• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Září 2010

(Zamčená)
8. února 2011 
@lucinecka222 to ti závidím tu uklízecí mánii, já ji mela jak jsme se nastěhovali, teď už ne :confounded:
suz: :grinning:
20. čer 2010 v 15:56  • Odpověz
@beru3nek mě taky občas při chůzi píchá v břiše....jako na boku, když jako normálně v netěhu třeba běžíš nebo tak. Tak myslím, že to s tím souvisí, doufám :confused: . Mě teda nepíchalo nějak závratně, vždycky pomohlo plazit se jak šnek, doslova :grinning:
Vy nějak hodně grilujete, co?
Já zrovna pečeu rebarborovej koláč. Z jahod jsem chtěla dělat dort s želé, ale taky to vždycky hned sežeru a na knedlíky mi jich přijde škoda :grinning: , ale mám už delší dobu chuť na meruňkový, na ty si počkám.
20. čer 2010 v 16:00  • Odpověz
nebo třešňová bublanina, ta taky nemá šanci, třešně mi teď snad chutnaj ještě víc než jahody. :grinning:
20. čer 2010 v 16:00  • Odpověz
@antana123: jejda holka, tys zas na dietě. No, hlavně, že se Šíma umoudřil a na ten žlučník už ti netlačí.

@alisek: nevadí, to těhu oblečení se ti bude hodit na další těhu :slight_smile: anebo na ty poslední týdny tohodle :slight_smile:. Anebo prodat se to dá vždycky :slight_smile: Hlavně, ať Tuxík ještě zůstane v bříšku.

@suik: v 3. trimestru už jsi určitě, protože 7. měsíc začíná 26+5 a to už máš dávno za sebou :slight_smile:
KOPR mám dneska teda taky, ještěže mám čerstvej chleba a sýr ze včerejška a taky uvařenou polívčičku, protože ani vařit se mi nechce.

@suzete: no já bych taky rozhodně brala tepleji, ale ty vedra teda ne. Žanetka je spokojená ale i s tímhle počasíčkem a poslední 2 dny se vlní teda ukázkově :slight_smile:. Zrovna před chvílí mne podloubávala dole, jestli je hlavičkou dolů, tak asi šťouchala loktama :slight_smile:
Ty jahůdky bych si teda taky dala :slight_smile:

@hhalina: tak to jsme na tom stejně - korunek moc nemáme, ale bylo to to poslední, co mne napadlo, když téměř po 2-letém snažení na mne vykoukly vytoužené // na testu :slight_smile:. Samozřejmě už teď na to sem tam pomyslíme, ale přesně, dříve lidé měli daleko méně a děcka vychovali. No co, tak prostě ani my ani prcek nebudeme mít všechny nejnovější výdobytky techniky a tak ..., hlavně aby bylo na účty a jídlo a oblečení a tak ... prostě na to nejdůležitější :slight_smile:

@lucinecka222: díky za chválu, už se na sukýnku těším :slight_smile: Mně taky bere nárazově uklízecí mánie, ale myslím, že hnízdící syndrom to ještě nebude :slight_smile:.
20. čer 2010 v 16:13  • Odpověz
Ahoj holky, vy tady zase grilujete a pečete? :grinning:
20. čer 2010 v 16:14  • Odpověz
@suzete: no vida, odchod na mateřskou už se blíží. Jsi skvělá, žes to tam vydržela až do konce :slight_smile: Už se těšíš, viď? :slight_smile:

@beru3nek: počasí vyšlo parádně? To má být provokace nebo co? :grinning: My tu máme takovou kosu, no děs, ... :slight_smile:
20. čer 2010 v 16:21  • Odpověz
Teda, necháte toho s těma jahodama a třešněma a buchtama ... :stuck_out_tongue_closed_eyes: :grinning:
20. čer 2010 v 16:23  • Odpověz
tak holky ted jsem se probudila a vyspaná do růžova :wink:
a vyrážím s mamkou směr takko potřebuju na promoce ještě naušnice a korále at to ladí :slight_smile:
20. čer 2010 v 16:34  • Odpověz
@suik : já si taky říkám, že to snad bylo tou chůzí :wink: . Jo jo, my grilujem většinou, když jedeme ke skoro tchánovcům, mají to tam super. Dokonce přítel chytnul i obr cejna, tak příště bude rybička :slight_smile:. Uklízecí mánii bych taky potřebovala, u mě převažuje spíš lenost :wink: , holt Adámek se ven ještě asi nechystá :grinning: Koláč, bublanina, no mňam. Já letos třešně ještě neměla.
@tatarina : ahoj, jsi tady dlouho nebyla, jak se máte ?
@kovalda : :slight_smile: u nás byla včera kosa dopoledne, ale po o už se to vybralo, teda já vylezla ven ve 3, po chrupíčku a to bylo hezky, dneska dopo to bylo na mikču, ale pro mě lepší než 30 :slight_smile:
20. čer 2010 v 16:34  • Odpověz
Já ty vedra taky moc nechci.... to jsem byla už úplnej nepohyblivej mrož.
Kov: to je hrůza, toto letí :sunglasses: ....já to v poslední době radši nekontroluju a když si kouknu do profilu na to odpočítávadlo, tak mě mrazí....Na jednu stranu mám strach, na druhou se už nemůžu dočkat.

