• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Září 2010

(Zamčená)
8. února 2011 
jinak vcera domu dosel balik z mamitati.cz, musim manzu dohnat aby to zkontroloval, zda tam je vse.
16. čer 2010 v 18:10  • Odpověz
holky tak pěkný večer, jdu zase do vodorovné polohy. :sunglasses:
16. čer 2010 v 18:13  • Odpověz
@alisek jj, mám prý ležet kvůli měknutí čípku a tvrdnutí břicha. Tak uvidim na příští kontrole, jak to vypadá, to jedu za 14 dní!! Doufám, že to bude ok. To Ti věřim, že Tě bolí záda, tak tam musiš asi furt ležet...co? Maximálně si asi dojdeš na WC, viď??
16. čer 2010 v 18:14  • Odpověz
luci:mateřskou budu teprve vyřizovat
dajo:já se na ten klid strašně těším ted ke konci nám dávali hrozný kapky
hanca:u nás to bude taky tak že nám tchýně pokoj nedá ani první den ale říkala jsem mojemu že budu chtít mít aspon ten první den klid na lůžuku navštěvy až později,ale jak ji tak znám tak se sem nacpe ikdyby já nevím co no uvidíme třeba mě překvapí ale ona nežije ničím jinným než vnoučkem
16. čer 2010 v 19:15  • Odpověz
@antana123 to u nás taky žijou teď vnoučetem...je to první vnouče pro všechny...:slight_smile:
16. čer 2010 v 19:17  • Odpověz
@hanncca u nás je to první vnouče pro tchýni a tchána naši budou prarodiče po třetí tak to tak neprožívají já jen doufám že to nebude přehánět můj mi slíbil že jinak zakročí
16. čer 2010 v 19:20  • Odpověz
čauky

laur: hele mi se nejvíc osvědčilo právě nic neřešit..jen "vážně?" "aha" ....a ono to tak pěkně vyznělo, jaká ta paní vlstně je ....v debatě to kapku zaniklo :sweat_smile:

ad rodiče - manža když mluví o mamce, mluví o té mé ....docela dlouho mi trvalo než jsem si zvykla ...o své prakticky nemluví

ad struhadlo - no ..to furt říkám, že všechno zlé je na něco dobré ...alespoň jsem vás pobavila ?:grinning:

ladenka ....a víš jistě, že nejsme příbuzné a nemáme společnou tchýni? :grinning:

hannca: ad výpomoc - nečekám a neplánuju ....krom teda toho, že manža bude alespoń dočasně nakupovat a chodit o kapku dřív (rozuměj v pět) ....já nejsem moc typ, co si umí říkat o pomoc - to už musí být hooodně zle ..... a myslím si, že i čím dřív se zaběhneme do standardního režimu, tím líp
ale v žádném případě to nezatracuju - mamča jak dělá laktační poradkyni občas řeší ženské, které tu pomoc fakt nutně potřebují aby se trošku daly do kupy
mamka naštěstí tuhle ublíženeckou neměla - vysvětlila jsem jí, že oceňuji nabídku a ponechávám v záloze na horší časy :grinning:
navíc pro mamku i tchýňu je anča čtvrté vnouče - tchýně neprožívá vůbec žádné (ubírají jí pozornost) a mamka to sice prožívá, ale dělá práci, při které najezdí 5000 km měsíčně, k tomu dulu a laktační poradkyni k tomu nma podzim začínají stavět, druhé dvě bvnoučata má 50 km daleko a jezdí za nimi každý týden, takže na nás vyjde max. jedno půlodpoledne týdně :slight_smile:

daja: tož to jste střelci s tou podlahou :grinning:
16. čer 2010 v 19:25  • Odpověz
@antana123 u nás je to první vnouče pro všechny, ale můj snad taky zakročí a nebo já,pokud budu schopná, protože se říká ty hormony po porodu, že je to síla...abych furt nebrečela, ale snad ne. Jak spoustu těhulek říká, že by furt brečely v těhotenství, to já ne, já jsem spíš hrozně vznětlivá a hned se fakt rozčílim. Tak uvidim, jak po porodu :slight_smile:
16. čer 2010 v 19:29  • Odpověz
nejlepší rádce je manža - ten můj je profesí poradce a nějak si to nedokázal odpustit ani v šestinedělí
dokonce mi tvrdli, že nějak divně kojím - kupodivu ani mamka - odbornice, ani sestřičky v porodnici ten pocit neměly ...ale on mi do toho kafral ,...tož to jsem ho řádně srovnala :grinning:
16. čer 2010 v 19:29  • Odpověz
hani: já byla v těhu i po porodu relativně v klidu
faktem je, že ondří byl fajnový - žádné problémy s kojením (otázka je jestli to nebylo tím, že jsem byla v klidu :sweat_smile: ), sice zdaleka nespinkal v noci a o příručkových 16 hodinách se mi mohlo zdát - spal tak 10 hodin za celý den - takže prakticky mimo noci nic moc ....ale zvládli jsme to na jedničku

ono to chce hlavně klid ....já jsem tím spíš vyváděla z konceptu okolí - třeba když jsem si po přesunu z porodního sálu po 25h porodu sedla ke stolu, namazala dva krajíce chleba paštikou (no co - kvůli porodu jsem prošvihla večeři) a tlačila a když vešla sestřička, tak jsem jí vyšla naproti, že si od ní převezmu, co mi donesla, tak jí málem omylo ....ale pak si zvykli, že jsem asi kapku divná :grinning:
16. čer 2010 v 19:35  • Odpověz
@hupcza já doufám, že mimčo taky bude fajnový a bude hodný. Ale i kdyby nebylo, hlavně aby bylo zdravý. Já pomoc okolí rozhodně neodmítám, ale nechci nikoho urazit a mamka se na to těší, že mi bude pomáhat a když sem jí naznačila, že ten první doma nechci nikoho, tak se jí to dotklo a tak. Ale prostě jí to nějak něžně naznačím ať se přijede třeba každej den odpo podívat a může třeba pomoct uvařit a uklidit, ale do mý domácnostri mi nikdo kecat nebude. Tak to jsi to po porodu zmáklad dobře, což?? :slight_smile:
16. čer 2010 v 19:39  • Odpověz
hani: no po porodu s ondrou joi ...jenže každý prcek je jiný ....a naplánovat to nejde ..pokud bude druhý ondra, který měl jen drobné excesy, tak to zvládneme ....jenže pokud se mi narodí takový tříměsíční křiklounek jako některým kámoškám, bude to pěkný masakr ... ale co - zvládneme i tak, bo nám nic jiného stejně nezbude :sweat_smile:
16. čer 2010 v 19:47  • Odpověz
@hupcza to je jasný...že to zvládnem :slight_smile:
16. čer 2010 v 19:48  • Odpověz
Ahoj děvčata, tak my jsme dnes byli nakupovat. Koupila jsem úúúžasnou čepičku, dupajdy a overálek, 3 věci za 400.... :angry: No doma mě to nadšení přešlo, já do dětských obchodů fakt nesmím, a to jsem se ještě krotila... :grinning: Byli jsme mrknout na kočáry, Firkon Verano se mi docela líbil, ale zas jsem si na netu přečetla, že je malá sportovní korbička, tak mě manža málem omýval, my ten kočár fakt nevyberem... :frowning2:
@hanncca Manža si bere po porodu 14 volno, už to má domluvené, tak to snad zvládnem. Taky hned jak přijdeme domů, k nám prý zajde pediatrička, manža s ní domlouval přihlášení malého. Já mamku už nemám a tchýně se (naštěstí :grinning: ) zatím nenabízela, že by se k nám nakvartýrovala, tak doufám, že ji přemůže přirozená lenost a nic takového nabízet nebude :grinning: Navíc manžel zvládá vše včetně vaření, takže si myslím, že to bude v poho, za těch 14 dní se s malým trošku oťukáme a pak už to budem snad nějak zvládat.
16. čer 2010 v 19:53  • Odpověz
autor
hup. asi je to fakt nejlepší. protože diskusí s takovým magorem se stejně nic nevyřeší. dneska ho ignoruju a hodně ho to sere, tak v tom budu pokračovat a jediné co ode mě uslyší je Ahoj, a pak jak píšeš, opravdu? aha....... a nic víc. protože jak mi dneska řekl "Děvenko", tak jsem si připadala jak tříletý fracek...............
a tvůj manža je boží - prej divně kojíš........... :grinning: :grinning: :grinning:
zvirka. můj manža taky vaří, a rád, a taky uklízí, stará se o kocoura, nakoupí, no všechno, takže bych teoreticky mohla jen ležet a kojit............... :grinning: :grinning:
16. čer 2010 ve 20:12  • Odpověz
zvirka: my máme mutsy a je to super kočár - koupila bych ho znovu ...i ségra, co odjezdila první dítě v jané, si ho po vyzkoušení pro druhé koupila

