• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Září 2010

(Zamčená)
8. února 2011 
@ojo díky no můj stratil OP to budeme muset čekat na novou že??aby nám vyřídili příjmení
18. čer 2010 v 09:42  • Odpověz
@antana123 to nevím, možná by jim stačil jen ten papírek, co se místo ní nosí a pak ten rodný list ....ale to se chce zeptat :wink:
18. čer 2010 v 09:49  • Odpověz
@ojo jo jo tam v pondělí vyrazíme a uvidíme co nám řeknou díky :wink:
@antana123 nebo jestli by jim místo toho stačil řidičák nebo pas...to jsou taky doklady totožnosti :wink:
@ojo jo no můj taky říkal že si myslí že by mohl stačit pas nechtěla bych čekat ještě měsíc než vyřídí novou občanku nouvidíme co nám v pondělí řeknout
18. čer 2010 v 09:50  • Odpověz
@ojo užijte si dovču já pádím jedeme na nákup do Zlína tak pa :wink:
18. čer 2010 v 09:52  • Odpověz
@antana123 no jasný, jim to tak řekni :wink: my jsme museli mít i vybraný jména pro kluka i holku...tohle jediný nemáme, tak snad se během dovči shodneme a konečně tam zajdeme...bych nechtěla ani krista, aby mělo dítko jméno po ex :stuck_out_tongue_closed_eyes: ale to prý pak jde taky změnit :sweat_smile:
18. čer 2010 v 09:54  • Odpověz
18. čer 2010 v 09:54  • Odpověz
@antana123 : ještě nemám, budu teprv kupovat snad příští týden :slight_smile: , mám tady psáno vložky samu, ale jak píše ojo, asi mají jen jeden druh
@ojo : tak super, i kdyby počasí nevycházelo, tak aqau je tam parádní. Od ne snad má být líp :wink:
18. čer 2010 v 09:55  • Odpověz
Ahoj holky!
Tak dnešní kontrola naštěstí o.k., jen mi napsala hořčík na tvrdnutí. I když nějak mi nesedí humor paní doktorky... Poslouchala malému srdíčko, pak prohlásila:" Nic neslyším, pojďte na ultrazvuk, ať zjistíme, jestli to dítě vůbec žije." :rolling_eyes: Pak tam přišla sestra, něco s ní řešila, pak že se můžu oblíct a začla si něco ťukat do počálu. Tak jsem tam stála jak debil s nahým zadkem a chvilku neměla slov, úplně jsem byla vyděšená, srdce mi bušilo. Pak jsem se konečně trošku vzpamatovala a ptám se, jestli je to teda v pořádku. A ona s úsměvem od ucha k uchu, že všechno je v naprostém pořádku. :pensive: No málem mě z ní kleplo, z baby jedné....
Další jdu za 14, na ten utz ve 30. týdnu, je k ní asi milión lidí objednaných, sestra mě ani málem neměla kam napsat :frowning2:, tak si tam asi posedím... Ale hlavně, že je bobek v pořádku. :wink:
18. čer 2010 v 10:37  • Odpověz
@zvirka to je ženská na ranu :angry:
18. čer 2010 v 10:42  • Odpověz
Ahojky,
tak u nás po dešti...v noci mě děsně bolely kyčle....probudím se na boku, bolííí :confounded: přelachtaním se na druhý bok a za chvíli taky bolíííí....Jinak včera jsem měla mít výslediy ze stěrů, nebyly :unamused: dnesj sem tam volala, nic :angry: taiže budu volat v pondělí...no a v úterý jdu na KO a ve středu na velký UTZ...tak to uteče a snad bude vše ok :confused:

@zvirka no takhle se zachovat moje mudr, tak se tam asi rovnou zkácím...to je přístup :stuck_out_tongue_closed_eyes: ...chjo. Hlavně, že je vše v pořádku. My jsmena velký UTZ objednaný přesně na čas, takže snad nebudeme muset čekat...
18. čer 2010 v 10:44  • Odpověz
Ahojky,
tak dneska jsem konečně vyspinkaná do růžova :slight_smile:. Vstávala jsem přesně v 10, no parádička :slight_smile:. Koukám venku zatím tedy teploty nic moc, ale lepší než šílená vedra :wink:
Už jsem dala umývat nádobí a naložila pračku, asi dnes nebude jen 1, nějak se nám to tam nahromadilo a to ještě neperu to dětský.
Včera jsem vybalila 2 balíčky, které mi přišly - sada na odlitek ručičky či nožičky + kyblík Tummy tubs. Z obojího jsem nadšená :slight_smile:
18. čer 2010 v 10:45  • Odpověz
@suzete No to je :angry: Pořád přemýšlím, že po těhu změním doktora, teď už se mi to nechce řešit... Ona je taková nějaká divná :frowning2:
@rennu No já jsem sice taky přesně na čas, ale u ní je to stejně jedno, čekáš minimálně půl hodiny, maximum bohužel stanovené není :confounded:
@kovalda O té sadičce taky přemýšlím, ale manža už vymýšlí, že mu packy jen natře nějakou nejedovatou barvou a otiskne na papír, pak zarámuje, takový můj malý kutil :grinning: A o kyblíku jsem taky uvažovala, i když fakt nevím, jak bych v něm to skrčené dítě umývala, myslím, že pro bude boj s vaničkou dostatečně náročný :grinning: Ale závidím Ti tu odvahu :grinning:
18. čer 2010 v 10:50  • Odpověz
My jsme též na MMB koupili Tummy tub kyblík, mám z toho strach, ale muž vypadá odhodlaně a nevidí v tom problém, tak mě to třeba ukáže jak na to. On je to teda kýbl pořádný, mě to až překvapilo, jak je to veliké.
18. čer 2010 v 10:55  • Odpověz
@antana123: jen 60 dní???? :astonished: :astonished: :astonished: Taky mi tu chybí ten omdlévající smajlík :grinning:
Ty bláho, tak to je fakt za chviličku. :slight_smile:

@ojo: dovolenou si krásně užijte. V okolí Liberce, no, tak tam je krásně :slight_smile:
18. čer 2010 v 10:55  • Odpověz
čauky

ad papíry do porodnice - mi stačila těhu průkazka

ad těhu vložky - druhů jich je hodně - jsou i různé velikosti, různé značky

ant: já bych se nestresovala - na první den mi dali v porodce i plíány i vložky a vedle každého špitálu je lékárna, kde se to dá koupit :wink:

zvirka: paní dr. je plná empatie, co :unamused:

18. čer 2010 v 11:00  • Odpověz
@zvirka: ty bláho, tak dr. je teda hustá. Buď bych se zkácela, nebo jí tam začala brečet anebo ječet na ni. :angry:
Ale hlavní je, že je prcek v pořádku, křičet na ni můžeš příště, až nebudeš v šoku :slight_smile:

@rennu: taky mne bolívají v noci kyčle a dneska zrovna taky teda fest. Na utz u nás taky objednávají na konkrétní čas, ale já to mám teda až 7. 7. Panečku, ty už příští týden :slight_smile:.

@zvirka: no otisk barvičkou budeme asi taky dělat do nějaké té pamětní knížečky, až nějakou koupíme. Ale ten odlitek se mi moc líbí a chceme to dávat i babičkám k vánocům :slight_smile:

@zvirka, @suzete: no, na koupání v kyblíčku jsem taky zvědavá, protože jsem to nikdy nezkoušela, ale moc se těším. Vaničku kdyžtak taky mám - dostali jsme od známé a koupání ve vaničce už znám :slight_smile:. No, hlavně ji budu držet bradičku, aby všechnu vodu nevypila a jinak by to snad mělo být bez problémů :slight_smile:

@suzete: můj manža když ten kyblík viděl, tak se ptal, za co se tam platí, že je to normální kýbl :slight_smile:
18. čer 2010 v 11:04  • Odpověz
Dobré skoro poledne, tak musím konstatovat, že Viktorce se včerejší koncert moc nelíbil, zvlášť u předkapely dávala svou nelibost silně najevo (ale měla pravdu, ti fakt nehráli nijak skvěle). Čechomor se pak milostivě rozhodla, že jakž takž skousne, ale to už ke konci nějak neskousla moje záda. :slight_smile:
@kovalda Díky za seznam, je super.

