• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Září 2010

(Zamčená)
8. února 2011 
autor
jé, hup. to je jako můj tchán ta tvoje tchýně - jediná moje blbost je, že já si pořád plánuju, co mu řeknu, ale když se s ním potkám, nejsem schopná se mu podívat do očí a něco mu říct - protože bych ho musela fakt poslat do prdele úplně a pohádat se s ním a to kvůli manžovi nechci......... ale sere mě teda hodně.......
15. čer 2010 ve 20:36  • Odpověz
@hupcza já věřím že to není jednoduchý je to matka tvého muže tak prostě do rodiny patří ale já bych to nedala já jsem totální cholerik já bych jí zabila,člověk se snaží ovládat ale ten kalich trpělivosti přeteče a je konec no důležité je že ted už to bereš s nadhledem :wink:
15. čer 2010 ve 20:38  • Odpověz
autor
hup. i ten další popis sedí - já sice ještě neporodila, ale jak se všichni kolem ptají na bříško, na pohlaví, na jméno, na termín porodu, chodí se dívat na pokojíček, tak ten ignorant nic - prostě nezájem. ale zase to není naše vina - on sere i na své ostatní vnuky, které už má dávno na světě.....ale ted si našel přítelkyni a její vnoučata mu šplhají po klíně a říkají mu dědečku - je mi z toho na blití.......
jak to s ní má ondra? dáváš jí ho? nebo navštěvuje ho? já bych mu nejradši to mimčo ani neukázala, když je takový.
15. čer 2010 ve 20:38  • Odpověz
holky jdu si lehnout dobrou noc :slight_smile:
15. čer 2010 ve 20:43  • Odpověz
laur: ondru jí nedávám ...ne že bych byla zapšklá ...ale ona si o něj ani jedinkrát neřekla
ani jedinkrát nám nepomohla - třeba že by se nabídla, že vypere, když nám zatopilo pračku nebo tak něco, což by se s malým prckem celkem hodilo ....nic
jen skuhrá, že je chudák opuštěná - tak když jí řeknu, že má sednout na bus a přijet a že bude s ondrou a já si udělám v klidu nějakou práci a ondra bude trávit čas s babičkou (tak jako to dělám jednou týdně s mojí mamkou), tak mio vyjmenuje 180 důvodů prč ne (nerada jezdí budem, udělala se jí na puse vyrážka a podobné hefty :grinning:)
15. čer 2010 ve 20:48  • Odpověz
@hupcza ...hm, jsem chtěla na něco reagovat a už nevím na co, než jsem to dočetla :grinning: ....tak nic
15. čer 2010 ve 20:51  • Odpověz
jinak tchýně jsou fakt kapitola sama pro sebe...ta moje není zcela duševně zdravá a bohužel se to v poslední době zhoršilo, ale to není úplně ten důvod, proč s nimi nemluvíme. Ale i s tchánem to je dost těžký. Si říkám, že manžel musí bejt adoptovanej, naštěstí po nich moc není, i když některé prvky výchovy se u něj žel projevujou... :unamused:
15. čer 2010 ve 20:54  • Odpověz
sui: tak na manžovi je jeho rodina znát ...a je to normální ...ale naštěstí to už nepovažuje za normu, ale za věc, kterou na svých dětech nechce opakovat, takže se snaží ....jasně, že občas ulítne, ale to každý, že :slight_smile:

jsem se rozepsla, co :grinning: ....ale za to můžete vy - kdybyste toho tolik nenakecaly, nemusela jsem na tolik věcí reagovat :grinning:
15. čer 2010 ve 20:58  • Odpověz
