• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Září 2010

(Zamčená)
8. února 2011 
@kovalda no zase mě zlobí žlučník chtěli by mi ho už vzít už přemýšleli jestli neudělat císař a odoperovat žlučník ale já doufám že to ještě chvilku vydržím no na dietě jsem žlučníkové ale to už nepomáhá tak ted mám ještě přísnější no snad to už nějak vydržím do srpna :frowning2:
21. čer 2010 ve 12:50  • Odpověz
@antana123 aspon už moc nepřiberu
21. čer 2010 ve 12:53  • Odpověz
@antana123 vydrž co nejdýl! To už uteče jako voda :grinning:
21. čer 2010 ve 12:57  • Odpověz
@discreet jo to doufám :wink: už jen 57 dní to je ale ještě dost teda
21. čer 2010 ve 13:00  • Odpověz
holky taky tak u vás prší???mě nevadí že není horko jen by nemuselo tak pršet :frowning2:
21. čer 2010 ve 13:43  • Odpověz
@antana123 u nás teda nee, aspoň zatim, ale je tu zima...ale možná se sem nějaký déšť přižene, jak jsme blízko u řeky.
21. čer 2010 ve 14:04  • Odpověz
ahoj ....
já o monitoru zatím nepřemejšlela, myslela jsem na chůvičky, ale zatím nevím, ani jsme to pořádně nezkoumala. Se divím, že se na takový pořady dokážete koukat, já bych na to neměla, radši dělám, že o ničem nevím.
Zbejvá toho dost, co nakoupit, přemejšlím o autosedačce a vůbec nevím jakou koupit, auto nemáme, ale sedačku stejnak musme koupit, páč se potřebujem nějak dostat z nemocnice a počítám, že snad párkrát pojedeme domů -ale to nás někdo musí dovýzt, takže není jasný na jaký auto to bude....taky je to investice na pár svezení, ale bez toho to nejde ....nemáte někdo tip...

antano: jejda jejda... to teda není nic moc vyhlídka, tak snad to vydržíš

Já jsem dneska taky pěkně ochrápaná a ani se necítím moc fit. I bříško cítím jinak než dřív, někdy o něm nevím, dnes jo...
tak to asi půjdu na chvíli zalomit

u nás neprší, ale je zataženo
21. čer 2010 ve 14:04  • Odpověz
nazdarek...tak nemocnici jsem zatim unikla, ale musim lezet...uf

monitor dechu mam nachystany...pro klid :wink:

holky, mam na vas dotaz: nemate nahodou nekdo v planu kuchyni z oresi? jestli jo, muzete mi dat vedet do ip....mela bych velkou prosbu...nebo pokud znate nekoho, kdo se tam chysta?
21. čer 2010 ve 14:13  •  čeká miminko, termín má v září 2010  • Odpověz
autor
ahojky holky,
jak se máte?
já na reportáž ve střepinách taky koukala, je to smutný no......monitor kupujeme ten na plínku a budeme věřit, že nás to mine, všechny tady z diskuse........ radši na to ani nemyslím......
jinak počasí hnus, tak jsme doma.......... pupík roste, všechno ok, přikládám foto :slight_smile:
21. čer 2010 ve 14:26  • Odpověz
@laurinka.22 pěkný pupíček :wink:
21. čer 2010 ve 14:27  • Odpověz
@laurinka.22 a taky se modlím at nás tyhle hrůzy minou všechny tady :wink:
21. čer 2010 ve 14:27  • Odpověz
já taky doufám, ono to není zase tak častý :wink: ...
21. čer 2010 ve 14:29  • Odpověz
@laurinka.22 krásná fotečka
21. čer 2010 ve 14:43  • Odpověz
@suik tak na cestu z porodnice mít autosedačku ani nemusíš pokud to nemáte nějak daleko. my jsme vezli normálně v té vkládací tašce, ale domů jsme to měli asi 7 minut. Autosedačku můžeš pořídit i bazarovku, ikdyž s nějakým minimálním rizikem. A nebo si vyhledej úplně tu nejlevnější, bude se pohybovat cenově kolem 1300kč.... ale na to pákrkát svezení by to stačilo :wink:

