• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Září 2010

(Zamčená)
8. února 2011 
@laurinka.22 to jsem si myslela taky, že to má opačný efekt, takže se radši budu koupat míň, hlavně jenom sprchovat..ach jo..
@zvirka ahojky, my už kočár máme, koupila jsem starší, barva šedivá, zn. TAKO, tak ho máme uschovanej u tchána...jsem trošku pověrčivá :slight_smile:
@suik já si dávám tak akorát teplou vodou, ne horkou, ale taky jí nemám tolik, takže bříško pod vodou nemám, ale radši to teď omezím.
15. čer 2010 ve 13:04  • Odpověz
a nebouchá třeba taky ručičkama?

@hanncca : já právě snesu hodně horkou vodu, tak vůbec nemám odhad co je horký a co ne. Manžel vždycky kňučí když leze ke mě, že to je horký :grinning: . Jsem mu říkala, že vodičku na koupání bude muset odhadovat on, nebo teploměr, já na to nejsem správná osoba :grinning:
15. čer 2010 ve 13:14  • Odpověz
@suik Určitě ručičkama bouchá, ale s mnohem menší razancí :slight_smile: Myslím, že kopance nožičkama jsou cítit mnohem víc.
15. čer 2010 ve 13:19  • Odpověz
@lendaw to určitě, já to ale nejsem schopná poznat, i jsem myslela, že ty kopance budou silnější, zatím ani ne, asi jen párkrát se do toho víc opřel.
15. čer 2010 ve 13:21  • Odpověz
@laurinka.22:no ona vana teplá napomáhá porodu aby se ty stahy víc rozjeli tak proto ji nesmím :wink:

@hanncca né k vůli čípku ale k vůli stahům a hrdlu
@jolka:vítej
@suik:to víš že se těším po takové době
jinak my jsme hlavičkou dolů tak proto cítím malého na hoře a cítím ho opravdu pod žebrama nejvíc pod pravýma :slight_smile:
jinak ve Zlíně super koupila jsem si odbarvovač na látkové pleny a peřinky přece jen zežloutly za ten rok co stojí tak at je mám krásně bílé už mám i vyžehlenou první várku
odpoledne vyrážím směr Kroměříž koupit nějaké ty šaty na promoce ale myslím že na takovou velrybu jako sem já nic neseženu :grinning: :grinning: :grinning:
15. čer 2010 ve 13:50  • Odpověz
mě dr. ted říkal že je malý už nahoře tak jak má být hlavičkou dolů :slight_smile:
15. čer 2010 ve 13:51  • Odpověz
Holkyyyy :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile: dneska vecer jedu na 3D...... hura......jsem dopoledne volala na utz, jestli bych jeste stihla 3D a oni me vezmou hned dneska vecer...tak uvidime, co z toho bude...snad se mala ukaze v cele krase :slight_smile: kope do me solidne, tak snad bude v akci i vecer... :grinning:
15. čer 2010 ve 14:09  •  čeká miminko, termín má v září 2010  • Odpověz
@komincena my byli na ultrazvuku včera a malej to celý prospal, myslím že je to lepší než aby se nám schovával a strkal si ručičky před obličej :wink:
15. čer 2010 ve 14:15  • Odpověz
ahoj holky,
včera i dnes mi extrémně tvrdlo břicho, bolesti jak při menses, tak jsem volala mudr. a ta mi řekla hned přijet. Děloha o 2cm popolezla a opravdu na to může mít vliv moje alergický kejchání od rána do večera. Čípek z 30mm na 35mm, jupíííí..brala mi stěry, vypadá to na zánět, výsledky budou ve čtvrtek. Bobísek je ok, srdíčko mu buší a ležení mám dodržet dál a napsala mi Prothazin. V příbalovém letáku píší v těhotenství neužívat, tak nevím...má zmírnit alergii a i stahy..tak nevím, zda to jíst nebo ne..mám brát dnes večer, zítra ráno, večer pak večer, jakmile to povolí, přestat a KO v úterý..tak já nevím, nemáte někdo zkušenosti??
15. čer 2010 ve 14:16  • Odpověz
Tak jsem zpět z nemocnice, zase by z toho mohl být příběh o tom, jak jsem si opět připadala jako simulant. Takže řezat mi do hlavy nebudou (a já se tak těšila :grinning: ), protože beztak objednávají až na září (!), tak ať se přijdu objednat tak za půl roku a nebo taky nemusím. No takže už mě tam nikdo nedostane a z dneška úplně zabitej den. :frowning2:

Jinak musím říct, že mě dost uklidnily některé z vás, kterým prckové nekopou výš než v úrovni pupku, protože už jsem si říkala, že jsem divná.
jolka: Vítej u nás.
komi: To se těšíš, viď? :slight_smile:
ant: Neboj, něco určitě seženeš. Nemáš to do Kroměříže moc daleko?
kov: S tím vyklízením mi to připadá, že pracuješ u nás. :slight_smile: Jsme na tom úplně stejně. Navíc minulý týden téměř uklizený pokoj se stal v pár okamžicích znovu skladištěm. Mně tam ty věci snad nosí sousedi nebo co.
15. čer 2010 ve 14:20  • Odpověz
@rennu ja bych zavolala do nekolika lekaren a zeptala se na to. kdyz mama pochybnosti, tak to takto dela a vzdycky mi poradi...nekdy lepe nez doktorka
15. čer 2010 ve 14:22  •  čeká miminko, termín má v září 2010  • Odpověz
@rennu teda ja pisu jak hotentot...kdyz mam ja pochybnosti, tak to takto delam
15. čer 2010 ve 14:23  •  čeká miminko, termín má v září 2010  • Odpověz
@rennu oni se tím dost chránějí a nemyslím si že by si doktorka troufla ti dát nějaký prášek ve 3.trimestru který by tobě nebo miminku mohl ublížit :unamused:
15. čer 2010 ve 14:24  • Odpověz
@komincena Když mně pokaždý v různých lékárnách řeknou něco jiného :rolling_eyes: To jsou zase mé zkušenosti..chjo

@gazel také si říkám, ale já vždy čtu ty letáky, kvůli alergiím....taky jsem slyšela, že se tm farmaceutické firmy chrání, radši to tam napíšou...

@lotyna já malého cítím taky nejvýš u pupku...má nohy dole, tak s nima šmrdle dole a dělohu mám níž...neboj :wink:
15. čer 2010 ve 14:29  • Odpověz
Ahoj holky,
Jolka: vítej :slight_smile:
@lotyna taky mě kope jen kousek nad pupek, do žeber jsem to teda ještě neschytala :wink:
@rennu Prothazin mě napsal doktor na začátku těhotenství (možná ve 3. měsíci), když mě svědilo celý tělo..říkal že to může být zvýšenou činností jater. Mě to teda tenkrát nepomohlo, brala jsem to snad jen dva dny a žádná změna, tak jsem radši přestala a jediný na co to bylo dobrý - místo prášků na spaní...řeknu ti, jestli to na tebe bude mít stejný účinky...tak se s tebou na pár dnů loučíme, protože budeš jen spát :grinning: ..já normálně po něm usínala ve stoje... a s tím, že tam píšou neužívat v těhotenství - na to mě řekl, že to není pravda, naopak to působí kladně - no tak pak si vyber, že! :confused:
15. čer 2010 ve 14:32  • Odpověz
@daja.had no právě, kdo se v tom má pak vyznat...jojo o spaní říkala, že budu jak Šípková růža, to mi neva, aspon to ležení uteče a pokud se budu budit aspon na čůrání...:grinning: budu spokojená
15. čer 2010 ve 14:40  • Odpověz
rennu: tak pro jistotu zavolej doktorce a zeptej se. Ale myslím, že na víc lécích běžně předepisovaných těhotným je, že se nemají brát v těhotenství - např. já jsem měla na začátku Ascorutin, kde to je napsané a dostane ho předepsaný každá druhá těhule na krvácení.
15. čer 2010 ve 14:42  • Odpověz
Ahoj holky, tak naše malá nejspíš leží na štorc, cítim totiž kopance a šťouchance na bocích. Napravo mírně nad pupkem a nalevo mírně pod. Jestli mi tvrdne bříško netuším, já totiž nevím, jak má tvrdnutí vypadat. Občas ho sice tvrdé mám, ale jestli je to tvrdnutí? ... :sweat_smile:
Ad vitamíny, dobrala jsem je minulý týden a adalší už nekupovala, říkám si, že snad nejdůležitější období vývoje máme za sebou a teď už se malá jen dopéká. :grinning:
Ad lehátko, koupili jsme, abych mohla mít malou u sebe buď v kuchyni nebo v obýváku, prostě tam, kde aktuálně budu. :wink:
Chtěla jsem vám včera napsat, jak nám probíhal víkend, ale už jsem se sem pak nedostala. Hlavně jsem pak ani neměla náladu, protože víkend byl vcelku prd oproti tomu, co se stalo včera ... dá se říct, že máme otevřenou válku s tchýní, ale nejen já, ale i manža. Prostě nám pohár trpělivosti přetekl ... a vyústilo to až tím, že se defacto tchýně zřekla své ještě nenarozené vnučky a prohlásila, že jí to nevadí. Takže já jsem tam včera byla naposledy. V noci se mi o tom zdálo, takže jsem toho moc nenaspala a dneska od rána uklízím, jen abych přišla na jiné myšlenky. Ráno jsem mluvila s manžou a ten uvažuje o tom, že by tam za ní ještě dnes po práci zajela znovu s ní promluvil i když já s tím moc nesouhlasím. Ale řekla jsem mu, ať dělá jak myslí. :frowning2:
15. čer 2010 ve 14:51  • Odpověz
@ladenka Šmankote jemnostpane, co jste provedli té dobré ženě? :slight_smile:
15. čer 2010 v 15:03  • Odpověz
@lotyna dovolila jsem si tu drzost se před deseti lety zamilovat do jejího syna. Táhne se to už deset let, nikdy nepřekousla, že jsme spolu, ale bylo období relativního klidu a období konfliktů. No a teď je zase to druhé období. Jen už mi po deseti letech, kdy jsem kvůli manžovi držela hubu, došla trpělivost a řekli jsme jí k tomu svoje oba. Ona totiž kudy chodí, tudy na mě blije špínu, ač vlastně nemá důvod. A mě už to fakt nebaví. Mám nějakou svoji hrdost, a nepotřebuju, abych pokaždé když přijedu na návštěvu k našim, si na mě někdo ukazoval.
15. čer 2010 v 15:12  • Odpověz
@ladenka No tak to sis dovolila dost. :slight_smile: Vůbec ti to nezávidím (vzpomínky na mojí exbabu jsou dosud živé), ale pozitivní je, že s ní nebydlíte a hlavně, že manžel stojí (nebo aspoň jsem to tak pochopila) při tobě (o tom mně se tenkrát mohlo jenom zdát).
15. čer 2010 v 15:20  • Odpověz
@lotyna Já doufám, že stojí při mě. Alespoň se to tak jeví, ale přeci jen, je to jeho máma, že?
15. čer 2010 v 15:22  • Odpověz
tchyne jsou samostatny zivocisny druh :confounded:
15. čer 2010 v 15:26  •  čeká miminko, termín má v září 2010  • Odpověz
Ahojky,
teda myslím, že vitamíny jsou dobrý brát dál, nejdřív sice kvůli mimču, ale ted a po porodu kvůli sobě. Přece jenom z nás při kojení vytáhnou co budou moct a na nějakou pestrou stravu při koju zapomenme :stuck_out_tongue_closed_eyes: .Takže já si koupila mega balení vitamínů a i když je nejím úplně pravidelně, tak obden si určitě vzpomenu :wink:
S těma většíma dětma po vitamínech to bude blábol :stuck_out_tongue_closed_eyes: taky mi jedna známá vyhrožovala v prvním těhu, ale i kdyby, at je klidně mimčo o nějakej gram větší, hlavně že budeme mít oba co je potřeba, ne? ale stejně ve velikosti mimča hraje největší roli genetika, teda u zdravé maminy