Jéé, tak vidím, že moje zmatená tchýně je ještě v poho :grinning: Před chvílí volala, měla jsem k ní jít zítra zkusit třičtvrťáky, co mi šije (je švadlena), abych měla v čem přes léto chodit. Tak volala, že někde ztratila míry, co si brala před 14 dny, tak se po měsící čekání na gatě půjdu změřit :grinning: A to ještě není nic proti tomu, když mi jedny rifle přešívala na těhu. Donesla jsem jí zaráz i manželovy rifle na spravení, měl je roztržené. No a hádejte, které přešila na těhu :grinning: A strašně se divila, jak se jí to mohlo stát, kolegyně v dílně se málem udusily smíchy. No ale musím zaklepat, druhý pokus se povedl, jiné kalhoty už teď prakticky neobleču. Manžel si dělal legraci, že mi tříčtvťáky určo ušije z té látky, co z ní má malému šít povlaky do postýlky, tak kdybyste náhodou během léta potkaly v Olomouci těhotnou, co má na nohavicíh žirafky, tak jsem to já :grinning:
15. čer 2010 ve 20:59  • Odpověz
zvirka: :grinning: :grinning: :grinning: ...hele tvoje tchýně je asi chaotik, ale evidentně se snaží
moje tchýně mi kupříkladu na vánoce dala použité struhadlo, navíc špatrně umyté
na předchjozí jsme dostala kalhotky velikosti 42 (mám 38) :grinning:
no a tak :sweat_smile:
15. čer 2010 ve 21:04  • Odpověz
@zvirka a vynosil manžel ty svoje přešité těhu gatě?

@hupcza struhadlo se dycky sejde :grinning:
15. čer 2010 ve 21:16  • Odpověz
@hupcza Martin ti nevěří, že by někdo mohl dostat použité struhadlo, prý by ježíška muselo jebnout. sem mu říkala, že lidi sou různí... :grinning: :grinning:
15. čer 2010 ve 21:17  • Odpověz
suz: kámoška říkala, že jsem mrcha nevděčná, že ho sma otestovala, od huby si utrhla a já to ani neocením ..že ona měla na té svatbě tenkrát pravdu :grinning: :grinning: :grinning:

hele mi sousta lidí zpočátku nevěřila, že ty zkazky, co o ní říkám jsou pravda ....až jí poznali, zjistili, že pravda je ještě kapku děsivější :grinning:
15. čer 2010 ve 21:25  • Odpověz
JUVÁÁÁÁÁ holky vy píšete romany :fearful: tak to dočítat s prominutím nebudu,pořád ted něco dělám a odpoledne jsem musela :fearful: nahle odejít a ted zase prozmněnu pujdu do hajan no je to síla :slight_smile:)))
15. čer 2010 ve 21:58  • Odpověz
autor
zvirka...... :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: tak to je sranda fakt......
já mám skvělý rodiče, tchýni bohužel už nee, ale tchán je fakt ultra magor....... nejvíc mě na něm štve, jak se chová k manžovi, jak podle něj všechno dělá špatně, pořád nás soudí a hodnotí a radí nám, myslím, že o mimi si taky neřekne, ale bude nám chodit jen radit, jak ho špatně vychováváme, jak ho moc nebo málo nosíme a špatně krmíme a špatně uspáváme, on je hrozný odborník, on sám děcka nevychovával, to je přece ženská "práce" že, ale i u kocoura nám radil, jak s ním máme zacházet - no prostě idiot.................. :grinning: :grinning: :grinning:
15. čer 2010 ve 21:59  • Odpověz
Holky snad zítra už budu stihat a pokecám sváma ted se loučím jdu hajat papa :wink:
15. čer 2010 ve 22:01  • Odpověz
autor
