• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Září 2010

(Zamčená)
8. února 2011 
@suzete já sem dala 2500 ale byli tam dve podložky.takže jedna bude v postýlce a druhá v kolíbce a nemusím nic přenášet jen adaptér.dobrá věc ale drahá.je po mé smule rači do toho jdu.taky sem to viděla na bazerech ale tak levné ne,tos koupila dobře :wink:
20. čer 2010 ve 22:16  • Odpověz
@petroska tady na koníkovy to mají v bazarku za 1300 a pár drobných :slight_smile:
20. čer 2010 ve 22:20  • Odpověz
@lucinecka222 teda :angry: tam sem nekukala.to je jedno,aspon to je nové a pak to prodám nebo pošlu někomu dál
20. čer 2010 ve 22:21  • Odpověz
@petroska já koupila nepoužitý tady na koníkovi dostali ho svatebním darem 2x tak ho tady prodávala i s chůvičkama stálo nás to 1700kč už jsem to vše zkoušeli a jede jako má radši sem ho koupila ta mám klidnější spaní :wink: a co se týče pohybů taky náš malý kope minimálně spíš se boulí a přetáčí :wink: a ted už jdu fakt spát dobrou
20. čer 2010 ve 22:23  • Odpověz
@petroska jo jo, měla jsem štěstí. dokonce jsem to měla domluvené u dvou paní, obě prodávaly za 1000kč, jenže s jednou jsem se míjela kvůli dovoleným, tak to vzal muž v brně. což mi připomíná, že té druhé paní musím napsat, že to ruším.
20. čer 2010 ve 22:24  • Odpověz
@lucinecka222: mně braly krev taky jen 2x, ale v průkajdě jsou kolonky na odběr ihned, po hodině a po dvou a mně braly jen ihned a pak po těch 2 hodinách. Moč jsem ten den taky nenesla, ale kontrolujou mi ji každou poradnu.

Já monitor nepořizuju, ale budu mít postýlku alespoň půl roku hned vedle postele, tak ji budu pozorovat, zda je v pohodě no a samozřejmě doufat, že v pořádku vše bude.
20. čer 2010 ve 22:26  • Odpověz
@antana123 jo tak to utíkej už si šla dávno :grinning: dobrou noc :wink:
@petroska však jo ono se to určitě nestratí :wink:
@suzete výhodná koupě :wink:
20. čer 2010 ve 22:28  • Odpověz
@antana123 ty jo nové za tak málo.tos měla štestí že to tak někdo prodával když to měl 2x.tak monitor nanny je levnější jak baby sense ale baby se dělá se dvěmi podložkami tak sem si rači připlatila :wink:
20. čer 2010 ve 22:29  • Odpověz
@kovalda ja teda v prukajdě žádné kolonky nemám ma tam jen napsané že mi tu cukrovku dělaly a že ji mam na hraně a na řádku mám napsané čísla ,ja na poradnu taky pokažd nosím moč ted jak sem tam byla tak sem ji zapomněla a tak sem tam čurala přímo na papírek :grinning: ja jsem mněla postýlku taky hned u postele a ted ji budu mít zase :wink: pak pořád hlídám :slight_smile:
20. čer 2010 ve 22:31  • Odpověz
ja se dneska taky už loučím mnějte se krásně a krásnou dobrou noc a sladké sny jak vám tak mrnouskum papa zítra :wink: :slight_smile:
20. čer 2010 ve 22:33  • Odpověz
Ahojky,
já jsem vydržela bez monitoru asi měsíc, říkala jsem si že to bez něj zvládnem, ale byla jsem fakt na nervy i když jsem měla kolíbku u postele, kolikrát jsem musela na Alexe sáhnout jestli fakt dýchá :sweat_smile: No a ted jsem závislák, Alex ho má v postýlce do ted.Sice to nezabrání náhlému úmrtí, ale že přestane dýchat to upozorní, navíc si myslím, že pokud by jsme ho neměli, těžko bych nesla že od půl roku je sám v pokoji a navíc třeba blbá rýma? určitě bych noci u něj proseděla :unamused: Takhle opravdu dokážu normálně spát :sweat_smile:
@petroska nevím zda ti bude jedna deska miminko dostatečně brát, jestli nebudeš mít poplachy, zezačátku třeba jo, ale jak se začne trochu pohybovat, tak určitě ne.Už se nám stalo že se Alex namáčknul na šprušle a monitor spustil a máme dvě desky.

