• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Září 2010

(Zamčená)
8. února 2011 
@discreet: no jasné, pošli mailovku a pošlu ti to :slight_smile:
17. čer 2010 ve 13:56  • Odpověz
četla jsem něco málo o vašich tchánech a tchýních, nejvic mě pobavila hupca s tím struhadlem ale je to smutný.
Já mám dobrý vztahy s oběma ale na začátku to taky vázlo, třeba tykaní není unás tak dlouho cca od loňského podzimu.
17. čer 2010 ve 13:57  • Odpověz
@alisek: ahojky, máme se dnes fajn, už jsem byla nakupovat na farmářských trzích a na obědě se ségrou, ještě mne čeká večeře s kámoškama. Ale pak už se těším dom odpočívat.
No a jak ty a tuxík?
@kovalda a můžu taky poprosit? Mám ti poslat mail do IP?
17. čer 2010 ve 13:58  • Odpověz
@rennu: to chápu, že jako ležící bys byla ráda za nákup kdekoliv anebo i malou procházku. Ale zlepšujete se, tak třeba příště už procházky nebo tak něco dovolej :slight_smile:
17. čer 2010 ve 13:59  • Odpověz
@suik: jj, pošli mi IP mailovku na tebe :slight_smile:
@kovalda četla jsem, taky ráda nakupuju na trhu ale unás to není takový sortiment jako u vás. občas dost mizerný.
my se máme celkem fajnově, další spolubydlící šla dnes rodit, tak budu mít conevidět zase novou sousedku. Dnes mi docela tvrdne břicho ale jinak nic vyjímečného.
@alisek já stále v poloze ležmo, co ty a tuxík???

@kovalda díky musím to holt nastudovat.... :wink:
17. čer 2010 ve 14:00  • Odpověz
@rennu tak já taky, už si na to začínám zvykat, začetla jsem se do knihy co jsem četla ještě na studijích..egypťan sinuhet, dnes mi mamča donese nějaký časáky. A jak se daří vám? je ti už líp?
17. čer 2010 ve 14:02  • Odpověz
@alisek: no, tady jsou ty trhy nově, cca 2 týdny, tak asi proto je sortiment tak bohatý. No, doufám, že jim to vydrží i nadále.
Tak držím palce, ať je nová sousedka fajn, aby se s ní dalo hezky pokecat a líp to utíkalo. Máte aspoň na pokoji televizi? Ne že by tam snad něco dávali, ... ale když máš celý den ležet, tak to člověk přeci jen hodnotí hned jinak ty pořady :grinning:
17. čer 2010 ve 14:04  • Odpověz
@alisek: egypťan Sinuhet je výborná knížka. Četla jsem ho 3x a je skvělej :slight_smile:
Ti tady můžeme opisovat třeba nějakou knihu, ať to máš pestřejší :grinning:
17. čer 2010 ve 14:05  • Odpověz
@alisek leežím no, břiho tvrdlo extrémně začátkem týdne, tak jsem radši šla na gyndu a dnes mě trápí silný výtok...ale až jsem začla plašit, zdato nemůže být plodovka...
17. čer 2010 ve 14:06  • Odpověz
@rennu: já jsem něco málo o těch látkovkách studovala v době, kdy jsem ještě zdaleka nebyla těhotná. Pak jsem prostě lovila výhodný kaufy a brala to podle toho co jsem si zapamatovala z těch diskuzí anebo prostě co se mi líbilo :slight_smile: Stejně každá maminka i každé miminko jsou jiné, takže co jedna miluje, druhá ihned prodává, že je to naprd :slight_smile:
17. čer 2010 ve 14:07  • Odpověz
@rennu: taky mám dnes silný výtok, tak si říkám, jestli to není vedrem ...
17. čer 2010 ve 14:08  • Odpověz
@kovalda jojo egyptana mam taky rada, prto jsem po nem hned chmatla. mam casaky, tv tu neni, muzu si ji nechat donest ale maji tu blby uchyty, tak nic z toho nebude, me to zatim neva, bracha mi donesl filmy do pc, zatim nemam chut na neco koukat
17. čer 2010 ve 14:08  • Odpověz
@kovalda no já ráno flekanec na prádle, trochu do běla, tak to ok, ale během dne trochu níž další mega mokrý flek...:frowning2: tak nevím...volala jsem na výsledky stěrů a budou až zítra...tak snad je to ok :confounded:
17. čer 2010 ve 14:11  • Odpověz
holky ahoj, jdu zase lezet, preju pekny den
17. čer 2010 ve 14:13  • Odpověz
Tak já razím sehnat dárek k narozkám pro kámošku, dám si asi i zmrzlinku a koupím si ve zdravé výživě Tempeh. No a pak na véču a pokec s těhulkou a nevěstou :slight_smile:
17. čer 2010 ve 14:31  • Odpověz
@kovalda prosimtě a nevíš jaké jsou zkušenosti maminek s českýma svrchňáčkama Sketch? nevypadají špatně......
17. čer 2010 v 15:09  • Odpověz
ahojky!
rennu jestli se bojíš, že ti uniká plodovka tak buď v lékárně si můžeš koupit test nebo si s vložkou nacucanou dojít na gyndu a oni na to nalijou takovej roztok a když to zfialový, tak je to plodovka a jinak výtok. mě to na gyndě testovali. a taky plodovka má takovej nasládlej čmuch.