jenom pořád nemůžu přijít na to, jak ho poslat do prdele, ale ne úplně - jako abysme se přestali úplně bavit a ignorovali se - to nechci kvůli manžovi. já bud držím hubu a skládám si to a nebo až už je toho až moc, tak tomu člověku něco řeknu - ale většinou to stojí za to a je to ten poslední rozhovor....... akorát otevřít si hubu na člověka o dvě generace staršího je pro mě pořád docela těžké................. :angry: :angry: :angry:
15. čer 2010 ve 22:06  • Odpověz
teda vy jedete, jsem něco kapku přečetla :sweat_smile: moje extchýně taky nebyla nic moc :unamused: :rolling_eyes: a teď nemám žádnou páč přítel rodiče nemá :sweat_smile:

hup, teda s tím struhadlem se musím smát :grinning: :grinning: :grinning: to je fakt k neuvěření :sweat_smile:

tak já jdu taky chrnět, pááá :slight_smile:
15. čer 2010 ve 22:14  • Odpověz
lauri a zkoušela si ho ignorovat jen ty sama? jako myslím fakt ignorovat, přehlížet, neposlouchat, neodpovídat, jedním uchem tam, druhým ven a tvářit se znuděně...myslím, že někdy to pomáhá, aby ten druhý taky ztratil zájem...apsoň teda o tvou osobu :sweat_smile: :wink:
15. čer 2010 ve 22:20  • Odpověz
autor
ojo. no jednu dobu joo a docela to bylo super. pozdravit jsem ho pozdravila a víc mi nestál za pohled. a cítila jsem se fajn......jenomže já jsem taková blbka, že mně je pak toho člověka líto, víš, že si nezaslouží takovýhle chování. a hlavně - já si ho nevšímám a on všechno řeší přes manžu - jako něco chce, ale nedojde za náma oběma, ale odchytí ho někde stranou a řeší to s ním - přitom je magor, manža stejně jde hned za mnou mi to říct a poradit se . takže tímto mě třeba točí hodně a na to ignorace nepomůže..................
ale těžce ignoruju tu jeho debilní přítelkyni, co si našel. a to je super, to si vychutnávám - protože ona se pořád snaží, a já jí pořád dokazuju, že je to fakt marné. a tam to fakt funguje....... prostě tchán si našel ženskou a myslí si, že se z ní posereme asi a budeme ji milovat....... a hlavně pořád tam je a její dcery s manželama a dětma pořád před náma opěvuje - jako nechápu - na svoje syny a jejich rodiny kašle a chce po nich (po nás), abysme se zbláznili z nějakých cizích harantů, že to tak musím napsat - to už dokonce zkoušel, že by manža šel té ženské malovat nějakou místnost - když jsme malovali ted my - tak ne aby došel, jestli nepotřebujeme pomoct, ale řekl - no jak vám zbyde barva, tak JE POTŘEBA (to je jeho slovo, neumí říct PROSÍM nebo DĚKUJI) vymalovat u Jarušky komoru. a myslel tím, že naši barvu, kterou jsme si my koupili a zaplatili v obchodě, dáme jarušce a ještě jí to tam půjdeme my malovat - upozornuju, že v tom baráku bydlí zet té ženské, chlap, tak mi řekněte, co to je za debila, že můj manžel, který se u nás dře sám a neprosí o pomoc nikoho, by tam měl jít něco dělat.....................
15. čer 2010 ve 22:29  • Odpověz
@hupcza struhadlo: no to je dobrý, já jednou teda dostala od nevlastní tety, naštěstí nový, no nadšená jsem taky nebyla :grinning:
Manžel je taky něčím poznamenanej, to jinak nejde....třeba takový to sebelitování ...."to jsme my" (když se něco nedaří), "proč já" ....ale taky se snaží (tohle mu teda zrovna moc nejde).