@komincena já jdu na kontrolu v pátek tak se začínám trochu bát aby mě to nepostihlo taky, nedej bože aby si mě tam nechal až do porodu :frowning2: nevím jak bychom to udělali se synkem...

počasí je u nás humus,ikdyž neprší tak je hrozná zima a fouká docela dost vítr. Přestává mě to bavit, hlavně z toho hlediska že malej pak akorát vymejšlí kraviny , protože se doma nudí
21. čer 2010 v 15:27  • Odpověz
@gazel no ja mam navysenou davku magnesia a lezet, lezet...radila mi dr. zvednout si i postel v nohach cca o 12 cm....tak snad budeme ok obe :wink:
21. čer 2010 v 15:52  •  čeká miminko, termín má v září 2010  • Odpověz
Tak jsem se navrátila z města s přesvědčením, že těhotná žena je nějaký zvláštní přírodní úkaz, bo mi každý kolemjdoucí pohledem rentgenuje břicho, jako kdyby to bylo nějaké tříhlavé tele či co a mně to hrozně leze na nervy. :slight_smile:

@antana123 Ty si taky užíváš s tím žlučníkem. Myslím na tebe. Co přesně znamená ta ještě přísnější dieta?

@komincena Drž se. :slight_smile:

Jinak holky máte všechny moc pěkný fotky, a vůbec držte se všechny.
21. čer 2010 v 16:05  • Odpověz
@lotyna no ja mam pocit, ze nejvic na me vzdycky cuci cerstve maminky...asi srovnavaji, jake bricho mely ony a jake mam ja,.....jiny duvod me nenapada :grinning:
21. čer 2010 v 16:17  •  čeká miminko, termín má v září 2010  • Odpověz
@lotyna no ted jsem mohla maso aspon osolené a restované a ted už nesmím ani to jen vařené což je hnus a to je jen jeden příklad je to děs nevím z čeho ten náš malý bude :angry: jinak mi v bříšku pěkně šmrdolá ted mě nožkou protahoval celé břicho a dělá to pořád :wink:
21. čer 2010 v 16:22  • Odpověz
@suik jak píšeš, bez autosedačky jet v autě nejde! my jsme třeba známé na cestu z porodky půjčovali, tak zkus popřemýšlet zda není někdo ve tvém okolí kdo má a občas půjčí.Tohle je prostě nezbytnost v dnešní době, však když koupíš , tak ji zase prodáš.A nebo bych to raději došla pěšky s mímem na rukou :grinning:
Nechci se nikoho dotknout, ale myslím, že vést dítě v autě bez sedačky i třeba jen kousek je hodně nezodpovědné :frowning2:

Já byla dneska na kontrole, vše vypadá jak má a Rozinka už je otočená :dizzy_face: bral mi krev, ve středu budu volat, zda mi něco nechybí, jsem teda taky děsně unavená, jenom bych spala.Když dneska přítel viděl jak mě malej mlátí po hlavě kladívkem a já nereaguju, raději ho vzal sebou do práce :grinning:
21. čer 2010 v 16:26  • Odpověz
jo s tím bříškem jste mi připoměli, byli jsme v sobotu na výstavě psů, stáli jsme u stánku s bramborákama a prodavač se mě ptá: mladá paní, tak co to bude?...a já na to, že děkuju bramboráky nejím! :grinning: to se mi stalo poprvé, že by se mě úplně cizí chlap ptal na pohlaví
21. čer 2010 v 16:31  • Odpověz
@anippe mě zase každý zdraví a ptá se mě tak co kdy už to bude asi vypadam jako bych se měla každou chvilku rozpadnout :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
21. čer 2010 v 16:33  • Odpověz
@anippe Tvůj přítel je poklad. :grinning:

@antana123 Neboj, malý si to, co potřebuje vytáhne a ty vydrž. Snad se to uklidní. Před pár lety jsem držela dietu po mononukleóze a vařené nesolené kuřecí (jiné jsem nemohla) mi taky lezlo i ušima.

