• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Září 2010

(Zamčená)
8. února 2011 
pro mě je daleko horší představa vyvolanýho porodu, což mi hrozilo u Alexe, takže jsem dala na babské rady a snažila se ho vyhnat ...a myslím, že jsem mu opravdu pomohla ven :sweat_smile: No ale upřímě, kam se hrabou nějaký okna, každodenní starost o první ratolest je daleko horší, nemluvě pak o maminkách co mají dětí víc!
Nátřih byl pro mě úleva, já vlastně ani nevěděla, že mě fikli, až když mi přítel prozradil, že to byl ten moment, kdy se mi tak ulevilo, no a samozdřejmě jsem to pochopila, když mi řekli, že jdeme na šití!

@lucinecka222 no jo ty už máš velkou slečnu, ale to naše éro je ještě hloupoučký...nebo, ne? :sweat_smile: :grinning: To je tak když tatínek kupuje hračky +3 :sweat_smile:
Fakt je že si tady kolikrát připadám namalovaná, na nějaký fyzický trest nemám (ted v těhu vůbec) a když už se ventiluju křikem, tak se Alex ke mě přidá a má z toho zase jenom prču
@zvirka přeháníš čoveče a manža je drzoun teda :stuck_out_tongue_closed_eyes: ale já si zase připadám jako vorvaň, tuhle jsem se snažili narvat do vany společně, zatímco přítel se tvářil statečně, já byla dost na nerva :grinning:
21. čer 2010 ve 21:49  • Odpověz
@daja.had gratuluju též :wink: a hod foto, on si to kůn požvejká neboj
21. čer 2010 ve 21:53  • Odpověz
ahojky!
my se ségrou a malým měli super víkend v karlových varech. až mě dnes chytla depka, že už jsme doma. a musela jsem uklízet, prát :stuck_out_tongue_closed_eyes:
to počasí mě štve. buď je vedro jak na omdlení nebo zas toto. doufám, že se do víkendu oteplí, protože plánujeme jet na šumavu.
antano to je mi moc líto, že máš takový potíže. snad co nejdýl vydržíte ty i mimčo.
lotynko tak já se taky hlásím k zkoumajícím břich, dětí i kočárků :slight_smile: snažím se to teda dělat nenápadně, ale děsně mě to zajímá :grinning:
autosedačku taky používám stále. i když jsme jen třeba jeli na benzínce od stojanu na odstavný parkoviště, tak malýho radši přikurtuju nebo dojdem pěšky. teď právě řeším, jestli kupovat nové vajíčko nebo ne. máme půjčené od švagra a teď momentálně je po 3 dětech, tak nevím, jestli radši neinvestovat do novýho. no jak to přenesu manžovi, tak vyskočí z kůže :stuck_out_tongue_closed_eyes:
21. čer 2010 ve 21:59  • Odpověz
@laurinka.22 děkuji ja ti mužu poslat taky pokud chceš :wink:
@antana123 jo zmněř se at se mi uleví :slight_smile: ale ty si taky o nějaký 3 týdny víc než já :wink:
@daja.had gratuluji :wink: ukaž nám alspon jednu fotečku :wink:
21. čer 2010 ve 22:02  • Odpověz
tak už jdu teda spát dobrou holky :slight_smile:
21. čer 2010 ve 22:05  • Odpověz
@anippe jo no tymáš ještě malinkého roštáčka ale koukám že si to užívá a tvoje slovo mu připadá smněšné ale ono se to zmnění neboj,no ono ty hračky se jim líbí více :wink: on je ještě hold malinký :wink: roštáček :slight_smile: asi tě těma ranama chce probrat ne :grinning: :grinning:
21. čer 2010 ve 22:10  • Odpověz
@antana123 dobrou a pěkné sníky ja pujdu za chvilku taky :wink:
21. čer 2010 ve 22:10  • Odpověz
laterno: jeslti víš, co se s ním dělo, tak bych se nebála, já se bojím jen u těch, co bych nevěděla odkud jsou.

@lucinecka222 tyhle videa nejsou pro mě, já přišla při nehodě o svý blízký, tak mi to akorát připomíná, a vadí mi. když to třeba někdy bez varování spustí. :unamused: Hlavně aby to účinkovalo na ty nepoučitělný hazardéry, což si myslím, že těžko.

