• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Září 2010

(Zamčená)
8. února 2011 
Mě se dneska zdálo, že musím dělat zkoušku z fyziky (tu jsem nikdy nestudovala, jen s odřenejma ušima na gymplu), samozřejmě, že jsem na to nikdy ani v tom snu nechodila a pořádně neměla ani učebnici :stuck_out_tongue_closed_eyes: , takový sny se mi zdaj často, jenže dnes se mi navíc zdálo, že se mi ty sny sice zdaj, ale tohle není sen, ale pravda a já to fakt budu muset udělat, abych měla školu. :confused:
18. čer 2010 ve 13:08  • Odpověz
hup: pěkný odkaz na tu aromaterapii a na ty plenky. Já bych chtěla využít toho že jsem v německu objednat si něco z kempenský lékárny, už jsem koukala na olej na masáž hráze, tak jsem na to zvědavá.

Ty barevný plínky jsou nádherný...

Jo a co se týče toho kýble, taky nechápu proč to stojí tolik peněz,

Jěště k tomu mytí miminek, co olivový mýdlo? Já ho kdysi měla a měla jsem po něm krásnou pokožku a nebylo potřeba mazat, nic, tak si ho zase asi opatřím.
18. čer 2010 ve 13:35  • Odpověz
@hupcza: teda, chápu, že tě zamrazilo. Opravdu je nejdůležitější jen to, aby byli zdravý
Ad kyblík - taky nechápu, co se na tom tolik platí. Tak jsem ráda, že ho mám za 250,- vč. poštovného. :slight_smile:
18. čer 2010 ve 13:54  • Odpověz
sui: jsou bezva - máme naštěstí poděděné - což je nejlepší cena :grinning:
olivové mýdlo máme - ale taky jsem ho kupovala až teď nedávno

my kyblíkovat nebudeme - pěkně nám to vychází - ségra koupila dvě velikosti vaniček a nejdřív se v tom koupal synovec, pak ondra, pak neteř a teď zase ančí :slight_smile:

jinak pokud uvažujete o aromaterapii, vřele doporučuju knížku http://www.nobilis.cz/index.php?lang=cz&page=detail&id=270
sice je drahá, ale setsakra se oplatila
18. čer 2010 ve 14:35  • Odpověz
@hupcza dík za tip, třeba mi ji někdo nadělí.

To se máš, že máš po kom dědit, sestřenka co má malý mimčo, to hned všechno střelila dál, jediný co mi kdo něco nabídl je naše bytná a to hned kočárek, postýlku a hrací deku a možná ještě něco, jen jsme nějak nepochopili, jestli nám to dává, prodává nebo půjčuje... :grinning:

Já se na kyblík moc těším, snad to nějak zvládnu a dítě neutopím, ale tu vanu bych celkem ráda měla v záloze ...
18. čer 2010 v 15:05  • Odpověz
ahoj holky tak jsem doma ze Zlína koupila jsem 5 jednorázových kalhotek do porodnice a 2 balíky vložek těch Samu
co se týká kosmetiky tak už mám naprosté jasno budu kupovat dětské mydlo a krém od sebamed :slight_smile:
18. čer 2010 v 16:07  • Odpověz
Ahojky zdravím vás :slight_smile:
@antana123 ja do porodnice ještě nakoupeno prosebe nic nemám ale začnu co nevidět ve skřini se to nestratí :slight_smile: pro Kubíka mám akorád soupravičku a zavinovačku ve které ho ponesu ze špitálu
:wink:
Holky dočtu vás jen zběžně poslední dvě stránky ja jsem dneska nějaká zničená :frowning2: Včera jsem žehlyla a skončila jsem až o pul jedné ráno no síla ted tu mám předsebou kupy prádla a vubec se mi to nechce uklízet :pensive: bych spala ale ted nemužu no :frowning2:a nebo spíš bych neusla si myslím.
Jinak sem byla dneska na tom 3D ULTRAZVUKU fotečku dám do albíka,malí se nechtěl ukazovat ale mně uplně stačí co sem vyděla :wink: ostatně sem si na to zvykla že ten náš malí Kubík nás chce překvapyt až vyleze na svět a tak se nám moc neukazuje :grinning: jednu fotku jsem si nechala udělat a ještě z videa jich par udělám jak budu mít trošku času :wink: kdo chcete koukněte do albíka a kdo nemá adresku napiště ja vám ji dám :wink:
18. čer 2010 v 17:01  • Odpověz
sui: přesně tak ...taky jsem psala ježíškovi :slight_smile:
no to máš fuk - hlavně, že to máte :slight_smile:
18. čer 2010 v 17:38  • Odpověz
@hupcza máš taky krásnou 3D FOTEČKU :wink:
18. čer 2010 v 17:42  • Odpověz
No já z té Mudr. byla tak hotová, že jsem se nezmohla na slovo... vzala jsem si recept na hořčík a vypadla. Vzpamatovala jsem se asi až za 20 minut, tak jsem to volala mojemu, ten byl z toho taky na prášky.
Taky jste pořád tak unavené? Já nevím, jestli je to těmi kily navrch, ale já bych pořád jen ležela, spala, jedla :grinning: Já budu líná i dojít do porodky :grinning:
Viz kyblík: taky mi připadají strašně drahé, manža prohlásil, že kdybych zatoužila po koupání v kyblíku, tak máme jeden v komoře, že je to to samé :grinning: Ale upřímně, jaký je rozdíl v normálním a koupacím???? Teda kromě několika set v ceně....
A slyšely jste, že chtějí snížit rodičák o 17% ? To se asi budem chodit pást :angry: , obzvlášť pokud ještě zruší to porodné, ale to by už letos snad stihnout neměli.
18. čer 2010 v 17:58  • Odpověz
@zvirka Ahojky kde si to slyšela o tom rodíčáku :frowning2: mně picne :unamused:
18. čer 2010 v 18:00  • Odpověz
@zvirka já jdu v pondělí na kontakt zařizovat mateřskou a rodičák tak jsem teda zvědavá :unamused:
18. čer 2010 v 18:02  • Odpověz
tak u nás se za hodinku stihlo pěkně ochladit, dopo dusno jak blázen, pak mini sprška a teď už se to počásko chystá asi na těch 17 stupňů :frowning2: Jsem po těhu cvíču, už mám před sebou jen jedno, a koukala jsem jak blázen na maminu, co je v 36 t a má pupek menší než já :slight_smile:. Co plánujete na víkend? My jedeme hlídat barák k přítelovým rodičům, tak to vidím na grilovačku a výlet po lese, houbaření se to nazvat asi nedá, myslím, že nerostou :unamused:
@zvirka : tak to je tady humor, to bych jí něčím praštila, ať se srovná, babizna jedna :confounded:
@ojo : klidně na den bříško vyměním :slight_smile: aspoň poznám, co je to pořádné kopání :grinning:
18. čer 2010 v 18:02  • Odpověz
@beru3nek ja teda o výkendu nevím co budu dělat :frowning2: je tady škaredě tak asi budu doma uklízet :wink: i když včera mi to teda stačilo :grinning:
18. čer 2010 v 18:08  • Odpověz
@lucinecka222 Navrhuje to současný ministr financí, tak uvidíme, jestli se toho budoucí vláda chytne. Viděla jsem to tenhle týden v nějakých zprávách v TV. Mě z toho asi jebne, protože nemám odpracováno, loni jsem končila vysokou a práci sehnala jen na dohodu, takže jsem na pracáku a mám nárok jen na rodičák ode dne porodu, na mateřskou ne. A jestli to ještě skoro o pětinu zkrátí, tak asi budu chodit makat s dítětem u prsu... :unamused:
18. čer 2010 v 18:13  • Odpověz
@zvirka tak to jsem říkala taky že to tak budu asi dělat je to děs skoro všechno nám chtějí sebrat :angry:
18. čer 2010 v 18:30  • Odpověz
Ahoj holky :slight_smile:
Tak uz je tu konecne zase patek...nejak ty tydny ubihaji. Doufam, ze jste vsechny v pohode :wink:
My jsme pres tyden nakoupili spoustu veci....autosedacku Maxi cosi, kocarek Quinny Freestyle (na ten se da nacvaknout i ta autosedacka :wink:) a kosik na spinkani. Kocarek jeste doma neni...snad dneska :slight_smile: Pak to vsechno nafotim a soupnu do albicka :slight_smile:
Taky jsme Verunku prejmenovali na Vrtitko....nevim kdo to tu psal, ze ma byt tak 10 pohybu za 12h...u nas je to tak 10 pohybu behem hodiny, kdyz nema naladu...kdyz ma naladu, tak se to ani neda dopocitat...to decko vubec neodpociva...nekdy kope, ale vetsinou se jen tak vlni a bouli a vymysli ruzne srandy....uz si ze me v praci delaji srandu, ze tam mam snad aliena nebo co....ten bruch se proste vazne porad vrti :slight_smile:
18. čer 2010 v 19:14  • Odpověz
@zvirka: to chápu, žes jí nic neřekla v ordinaci, ale vzpamatovala jsi se až potom. To já taky procitnu vždycky až venku a najednou mám argumenty i kuráž, ... :slight_smile:

@beru3nek: teda jakýkoliv cvičení bych asi dneska nedala. Jsem nějaká utahaná. Před chvílí jsem vylezla z pelíšku, zalomila jsem to na hodinu, protože jsem byla totál nepoužitelná. Teď baštím a těším se, až zas zalezu pod peřinu :slight_smile:

18. čer 2010 v 19:33  • Odpověz
Tak u nás dneska taky vydatně tak necelou hoďku pršelo… :confounded: akorát jsme to stihli po procházce, že jsme zapluli se sousedkami pod pergolu na kafe :slight_smile:

já zatím únavu žádnou nepociťuju, ale pamatuju si, že při Tomášovi mi pak až ten měsíc před porodem dělalo problém ujít i 20 metrů :sweat_smile:

no holky, tak já se loučím, zítra vyrážíme na oběd, tak opatrujte sebe i bříška :wink: pááá
18. čer 2010 v 19:55  • Odpověz
@safryy Jo o vrcení ani nepovídej :slight_smile:))) malí je taky tak aktivní a kopeo sto šest a když nekope tak dělá kopce :grinning:
18. čer 2010 v 19:59  • Odpověz
@kovalda tak to sme na tom stejně dneska mně ten den nějak zmohl :unamused: asi to počasí to dělá,jednou prší a pak vyleze slunko a pak zase prší no je to síla :unamused: ja zachvilku bru notas a lehám do postele jen co spapám meloun :stuck_out_tongue_closed_eyes: jinak co nejím to sladké tak mám dole 1,5 kilo takžýe teda docela síla a to musím říct teda že občas zhřeším a to sladké sio prostě dám :confused:
18. čer 2010 ve 20:02  • Odpověz
@ojo papa taky se opatruj :slight_smile:
18. čer 2010 ve 20:02  • Odpověz
zvirka: tak já bych hlavně jedla ...a to mi teda není vůbec zhnilo :grinning:

beru: my zítra brzo ráno frčíme na tu dovču :wink:

zvirka: já taky nebudu mít rodičák ....i když před ondrou jsem měla hodně slušný plat, ale pracovní poměr jsem ukončila, a začala jsem pracovat až letos (po roce) a jen na částěčný úvazek, takže taky nemám počet dní placení nemocenské ...no takže rodičák
ale mě to až tak nepálí ....stejně mám práci, kterou jsem hodlala dělat i s prckem (pokud mi to samo dovolí)

saf: taky nechápu, kde vzali ten počet pohybů - ondra se vrtěl násobně víc, anča to samé :slight_smile:
18. čer 2010 ve 20:24  • Odpověz
@hupcza kolik musí být dní placené nemocenské :unamused:
18. čer 2010 ve 20:31  • Odpověz
luci 270 dní účasti na pojištění v posledních dvou letech před nástupem na ppm
18. čer 2010 ve 20:41  • Odpověz
@hupcza jo tak to je v pohodě ja jsem pracovala rok a nejisou to ještě ani dva roky od ukončení :slight_smile: ted to bude rok co jsem skončila teda v září to bude rok :slight_smile:
18. čer 2010 ve 20:46  • Odpověz
luci: no ale v době nástupu musíš být toho pojištění účastna, což nebudeš (a nebo v té ochranné lhůtě 6 měsíců, což už taky nebudeš) ....takže pěkně pošupajdíš s náma rovnou na rodičák na 4 :wink:
18. čer 2010 ve 20:53  • Odpověz
@hupcza no co nic nenadělám no :wink:
18. čer 2010 ve 21:00  • Odpověz
luci: asi tak :grinning:
18. čer 2010 ve 21:16  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.