• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Září 2010

(Zamčená)
8. února 2011 
dobré ráno :slight_smile:
u nás je po těch hicech naprosto úžasně, jsem měla dokonce i bundu na mikču a bylo mi dobře, jdu vás dočíst :slight_smile:
16. čer 2010 v 10:15  • Odpověz
@suzete : super fotečky, Vikísek je kouzelnej :slight_smile:

@hupcza : koukám, že máš taky prima tchýni, ale tvůj nadhled a pohodu obdivuju ve všem :grinning:
@laurinka.22 : tak to si koukám taky užíváš, to je teda kus..... trochu mi to jednání připomíná přítelového tatínka, ale teda jen v tom, že si ho odchytne, a řekne mu např. že ať kouká zařídit, aby měl malý jméno po něm, což mi přijde logický, ale nechápu, proč to nemůže říct do očí i mě :angry: jinak si na ně nemůžu stěžovat :wink:
@daja.had : no jo, už to máte za pár :wink:
@antana123 : tak super, užij si poslední den školy, teď už si na ní chvíli ani nevzpomeneš :grinning:
@zvirka : tchýně mě ale pobavila, šikulka :slight_smile:
16. čer 2010 v 10:39  • Odpověz
Ahojky holky, tak jsem se docela nasmála u struhadla apod. Já bych mohla o tchýni psát romány, ale diskuze není zamčená (tím nechci znovu vyprovokovat hlasování, protože jsem sama byla pro nezamčení :grinning: ), u nás spíš problém v tom, že můj můž má ještě bráchu a ten je nejlepší na světě, přitom můj můž vystudoval vysokou, našel super práci, máme bydlení, dítě na cestě, ale co udělá bratr (můj švagr) je stejně nejlepší. A to bych chtěla podotknout, že nemá vůbec nic, na školu nešel, práci nemá a hraje s kapelou po koncertech...
Ale už jsem si zvykla :angry:

Dneska jsem od 6-9 byla na té cukrovce, teda čekání strašný, ale přežila jsem to, chutnalo to jako mucosolvan, nebo nějaký sirup na kašel, ale by to i kyselý, tak nevím, jestli mi tam rovnou nedali citrón nebo něco...A byl toho skoro půl litr - fuška, výsledky budu mít až na další KO, takže jsem už rychle stihla sníst Kaštany (na těch taky ujíždím)

