• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Září 2010

(Zamčená)
8. února 2011 
ahojda,
tak dnešek jsme měli pěkně nabitý :slight_smile: ráno ko u dr. když jsem mu říkala, že mě pobolívá bříško, tak prý mám mít klidový režim, ptala jsem se ho jestli mám cvičit, aby se mimi otočilo hlavičkou dolů a prý není potřeba, tak jsem zmatená. Jo a u nás se rodí KP do 3,5 kg, tak to bych teda nechtěla :frowning2:. Poslal mě kvůli srdeční vadě na kardio, tak tam zítra hned naklušu. Pak jsem jela na návštěvu k rennu :slight_smile: a s mamkou se podívat k nám do krámku, kde mají věci na mimísky, ale nic moc teda. Babička stejně něco koupila :wink:, ale spíš hřebínek, teploměr a pak v sekáči spací pytel, tak jsem zvědavá jak se osvědčí. Dneska mi přišla zavinka to swaddle a jsem teda docela zklamaná. :angry: na obrázku to vypadalo jako super matroš, a je to obyč bavlna :angry:
@petroska : taky mám naprosto lenivoučký miminko, já nemám ani ty boule, občas dloubanec, ale kopanec to opravdu není, říkám si, že je to tím, že je stále KP a na posledním UZ taky placetna vepředu dole. Nanynku už mám doma :wink: já jsem taková matka plašanka, tak si říkám, že mi to za to stojí
@antana123 : chudáčku, tak držíme pěsti, a´t je to o.k. ty si teda holka užíváš :confounded:, ještě že to máš už do finále nejmíň z nás tady
@komincena : tak aspoň, že jste doma, tady se to ležení začalo něják množit :frowning2:
@lotyna : tak to jsme měli dietku stejnou, našt. mi bylo deset tak si to moc nepamatuju, ale nesmět řízky pro mě bylo asi to nejhorší :slight_smile:
21. čer 2010 v 18:22  • Odpověz
@gazel
@anippe
Já bych se bála jet i ten kousek, a z porodky to kousek bude. Pak možná pojedem k našim do čech. Z druhý ruky se mi ji moc kupovat nechce, právě proto že nikdy nevíš, jestli s ní někdo už neboural a není třeba prasklá. Leda od někoho spolehlivýho známýho. No zkusím podumat.
@zvirka no vidiš, to by mě nenapadlo, že by to v taxi službě mohli mít, v nouzi totiž budem asi využívat i je.
@antana123 neosolený maso ....úúú to ti fakt nezávidím.
Já teda maso nějak v poslední době nemusím a zase se mi dělá špatně jako na začátku. tak žiju ze sladkýho a ovoce.
21. čer 2010 v 18:28  • Odpověz
já bych taky bez autosedačky nejela ani 500m, stejně tak jako bez pásu.
dietu s mononukleozou jsem si též užila, takže taky nezávidím.
21. čer 2010 v 18:32  • Odpověz
@antana123: jejda, tak to držím palečky, ať jsou ve středu lepší výsledky, aby Šímu ještě nechali dopéct hezky u Tebe, než se sám rozhodne, že je čas jít ven.
Jinak tady neprší, ale je zataženo a max. 15 stupňů.

@laurinka.22: jé, máš hezkej pupíček :slight_smile:

@komincena: no tak super, že tě nechali doma, tak odpočívej.

@anippe: jé, tak to musíš být pěkně hotová, když se necháš mlátit po hlavě kladívkem a nic :grinning:. Ale je fakt, že dneska je teda pořádně ochrápanej den.

@eliska_v: musím tě pochválit, jsi nejvzornější fotografovač bříška :slight_smile: a krásně ti roste :slight_smile:

@zvirka: prosím tě, proč bychom z tvého bříška měli mít předčasný porod :fearful: :grinning:
21. čer 2010 v 18:52  • Odpověz
@kovalda : Tak manžela baví fotit a já jsem ráda aspoň bude skvělá památka :slight_smile:
21. čer 2010 v 18:57  • Odpověz
holky díky za podporu :slight_smile:
zvirka:pěkný pupík :wink:
eli:máš pěkný pupík a super srovnání :wink: asi se taky blejsknu
21. čer 2010 v 19:22  • Odpověz
ant: držím mooooc palečky....Snad bude všechno v pořádku :dizzy_face: :dizzy_face:
jinak moc děkuju!! :wink:

Malej teď furt šíleně vyvádí :slight_smile:
21. čer 2010 v 19:23  • Odpověz
@eliska_v to ten náš malý taky dneska jsme ho pozorovali jak kopká pod prsem ty tlaky když se protahuje jsou strašný :confused: já se na něj tak těším :dizzy_face: :dizzy_face:
21. čer 2010 v 19:26  • Odpověz
zkusím říct večer mému drahému at mě blejskne :wink:
21. čer 2010 v 19:27  • Odpověz
ant: Ten náš malej vykopává furt nožičkama a ručičkama a pak se začne otáčet!! No je to kouzelné ho pozorovat, ale fakt už má sílu a dneska to pěkně i bolí :stuck_out_tongue_closed_eyes:
21. čer 2010 v 19:29  • Odpověz
@antana123 Díky za pozitivní ohlasy, i ostatním. Tu dietu Ti teda vůbec nezávidím... Držím palce, ať Ti to dobře dopadne.
@eliska_v Jj, taky už mě občas zabolí, jak malej řádí, obzvlášť, když se mi přetáčí přímo pod pupkem. No a kopání do močáku a konečníku, radši nemluvím. Včera, jak jsem ležela, tak jsem večeřela v posteli a talíř měla na břiše, tak se mu to vůbec nelíbilo, furt do něj kopal :grinning: Zuřivec malá, občas se prostě rozhodne, že tak teda mamka fakt sedět nebo ležet nebude a nedá pokoj, dokud se neotočím :grinning:
Jinak včera porodila známá, prý to byl doslova "masakr motorovou pilou", dole úplně zdevastovaná, a to mimčo moc nemělo, 3.20 kg. Tak už se děsím... :frowning2:
21. čer 2010 v 19:45  • Odpověz
ad autosedačka.... my jinou možnost neměli než odjet ve vložné tašce alespoň jsme jí připoutali a domů to byl fakt kousek takže tak.... to mi víc nezodpovědný příjde mýt okna v těhotenství natož v 9 měsíci aby se miminko vyhnalo, jak už to tu někdo plánoval..... :wink:
@zvirka já rodila s nástřihem mimčo 4090gramů a zas tak strašný to nebylo, nebýt toho že měl omotanou šňůru kolem krku tak by to byla pohoda. Ono je lepší pokud doktor udělá nástřih hned, než aby miminko mamču natrhlo až k pr..ly :sweat_smile:
21. čer 2010 v 19:54  • Odpověz
@eliska_v: mýho manžu taky baví fotit a teď s novým foťáčkem ještě více, ale teď jsme se pár dní neviděli, tak snad koncem týdne, to bude více času, bude mít 2 dny dovču a pak víkend :slight_smile: A je dobře mít spoustu památeček na to krásné období těhu, však nám to utíká teda hrozně rychle :slight_smile:

@zvirka: čoveče, proč se stydíš vyfotit pupíka :slight_smile: Však máš krásnýho těhu pupíka.

@eliska_v: malá taky teď řádí, protože jsem teď snědla asi půl kelímku nugety :slight_smile:

