• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Září 2010

(Zamčená)
8. února 2011 
Dobré ráno, dočetla jsem jen včerejšek, takže ve zkratce - tvrdnutí nemám, nebo to nepoznám, tak jednou za dva dny mě píchá v boku, jak po běhu, tak leda to, ale není to často...Ad čůrání, ač se divím, tak spím celou noc, nepřinutím se vstát, ale ráno to je bolest, ale v noci prostě nevstanu :unamused:
Jinak zítra jdu na cukrovku, takže dneska zkusím omezit sladké, už teď vím, že to bude boj :wink:
Taky jsem se chtěla zeptat, došly mi těhu vitamíny. Myslíte, že mám přikoupit nové? Nebo už na to kašlat? Kdosi kdesi říkal, že jsou po nich větší děti, tak nevím...Jím teď hodně ovoce a zeleniny, tak nevím, jestli to nestačí?
Jinak tady hlásím slunce a modrou oblohu! :sunglasses:
15. čer 2010 v 07:04  • Odpověz
dis:ahojky taky tvrdnutí nepocituju a vitamíny já jím pořád :slight_smile:
15. čer 2010 v 07:06  • Odpověz
Jo a ještě jeden dotaz, která z vás má ten seznámek od Hupczi? Psala, že jí klekl komp, tak prosím, kdo už ho máte, klidně pište do IP. Díky!
15. čer 2010 v 07:07  • Odpověz
Ahojky :slight_smile:
tak včera jsem si šla lehnout už v 9, jestli to moje ponocování nebylo třeba tím, že jsem byla už přetažená a tak ...
No, bylo to o něco lepší a dneska jsem docela vyspaná, ale teda pořád to ještě úplně ono.

@petja: díky za ten odkaz na tu Hennu. Jj, máš pravdu, už nějaký ten měsíc bych ji potřebovala :slight_smile:

@antana123: jé, takže s postýlkou už máte všechno? No tak super a dnes už budeš žehlit? :slight_smile: Jé, žehlení teda přímo "miluju", ale na žehlení miminkovskýho se vyjímečně těším. :slight_smile:

@suik: tobě nadávají, žes nepřibrala? Já vlastně až teď na poslední poradně měla první přírůstek váhy. Ale je fakt, že jsem začínala s velko nadváhou. Doktor to komentoval jen 1x - ještě v 6. měsíci, že jsem ještě nepřibrala, ale že nějaký to kilčo bych přibrat měla.

15. čer 2010 v 07:41  • Odpověz
Discreet: já beru vitamíny jen maličko. mají se brát dvě denně, tak beru ob den jednu, a druhý den beru DHA rybí tuk. též to nechci přehánět s umělýma vitamínama, když je teď konečně zelenina a ovoce, ale zas vím, že některé vitamíny nebo minerály nemám, tak aspon tou jednou tabletkou za dva dny si je doplním.
15. čer 2010 v 08:01  • Odpověz
Ahoj holky :slight_smile: po dlouhý době se hlásím že jsme v pořádku :slight_smile:
Včera jsme byli na 3D/4D ultrazvuku a perfektní :dizzy_face: Denísek celou dobu spinkal takže se krásně nechalo natáčet. Váží 948gramů což přesně odpovídá a mě trochu stoupla naděje že by jsme nemuseli mít druhýho obříka :wink:
Co jsem stihla dočíst... Bříško mi taky tvrdne, ale je to o chup lepší než před 14dny.
Přibrala jsem asi 1,5kg (zatím :grinning: )
A víc už si nepamatuju... :unamused:
15. čer 2010 v 08:01  • Odpověz
@gazel teda jen 1,5kg, já mám 10kg nahoře a děsím se toho, co bude dál :astonished:
15. čer 2010 v 08:34  • Odpověz
ahoj holky!
teda já radši ani nezjišťuju, kolik kg mám nahoře, ale je to teda dost. a mám už dost velký břicho, nezapřu to ani náhodou.
mrňous mi poslední dobou dělá v břiše asi nějaký přemety, furt se tam štrachá, možná se konečně otáčí prdkou nahoru, uvidíme na příštím uz.¨
vitamíny beru strašně málo, protože si nevzpomenu, ale občas nějakej zobnu. s jankem jsem je jedla furt a měl 3kg takže nic strašnýho. ale mám pocit, že toto mimčo bude asi větší.
mě to nějako minulo, ale co má hup za tolik očekávanej seznam?
15. čer 2010 v 08:43  • Odpověz
@discreet ale ty si ty kila můžeš dovolit jseš hubená mám stejně nahoře jako ty :wink:
15. čer 2010 v 08:44  • Odpověz
laterno:ahojky :wink: dlouho si tady nebyla
kov:já žehlení taky moc nemiluju ale na miminkovský se těším a
vitamíny jím GS mamavit 1x1 tbl
15. čer 2010 v 08:45  • Odpověz
@discreet Já jím vitamíny denně. Jeden den GS Mamavit a druhý den Pregnium. Takhle to střídám od začátku. :wink:
15. čer 2010 v 08:48  • Odpověz
antano ahoj! já vim, já občas nakouknu, ale jsem obvykle mimo mísu, co se řeší, protože vy jste neuvěřitelný kecalky :slight_smile: . snad vás budu líp stíhat, až se prcci narodí a budete mít míň času :grinning:

já mám teda miminkovskýho (teď už batolecího) žehlení plný brejle :grinning: chtěla bych si nějak už taky probrat výbavičku po jankovi a zjistit, co potřebuju dokoupit. ale už jsem začala něco objednávat a dražit, tak jsem zvědavá a těším se, až to přijde.
15. čer 2010 v 08:49  • Odpověz
@lendaw Pregnium to jsem ani neslyšela to ti někdo doporučil??mají ho i v lékárně??jsem ho ještě neviděla
15. čer 2010 v 08:50  • Odpověz
@laterna to věřím že toho máš dost mi jsme porvé natěšené :grinning: já se těším na malého jak malá :grinning:
15. čer 2010 v 08:51  • Odpověz
@antana123 Já už ho beru prakticky třetím rokem, co jsme se začali snažit. Měli by ho mít normálně v lékárně, vyhrálo to i nějaké ocenění jako přípravek pro těhule nebo tak nějak. Je v něm jen listovka, jod, DHA a hořčík (myslím). Stojí to teda docela ranec, berou se dvě tablety denně. Bere se to jak před těhu, tak v těhu a potom i při kojo. Jo a vyrábí to Walmark.
15. čer 2010 v 08:52  • Odpověz
antana já se taky čím dál víc těším na miminko :slight_smile: akorát nemám ještě ani šajnu, jak se sem poskládáme, kam dáme druhou postýlku, potřebovala bych ten sourozeneckej kočárek, ale není kam dát. máme dost starostí s parcelou, prací... tak zatím jsem docela ráda, že je ještě v bříšku :slight_smile:
15. čer 2010 v 08:54  • Odpověz
15. čer 2010 v 08:54  • Odpověz
to pregnium jsem taky brala, akorat jedno balení, taky mi to doporučil Mudr, že je to nej, ale jak říká Lendaw, je to docela ranec.
15. čer 2010 v 08:55  • Odpověz
Asi teda zajdu do lékarny, ať mi poradí něco rovnou i na kojení a bude :wink:
@antana123 a o té hubenosti, no nevím, nevím, začínala jsem na 72kg, takže žádnej drobek :sunglasses:
15. čer 2010 v 09:09  • Odpověz
@lendaw jak jsem viděla tu krabičku tak jsem to už poznala jo to jsem viděla v lékarně jen si tu cenu nevzpomínám

@laterna u nás je to taky tak prostory čím dál víc stísněné
15. čer 2010 v 09:12  • Odpověz
@discreet no na fotkách vypadáš hubeně já začínala na 90kg a před snažením 80kg což je můj optimál a ted radši ani nemluvím doufám že se někdy vrátím na váhu zpátky :frowning2:
15. čer 2010 v 09:13  • Odpověz
holky myslíte že bych tak za 4týdny mohla už do vany se těším jak malá
15. čer 2010 v 09:14  • Odpověz
@antana123 Taky se od začátku nekoupu, jako ve vaně, mám strach, ale to se pak o nějakého týdne už může? To jsem neslyšela?!
15. čer 2010 v 09:18  • Odpověz
@discreet jo no pry pak od 36tt se může k vůli poslíčkům i tak no já mám vanu zakázanou od dr. a snad mi ji brzo už povolí bych si to náležitě užila po těch 8 měsících :grinning: :grinning:
15. čer 2010 v 09:20  • Odpověz
Ahoj holky :slight_smile: jste toho zas nakecali, jsem vás prolítla a teď nevím na co reagovat :grinning:

@suzete Suzi, já nejím ty samotný ovesný vločky, ale normálně Emco musli - čokoládové s ořechy :grinning: to mě strašně chutná i samotné, jinak si ho občas přidávám do jogurtu :wink: a zaručeně by ti mělo pomoct to kyselé zelí, někde jsem to i vyčetla :wink:

ad tvrdnutí, žádné nepociťuji :slight_smile: ...jen poslední dobou pořádný přemety prcka :grinning: :grinning:

ad vitamíny, jsem na to hrozná, ještě jsem nevybrala ty vzorky, co mi dala sestra, jím to opravdu jen, když si vzpomenu :sweat_smile:
@antana123 já chodím do vany každý den. neumím si bez ní život představit. Chodila jsem i v prvním těhotenství ikdyž mi to doktor nedoporučil...
Podle mě je tohle docela zastaralej názor.... nevím no
dobré ráno :wink:
u nás je krásně, svítí sluníčko a teplota ideální :slight_smile:
co plánujete na dnešek? Já za chvíli vyrážím konečně na vyndání stehů, a odpo k našim, se nebudu doma aspon sama nuďánkovat :grinning:
@hanncca : taky jsem před těhu přestala kouřit, nevím jak je to možný, ale ani jsem nepřibrala,tak kilčo max. dvě, zato teď taky jedu :grinning: . Přijde mi, že to máš ale jen v pupíčku, ty kilečka
@antana123 : tak super, že už máte vše po kupě :slight_smile:
@suik : jenom kilčo, týjo, tak to máš super :grinning:
@discreet : já jím calibrum a obden, může se i při kojení, koupila jsem si ho min. týden,a dvojitý balení
@gazel : tak super, že jste si užili 3D, týjo, další, co nepřibírá, to je jen bledá závist :grinning:
15. čer 2010 v 09:22  • Odpověz
@gazel no ale já mám předčasné stahy dělohy od 24tt tak mi to zakázal k vůli tomuto a ted mi k tomu přibylo ještě zkrácené hrdlo tak radši poslouchám nechtěla bych rodit dřív kdyby mi nic nebylo tak by jsem taky do vany normálně chodila :wink:
15. čer 2010 v 09:23  • Odpověz
a koupání ve vaně teda normálně provozuju, akorát si nedávám moc horkou vodu :sweat_smile: no ale teď se stejně jen sprchuju, páč je to rychlejší :grinning:

@antana123 a proč tě to dr. zakázal?? kvůli stahům nebo kvůli nějakým těm kvasinkám??
@antana123 : já to s tou vano nejdřív nepochopila, mě říkal dr. ne horkou vodu, ale to bylo ze začátku těhu a ještě ne můj, ale na pohotovosti, teď se normálně koupu :wink:
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.