laur: no on občas zaperlí :sweat_smile:
16. čer 2010 ve 20:44  • Odpověz
jo holky - co ještě nemáte koupenou autosedačku - dnes vyšel dtest a tam jsou testy
16. čer 2010 ve 20:56  • Odpověz
ahoj, jdu vás jenom pozdravit, tak jsem taky absolvovala test na cukrovku, no blivajz, naštěstí dopadl negativně, malého včera bolelo ouško, takže jsme toho v noci moc nenaspali, tak snad bude dnes líp
16. čer 2010 ve 21:48  • Odpověz
@laurinka.22 já budu jen ležet a kojit tak jako tak.....manžel v nouzi něco udělá, ale musím mu říkat. Teď bude muset, hlavně aby vařil, nebo připravil nějaký pokrm. To fakt nedám.... mě vaření moc nebaví a docela mě to občas i vysiluje.

16. čer 2010 ve 22:32  • Odpověz
autor
suik. jakto, jsi tak unavená?
já teda zatím dělám všechno jako dřív, vařím, uklízím, fotím, pracuju, řídím auto, nakupuju, no prostě jako netěhu......
zatím jsem plná energie, tak se uvidí, jak to bude po porodu, ale myslím, že snad jen ležet a kojit nebudu........ uvidíme...... vaření bude určitě na manžovi, ho to baví hodně, ale mě taky, takže my bud vaříme spolu a nebo se střídáme...... a s mimísem to bude asi stejné, budeme spolu koupat, uspávat, přebalovat, a taky vařit, uklízet....... toto nám naštěstí skvěle funguje, navíc manža už syna má, tak trošku vím, jaký bude tatka....... a malý se na ségru taky těší, tak jsem ráda...... i naši, mamka za náma taky bude jezdit, to je paráda, jediný ignorant je tchán, takže vlastně dobrý..... :slight_smile:
16. čer 2010 ve 22:36  • Odpověz
Dobré ranko,
ještě že jste to večer včas zabalily, jinak bych vás nestihla dočíst... :wink:
Teď si dávám snídani, pak honem krém na štafetky...za chvíli tu budou podlaháři, přítel si jen zajel zařídit volno do práce - zjistil, že nic nestíháme :grinning: Na zítra zkusí volno ze zákona, to by mohlo klapnout, ne?
Na půl dvanáctou jdu na kontrolu a pak frčíme do Náchoda pro šaty .... a večer pokračování v nedodělávkách...chtěla jsem obarvit vlasy a vypadá to, že na mě nikdo nemá čas :confused: A dělá se mi nějakej opar na rtu, to budu frajerka :grinning:
Tak holky krásný den...já se ještě kouknu někde po bílým kožichu - v sobotu má být 15 stupňů :grinning: :slight_smile:
17. čer 2010 v 07:30  • Odpověz
přeju dobré ránko :slight_smile: včera jsem sem ani nešla byla jsem úplně mrtvá poslední dobou jsem strašně unavená
17. čer 2010 v 07:31  • Odpověz
daja:na paragraf máš zítra nárok ze zákona já ho teda měla :wink:
17. čer 2010 v 07:33  • Odpověz
Ahojky :slight_smile:,
jsme od včerejška v Práglu, tak vás nestíhám. Nějak jsem si přeplánovala ty akce tady, tak jsem nějak v poklusu :slight_smile:.
Ale za chvíli vyrážím na farmářské trhy, které tu nově udělali. Jsem natěšená jak malý děcko :slight_smile:. Pak obídek se ségrou, nakoupit v Globusu a večeře v pizzerii s jednou kámoškou, co je těhotná o měsíc méně a s druhou kámoškou, která se za 14 dní vdává :grinning:

Jak tak koukám, tak hlavním tématem tu byly tchýně. No, opravdu mne to uklidnilo, že jsou i horší na světě, než ta moje. Čímž se tedy omlouvám těm, které je v rodině máte. Ale znáte to, člověk je rád, že to trápení nemá sám takový, ...
No a některý tchýně jsou teda vtipný - @zvirka - tvoje tchýně a přešité kalhoty mne teda dost pobavily :grinning: a když si představím těhulku s tříčtvrťákama se žirafama :grinning: :grinning: :grinning:, hele, jestli ti je udělá, tak se musíš určitě vyfotit :grinning: :grinning: :grinning:

17. čer 2010 v 07:50  • Odpověz
@kovalda ahojky jsem si říkala kde si :wink:
17. čer 2010 v 07:53  • Odpověz
@laurinka.22: Tvůj tchán je teda taky případ ... :unamused:

@antana123: jé, tak včera byl poslední školní den? No úžasný, tak konečně klídeček, viď? :slight_smile: To byly jistě bujaré oslavy,že? :grinning:

@suzete: no Vikísek je krásnej. Máte nádherně ostrý obrázky :slight_smile:, je to slaďoch :slight_smile:

@discreet: taky jsem hned po zátěžáku na cukr mlsala sladký - co kdyby mi to zakázali,že? :slight_smile:

@daja.had: teda holka, ty jedeš ... takových aktivit co zvádáš :slight_smile:. No odměnou ti bude krásná a dokonalá svatba :slight_smile:

@hanncca: jj, mně přijede pomoct moje mamka. Bude u nás tak cca 2 týdny. Taky se trochu děsím, jak to přežijeme, na druhou stranu mne to trochu uklidňuje, že mi s malou pomůže :slight_smile:

17. čer 2010 v 08:09  • Odpověz
@kovalda jo byla oslavička spolužačka měla 40 takže byl obídek zákusek no mnamka příští týden ve středu si jdu pro vysvědčení :wink:
17. čer 2010 v 08:13  • Odpověz
@jennymaresova: jé, další prcek, který nakopl doktora. Myslím, že to poprvé bylo u elisky_v :grinning:
Super, že cukr máš O. K. a můžeš mlsat :slight_smile:

@alisek: jejda, s těma bolavejma zádama to musí být děs. Nemohli by ti dát třeba masáž?

17. čer 2010 v 08:24  • Odpověz
@antana123: no tak super i na oslavu došlo, opily jste se cukrem a hurá dom :grinning:
17. čer 2010 v 08:25  • Odpověz
dobré ráno :slight_smile:
u nás dneska nádherně, tak mám hned lepší náladu :slight_smile: ke všemu dostal přítel v práci volno, tak pojedem asi na ryby :grinning:

@kovalda : tak paráda, že si užíváš ve víru velkoměsta :grinning:
budu muset konečně sepsat, co bych měla koupit a vrhnout se na to, dokud jsem ještě pohyblivá, jako věci pro mimíska z lékárny a tak .....
alisek: tak hlavně, že jste s tuxíkem o.k. :slight_smile: , ale ty záda jsou prevít
17. čer 2010 v 09:28  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.