20. čer 2010 v 16:40  • Odpověz
@suik a dost o jídle, si tuu slintám do peřin :grinning: :grinning:
20. čer 2010 v 16:43  • Odpověz
@suik : tak to jsme na tom podobně, taky se ty pocity ve mě melou, jak to zvádnu a pod. s těšeníčkem :wink: , já jsem taky štastná, že je pod 30, příští mimi musíme lépe naplánovat :grinning:
20. čer 2010 v 16:45  • Odpověz
@rennu no bojím se, že z toho koláče nic nebude, vevnitř je furt lepivej a nahoře už dost hnědně :angry: , mě to nějak nejde v poslední době...

@beru3nek já měla nedávno takovej pocit, že bych ještě počkala, že ani nechci bejt těhotná, myslím, že to souviselo s tím stěhováním, tolik novejch věcí, míst na prozkoumání a já nikam nemůžu.....přeci jenom se trochu bojím vyrazit sama, kdyby něco a manžel furt pracuje, ale i když jsme byli spolu na výletě, tak jsem toho moc neušla....ale už to trochu přešlo. taky trochu ta obava z neznámýho prostředí v tom hrála roli.
20. čer 2010 v 16:49  • Odpověz
@suik já bych rači zase tu uklízecí mánii nemněla zachvilku tu nebude co uklízet :grinning: :grinning: :grinning: aůle to zase pochybuju ja pokažde něco najdu :grinning: :grinning: krom toho mám dneska tak žravou že nevím co do te pusi dát.ted sem dojedla hranólky z kečupem :stuck_out_tongue_closed_eyes: no snad mně zase nechytne na něco cut protože to už by se malému nemuselo líbyt :unamused: :slight_smile:
@suik mnam bublaninu jsem chtěla dneska taky udělat mám tu ještě merunky,ve špajsce mám jahody a broskve zavařené :stuck_out_tongue_closed_eyes: ale vařit dneska už nebudu,možná mně chytne po tom co jsem se najedla lenivost :grinning:
@kovalda ja jsem ted z bazarku objednávala pro maleho zimní kombinézku moc pěknou v pondělí mi asi ddorazí :wink: fotečku mám v albíčku :wink:
@antana123 tak hlavně dobra koupě at je :wink: na mně začíná lezt unava tak ted už budu čekat asi na večer :slight_smile:
@beru3nek grilování mnam :stuck_out_tongue_closed_eyes: ja jsem si včera na mněstě dala grilovanou klobásu a to bylo první co jsem mněla tento rok :slight_smile: malí se nějak rozhání v břichu rukama asi už má u sebe ty hranolky :grinning: ja jsem teda dneska ještě ani ven nevlezla je tu hnusně a prší a chladno je :unamused: ale zase není prozmněnu takovy stašný hic :wink:
@suik jo ja se teda už nemužu dočkat až malého budu chovat v náručí ale ještě těch 87 dnu at soi užívá u maminky v bříšku :slight_smile:
@suik zakrij ten koláč zhora pečícím papírem :wink: aby se ti nespályl :slight_smile:
20. čer 2010 v 17:09  • Odpověz
@suik : oni ty pochyby jsou normální, psali to i v knížce :slight_smile:

@lucinecka222 : pošli mi taky trochu toho uklízecího elánu :grinning:
tak my jdem za chvíli baštit, už se těším, taky mám dneska nějákou žravku pro změnu :grinning:
20. čer 2010 v 17:26  • Odpověz
Ahojky holky.
Tak zítra ráno razím na test na těhu cukrovku :unamused: Vůbec se mi tam nechce... :frowning2: Tak mi držte palce :slight_smile: Dám pak vědět jaké to bylo :grinning: :sweat_smile:
20. čer 2010 v 18:15  • Odpověz
@lucinecka222 já taky prosím uklízecí elán, nebo přijeď na návštěvu....
pečící papír nemám, ale dala jsem to aspoň trochu naspod, no jíst se to dá, ale je to těsto takový hutný. Musím najít jinej recept, tohle bylo na hrníčky a nic moc teda. Já sice většinu věcí dělám od oka, ale na pečení se snažím bejt přesná.