Já vás teda nechci strašit, to opravdu ne, ale kamarádka teda měla pravej poplach, musela s holčičkou pořádně zatřást aby se nadechla, ta je teda předčasně narozená. A další známá taky, dokonce Toníkovi bylo v té době už 8m, byl na různých vyšetřeních a nenašli nic proč přestal dýchat ve spánku, narozený v termínu, zdravý a velký chlapeček.
20. čer 2010 ve 22:38  • Odpověz
Dobré ránko :slight_smile:,
tak venku stále zataženo a chladno. Jdu se kouknout na nějakou předpověď, kdy se to hodlá změnit a aspoň trošku se oteplit.
21. čer 2010 v 08:40  • Odpověz
@kovalda Ahojky, taky nemám v plánu kupovat monitor, kór když včera řekli, že to tomu úmrtí stejně nezabrání...beru u nedonošenců a tak, když to nakáže doktor, ale jinak ho zatím nechci, tak uvidím jak dlouho vydržím nebo jestli dopadneme jako annipe :wink:
Jinak montéři už jsou tady a vrtají, až se třepe celý panelák, tak jsem zvědavá, co tomu řekne prcek. Jinak v sobotu jsme byli o půlnoci na ohňostroji a prcka mi to vzbudilo, pak sebou mlel ani nevím do kolika :astonished:
21. čer 2010 v 08:47  • Odpověz
přeju dobré ránko jsem zpět z kontroly na chirurgii opět mám špatné výsledky krve tak ve středu jdu zase na krev a když to nebude lepší tak zase špitál :frowning2:
21. čer 2010 v 10:02  • Odpověz
Dobré ráno, nějak v poslední době nestíhám, takže dočtu až příležitostně.... Jenom k tomu monitoru, který se tady teď probírá... z té reportáže jsem viděla právě jenom ten kousek, kde dr říkala, že to úmrtí nezabrání a ta formulace se mi teda mírně nelíbí, protože funkce monitoru přece není v tom, aby tomu zabraňoval, ale aby upozornil, že dítě nedýchá. Jinak my uvažujeme o tom, že si ho půjčíme (tam, kde jsme kupovali kočárek ho půjčují jako bonus na půl roku zdarma), asi budu trochu klidnější.
Mám teď nějaké pochůzky ve městě, vůbec nevím, co si do té zimy obléknout, se už do ničeho teplejšího nevlezu. :slight_smile:
21. čer 2010 v 10:08  • Odpověz
@lotyna no s tím oblečením mi ani nemluv, chodím v manželově bundě :grinning:
21. čer 2010 v 10:29  • Odpověz
Ahojky holky.
Tak test za námi a první polovina mi chutnala, ale pak jsem ten zbytek nemohla vůbec dopít....ale zvládla jsem to! ALe šílené bylo to čekání!! :stuck_out_tongue_closed_eyes: To se strašně táhlo :stuck_out_tongue_closed_eyes: Ve středu si mám zavolat sestřičce, tak jsem zvědavá!!
Jinak malej když jsem to vypila, tak do půl hodky byl strašně akční!!Furt kopal a mlel se!! :grinning: :grinning:

Dneska jdeme objednat kočárek, tak se těším!! :dizzy_face: :dizzy_face:
21. čer 2010 v 11:05  • Odpověz
Dobré dopoledne, holky, chci se zeptat, jestli některá berete Magne B6. Mně ho napsala v pátek, 3x denně 1 tableta. Už v sobotu mi nebylo nic moc a včerejšek jsem celý prospala, bylo mi z toho šíleně unaveně, jako když třeba máte vysokou horečku a fakt se nemůžete ani hnout. Tak jsem poslední vzala včera ráno a dne už je mi líp. Je možné, že je to z toho? Máte některá podobnou zkušenost? Já fakt nevím, jestli to brát nebo ne. :confounded:
21. čer 2010 v 11:24  • Odpověz
nevím jak dopadla svatba daji???doufám že vše proběhlo bez problémů :dizzy_face: :dizzy_face:
21. čer 2010 v 11:48  • Odpověz
ahoj, zdravim všechny.
zvirka: já mám napsaný magnosolv a dr. říkala, ať si to vezmu radši večer před spaním, aby to se mnou někde neseklo. Takže tu únavu ti to myslím může způsobovat. Co si jít vždycky na chvíli lehnout, když to máš brát 3xdenně?
21. čer 2010 v 11:48  • Odpověz
já mám magnézko rospustné šumák mám ho 1x1tbl ale unavená nejsem
21. čer 2010 v 11:51  • Odpověz
Já zas beru tablety magnesium lacticum nebo tak nejak a unavena mi neprijde ze bych z toho byla, ale beru jednu tabletu na noc, tak to prd poznám :pensive:
21. čer 2010 ve 12:06  • Odpověz
antana123: tak žlučník fakt nezávidím, před 3 roky jsem byla na operaci
21. čer 2010 ve 12:22  • Odpověz
@jolka jo je to teda sranda hlavně ta dieta :angry:
21. čer 2010 ve 12:23  • Odpověz
já měla proti tobě "štěstí",že mně ho v červnu vytáhli a otěhotněla jsem v srpnu... A dieta - já držela snad jen 2 týdny před operací a tak 6 týtnů po, tak se to dalo
21. čer 2010 ve 12:27  • Odpověz
holky chtěla jsem se zeptat - teda hlavně těch, co už nějaké prcky mají - chceme malému (2roky) pořídit to odrážedlo kolo - se kterým máte dobré zkušenosti
21. čer 2010 ve 12:30  • Odpověz
@discreet: jé, tak prcek bude oslavovací typ asi, co? Byl ohňostroj, tak si asi pomyslel, že budete oslavovat dál ... :grinning:

@antana123: jejda a co máš za špatný výsledky? Můžeš to nějak ovlivnit?

@eliska_v: jé, tak Boreček taky rád sladký a pak je akčňák :slight_smile:. Já tu vodu vypila skoro naráz, měla jsem hlad a žízeň, tak jsem neměla problém. To budeš mít výsledky teda brzy, to je supr. :slight_smile:

Já teda dneska jsem taková ochrápaná. Ráno jsem vylezla z pelíšku, nasnídala se, dala prádlo do pračky a šla si zase lehnout :slight_smile:.No, spala jsem 2 hodiny a měla hroznej problém vůbec vylézt. Pak jsem tu chodila jak mátoha, ale jen co jsem si začala plánovat co udělám, vjela mi energie do žil a vařím polívku, prádlo pověšený venku, snad to vítr vyfouká.Uklízím v obýváku a kuchyni, ... Ale teď jsem si sedla, abych si snědla polívku a energie zase mizí :slight_smile:
21. čer 2010 ve 12:33  • Odpověz
@kovalda O úklidu mi nemluv, dala jsem do kupy, jakž takž byt - po těch montérech, chybí obyvák, bo mi musí manža až přijde přešoupat nábytek, který jsme včera odšoupali :wink: Teď jsem si udělala oběd a drtím na netu satelity a videokamery - chceme oboje koupit, ale jde mi z toho hlava kolem... tak se asi půjdu natáhnout k TV :pensive:
21. čer 2010 ve 12:47  • Odpověz
@jolka my jsme ho kupovali malýmu tenhle měsíc :wink: má 2roky a 3měsíce. objednávala jsem ho z mimibazaru, značka Hudora. Při výběru bacha na minimální výšku sedla. malej neni žádný drobínko a musí to mít úplně nejníž aby došáhl vůbec na zem. máme vzhledově podobné tomu to http://aukro.cz/item1080284048_odrazedlo_puky_lr_m_modre_doprava_zdarma.html
21. čer 2010 ve 12:47  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.