• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Září 2010

(Zamčená)
8. února 2011 
@antana123 no vidíš tak jsi na postýlku myslela až už ji konečně dovezli. :wink:
no my máme komečně položenou krytinu,je to úžasný a já se těším,jak se začne stěhovat dolů nábytek a já si konečně budu moc začít zařizovat kuchyň,aniž bych 10x denně lítala nahoru a dolů,páč něco je nyní nahoře a něco dole,prostě polní kuchyň :confounded:
14. čer 2010 v 19:34  •  3 děti  • Odpověz
co se týká tvrdnutí dřív mě to dělalo hodně ted né ted je nepříjemný to vybulování malého to je síla
14. čer 2010 v 19:34  • Odpověz
@petja aha, tak to mám asi taky tak....

a když musím na malou, tak jsem taky jak balvan, v noci to je dost nepříjemný...a tolik se mi nechce, dneska jsem to málem zaspala, jak jsem se přemluvala, ale pak to není nic moc
14. čer 2010 v 19:35  • Odpověz
Petjo:jé ty budeš mít stěhování za sebou a já před sebou a spostýlkou byla jsem velmi překvapená :grinning:
14. čer 2010 v 19:35  • Odpověz
@suik docela nechápu,jak může sestra či gyndr držkovat nad tím,že maminka nepřibírá :stuck_out_tongue_closed_eyes: přeci když nejsou kila nahoru,není důvod k panice,mimčo si dycky vezme co potřebuje
14. čer 2010 v 19:35  •  3 děti  • Odpověz
@hanncca pěkný pupík
14. čer 2010 v 19:37  • Odpověz
No já už o tom bříšku taky tak ze dva týdny už vím zřetelně,třeba někde už se neprotáhnu jako dřív,něco musím dokonce posunout,než tam vlezu :grinning: :grinning: :grinning:
14. čer 2010 v 19:37  •  3 děti  • Odpověz
mě se zdá že ted to břicho teda letí cítím se obrovská strašně mi zase vyrostlo :confused:
14. čer 2010 v 19:38  • Odpověz
@suik nene, i v bocícha v nohách a tak nějak všude :slight_smile:
14. čer 2010 v 19:50  • Odpověz
@petja taky doufám, že lítáním kolem mimča něco shodim a v porodnici taky snad nechám dost. :slight_smile:
14. čer 2010 v 19:52  • Odpověz
Kovalda, Ojo: ty vločky bych zkusit mohla, formou ovesné kaše. samotné vločky jsou na mě moc suché a mlíčko je pro mě bakané.
Kafíčko už jsem taky zkoušela, před těhu to byla tutovka, a teď ani prd. doslova. :slight_smile:

Jinak když se mi chce čurat, tak taky mám bříško úplně tvrdé. hlavně v noci, to se dycky tak tak doplahočím na záchod, ale pak se bříšku uleví. taky si kolikrát v noci říkám, že se mi vlastně tak moc nechce, že bych to mohla vydržet, ale jak se pohnu a cítím ten balvan, tak radši vstanu a idu.
14. čer 2010 v 19:52  • Odpověz
@suzete to já taky, v noci vylézt a jít na záchod....Tak se mi nechce, ale stejně vždycky vylezu, protože se to nedá vydržet
14. čer 2010 v 19:53  • Odpověz
14. čer 2010 v 19:59  • Odpověz
no zadržovat močení u mě nepadá snad ani v úvahu,o těhu nemluvě
14. čer 2010 ve 20:06  •  3 děti  • Odpověz
tak sladké v tentokrát můžu na kila :grinning:

břicho tvrdne - no mi to teda příjde přirozené, že jsou v tomto stupni nějaké děložní stahy patrné - holt holka trénuje :slight_smile:
tlumit to magnézkem mi příjde divné
ono to je totiž jakoby sportovci několik měsíců před olympiádou dali klidový režim, aby se nenamáhal a pak se po něm chtělo vyhrát olympiádu - tohle by nikoho ani ve snu nenapadlo a u porodu se to dělá furt dokola