Já jsem dneska došila polštářek na balkon, včera jsme koupili pěkný židličky. Tak jsem to tam chtěla zútulnit ještě víc.
No a čeká mě pověsit prádlo a něco málo vyžehlit, aspoň manželovi, ať má co do práce, už si stěžoval :grinning: ...
20. čer 2010 v 18:57  • Odpověz
@eliska_v neboj, není to tak hrozný, dá se to vypít :slight_smile: ale držim palce
@beru3nek aha, a kde a co přesně psali?
@eliska_v neboj to zvládneš :wink:
takže jsem koupila korále i naušnice a mamka mi je i zaplatila ta je hodná jsem spokojená :wink:
jinak pohyby no náš malý se ted spíš přetlačuje boulí a přemistuje a není to nic příjemnýho sem tam mi tlačí i na konečník no sranda
20. čer 2010 v 19:02  • Odpověz
@rennu ahojky :wink: jak je??stále ležíš??
20. čer 2010 v 19:03  • Odpověz
Teda vy jste mi zase udělali chutě těma buchtama, jdu mrknout do ledničky :wink:
Jinak jsem přihodila nějaké foto, i z promocí sestry, tak snad to žádný admin nesmaže :unamused:
Jinak dneska se to moje dítě asi zbláznilo, takový kopance a hodinu v kuse, myslela jsem, že to neskončí!
Zítra mám dovču, budou nám dělat rozvody TV, tak budu celý den online... Tak pěkný večer
Jo a eli, cukrovka je docela v klidu, jen mě nebavilo to čekání.
20. čer 2010 v 19:14  • Odpověz
@discreet :pupík jde teda krásně vidět se budu muset taky vyfotit asi někdy v týdnu :wink:
20. čer 2010 v 19:17  • Odpověz
@suik: jj, taky se těším i bojím zároveň :slight_smile: Ale ten strach není takovej. Obzvláště jak už se nám pomaličku plní výbavička a taky pokojíček už se začíná vybarvovat :slight_smile:
Jj, taky bych nejradši někam vyrazila, ale manža je furt v práci, ... no a když náhodou někam vyrazíme, tak za 10 minut funím jak sentinel :grinning:

@lucinecka222: kdybys náhodou neměla co uklízet, tak dej klidně vědít, tady toho je :slight_smile:

@eliska_v: jéje, ty to máš ještě před sebou. Neboj, ostatní to taky zvládly :slight_smile:, tak ať to zejtra dobře dopadne.

@antana123: no vida, ty budeš teda krasavice inteligentní :slight_smile:
Mne malá zas občas tlačí na hrdlo, myslím, že asi hlavičkou. Taky teda občas síla.

@discreet: tak se těšíme, že tu s náma zítra budeš celý den :slight_smile:
20. čer 2010 v 19:48  • Odpověz
Holky děkujju! :wink:
Snad to bude snesitelné..hlavně jsem zvědavá na to čekání tam... :stuck_out_tongue_closed_eyes:
20. čer 2010 v 19:54  • Odpověz
@discreet: jůva, sluší paní sluší :slight_smile:. Nevidím důvod, proč by ti to mazali, těhule tam je, tak co :slight_smile:
20. čer 2010 v 19:59  • Odpověz
@eliska_v : mně to chutnalo :slight_smile: a čekat jsem díky bohu nemusela tam, takže mi ty 2 hoďky v poho utekly :grinning:
20. čer 2010 ve 20:00  • Odpověz
@beru3nek rada bych ti ho poslala :grinning: ale jak :slight_smile:
@eliska_v Neboj určitě tii to dopadne dobře :slight_smile: ja pujdu si myslím taky ještě jednou :wink: aby zjistily jestly se mi to zhoršilo a nebo zda to je dobré :slight_smile: měly by mně tam poslat no uvidíme :unamused: 8 jdu na poradnu tak tam by mi to mněla říct a pokud ne tak se zeptám sama :slight_smile:
@suik to by mně unavila ta cesta a pak bych musela spát a pak bych možná uklízela a nebo tě vyjedla :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
20. čer 2010 ve 20:55  • Odpověz
@eliska_v :mě to taky chutnalo byla jsem spokojená jen to čekání

@kovalda :no to budu teda za inteligentku :grinning: :grinning:
20. čer 2010 ve 21:02  • Odpověz
zítra jdu na kontrolu na chirurgii a zse na krev no děs nemám žíly už ted z toho mám trauma :frowning2:
20. čer 2010 ve 21:03  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.