Tak pěkný den, snad nebude pršet, chtěli jsme jít odpoledne na fotbal...
16. čer 2010 v 11:02  • Odpověz
Ahoj holky, vy mi teda dáváte - struhadla a kalhoty, už jsem se dlouho tak nenasmála, i když to ve finále až tak k smíchu není a nakonec si musím gratulovat k relativně normální současné tchýni (ale mně to vynahradila ta předchozí, když si na ní vzpomenu, tak se ve mně dodnes začne vařit krev).
A taky by mě zajímalo, kdo z vás objednal tu zimu venku, přiznejte se! :grinning:
Já se tady už asi 2 hodiny přemlouvám, abych začala mýt okna, ale nějak se mi ještě nezadařilo.....
16. čer 2010 v 11:59  • Odpověz
autor
ahoj kočky,
dobrá diskuse se rozjela......
discreet - toto máme stejné - manželův bratr je taky svatý. všechno co dělá je nejlepší a my jsme blbci. Ale já ho už neřeším, to bych se musela zbláznit. Ono když má člověk ten nadhled, tak je to super, může si z toho dělat srandu a nebrát si to. manželovu ex tchán taky nesnášel, takže to taky není mnou, ale jím........ Ale u mě už skončil, jak mě při poslední výměně názorů řekl - Děvenko, tak to posral teda. Jako bych byla nějaký malý fracek, a já s ním teda husy nepásla. Takže má smůlu, už ho jenom ignoruju........
jinak jsem se těšila na krásné počasí, a dneska tady od rána prší, tak jsme si pěkně pospali, až do deseti jsme se váleli, vůbec se nám nechtělo z postele....... :wink:
16. čer 2010 ve 12:19  • Odpověz
Ahojky holky ted sem dorazila ze školky z malou a tak jse si na vás spomněla a jdu si svámam popovídat jen co zjistím co řešíte :wink:
16. čer 2010 ve 12:34  • Odpověz
Koukám maminky a nastávající maminky se pěkně rozkecaly :grinning: tchýně řešíte no a ty srandovní příběhy ty si musím ještě dočíst at vím co se tady řešilo :slight_smile: a co to ta daja má zachviku :slight_smile: Jsem zase uplně mimio no budu tu muset chodit pravidelně protože pak mi všechno utíká,čím blíž je porod tím víc se kecá :grinning: :grinning: :slight_smile: .
antana: ty brdo ty už si 32 týden to je teda fofr ještě 8 týdnu a budeš chovat broučka v náručí :slight_smile: chtěla jsem se tě zeptat byla si už vyřizovat na kontaktu mateřskou ?ja se tam pořád chystám ale vydím to až na pondělí tak snad se tam konečně dostanu :unamused: v pátek jdu na ten 3d ultrazvuk tak nemám v hlavě nic jiného :wink: moc se tším až broučka uvidím přece jen jsem ho neviděla už skoro 6 týdnu :unamused: Nějak mně začíná pobolívyat v krku tak snad mně to přejde :unamused:
Holky ste taky ted tak lenivé :grinning: ja se nemužu nějak chytnout uklízení myšlenop tím velkého uklidu doma,luxování a o žehlení ani nemluvně se mi to s te skřině bude sypat zachvilku.Jinak už sem si koupila prášek na to děcké oblečední koupiloa jsem ten persil sensitive je to ted novinka no a aviváž sem chtěla batole ale v drogerce nebyl a tak sem vzala silan senzitive :slight_smile: Jinak včera sem koupila Kubíkovy soupravičku do porodnice mám ji v albíčku mužete kouknout :wink: kdo nemá mojí adresku písněte dám vám ji :slight_smile:)) ja sem totálně ujetá na modrou barvu :grinning: :grinning: U nás je dneska příjemně chladno až sem ráda je to uleva :slight_smile:
16. čer 2010 ve 12:52  • Odpověz
Tak mám upečeno, ráno udělám krémy a polevu..no snad se nám nic nezkazí :wink: Do čeho se pustit teď? Nevím, co dřív....hlavně jsem šťastná, že mě nic není, snad i kontrola zítra bude v pohodě, Stelinka je vzorná a těší se, až bude mít mamka leháro a budem si jen užívat.....tak jak se Antana těší, až bude mít po škole a krásný volno, takhle já se těším na příští týden....to mě taky začnou prázdniny, to bude klídek....:grinning:
A aby toho nebylo málo, tak jsme si na zítra ještě pozvali firmu, co nám položí desky na podlahu v ložnici.....takže bordel do poslední chvíle je zaručen :grinning: :wink:
@l ucinecka222 ty až zjistíš,co se tu probírá, tak určitě přidáš taky nějakej ten román o tchánovi, co? :slight_smile:
16. čer 2010 ve 13:00  • Odpověz
tak koukám, že máte s tchýněma docela "veselo"... to já vůbec neznám, mám naprosto výbornou tchýni, na kterou si vůbec nemůžu stěžovat. Holky, bude Vám někdo pomáhat s domácnosti (maminka, tchýně...) až si přivezete miminečko domu? Já si na jednu stranu říkám, že by to bylo fajn, ale na druhou stranu mě děsí, že bude doma na můj vkus až moc rušno. A když řeknu mámě, že ten první den bych chtěla mít klídeka být s manželem doma sama, tak se cítí dotčená, že jí tu nechci...
16. čer 2010 ve 13:18  • Odpověz
@daja.had myslím že takového debyla nemá cenu probírat víš,jenom sliším tchan a je mi blbě :zipper_mouth: :angry:
co ty to děláš za dobrutky ty budeš mít svadbu nebo co? :slight_smile:
16. čer 2010 ve 13:21  • Odpověz
hup: jé struhadlo a ještě špatně umytý - to znám taky. Akorát že my dopředu hlásili, ať nám proboha nekupují nějaké hrnce do kuchyně, protože jsme si koupili novou indukci a planovali koupit sadu nadobi, tak ať se nam to nehromadi a dostali jsme vite co? - obrovskej hrnec - jakoby wok - jednak to by mega krám velikej a v naší pidi kuchyni by pak asi nebylo už hnutí , ale byl taky použitej a špatně umytej - to mě dostalo nejvíc.... :slight_smile: teď už to mam taky jako legraci, ale musim říct, že tehda mě to překvapilo :slight_smile:
Jinak dnes jsem byla na kontrole - tak výsledky z minulého cukru mám dobrý - jupííííííííííí¨Jinak klasika, moc,tlak a doktor mě kontroloval pohmatem, říkal že vše OK, poslouchal mi na břiše a náš Pupajz zrovna kopnul, tak to jen doktor okomentoval, ani nevim jestli něco slyšel nebo ne - podle mě se tím kontrolují ozvy plodu??? Docela legrace. Tady u nas je chladněji ale sluničko, fouka vitr asi hodim pradlo ven...
Zatím se mějte
16. čer 2010 ve 13:21  • Odpověz
@lucinecka222 jo jo.... v sobotu :slight_smile:
16. čer 2010 ve 13:33  • Odpověz
@daja.had juvajda tak to je za chvilku to se musíš těšit co :wink: určo pak kouknui rada na fotečky jak budeš mít :slight_smile:
16. čer 2010 ve 13:34  • Odpověz
Ahojky :slight_smile: dneska u nás docela funí, čekám, jestli se něco nepřižene :sweat_smile: a příští týden jedeme do Jizerek na dovču, tak douuuuufám, že se trošku oteplí, jinak mi teda takovýhle počásko vyhovuje :slight_smile: :slight_smile:

