• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Září 2010

(Zamčená)
8. února 2011 
@antana123 aha...tak už si odpověděla :grinning: :grinning: :grinning: tak to se radši zeptej dr. kdy si můžeš dát vanu :wink:
15. čer 2010 v 09:24  • Odpověz
@antana123 : jo tak to jo, to bych teda taky s vanou počkala, když je to kvůli stahům
15. čer 2010 v 09:24  • Odpověz
holky loučím se jedeme do Zlína zatím pa
15. čer 2010 v 09:26  • Odpověz
Dobré ráno, vy jste tedy ranní ptáčátka. Já už se tady víc než hodinu snažím probudit se, ale nějak mi to nejde. :slight_smile:
Co se týče tvrdnutí břicha, když jsem ho měla menší, tak jsem to docela pociťovala, ale teď to nějak nevnímám - někdy je tvrdší, někdy měkčí, ale občas pobolívá tak i tak (obzvlášť v noci při obracení z boku na bok).
Ve vaně se taky koupu normálně už od začátku, ale jestli je to kvůli stahům, tak bych taky počkala. A vitamíny beru jenom to, co mi předepsal doktor - jód, železo a magnézko a protože moc ovoci a zelenině nedám, tak občas loupnu celaskon.
Teď vyrážím užívat si vymoženosti našeho zdravotnictví, tak zatím. :slight_smile:
15. čer 2010 v 09:34  • Odpověz
Dobré ranko, všechny Vas zdravim, než jsem pochopila změny na konikovi tak mi to dalo chvili zabrat.... :slight_smile: Holt těhotenský mozek no....
vitamíny - zrovna dobíram -Elevit pronatal a taky jsem přemýšlela jestli koupit další balení nebo ne - stále nevím....
tvrdnutí břicha - teda asi se projevím jako negramot - ale tvrdnutí břicha poznám jak? někdy ho mám jakoby nafouklé a tak divně mě pupíček pne - to je ono?
kojící polštář - rozhoduju se mezi výplní duté vlákno, pohanka, kuličky z polystyrenu - vím že se to tu už probíralo, ale stále nevím jaký vybrat?
Prima den všem, zítra jdu na kontrolu, tak doufám, že bude vše OK.
Zatím :dizzy_face:
15. čer 2010 v 09:52  • Odpověz
autor
ahojky holky,
jak se máte? u nás je dneska nádherné počasí, sluníčko, super........
ant. a proč kvůli stahům nesmíš vanu? já jsem myslela, že vana spíš uvolnuje, tak by to mohlo být spíš naopak lepší ne? tomu moc nerozumím..............
15. čer 2010 v 10:07  • Odpověz
holky,mám problém,potřebuju poradit,kluci budou mít první narozky a já vůbec nevim co se pořizuje dětem k prvním narozeninám :frowning2:
15. čer 2010 v 10:36  • Odpověz
@tetraska Tomáš je měl nedavno, tak jsem mu pořídila hrací stolek :wink: jinak dostal sadu na písek, hrací hrnec od Fisher price, oblečení a motorku...jinak třeba odrážedlo, auta...prostě nějaký hračky :sweat_smile:

lauri, ono totiž teplá...no spíš horká vana dopomáhá ke stahům :sweat_smile: na poslíčky je to super, že prý uvolňuje,ale může ti i rozjet porod, proto se třeba vana doporučuje od 38tt :wink:
15. čer 2010 v 11:08  • Odpověz
autor
ojo: aha.....díky za vysvětlení, já právě nevěděla, myslela jsem si, že to má opačný efekt......
15. čer 2010 v 11:10  • Odpověz
@tetraska kdybych byla chlapeček a měla jeden rok, tak bych si teda přála odrážedlo
15. čer 2010 v 11:23  • Odpověz
@antana123 Tobě zakázal vanu kvůli tvrdnutí a kvůli čípku? Já mám tvrdnutí taky a čípek mi měkne...ale o vaně nic neříkal, já se ho teda ani neptala. Tak myslíš, že je lepší do vany nelézt? Já se totiž taky děsně ráda nakládám do vany třeba s knížkou :slight_smile: ale ke konci těhu vanu doporučujou, někde jsem to četla, právě kvůli těm poslíčkům. když jsou to poslíčci, tak se bolesti zmírní..
@beru3nek já právě přestala kouřit na začátku těhu, před těhu jsem se k tomu nedonutila...jen to trošku omezila. Tak teď to letí nahoru jako blázen :slight_smile:
@kovalda taky se těšim na žehlení, teď jen čekám, až manžel dodělá v ložnici strop - zeteplení, aby mi tam už nedělal bordel a můžu začít pomalu činčat pokojíček :slight_smile: a žehlit atd. :slight_smile:
15. čer 2010 v 11:34  • Odpověz
tak jsem zpět, u nás je dneska krásně, žádný pařák, prostě akorát. Nezlobila bych se, kdyby bylo takhle celé léto :grinning:
budete kupovat holky lehátko hned na začátek? Mám pocit, že je to spíš pro větší mimi, ale nevím
já taky nepoznám tvrdnutí břicha, tak jsem asi o.k. spíš mě bolí občas jako na MS
15. čer 2010 v 11:53  • Odpověz
ahoj, nedávno jsem opět objevila koníka a v něm tuto diskusi, můžu se přidat? na konci září čekáme třetího potomka
15. čer 2010 v 11:53  • Odpověz
Ahoj děvčata. Tady se toho zas nakecalo :grinning: Já co se týče tvrdnutí: až do minulého týdne jsem měla občas, tak jednou za dva tři dny. Ale v neděli a včera to byl teda mazec, zhruba každé čtvrt hodiny, hlavně teda v neděli večer, včera už to bylo lepší a dnes (musím zaklepat) zatím nic. Viz čůrání, to bych se radši ani nevyjadřovala. před těhu - asi 4x za noc, teď - no dolika snad ani nemumím :grinning: Jsem prcek (160 cm), mám malý močák, takže já trávfím poslední měsíce víceméně na WC. Zácpa - taky už před těhu, tekže jsem zvyklá :grinning: , mně nezabírá vůbec nic, kromě vyloženě projímadla, ale to teď radši nee, tak baštím activii a jsem ráda, když jdu 2x do týdne. Vitamíny - baštím "načernoů obden obyč Calibrum, Mudr. totiž doporučila, pokud přímo něco nechybí, nic nebrat, necpát do sebe chemii, radši se snažit ovoce, zeleninky. Tak jsem si dnes cestou z práce koupila jahůdky :grinning: A vana: já nic nevěděla, že se nemá koupat, takže celou zimu jsem skoro každý večer ležela naložená v horké vodě, máme totiž doma docela zimu.... No teď je stejně vedro, tak už se asi moc ráchat nebudu. Malej se dneska zase zjančil, nastěhoval se pod pravé žebro a tuhle lokalitu asi nemíní hned tak opustit, v práci se přetlačoval s kosticí od podprdy, doma nosím jen měkou, sportovní, ale stejně pořád trošku tlačí. Jo, tak, jak tu někdo psal, mě v noci pobolívá břicho při přetáčení, asi než si malý zvykne a srovná se. Máte už všechny kočár? my furt ne... :confounded: Pořád nemůžem vybrat. Navíc nevím, kde bych si u nás prohlédla naživo Dorjan a Verano.... Tak mě to štve, asi koupíme nakonec to Camarelo.
15. čer 2010 v 11:55  • Odpověz
Jo, ještě k té zácpě - minulé těhotenství mně pomáhalo hned ráno po vstanutí z postele vypít pohárek vlažné vody
15. čer 2010 v 11:58  • Odpověz
@jolka Vítej na diskuzi. Třetí mimčo? Tak to se těším na ověřené rady :wink: Ale teda pohárek vlažné vody po ránu zní fakt děsivě :grinning:
15. čer 2010 ve 12:11  • Odpověz
@laterna: no jasný, že máš žehlení plný brejle, když je to "denní chleba", ale to víš, my jsme natěšené na to první žehleníčko, možná ještě na to druhý :grinning:

@antana123: já do vany taky radši nelezu, bojím se uklouznutí a nevím, jak je to s tou teplotou vody, ale kdyby nemohla být teplá, tak to za to snad ani nestojí.