já se dnes pakuju, jedem se ségrou a s malým na víkend do karlových varů, tak se těším. jen mě štve, že se má totálně pokazit počasí :confounded:

story s tchýněma musím dočíst, asi to stálo za to :slight_smile:
17. čer 2010 v 15:20  • Odpověz
@laterna na plodovku se nechá koupit nějaký test v lékárně? to slyším prvně :confused:
17. čer 2010 v 15:22  • Odpověz
ahojte holky

předporodní kurz v kladně spočívá ve třech přednáškách, kde ukážou porodnici, pustí porod a ukážou nějakou péči, na dvou z nich by měl být aj táta, pokud chce být u porodu. tak se s tátou chystáme v červenci.

konečně jsem se zase vrhla na cvičení, po túrách z minulého týdne jsem si furt říkala, že si musím odpočinout a pak jsem si přiznala, že je to lenost, tak včera cvičení a dnes bazén. a to jsme si s Víťou dnes pěkně mákli :slight_smile:
A jako pozdní oběd kotel krupice...mlsné miminko to je.

Též koukám, že se má pohnojit počasí, to se dalo čekat, dycky se to podělá, když mám jet na Moravu. Takže to bude v bouřkách příjemná cesta... už mám v autě pod záda skorovyfouklý cvičící balonek, a s tím se jezdí o poznání lípe.
17. čer 2010 v 15:38  • Odpověz
gazel není to teda test, ale nějaký roztok. nevím, jestli se dá koupit běžně nebo jak. já s tím byla na gyndě. o tom roztoku jsem jen četla.
17. čer 2010 v 15:41  • Odpověz
@suzete u nás jsou 2 ty předporodní kurzy a pokud je otec absolvuje tak platí míň za to že byl u porodu :stuck_out_tongue_closed_eyes: ale nic moc jsme se tam tehdy nedozvěděli, ani porodnici nám neukázali protože se zrovna malovalo :sweat_smile:
17. čer 2010 v 15:42  • Odpověz
@laterna jj, četla jsem o tom, manžu jsem vyslala do lékárny a nemaj to..ještě zkusí zajet jinam...jsem na tohle posera, po těch komplikacích z posledních 3 týdnů jsem vyjukaná ze všeho.....
17. čer 2010 v 16:11  • Odpověz
Ahoj holky, právě jsem dorazila ze zahrady, která nutně potřebovala oddžunglit, abych si trochu užila pěkného počasí, když se to má zase zkazit.
rennu a alisek: Myslím na vás, abyste byly v pořádku.
daja: Na tebe taky myslím, třeba to s tím počasím nebude tak žhavé. Určitě všechno klapne na jedničku.
kov: Teda ty trhy, to je bomba, škoda, že to mám tak z ruky. Nevíš, jestli to má být nějak pravidelně? Naši bydlí blízko, tak že bych je tam vyslala. A taky moc prosím o ten seznam, pošlu ti mail do IP.
suzete: No já myslím, že po tom cvičení a plavání si tu krupičku zasloužíš ty i mimčo.
A už zase nevím, na co dalšího jsem chtěla reagovat. :cry:

Jo a s těma kurzama pořád nevím, upřímně se mi teda nikam moc nechce, ale snad bychom se s taťkou vykopali aspoň na přípravu párů k porodu.
Tak já zase mizím, mám rozdělanou večeři a bábovku a samo se to asi nedodělá. :slight_smile: Večer jdeme na Čechomor, tak už se moc těším.
17. čer 2010 v 17:04  • Odpověz
tak dnešek byl super, nakonec se nám trochu protáhnul obídek na zahrádce a byli jsme tam asi do 3, pak nákup, koupání /já teda ne, rybníku se bojím/ a jsem zralá tak do pelíšku :slight_smile:
@suzete : ty jsi teda akční mamča, to jsi dobrá :wink:
@lotyna : jé, tak to si užijte, Čechomor je super
17. čer 2010 v 17:47  • Odpověz
Ahoj holky, já jsem měla neklidnou noc, ráno jsem musela na pracák, pak hned rychle do práce. :confounded: Kolem oběda jsem došla domů, tak jsem najedla a šla si lehnout, spala jsem do půl šesté :sweat_smile: Zítra mám kontrolu, tak držte palce.
Jinak ke kurzu: Já u nás našla nějaký jen jednu hodinu (tedy časově bude určitě delší), je to i s tatínkem a na závěr se jde mrknout do porodnice. Bydlíme totiž kousek od nemocnice a kousek od ní je i budova, kde bude kurz probíhat. Bude to 400,- +50,- za porodnici za osobu. Nechtěla jsem totiž nějaké ty delší kurz, je to moc drahé a poslouchat hodinu na téma "výživa v těhotenství" apod., když už to mám skoro za sebou mi přijde zbytečné. Tak jdeme 14.7. :wink:
17. čer 2010 v 18:33  • Odpověz
lade: vydrž :wink: maža jí třeba jel 40 km tam a 40 zpět posunout lednici o půl metur, protože druhý den měl přijít opravář - totální manipulace a vydírání ....už to taky nedělá ...chce to jen pevné nervy :wink:

beru: nz :wink:
odsávačku jsem pořizovala až za pochodu .....
na koupání a mazání jsem používala výhradně aromaterapii - přírodní oleje a éterické olejíčky - to vše z www.nobilis.cz

sui: teď už v nenávratnu ....umřel mi noťas ..ale snad ho ještě oživí
jo bepantenem můžeš máznout oboje :wink:

hani: na kurz se enchystám ....ale prve jsem byla ....bylo to super - byli jsme na víkendovce i s manžou - bylo to moc fajn - dvě duly z toho jedna původně pa - konfrontace názorů a přístupů - profi uděláno
s ondrou jsem chodila i na těhu plavání a jogu
tentokrát chodím jen na jogu ...není čas
s třetím beztak nebude ani to :grinning:

rennu: já mám nejraději tyto:
vlňáčky: http://www.mamaja.cz/svrchni-kalhotky/imse-wool a http://www.mamaja.cz/svrchni-kalhotky/vlnacky-natahovaci-barevne (ty jsou super v tom, že už nepotřebuješ kaťata, jen oblíkneš ponožky a návleky a hotovo) - totéž paltí pro tyto http://www.mamaja.cz/svrchni-kalhotky/wool-shorties-kratke-vlnene-kalhoty, i v dlouhé variantě http://www.mamaja.cz/svrchni-kalhotky/wool-longies-dlouhe-vlnene-kalhoty (je to moc příjemné na nošení - vlna přirozeně reguluje teplotu, prcek se nepotí, navíc nikde neškrtí .....)
pul: http://www.mamaja.cz/svrchni-kalhotky/haipa-daipa-svrchni-kalhotky ...měla jsem i jiné, ale ty mi občas provlhávají http://www.mamaja.cz/svrchni-kalhotky/imse-vimse-organic (ale na malé mimi stačí - spíš to vadilo až u větších velikostí)http://www.mamaja.cz/svrchni-kalhotky/thirsties-svrchni-kalhotky (na tyto nedá dopustit ségra)
ale jak psaly holky - co člověk to názor - ségra třeba dlouho nempohla přijít na chuť vlňákům

17. čer 2010 v 19:48  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.