koukám, že se některá chystáte mít okna :slight_smile: já to budu dělat někdy v tom srpnu a chci vytepovat koberce, vyprat záclony a tak :slight_smile:

hanncca, já určo budu doma sama, teda jen s přítelem, který si teda doufám veme aspoň 2dny volna kvůli Tomášovi
:slight_smile: z mý zkušenosti můžu říct, že jsem nikoho nepotřebovala, ale Tomášek byl hodný a já měla plno energie, že jsem ani přes den nespala, měla navařeno, uklizeno a tak :sweat_smile:
ale kdyby byl malej křikloun a jak někdo říká, že se může kojit v noci co hodinu a byla bych jak mátoha, tak bych určo pomoc uvítala :wink: ale to se dozvíš až po porodu, každopádně myslím, že je dobrý je mít v záloze, ale jen pokud ty budeš potřebovat...
můžu teda říct, že taky moje mamka asi za týden přijela, že mi pomůže a nakonec jsme obě prováleli u kafíčka :sweat_smile: neměla s čím pomáhat :sweat_smile:
16. čer 2010 ve 13:36  • Odpověz
jo ale jestli budeš mít doma přítele, tak by ti spíš měl pomoct on :wink:
16. čer 2010 ve 13:37  • Odpověz
@ojo manžel určite pomůže, jestli dostane volno v práci, ale snad jo. Jenže pro babičkya dědečky to bude první vnouče, takže to vidím tak, že chvilku klidu mít nebudu.
16. čer 2010 ve 13:47  • Odpověz
Koukám že tady je nějak mrtvo ja jdu teda něco pouklízet a přijdu tu později papa :wink:
16. čer 2010 ve 13:56  • Odpověz
@hanncca No taky řeším podobný problém, moje mamka by se nejradši nastěhovala rovnou k nám a pomáhala, ale manža si chce vzít dovču týden určitě a pomáhat, jenže je to naše první, takže to budou nervy - už teď to vidím, nebudeme vědět, co s "TÍM" takže se přinejmenším pohádáme my dva a do toho mamka, to by neklaplo, ale už teď vidím ty pohledy, že ji nechceme :rolling_eyes:
No nic budu to muset diplomaticky vysvětlit, že budu ráda, když přijde povozit a tak... už teď mi mamka nabídla, že mi vypere a vyžehlí oblečky, no dovedete si to představit, já se na to těším, jak babka na důchod, až konečně seknu s prací a budu doma čančat skříně a ona přijde s tímhle, že mají zahradu a tam to líp uschne :grinning: :grinning:
16. čer 2010 ve 14:11  • Odpověz
autor
jejda, tak toto naštěstí řešit nemusím......naši jsou zlatí a mamča určitě bude jezdit na návštěvy, ale první den chceme být sami, jen my tři........ stranu tchána a jeho přítelkyně neřeším - ty sem nepustím nejmín celé šestinedělí. dosud se nezeptali ani na jméno, takže není důvod, aby sem chodili. a mamka když bych potřebovala, tak mi pomůže, ale naštěstí stěhovat se k nám nechce.....a manža bude stejně první týden určo celý s náma.....a pak si přizpůsobí pracovní dobu jak budem potřebovat, takže zaplat pánbůh za to....
16. čer 2010 ve 14:15  • Odpověz
@discreet no, to máme přesně stejný, nejradši by se sem nastěhovala....!!No, budu jí to muset nějak diplomaticky vysvětlit, aspoň ten první den budu chtít mít klid...ale už to slyšim teď...já myslela, že ti uvařim až přijedeš....no, nějak to pořešim :slight_smile: Třeba nakonec budu ráda, že tu je a pomůže, třeba toho s mimčem budu mít až nad hlavu.
@laurinka.22 jj, mám stejný názor, první den jen my tři...:slight_smile:
16. čer 2010 ve 14:22  • Odpověz
ahoj....no za náma asi někdo přijede a chvíli tu pobude, ale doufám, že jen táta se ségrou, budou tu muset chvilku přespat. Manžel si snad vezme volno. Já budu ráda, jak se znám, budem s Kulíškem polehávat do ničeho se mi nebude chtít.
16. čer 2010 ve 14:44  • Odpověz
Tak jsem s vypětím všech sil (hlavně psychických) umyla dvě okna, ty ostatní až v příští pětiletce. Mě to těhotenství pořád překvapuje, teď jsem například zjistila, že už nemůžu lézt po židli nahoru a dolu hbitě jako veverka. :slight_smile:
No já doufám, že nikdo nebude mít snahu se nám sem po porodu nakýblovat, na svoje první pokusy manipulace s mimčem (aneb jak strčit ručičku do rukávu a ne jinam ap.) fakt svědky nepotřebuju. :slight_smile: Teda bude s námi doma manžel, možná i čtrnáct dní, teda alespoň si to tak naplánoval.
16. čer 2010 ve 14:51  • Odpověz
@lotyna to jo, k tomu taky svědky nepotřebuju :slight_smile: Budu nervozní před sama před sebou natož před rodičema a tak.
16. čer 2010 ve 14:53  • Odpověz
@lotyna já svědky taky nechci, hlavně ty co to uměj, co to umět nebudou a nebudou poskytovat rady, ty mi nevaděj.
Ségra by na to mohla bejt ideální, ta neví nic. :grinning:
nejvíc se děsím návštěv tet a babiček, i když jedna babička sem určitě nepřijede, leda ta druhá.
16. čer 2010 v 15:14  • Odpověz
@lucinecka222 : nejsi sama, já mám taky pěknou lenoru :sweat_smile:
@daja.had : já tě obdivuju jak jsi akční, a ještě podlahu do toho, páni :slight_smile:
@hanncca : chtěla bych být asi jen ve 3 :wink: , no kdo ví co budu říkat po prvním dni s mimi :wink: Doufám, že přítel dostane teda dovču, jinak asi budu volat SOS, ale jak píšete, už se vidím, se svojí šikovností chudák Adámek, než se to mamka naučí, tak si asi užije :slight_smile:
16. čer 2010 v 15:52  • Odpověz
Ahojky holky.
Dočítat Vás fakt nebudu!! Jste ukecané jako blázen :grinning: :grinning: :grinning:
Tak jak se tu máte? :dizzy_face: My dnes odjíždíme z chalupy a už se těším teda domu!! Je toho na mě teď moc!! :unamused:

Jinak v albíku - bříško- mám nové fotečky!! :dizzy_face: :dizzy_face:
16. čer 2010 v 16:13  • Odpověz
@beru3nek taky si říkám, že se uvidí, jak to bude po první noci s mimčem, až jí celou propláče, že třeba budu ráda, až někdo přijde pomoct a já se budu moct vyspat...Ale stejně bych to radši zmákla samozřejmě sama
16. čer 2010 v 17:50  • Odpověz
Ahoj holky jdu vás pozdravit, jak se máte? co vaše bříška?
16. čer 2010 v 17:50  • Odpověz
@alisek ahojky, u mě zatim dobrý, ale musim ležet :frowning2: ale aspoň doma. Co Ty, jak pak to zvládáte? Doufám, že dobře!!Moc držim pěstičky, ať vše dobřed dopadne!!!!!
16. čer 2010 v 18:00  • Odpověz
hani taky lezis? to je snad epidemie :slight_smile: zvladam to celkem dobre ale jeste tu nejsem tak dlouho, ikdyz uz ted me boli zada od lezeni.
16. čer 2010 v 18:01  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.