno je to první co navštívím,mi přijde,že na mě tak funguje to železo,co užívám..
14. čer 2010 v 19:16  •  3 děti  • Odpověz
jo nohy, to je kapitola sama pro sebe, ty mě taky bolej...snažím se tu trochu chodit, je tu moc pěkný okolí, Ale taky mám co dělat, nemůžu ani chodit moc rychle, to mě pak píchá v boku, ale když se šinu jak slimák, tak je to Ok....
Bolení nohou souvisí s otýkáním nebo ne? Mě jen asi bolej, ale někdy večer je mám takový divně unavený.

14. čer 2010 v 19:22  • Odpověz
@petja nj, jsem s Váma v diskuzi... :slight_smile:
14. čer 2010 v 19:23  • Odpověz
@petja 13kg navíc je to síla, ale ještě se můžu hýbat...hlavně je to tim, že jsem přestala kouřit.
14. čer 2010 v 19:24  • Odpověz
@suik mě nohy neotíkají vůbec,mě bolí,jen když lezu nahoru,to mě taky občas bříško tvrdne..ale chodit musím taky zcela pomalu,jak turista na výletě v novým městě :grinning:
14. čer 2010 v 19:25  •  3 děti  • Odpověz
@hanncca ale podle fotek těch 13kg není nikde vidět,moc ti to sluší
14. čer 2010 v 19:26  •  3 děti  • Odpověz
@petja děkuji, teď jsem koukala na Tvoje fotky a taky Ti to moc sluší :slight_smile: ale ještě zdaleka není těhu konec a ty kila se někde pořádně ukážou :grinning: :grinning:
14. čer 2010 v 19:28  • Odpověz
já myslím,že neukážou,spíš bříško bude po porodu možná větší,ale to se cvičením a lítáním kolem prcka zase srovná.Já minule přibrala 11kg a den po porodu na váze -15kg :wink:

14. čer 2010 v 19:30  •  3 děti  • Odpověz
@petja no to já jsem ten turista v novém městě skoro doslova, ale ne, už jsem si tu zvykla...
k tomu tvrdnutí, to taky nevím jestli dokážu poznat (to píchání jsem myslela takový to, jak když běžíš) ....myslela jsem že to je jako křeč, nebo tak, ale většinou to necejtím, jen to břicho je takový tvrdý. Při chůzi je taky tužší, ale zase ne tak moc. Jen asi dvakrát mi přišlo, že je tvrdý hodně.
14. čer 2010 v 19:30  • Odpověz
ahoj holky jsem zpět
polštář no já mám univerzál a je super
suik:ahojky takže si už v Německu :wink:
jinak ponocování mám sem pořád vzhůru k vůli záchodu
lajlo:jéžiš hlavně to vydržte :wink:
hanca:z kil si nic nedělej
jinak musím se pochlubit dneska nám dovezli postýlku jsem strašně ráda už máme všechno zítra mě čeká žehlení věcí na malého
14. čer 2010 v 19:32  • Odpověz
@suik no to tvrdnutí může být různý,já to taky nemám jako nějaký kontrakce nebo tak,prostě je najednou takový pevný a cítím tu napnutou dělohu.Problémy ale nemám při tom naprosto žádný,narozdíl od Lajly třeba,to je mazec,co ta si v těhu užívá :frowning2:
14. čer 2010 v 19:32  •  3 děti  • Odpověz
@hanncca to máš ty kila jen v bříšku, ne?
Já furt nic, teda asi kilo je snad konečně od posledně nahoře, tak sláva, doufám, že tentokrát mi sestra moc nevynadá.
Taky se tu pekelně cpu. Hlavně dneska.
14. čer 2010 v 19:33  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.