15. čer 2010 ve 22:45  • Odpověz
Tak zenske...prave jsem docetla vcerejsek a dnesek .....chybi tu naprosto vycerpany smajl :slight_smile:
Ad tvrdnuti bricha...dneska mi nejak po ranu tvrdlo casto, tak jsem byla cela nesva....ale zbytek dne OK...a ze jste to zrovna dnes probiraly, tak jsem rada, ze je to normalka :wink:
Tuxikovi gratuluju, ze se tak drzi...jen tak dal :wink:
A pak uz nevim co jsem chtela.....jen to, ze ty vase tchyne a popr. tchanove jsou sila. Ja si s tchyni rozumim maximalne, do niceho nam neremca, ve vsem je ochotna a tak vubec...ja jsem s ni v kontaktu mnohem vic nez manzel....pisem si casto na icq i mailujem...ty vase story jsou naprosto desive a pro me nepredstavitelne. Ja ji mam jako mamku...nebo kamaradku...jsem za ni moc rada :slight_smile: Tak se drzte a berte ty vase ludry s nadhledem...jsem presvedcena o tom, ze kdyby moje mati zila, byla by pro meho muze nocni murou :grinning: Takze v tomhle ma muj muz taky docela stesti. A co ja ocenuju....nemuze me s ni srovnavat, neb ji nestihl poznat. Zato svagr obcas rika segre...cela maminka :grinning: (a bohuzel ma pravdu :grinning: )
15. čer 2010 ve 23:12  • Odpověz
autor
saf. tak u nás je to právě opačně. tchýně byla poklad a už nežije, a moje rodiče jsou svatí - manža je miluje a oni jeho, skvěle si rozumí, jsou boží, do ničeho se nám nepletou, až obdivuhodné to je.......takže za ně jsme štastní - i kvůli mimču - ti se tak těší, tak bude mít prcek aspon super babičku s dědou.......radši jedny pořádné prarodiče a stačí než dvakrát něco takového jako je tchán.......................
15. čer 2010 ve 23:29  • Odpověz
laur...to mas pravdu, je fajn, ze bude mit aspon jedny prarodice bombovni :wink: Moje mamka byla bajecna babca, moc me mrzi, ze nase prdelka ji nebude znat...takovy je hold zivot....ale nekdy byla vazne na palici...na druhou stranu, kdo ne ze :slight_smile:
Tys uz o tvem tchanovi psala kdysi z kraje...je to trumpeta no...takovy balvan trochu....asi mu dost veci nedochazi a tak se s tim bud smiris a nebo budes nad veci....nervovat se asi nemam moc cenu :grinning: To se mi to ale keca, kdyz siroko daleko nikoho z rodiny nemam, kdo by me mohl srat ze? :grinning:
16. čer 2010 v 00:38  • Odpověz
@zvirka Já se snažím na to kašlat, ale právě, že je to v těhu, tak to snáším asi ještě hůř než obvykle. Já jsem ráda, že tam nemusím, jen mě mrzí, že neuvidím psa. A ona? Myslím, že bude taky spokojená. Bude mít synáčka když přijede jen a jen pro sebe.
@beru3nek Hlavně, že se to líbilo vám. Třeba mojí mamce se 3D hrozně líbil, ale taťka tam defacto nic neviděl a koukal nad čím se to jako mamka rozplývá. :grinning: A na ty poznámky kašli. Od kamaráda pořád poslouchám, že už nemám jezdit do Nymburka na basket, že jim tam žeru míče. :grinning: Ségrami řekla, že mi nějak narostl zadek. :stuck_out_tongue_closed_eyes: A jedna paní z vesnice, když mě viděla v letních šatečkách, zvolala, jeje tys nám narostla. :angry: Ať si všichni škubnou ne? :wink:
@hupcza Ta moje taky perlila na svatbě, když prohlásila, že s naší svatbou absolutně nesouhlasí, ale že se jí nikdo neptal. :grinning: Taky proč by, že? A další a další kecy. Může být ráda, že tam vůbec byla, ještě týden před, jsme právě kvůli ní měli mít svatbu jen se svědky, nakonec jsme to rodině řekli a bylo nás 11. Dodnes poslouchám, že kvůli mě neměl manža koláčky a výslužky. K svatbě jsem ho dohnala, atp. A bývalka? Hold zrzavé Martince se bohužel taky nevyrovnám, nejsem vlezprdel, nelituju jí a nekafíčkuju s ní.
Já si kdysi myslela, že by neměla ráda jen mě. Že kdyby manža chodil s někým jiným, byla by to pohoda. Ale pak jsem si uvědomila, že ne. Ať by byl s kýmkoliv normálním (kromě Martinky :grinning: , která jí pochlebovala a vše za ní udělala), byl by to problém. Ona totiž počítala s tím, že manža s ní zůstane sám až do její smrti, bude se o ní starat a obskakovat ji a ona nebude nic muset, línějšího tvora jsem totiž neviděla. Prostě přišla o pečovatele na stáří, tady nejde vůbec o lásku k synovi. Kdyby ano, měla by být ráda, že je syn šťastnej a spokojenej a ne mu svým chováním ubližovat.