@zvirka No chodit k tvojí doktorce, tak asi jedna z nás tu prohlídku nepřežije.

@ojo Užijte si dovolenou, snad se to počasí trochu zlepší.

@antana123 Gratuluju k výročí. :slight_smile: Ty jo, já se ještě nedohrabala ke stovce.

Dneska se mi zdálo o porodu - šla jsem do porodnice na kontrolu a když už jsem tam byla, tak mě chtěli odrodit (v šestém měsíci). No ale hlavně je zajímalo, jestli jsem si s sebou přinesla úvazy, kterými mi připoutají ruce a nohy. Tak jsem se radši probudila. :slight_smile:
18. čer 2010 v 11:06  • Odpověz
@hupcza: u nás se do porodky musí brát rodné listy obou rodičů, oddací list, jsi-li rozvedená, tak papíry i k tomu, .... no a samozejmě ta těhu průkajda.
18. čer 2010 v 11:07  • Odpověz
@kovalda jj, jdu už takk brzy, budu 30+4tt, ptž pak má moje gyndr. 14dní dovolenou, tak proto :wink:
18. čer 2010 v 11:07  • Odpověz
@lotyna: pane bože, do jaké sado-maso porodnice jsi to v tom snu šla? :slight_smile: Ještěže ses probudila :slight_smile:
18. čer 2010 v 11:10  • Odpověz
@lotyna teda ty máš sny....brrr, úvazy na ruce a nohy :grinning: :grinning: :grinning: Si je raději připiš na seznam věcí do porodnice :wink: :grinning:
18. čer 2010 v 11:10  • Odpověz
kov: no faktem je, že to je jen plastový výlisek a ta cena je brutus :sweat_smile:

loty: teda ty máš katastrofické sny :slight_smile: ....mi se teď zadjí sny každou noc ....ale hroooooozné ptákoviny :grinning:

kov: fakt? no my tohle řešili na matrice ....navíc jsme tam ani nemuseli ...paní byla ochotná a stačíl ji scan
18. čer 2010 v 11:19  • Odpověz
@zvirka teda ta dr. má fakt humor :stuck_out_tongue_closed_eyes: já bych jí řekla svoje :sweat_smile: a myslím, že neni problém měnit dr. v těhu, já ho loni měnila někdy ve 30tt :wink:

@kovalda teda všechny ty papíry do porodky?? to je mi přijde blbý :sweat_smile:

jinak hlásím se mezi nespavce, dneska jsem procitla asi 3x a zaboha ne usnout a chlapi vedle mě krásně chrupkali :sweat_smile: a taky závidím líná miminka, když se ten náš mimák rozvášní, tak bych už nejradši porodila :grinning: :grinning: :grinning:
18. čer 2010 v 11:22  • Odpověz
@lotyna teda to je sen :astonished: :grinning: mě se při minulým těhu taky zdály kraviny o porodech...ale teď musím zaklepat, tak nic :slight_smile:
18. čer 2010 v 11:24  • Odpověz
No já taky měním dr. sice nedobrovolně, ale otěhotněla a termín v červenci, takže od příště mě čeká nový pan doktor, tak jsem zvědavá...
Taky nemám líné mimi, když se do toho opře, tak celá nadskakuju a to i v noci :wink:
18. čer 2010 v 11:25  • Odpověz
holky já mám zážitek
byla jsem se objednat k holiči a tam byla paní s asi 5letou postiženou holčinkou ....no a jak to u holiče bývá, nějak jsme se zakecaly ....a blá blá ....a bude to bráška a nebo ségra .....a pak ona říká: no hlavně, aby tto bylo zdravé .....jako věta, kterou řekne 9 lidí z 10, ale od ní to znělo fakt šíleně, úplně mi naskočila husina ....uf
18. čer 2010 v 11:54  • Odpověz
@hupcza no to věřím, zní to zvláštně...
18. čer 2010 ve 12:50  • Odpověz
hupczo: to jo, já to vždycky vnímala (když jsem byla o hodně mladší), jako klišé, žel ale není. :frowning2:
18. čer 2010 ve 13:00  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.