• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Září 2010

(Zamčená)
8. února 2011 
vidím nikde nikdo smutním tady sama :frowning2: :frowning2: :cry:
20. čer 2010 ve 21:07  • Odpověz
@suik to si mněla těsto jako na bábovku nebo jaké ? :slight_smile: ja jsem žehlyla ve čtvrtek a začala jsem před osmou hodinou večer a skončila až o pul jedné ráno takže mám ponaučení a pokaždé kdižý vyperu tak hned budu žehlyt úprotože by mně stoho už piclo kdybych musela ještě jednou takhle žehlyt.Jiank mám vyprané už něco i pro kubíka tak budu žehlyt ted někdy jeho věcičky :wink:
@discreet máš moc krásný pupíček :slight_smile:
@kovalda a máš i jídlo v zásobě :grinning: kdybys mně vyděla uklízet tak tě to chytne taky a pak bys mněla hlad jako já :grinning: :grinning: jo to budou ty tlaky jak je mimi otočené hlavičkou dolu :wink: mně teda ještě netlačí a už je otočený hlavičkou dolu :slight_smile: ale myslím si že to přijde :wink:
@eliska_v to čekání je otravné ale určitě to zvládneš a vydržíš to jsi kus baby tak jako my všechny :wink: ja jsem nemusela taky čekat tam tak jsem se šla projít,možná to pak rychlejc uteče :wink:
20. čer 2010 ve 21:10  • Odpověz
@antana123 pročpak na chirurgii?
20. čer 2010 ve 21:13  • Odpověz
@antana123 nesmutníš ja jsem tady stebou :grinning: :wink:
20. čer 2010 ve 21:13  • Odpověz
@antana123 na krev pujdu klidně za tebe, mě to dycky bavilo :wink:

vůbec nevím jak si lehnout/sednout, nějak mi překáží záda, tak asi půjdu zítra plavat, ať se trochu srovnají.
myslím, že chuďátko miminko pěkně trápím, zdlábla jsem tak velký kus melounu, že jsem se nemohla hnout. tatka se mi smál, že to vypadá, že jsem snědla celý meloun a v břichu ho poskládala jak puzzle. musím se příště krotit, fakt jsem byla na umřití.
20. čer 2010 ve 21:14  • Odpověz
@lucinecka222 :na kontrolu k vůli tomu žlučníku a proto i na krev :slight_smile:
20. čer 2010 ve 21:14  • Odpověz
@suzete to bych brala to klidně můžeš no a meloun bych si dala taky mám problém s polohou náš malý se tady přetáčí a kope dožaduje se abych ho hladila pak dá pokoj :grinning:
20. čer 2010 ve 21:16  • Odpověz
@suzete ty papáš meloun když ho papám já :grinning: ja jsem ted snědla čtvrt melounu a odpoledne čtvrt taky takže pul melounu :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: malí papá dneska celý den pořád něco tlačím :grinning: :slight_smile:
@antana123 aha tak to jo snad to bude v pohodě :wink: ale určitě jo :wink: ja jsem se chtěla jít zítra podívat na porodní sály ale nevím zda pujdu babička se neozvala tak nevbím ale pujdu zařoizovat mateřskou teda rodičák no na mateřskou nebudu mít nárok :frowning2:
20. čer 2010 ve 21:19  • Odpověz
holky jdu si lehnout bolí mě záda pa a dobrou noc :wink:
20. čer 2010 ve 21:20  • Odpověz
ahoj holky .chtěla bych se jen zeptat.jsem skoro stejné týdny jako vy tady tak bych potrebovala jen jestli máte někdo stejné pohyby jako já.začínám 29 týden a miminko mi nechce moc kopat.spíš kope jen občas ale strašně málo.z kopanečku se objevili děsné kotouli,vrtění a to že mi děsně plave bříško a jde vidět každý jeho pohyb.to by mělo byt dobře ale jestli nevadí že skoro už nekope?byla sem ted v poradně a vše podle ultr dobré vše odpovídá ale nikdo mi na to že přestali kopanečky a mrně se tam jen koulí neodpověděl.taky jde vidět kde si mimčo ustele protože jedna strana břicha je normýlní a druhá je kopec jak blázen tak jen jestli to nemá někdo jako já.děkuju
20. čer 2010 ve 21:21  • Odpověz
@petroska já mám extra hodné miminko, mě nekope skoro vůbec a převalí se jen někdy a hodně něžně. málokdy mi nadskočí bříško. ale cítím ho každý den i když nežně, tak si myslím, že je v pořádku. je to pohodář po tátovi. a taky ide vidět, kde je zrovna vyboulený, obzvlášť když u toho ještě ztvrdne bříško. kopec mám většinou v pravo.
20. čer 2010 ve 21:26  • Odpověz
@antana123 Dobrou a vyspinkej se do zlatova :wink:
20. čer 2010 ve 21:26  • Odpověz
@suzete moc děkuju že si písla.už sem teda klidnější že má nekdo taky lenivé miminko jako my :slight_smile: .sem měla strach že je něco špatně když se furt jen překuluje a nekopká jako dřív
20. čer 2010 ve 21:27  • Odpověz
@petroska ahojky zdravím tě,já si myslím že je to naprosto normální hlavní je že ho cítíš,nemusí jen kopat hlavně že dělá alespon něco :wink:
@suzete ja teda nějaké kopce nepozoruju ale za to jak kopne tak mi skáče celé břicho jako těd :grinning: :grinning: :grinning:
20. čer 2010 ve 21:29  • Odpověz
@petroska on má v bříšku čím dál tím mín místa a tak se alspon překuluje :wink: neboj určitě jer vše ok :wink:
20. čer 2010 ve 21:30  • Odpověz
@lucinecka222 já vím že má v bříšku mín místa a kor když mi bříško zatím nějak neroste :frowning2: ,ale myslela sem že bude dost kopat a máme ho teda asi lenivé dost.navíc mám placentu na přední straně a asi je otočený nožičkama dovnitř tak proto asi necítím moc kopanečky.myslím že na mě vystrkuje bok a prdélku když si lehne a zjistuju co to v tom bříšku mám.dík holky :slight_smile:
20. čer 2010 ve 21:34  • Odpověz
@petroska myslím že je vše ok, ty kopce mívám taky a taky to vypadá na prdelku nebo zádíčka. byla jsem minulý týden na ozvech a na 3D utz a mimák je úplně ok, takže neměj strach. kdybys necítila nic, tak je to něco jiného, ale takhle máš prostě jen hodné miminko.
20. čer 2010 ve 21:41  • Odpověz
@suzete: já taky vypadám jako bych spolkla melouna vcelku :slight_smile:

Holky, melouna bych si dala, asi pro něj zítra někam dojedu :slight_smile:

@lucinecka222: taky dneska pořád něco tlačím do sebe :slight_smile:

@antana123: dobrou noc :slight_smile: a neboj, zítra to dopadne O. K.

@petroska: podle mailíků a knih, co jsem teď četla, tak je to normální, jak už tam má miminko málo místa, tak kopance ustávají, místo toho jen takové sem tam šťouchance a taky ty boule, podle toho, kde je zrovna co vyvalené. :grinning:
20. čer 2010 ve 21:44  • Odpověz
@petroska já mam placentu taky na pření straně ale Kubík je otočený normalně takže ja hoc cítím ale každé mimi je jiné myslím že určitě je to v pořádku poud cítíš alspon boule nebo jak se hýbe tak je to v pohodě neboj :wink:
20. čer 2010 ve 21:46  • Odpověz
ještě že se mám na koho tady obrátit a poradíte :slight_smile: moc děkuju.akorád sem ted sledovala na nově ty umrtí miminek a su ráda že sem si včera objednala ten monitor dechu ,že sem se na to nevyprdla.pořizujete si ho taky někdo?
20. čer 2010 ve 21:47  • Odpověz
@kovalda jo tak alspon nětlačím sama :grinning: co dobrého si dneska papala :wink:
20. čer 2010 ve 21:48  • Odpověz
@petroska ted sem se koukla taky ale jak říkaly syndromu náhlého umrtí kojence tím nezabráníte :frowning2: je to síla no :frowning2: nevím zda ho budu pořízovat možná si ho pujčím :slight_smile:
20. čer 2010 ve 21:49  • Odpověz
ja uz mam taky cukrovku za sebou a vse je ok, ale je to fakt vopruz ty 3hodky tam stravit, navic vypadam po tech trech vpichach jak fetak, praskaj mi ted dost zily :confounded: sestra mi rikala, ze sem se na to mela vykaslat, ze doktori s tim posledni dobou buhviproc silej a je to zbytecny..si rikam, ze beztak nam na kazdy poradne kontrolujou moc, tak bych tam taky posilala jen ty rizikovy(rodinna anamneza, vek apod.) a ty co maj podezrely vysledky moci. Nj ale mam to za sebou a cpu se sladkym vesele dal :grinning:
20. čer 2010 ve 21:55  • Odpověz
@lucinecka222 nezabráníme ale třeba i jo při včasném zásahu.no nevím no.já sem to riskla a objednala ho,aspon pro větší klid v noci :wink:
20. čer 2010 ve 21:56  • Odpověz
@petulka86 vam všem pichaly 3 krat a mně jen dvakrát no je to asi nějaká novinka :slight_smile: odběry 3 krát :wink: to ti gratuluji že ji máš v pořádku :slight_smile:
@petroska jiným vadám dechu zabránit mužeš ale ten sindrom nezachytíš ted to říkaly v tv. jo no pro klidný spánek je to super věc ten monitor dechu.Nevím ale proč to strkají do tv a stršý tak těhotné baby,když to ma přijít tak to přijde a zabránit tomu nelze.Ale nestrsuj určitě bude všechno ok :wink:
20. čer 2010 ve 22:02  • Odpověz
@lucinecka222 já vím.člověk nesmí na nic takového myslet.ale rači koupím věci které se doporučují i když treba moc nepomužou ale pak mám větší radost že pro toho drobečka udělám víc :wink: .mě taky dělali odběry jen 2x a to jeste bez odběru moče ale prý vše ok a není cukrovka :unamused: .
20. čer 2010 ve 22:08  • Odpověz
diky, se mi ulevilo musim rict:slight_smile: no ja cekala , ze ten prvni odber na kontrolni gykemii mi vezmou jen krev z prstu ale oni sly taky rovnou do zily, tak proto 3 no
20. čer 2010 ve 22:09  • Odpověz
já jsem koupila ten monitor dechu na plínku, z bazaru za tisícovku, 3tis bych za to asi nedala. paní ho používala půl roku.
20. čer 2010 ve 22:12  • Odpověz
@petroska mně teda moč nebraly ale rovnou jen krev :unamused:
@petulka86 mně píchaly rovnou do žily :unamused: asi to je všude jinak ja sem slyšela že někde pichají do prstu :unamused:
@petroska dto máš super že máš taky testy v pohodě ja jsem z cukrovkou na hraně a myslím že na testy pujdu ještě jednou :unamused:
20. čer 2010 ve 22:13  • Odpověz
@suzete ja jsem například monitor dechu u malé nemněla vubec,a dalo se to akorád jsem furt hlídala zda díchá a v noci :slight_smile:
20. čer 2010 ve 22:14  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.