Kvůli ní jsem třeba ke švagrové a švagrovi docela dlouho hledala cestu. Měla jsem za to, že jsou jí ovlivnění a budou se ke mně chovat stejně. Byla jsem mile překvapená. Sice švagrová má občas takové tendence mi nebo nám "domlouvat", ale ne ve zlém, spíš jako abychom jí raději vyhověli, že bude klid atp. No a švagr ten má tchýni na háku a přesně ví co je zač. Občas jí dává docela sodu, jenže on může. :grinning: A její dvě už téměř dospělá vnoučata k ní raději moc nejezdí, přitom u druhé babičky jsou pečená vařená. To leccos vypovídá. O manžově mrtvém tatínkovi teda tchýně mluví hezky. Ale každého nového nápadníka vyštvala, protože by se o něj musela starat. Např. u toho posledního, který chodil o berlích vyloženě řekla, že čekal, že se o něj bude starat, ale ona že by to nezvládla, že potřebuje někoho kdo se bude starat o ni. :stuck_out_tongue_closed_eyes:
16. čer 2010 v 07:33  • Odpověz
přeju dobré ránko :slight_smile:
to byli včera hororové příběhy :slight_smile: ale struhadlo mě fakt pobavilo :grinning:
16. čer 2010 v 07:51  • Odpověz
Dobré ráno holky,
vy jste toho probraly! Takže tchýně, jo? Já si teda nemůžu stěžovat :wink: Moje rodiče jsou super, pomáhají, ale jen co je potřeba, ne žádné vnucování... Budu se na ně moct spolehnout i ohledně hlídání, když bude potřeba...od ségry malýho si taky berou a moc rádi - chtěj si ho užít a zároveň jí dopřát chvíli klidu, když je s ním přes týden sama..
A co se týká rodičů od přítele, tak taťku už nemá..Mamka má problémy s očima, špatně vidí, ale dokáže se o sebe postarat sama...jen určitý titěrnosti dělat nemůže...na vnouče se moc těší a věřím, že ráda pomůže ve všem, co zvládne..bydlí s přítelem s náma v baráku - a je to v pohodě..mají svoji domácnost, my svou..k nám nechoděj, pokud není řeba. Na zahradě si děláme všechno po svým, oni se o to nestaraj..tak máme vztahy fakt dobrý! Ona nás má hodně ráda, udělá pro nás první poslední...
Maj se sice přestěhovat do mamčinýho rodnýho baráku...ale sama to nehrotím a říkám, že to prostě někdy nastane....i přes dobrý vztahy se na to ale těším, je to prostě lepší, navštěvovat babičky, než je mít u zadku, člověk si jich víc váží...no uvidíme kolik bude našim dětem až to k tomu dospěje :grinning:
Jdu se pustit do pečení štafetek...všechno se to blíží a já jsem nervozní jak pes :grinning:
16. čer 2010 v 08:09  • Odpověz
@antana123 Ant, mě taky, struhadlo a pak zvirky těhu gatě a gaťky se žirafkama. :grinning: :grinning: :grinning:

@daja.had Závidím. :wink:

Asi se jdu ještě na chvíli dospat, vstávala jsem dnes v 5 hodin s manžou a začíná na mě znovu padat únava. Kocouři už na mě v posteli čekají. :grinning:
16. čer 2010 v 08:27  • Odpověz
@daja.had už se ti to teda blíží doufám že nám pak ukážeš foto :wink:
holky já jdu dneska poslední den do školy a pak už si budu užívát prázdnin a těhotenství :wink:
16. čer 2010 v 08:30  • Odpověz
jo a ještě kalhoty od zvirky :slight_smile:
16. čer 2010 v 08:32  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.