@zvirka: ničeho se neděs, naše porody budou pohodové :grinning:. Jé, ty si na malého odkládáš talíř? Se mu nedivím, mně by se to taky nelíbilo. :slight_smile:
21. čer 2010 ve 20:18  • Odpověz
Ahojky holky zdravím vás ,dřív jsem se tady nedostala od rána jsem mněla lítačky a až ted jsem si sedla a dočítám vás :wink: @antana123 ten žlučník ti ted vubec nezávidím :frowning2: je to síla ata dieta no maras :fearful: normálně tě obdivuju :wink: ty si silná a určitě to zvládneš :wink: drž se ´holka :wink: Jinak u nás dneska celý den prší je to síla to počasí prší a je chladno :unamused: takže vyřizování bylo za deště a to ještě nic ale ja jsem si hlásila trvalé bydliště a potřebovala jsem fotku a tak na te fotce vypadám fakt hrozně no fuj :angry: až mně to nakrklo :unamused:
@suik my máme sedačku už zamluvenou tady z koníka :slight_smile: za 500 a je moc pěkná :wink: mám ji v albíku,jinak u malé jsem mněla taky pujčenou je to škoda kupovat uplně novou když zachvilku z toho vyrostou a pak se kupuje ta co jim vydrží už na delší dobu než mají podsedák :wink: ale každý ma jiný názor.Ja jsem teda od rána taky totálně zničená ráno se mi nechtělo ani s postele ale musela jsem a ted sem zničená docela dost po celodeních lítačkách a vyřizováních :unamused:
@komincena pročpak si mněla jít do nemocnice?Je dobře že si ji unikla ,drž se :wink: Jinak my si monitor dechu asi pujčíme,kupovat ho nebudem,ale i kdyby nebyl pujčený nevadí u malé jsem taky monitor nemněla :slight_smile:
@laurinka.22 Máš moc krásný pupíček krásně ti roste a ta fotěčka je taky krásná kdo tě fotí_? :slight_smile:
@gazel co by tě mnělo postihnout?Ja jsem uplně mimona :grinning: :unamused:
@anippe S tou sedačkou máš pravdu :slight_smile: ja bych teda bez sedačky nejela vždit i v televizi ukazují ty videa Jak tam píšou NEMYSLÍŠ ZAPLATÍŠ takže ja bych teda nedokázala nemyslet :frowning2:
@anippe malí tě mlátí kladívkem po hlavě jo :grinning: kurnik koukám že má k tobě respekt :grinning: ještě když nereaguješ tak mu to vyhovuje,si bude myslet že to se smí ne :grinning: :grinning: :grinning: mně by asi chitl nerv kdyby mně dcera mlátila kladivem do hlavy :grinning: s tím bramborákem taky dobrý :grinning: pěkně si mu to nandala :wink: :grinning:
@lotyna ja už se rači nedívám na lidi okolo jak se na ně čumí,jsem stoho taky na nervy :frowning2:
@eliska_v ahojky kouknu na fotečky jen co dopíšu a dočtu vás je to docela fuška :stuck_out_tongue_closed_eyes: :slight_smile:
@zvirka to bych se nebála že bys susobyla předčasný porod :grinning: ten by mněly už zemně :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
21. čer 2010 ve 20:46  • Odpověz
@kovalda no ono to počasí má takové být déle taky sem zvědava kdy se trošku oteplí :unamused: ale zase nemusí být uplné hici :unamused: tak koukám že si mněla nachvilku taky uklízecí náladu :grinning: :grinning: :grinning: jsem ti ji poslala :grinning:
@jolka tebe tady vidím poprve zdarvím tě :wink: :wink:
@eliska_v tak vydíš to nakonec si to zvládla si šikovná :wink: ted ještě čekat na výsledky máš to dobré že na ně nebudeš čekat tak dlouho :slight_smile:
21. čer 2010 ve 20:51  • Odpověz
@gazel to nechápu, proč je nezodpovědné mejt okna? :astonished:
s tím nástřihem teda nevím, já zas slyšela názor, že když se to nastřihne, tak se to pak může roztrhnout ještě víc. Jako když trháte látku a předtím si ji nastřihnete.....tohle je ale hodně individuální, kamarádka to měla taky blbý, nastřihnout jí ani nestačili, malej jel ven loktem dopředu, tak to pak není divu, že ji pochroumal.
Já bych se tomu ráda vyhla, ale víc než masáží hráze tomu nepomůže.
@lucinecka222 jako kdyby šlo o cokoliv jinýho, tak s bazarem neváhám, já jsem ale automobilovej strašpytel a někdy se cest autem dost bojím, teď v těhotenství to je ještě horší, když jsem jela do Německa, tak jsem předtím měla hrozný představy a noční můry.
videa typu nemyslíš zaplatíš vůbec nemůžu vidět :frowning2:
21. čer 2010 ve 20:55  • Odpověz
ahoj holky co ten náš malej dělá v břichu to je mazec se mě snaží vykopat ven či co :grinning: :grinning: :grinning:
21. čer 2010 ve 21:03  • Odpověz
no nic jdu spát dobrou :wink:
21. čer 2010 ve 21:14  • Odpověz
@kovalda, @lucinecka222 No teď jsem se po koupání na sebe jukla do zrcadla, vypadám jak malý tlustý trpaslík, smála jsem se asi 5 minut. Manža prohlásil, že musíme zajít na bazén, tam mě někam postaví v plavkách a bude vybírat za focení se mnou jako s přírodním úkazem :grinning: Ono je to tak hrozné, protože jsem malá, normálně nepříliš hubená, natož teď, docela vyvinuté poprsí, natož teď... No jsem jedno velké břicho a prsa na kratičkých nožičkách, u nás v Zoo na Kopečku mají malajské hrošíky, tak tak nějak vypadám.... :grinning: Pro ilustraci přikládám foto, kdo by nepoznal, tohle je pravý hrošík, ne já :wink:
21. čer 2010 ve 21:18  • Odpověz
Tak omyl, hrošík je liberijský, ale podoba sedí každopádně :wink:
21. čer 2010 ve 21:19  • Odpověz
@zvirka ty kecko viděla si můj pupek mám ho tady absolutně největší tak bud v klidu ju se k vůli tobě zítra vyfotím :wink:
21. čer 2010 ve 21:21  • Odpověz
@zvirka na mě dneska manžel: že prej vypadám jak starej pupkatej chlap :angry: a ještě něco....a já na něj, jak sis mě znetvořil, tak mě máš, já si to sama neudělala :grinning:

....jo mluvil o věstonické venuši. Padouch
21. čer 2010 ve 21:24  • Odpověz
@zvirka pánečku a to rodila poprvé? :unamused:
@gazel ja jsem taky malou rodila a mněla 4003 g a nemužu říct že by to bayla hruza,byla jsem sice dotrhaná ale to tím že mi lezla ručičkou u hlavičky ale přežít se to dalo.No a s těma oknama je to pověra ono to vubec nevadí kdiž miješ okna jak si těhotná i kdýž ten mněsíc před porodem to bych asik nedla :unamused: jinak ja jsem nástřich ani necítila ale pak to zašívání to sem myslela že je přerazím tam všechnýýýýýý na to teda nerada vzpomínám,a pak ještě jedna věc ja jsem si narazila kostrč při kontrakcích :unamused: ja jsem lezla do vany a sedala jsem si na míč ten mi ujel a ja spadla ještě z břichem na hranu vany a tak jsem dopadla tak že mně nebolelo nic jiného než ta kostrč a jiné poranění sem necítila,No a nejlepší je ted to že mně ta kostrč ted začíná bolet když sem těhotná :cry: :cry: :cry: :cry: mám strach aby se mi to nerozjelo tak jak mně to bolelo u malé když sem si to narazila auuuuuu :cry: :cry: :cry:
@kovalda No ono když ten talíř není kde v postely dát a tak pupek je nejlepší pokládací místo a dobře to na něm drží ne :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: ja to dělám skoro furt :wink: taky budu muset říct chlapovy at mně vyfotí už konečně on.Ted budu mít narozky a tak dostanu kitky a trošku si vypujčím fantázie od elišky :wink: nebude ji to snad vadit :wink:
21. čer 2010 ve 21:26  • Odpověz
@suik sme na tom stejně ja se na to koukat taky nemužu stačí jen když to slyším ale to mně taky poučí :frowning2:
@zvirka ty si trdlo vždit každá těhotná je krásná :wink: jak byl ten pořad ne nahá si krásná :wink: nepodcenuj se tak manža si dělá prfel :grinning: :grinning:
@antana123 ty už taky si o 4 týdny vícetak máš pupík větší :wink: :slight_smile: ale na fotečku se budu tešit :wink:
@suik pěkně si mu to nandala :grinning:
jinak holkyvčera nám umřela jedna andulka mněly sme samce a samičku a samička z neznámích duvodu už nežije :frowning2: no hold život je život :unamused: :frowning2:
21. čer 2010 ve 21:35  • Odpověz
@eliska_v máš krásný pupíček :wink: koukla jsem že ty máš 102 cm přes bříško :wink: to já mám už 120 takže síla :grinning: holky kolik máte vy?
21. čer 2010 ve 21:41  • Odpověz
@laurinka.22 máš moc krásný pupíček :wink: máš adresu na svuj bloček?nebo tam nemáš fotečky vubec? :slight_smile:
21. čer 2010 ve 21:42  • Odpověz
@lucinecka222 já mám určo víc než ty a o dost
21. čer 2010 ve 21:44  • Odpověz
autor
luci. jj, adresu ti pošlu do IP. fotek tam mám strašně moc, s bříškem tak třicet a výbavičky přes sto :slight_smile:
jen to nechci mít tady veřejně přístupný kvůli určitým lidem no........ to až jedině když se ta diskuse někdy zamkne........
21. čer 2010 ve 21:44  • Odpověz
Ahoj holky, tak vás zdravím jako paní :wink: Bylo to super, všechno se vydařilo, ani nesprchlo..počasí nám přálo..fotek máme mraky.........vložila bych vám sem nějakou, ale nevím jak - aby nebyly moc velký a nezabrala bych tady celou stránku :grinning: A do fotobloku se mi je nechce dávat.....
Jsme teda ale vyřízený ještě dnes, byl to mazec, 6 nocležníků u nás bylo do včerejška, dnes jsme jezdili vracet všechno možný, a poplatit kde co ještě zbývalo (hudba, fotograf, kulturák....), zařizovat občanky...no další den v prčicích a doma je to jak po výbuchu ... ale nemám na to sílu, takže opět odkládám úklid do dalšího dne! Snad se k tomu zítra odhodlám....
A co tady novýho od pátka??? Číst se mi to už zpětně nechce, tak napiště důležitý události, ať jsem v obraze :wink: Doufám, že máte všechny bříska v pohodě....Stelča ten sobotní blázinec zvládala statečně, dnes si zase udělala diskotéku v břiše.......asi se jí po sobotě stýská :dizzy_face:
21. čer 2010 ve 21:47  • Odpověz
@daja.had tak gratuluju mladá paní :slight_smile: hod jí sem na stránku né?
21. čer 2010 ve 21:49  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.