Já se nástřihu nebojím, že by to bolelo, to spíš toho šití, ale že se to dorve víc. No ale někdy fakt není zbytí. Jen aby se to nedělalo rutinně.
No a vyvolávačky se taky děsím, to radši ty psí kusy, přirozený.

Jaká je pověra s mytím oken....já je teda moc nemyju, bo mě to neba :grinning:
No a ten poslední měsíc to už nebude fyzicky možný si myslím, ....já začínám mít potíže třeba i při mytí nádobí, potřebovala bych na to břicho nějaký výkroj, docela mě bolej záda, jak se snažím ho tam nepřimáčknout. Jo a musím si pořídit zástěru na vaření, skoro pokaždý mám břich od mouky nebo jídla :grinning:
21. čer 2010 ve 22:17  • Odpověz
@suik je tak to je mi opravdu líto :frowning2:
zástěru bych potřebovala taky ja jsem pokapaná pořád od něčeho :grinning: je to síla a když fotím foto tak mám vždycky na fotce i pupek :grinning: :grinning: :grinning:
21. čer 2010 ve 22:20  • Odpověz
@lucinecka222 už je to dýl....ale z aut budu mít strach furt, proto vlastně ani neřídím....

Mě se to dřív nestávalo, teď jsem jak čuně furt.
21. čer 2010 ve 22:24  • Odpověz
@suik jo ja mam strach z kamionu,ten do nás napályl jak ja sem byla malá holka a když jedu v autě a projede kolem nás velké auto tak stuhnu a chci at je už prič :frowning2: mně se to teda stávalo i dříve pokaždé když sem mněla něco zkoušet omáčku nebo tak tak sem se pokaždé pokapala :grinning: no čunče sem :grinning: :grinning: :grinning: ale ted mi to kape rovnou na pupek :grinning: už je tak velký že to namá kam padat :grinning:
ja se dneska loučím jdu umít nádobý a jdu do hajan dneska toho mám od rána už moc a jsem zničená tak papa a dobrou noc :wink: musím jít spát protože pak se pořád cpu :grinning: :grinning: :grinning: pa
21. čer 2010 ve 22:27  • Odpověz
tak já jdu taky zalehnout, ale jsem teda prase, ještě jsem do sebe natlačila rajče s tunákema, pizzu a zapila jsem to mlíkem, aby mi nepálila žáha :stuck_out_tongue_closed_eyes: No to stejně bude, vyplatila by se nám kráva, denně padne víc jak litr mlíka

@lucinecka222 tak to ti budu věřit a trpělivě čekat na změnu, už se těším jak mě bude respektovat :grinning: a nebude na mě házet nechápavej kukuč ...no jo když si náhodou lehnu a Alex je vzhůru, začne mi nosit hračky do postele, štouchá do mě a když nereaguju tak zahájí brutální útok v podobě hopsání, kopání a dokonce kousání, v konečné fázi donese boty z botníku s prostou větou: ťoooooooo pááááááááááá
@suik to bude asi stejný jak s věšením prádla, ne? že se nemáme natahovat,aby se neomotala pupeční šnůra, nevím? třeba někdo vysvětlí

21. čer 2010 ve 22:41  • Odpověz
@anippe aha...
21. čer 2010 ve 22:45  • Odpověz
ahojík holky muzu mezi vás?dneska zacinam 30tt
21. čer 2010 ve 22:49  • Odpověz
Holky pls kdo máte ty kojící polštáře, mrknete mi na rozměry, aspon plus mínus. myslím takový ten dlouhý co se dá dát při spaní aj mezi nohy a pod hlavu, takový ten válec. a ideálně kdyby některá měla pohankový, tak kolik váží..chci si tu koupit pohankové šlupky a babi mi ušije futrál s povlakem, jen nevím kolik pohanky.
21. čer 2010 ve 22:53  • Odpověz
Ahoj holky,

dlouho jsem tu nebyla...nějak Vás poslední dobou flákám.