15. čer 2010 ve 12:13  • Odpověz
@kovalda tak nenadávají, ale měli blbý poznámky, já z toho měla taky blbej pocit, je fakt že s jídlem to byla slabota, nic mi nechutnalo, po všem mi bylo těžko...to už je lepší, ale žádná sláva to taky není. Teď mi ráno začalo bejt zase blbě, teda nebliju, ale natahuje mě to....

k vaně:já se koupu furt, taky mi na pohotovosti nedoporučili horkou vodu, ale když mě je jinak zima, ale na břicho ji nepouštím....teď už to tak neřeším....
antano: se nedivím, že se těšíš!
15. čer 2010 ve 12:14  • Odpověz
@jolka : vítej :slight_smile:
@zvirka : tak to jsi na wc ještě častěji než já a to jsem myslela, že už nejde, mě i léčili na hyperaktivní moč. měchýř . Našt. je to už lepší. My budeme pořizovat dorjan danny sport 2010
15. čer 2010 ve 12:14  • Odpověz
@beru3nek : lehátko mi zrovna dneska dorazilo, odvírala jsem DHLce v pyžamu :grinning: . Je super. Nevím od kolika je ale píšou tam, že do 9 kil nebo než začne dítko samo sedět.
Nevím jestli tam můžu dát úplně malé mimi, to jsem nezjišťovala, ale stejně ho budu používat až sama budu něco dělat, a to první týdny asi ne....to budem jen ležet :grinning:

@zvirka Kočár ještě taky nemám a nevím jakej. Asi zatím vede Hoco master L.

k vitamínům, nebrala jsem je a neberu je, vitamínů mám celkem dost, nechci do sebe cpát chemii a navíc nejsem shopná baštit něco pravidelně.

15. čer 2010 ve 12:22  • Odpověz
@jolka ahoj!
15. čer 2010 ve 12:22  • Odpověz
@antana123: pa, užijte si to ve Zlíně

@hanncca: jj, to chápu. Mně se podařilo vyklidit skladiště, které jsme udělali v pokojíčku. Takže pokojíček je teď jediná uklizená místnost a všude jinde je bordel - někdo to musí rozstřídit a najít nové umístění a nikdo se k tomu nemá :slight_smile: Bane, pokračuju, ale jde to pomalu.
Ještě musím počkat do příštího víkendu, až se přestěhují některé skříně a tak a vymalujeme pokojíček a pak už to taky začnu čančat :slight_smile:

@jolka: vítej k nám :slight_smile:

@zvirka: taky ještě nemáme kočárek, ale ani mne to nějak nestresuje, klíďo ho pořídím až v září :slight_smile: Ale šátek chci koupit už teď v létě.

Hele holky, nějak nechápu, že vás mimča okopávají do žeber. Já jsem ve 29 tt a nejvýše mne kope pár čísel na pupík, ale výš ne. Ale dělohu mám prý správně vysoko.
15. čer 2010 ve 12:23  • Odpověz
Jinak ve vaně Kulíšek vždycky děsně řádí. Už jsem dvakrát volala manžela ať se jde juknout, jak se mi boulí břicho :grinning: jinak to moc vidět není.
15. čer 2010 ve 12:24  • Odpověz
@jolka vítám tě. mám obavu že sklenička vlažné vody by šla natotata vrchem :zipper_mouth:
15. čer 2010 ve 12:30  • Odpověz
@suik : a co máte za značku?
@kovalda : já naprosto nechápu, že kopou do žeber, mě nekope ani kolem pupku, jen furt dloube do děložního hrdla a vůbec prostě dospodu, to je taky zážitek :grinning: . Jsem zvědavá,kdy se hodlá otočit, má ještě čas, tak to asi nehrotí :grinning:
15. čer 2010 ve 12:30  • Odpověz
@beru3nek ABC design, mám to v albíčku.....jen v německu vyjde levněji než v čechách....
15. čer 2010 ve 12:36  • Odpověz
mě teda kope jak dole, tak nahoře...tak nevím co tam provádí.
15. čer 2010 ve 12:37  • Odpověz
@suik : koukala jsem, šikovný lehátko a hezký :slight_smile:
15. čer 2010 ve 12:44  • Odpověz
@kovalda Mě taky kope jenom do pobřišku, občas kolem pupíku - minulý týden jsme byli na utz a hlavičku máme nahoře a nožky dole, tak proto. Takže bych si asi tipla, že u tebe to bude podobný :wink:
15. čer 2010 ve 12:44  • Odpověz
autor
beru. ty lehátka jsou právě pro malé mimča, maminy si to chválí že ho tam dají třeba když vaří, a mají ho s sebou v kuchyni,nebo na zahradě, kdekoli.......my ho budem mít od začátku.
zácpu teda nemám, takže neporadím, můžu chodit každý den, i dvakrát, takže super....
15. čer 2010 ve 12:46  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.