15. čer 2010 v 15:55  • Odpověz
Ahojky zdrávím vás :slight_smile: nějak sem němněla časík dorazit dříve :slight_smile:) pokusím se vás dočíst abych věděla co je nového :wink: Já jsem dneska koupila výbavičku do porodnice pro malého, :slight_smile: :slight_smile: a mam objednaný overalek.V albíčku mám taky fotku zavinovačky už ji mám doma.No postupně se nám začíná oblečeni hromadit :slight_smile:))
15. čer 2010 v 16:20  • Odpověz
Ahojky pro dnešek se loučím jdu s kamarádkou protáhnout těhotný těla na cvičení, zítra mám KO u dra. tak snad bude vše OK. Pěkný odpolko
15. čer 2010 v 16:26  • Odpověz
@lendaw: myslím, že u mne to tak není - malá je otočená hlavičkou dolů už nějaký čas. Ale aby mne kopala až do žeber, to teda ne.
15. čer 2010 v 16:41  • Odpověz
@ojo děkuju,stolek už máme,ale máme problém že ještě neumíme chodit a písek papáme,tak to je na tom vybírání to nejhorší :slight_smile: ...ale jinak moc děkuju :slight_smile:
15. čer 2010 v 16:46  • Odpověz
@suzete no to mě napadlo,jenže jsme pozadu o ty měsíce co jsme se narodily dřív a neumíme ještě ani chodit,natož stát...ale jinak moc děkuju!
15. čer 2010 v 16:49  • Odpověz
Ahoj berky,
nebudu vás moc dočítat, u notebooku trávím málo času, bolí mě šíleně záda z toho polosedu-pololehu.
Máme se fajn, tuxík drží tam kde má, dnes jsme 29+4 a těším se na pátek to budem 30tt a snad si budu odškrtávat další tt.
A jak se máte vy?
15. čer 2010 v 16:51  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.