a k čůrání - no to je srandy kopec největší :sweat_smile: .. málem si plánuju pochůzky od wc k wc :grinning:
14. čer 2010 ve 20:24  • Odpověz
@hupcza to je super že můžeš sladké :wink:
holky dneska je tady nějaký klid :grinning:
14. čer 2010 ve 21:04  • Odpověz
ant: já myslela jako na kila - množství ..na váhu bych se měla haltovat :wink:
14. čer 2010 ve 21:08  • Odpověz
hup:jo jo vy jste byli na 3D???
14. čer 2010 ve 21:10  • Odpověz
@hupcza když jedu do města,mám zmáknutý všecky wecka
14. čer 2010 ve 21:12  •  3 děti  • Odpověz
autor
ahojky holky,
hup. a jak často máš to tvrdnutí - kolikrát za den?
jinak já chodím čůrat pořád, už i v noci, ale to mi neva, mně přijde, že se líp vyspím, když jdu jednou dvakrát na wc, než kdybych spala v kuse. protože mám vždycky radost, že ještě není ráno, ale že můžu třeba ještě dvě, tři, čtyři hodky spát.......... :stuck_out_tongue_closed_eyes:
14. čer 2010 ve 21:13  • Odpověz
@petja no nevim, minule byla fakt divná. Ještě mluvila o tom, že to bude chudáček nedochůdče :angry: , pak jí to na srdíčku pěkně natřel. Doktorka je ale miliónová, sestra bývá taky někdy super, ale jak má náladu...

já už se bojím někam jít, musím hledat záchod.... na to jsem nebyla dřív moc zvyklá :stuck_out_tongue_closed_eyes: nebo jsem měla záchytný stanice, tady to je horší :stuck_out_tongue_closed_eyes:
14. čer 2010 ve 21:26  • Odpověz
holky dobrou noc :wink:
14. čer 2010 ve 21:30  • Odpověz
@suik tož ta sestra je jasná,takhle odhadovat situaci na základě váhy :stuck_out_tongue_closed_eyes: jinak na wc do restaurace můžeš naběhnout dycky,ne?
14. čer 2010 ve 21:32  •  3 děti  • Odpověz
Bříškům dobrou noc,už sem vyřídila zbytek melounu a,že ho bylo :dizzy_face: a jdu si lehnout.Pa
14. čer 2010 ve 21:45  •  3 děti  • Odpověz
ant: no byli nebyli ..já mám 3d každou kontrolu s utz

pet: no jinak to nejde, že :grinning:

laur: jak kdy - třeba dneska začaly ondrovi zlobit zubky - daklší dávka po 5 ks a to na mě tři hodiny visel a plakal - no takže pak jsem měla další dvě břicho jak šutr
některé dny si ani nevšinmu, některé dny je doba trdnutí a doba normálu v opačném poměru

sui: já myslím, že těhuli s vytřeštěnýma očima s prosbou o wc odmítnou málokde :wink:
14. čer 2010 ve 21:46  • Odpověz
autor
hup. a v prvním těhu ti taky tvrdlo? mně ted tvrdne docela často, rozhodně víc než desetkrát denně, jak se říká, že je to normál.......
14. čer 2010 ve 22:05  • Odpověz
ahoj děvčata, nakukuju a jsem potěšena, že moje situace je srovnatelná s většinou z vás :grinning:
dneska tvrdnutí jako blázen, pořád jsem ale lítala na wc, chutě mám na všechno co vidím, ale žáha mě pálí šíleně, tak moc nejím.No líp už nebude, aspon že to počasí se umoudřilo, v pátek mi natíkaly i nohy, teda nevím jak vám ostatním, ale mě tyhle teploty kolem dvacítky vyhovují :sweat_smile:
tak jsem vás zkontrolovala z rychlíku, jsem ráda že jsme všechny relativně ok :slight_smile:
14. čer 2010 ve 22:12  • Odpověz
@petja no jo, v nouzi nejvyšší :grinning: ale nemám to moc ráda...
14. čer 2010 ve 22:48  • Odpověz
@anippe jj, vedra nic moc....ale zase když je hnusně, tak jsem celá ospalá a ohnípaná, jako dneska. Sice bylo hezky, ale skoro jsem to celý prospala.
Docela se toho léta děsím.
14. čer 2010 ve 22:50  • Odpověz
přeju dobré ránko :slight_smile:
15. čer 2010 v 06:34  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.