Jo a na to břicho si asi pořídím nějaký nápis typu "Nečumte mi na břicho", já jsem hrozně nerada středem pozornosti a i takováhle prkotina mi vadí. :grinning:
21. čer 2010 v 16:45  • Odpověz
Me se chce vzdycky uplne smat, kdyz jedu do skoly a vlezu do tramvaje....pani honem, pojdte si sednout....minule me i na poste vzali prednostne...a na nasi poste je to zazrak :grinning: :grinning: :grinning: si pripadam jak exot...asi maji vsichni strach, ze uz uz porodim :grinning:
21. čer 2010 v 17:12  •  čeká miminko, termín má v září 2010  • Odpověz
Ahojda holky.
tak mám v albíku nové fotečky pupíku :grinning: :wink:
21. čer 2010 v 17:13  • Odpověz
@jolka Tak to bude asi fakt tím hořčíkem... Jít si po tabletce lehnout je sice fajn představa, ale pracuju, navíc dost nepravidelně, takže bohužel... :frowning2: A mám to na dohodu, takže ani nemůžu jít na nemocenskou, nedostala bych ani korunu. :angry: Tak to asi omezím na 2 denně, ráno a večer. Dopoledne jsem si vzala, protože mě to břicho zas trošku zlobilo a ustála jsem i práci, takže 2 bych zvládat mohla. Stejně v návodu píšou, že v těhotenství by se neměly brát víc než 2 tablety a Mudr. mi napsala 3... :unamused: Tak dvě budou stačit. Já včera byla fakt jak praštěná pádlem, dokonce jsem usnula během vysvětlování receptu manžovi (vařil včera on) :grinning: Musel si mě vzbudit na pokračování. :sunglasses:
Viz autosedačka. Zkuste třeba přes známé, my máme za 500,- A na cestu z porodky - když si budete brát taxi a nahlásíte dopředu, že chcete sedačku, měli by ji mít k dispozici, kdyžtak zkusit víc taxislužeb. :wink:
21. čer 2010 v 17:17  • Odpověz
@zvirka Já jsem teda brala hořčík v mega dávkách (jeden čas i třikrát dvě tablety) a spát se mi po něm nechtělo nikdy. Zato mě teď ke konci druhého trimestru dokáže totálně vyčerpat i obyčejná cesta tramvají. Já bych mu tu únavu asi nepřipisovala.
21. čer 2010 v 17:31  • Odpověz
Holky, tak nakonec malej je podobný fakt mamince... Mrkněte do albíka na tu podobu :grinning: :wink:
21. čer 2010 v 17:31  • Odpověz
Tak jsem sem konečně dala pár fotek, ale na nahaté bříško jsem si teda netroufla, nechci nikomu způsobit předčasný porod :grinning:
21. čer 2010 v 17:55  • Odpověz
Ant: ty si to těhu fakt užíváš.
Já su ráda, že mi nic není a nic mě netrápí. jen si těžko zvykám, že se neprotáhnu všude jako dřív a že nejde zathnout břicho :slight_smile: dnes mě ráno přepadla taky jakási únava a přes hodinu jsem se přesvedčovala jít na bazén plavat. a plavání mě zase nakoplo, ve středu asi pujdu zas. mám pocit, že když necvičím, tak je mi hůř, tak radši cvičím.

Elis: myslím že máš pravdu, vypadá že bude po tobě :slight_smile:
21. čer 2010 v 18:04  • Odpověz
@zvirka fotky máš krásné, myslím že přístě může být záběr i blíž :wink: za bříška se přece nestydíme
21. čer 2010 v 18:15  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.