Dneska jsem byla v poradně a mám vysoký tlak, doktorka mi napsala léky na tlak a řekla mi, že pokud nepůjde dolů, tak hospitalizace...docela mě vyděsila, tak jsem začala nakupovat :frowning2: . Vůbec si to neumím představit, že bych ležela až do září v nemocnici, hlavně, co Kubíček???
No snad se to zlepší, musí mě prostě hlídat, jelikož i s Kubou jsem měla preeklampsii...zítra jdu zase na krev, ve čtvrtek kontrolní měření tlaku a v pondělí zase poradna...mám to teda dost nabitý.

Doufám, že Vy jste všichni v pořádku, zkusím Vás zítra trošku pročíst, ať alespoň letem světem vím, co nového :wink:

Tak jsem se vypsala, mám vyžehleno a pádím do hajan, tak dobrou noc :slight_smile:
21. čer 2010 ve 23:21  • Odpověz
Tak já už jsem si dvakrát lehla a dvakrát vstala, protože nemůžu usnout - přítel, teda vlastně manžel (si pořád nemůžu zvyknout :slight_smile: ) jede na služební cestu a já mám snad cestovní horečku za něj nebo co.
S těma oknama by mě to taky dost zajímalo, ještě dvě mě čekají, ale v devátém měsíci bych to myslím už nedala. Ale ani si nevybavuju, že by tu někdo psal, že se na to chystá.
Jinak co se nástřihu týče, kdyby to šlo, taky bych se raději obešla bez něj a že se někde dělá jako rutinní záležitost za každou cenu se mi moc nelíbí.
daja: No vidíš, že všechno vyšlo super, myslím, že i to počasí s ohledem na předpověď.

@dashav Vítej mezi nás, klidně se přidej.

@anippe Jsem jednu chvíli myslela, že píšeš o psovi - nosí hračky, kouše, šťouchá do mě, ale pak si říkám ty jo mluvící pes? :grinning:

@lucinecka222 No tak s těma kamionama to máme stejný, teď v těhotenství se mi ty stavy dost zhoršily.

@marge Budu držet palce, aby se to zlepšilo.
Sakra, nějak se nám tady to ležení množí, holky ať jste všechny v pořádku!
21. čer 2010 ve 23:35  • Odpověz
Ahojky :slight_smile:
tak dneska jsme si daly zase budíček v 5, protože prej máme strááááášlivej hlad. Tak ještěže jsem měla hotovou polívku ze včerejška, teď už mne hřeje v bříšku.
@suik: já si chci koupit epi-no, abych předešla natržení a nástřihu hráze, to je daleko účinější než jen její masáž. :slight_smile:
@zvirka: já bych to neviděla tak dramaticky. Teda s tvým manžou jo, toho bych teda asi zmydlila za takové řeči. Však jak si máš pak těhu užívat s takovýma názorama. Já už před těhotenstvím jsem měla 30 kg nadváhu. Je teda fakt, že se mi daří (ani nevím jak) nějak nepřibírat, ale z bříška jsem prostě nadšená, přijde mi nádherný a nejkrásnější nahé :slight_smile:. Klíďo příště vyfoť i nahaté bříško, bude to památka i pro tebe, však to uteče, ani se nenadějeme. :slight_smile:
@suik: teda, tvůj manža je taky teda lichotník, ...
@lucinecka222: jéje, kdy máš narozky? Já teda nevím, asi sedím nějak jinak či co, ale na pupíka si nic neodkládám :slight_smile: Možná taky je to tím, že mám všechno tak rychle snědené,.... :grinning:
@antana123: je fakt, že jsi pupíka dlouho nefotila ... tak se těším :slight_smile:
@ucinecka222: Včera jsem taky měřila pupendo, když jsem viděla tu fotku od elišky - no a já mám teda 118 ... síla
@daja.had: gratuluji mladá paní :slight_smile: Tak to je bezva, že vám to vyšlo všechno dle představ a bordelem se nestresuj, však on neuteče :grinning:
Fotečku můžeš vložit normoš do příspěvku :slight_smile: Už se těšíme :slight_smile:
22. čer 2010 v 05:45  • Odpověz
@laterna: jé, víkend v Karlovkách, to jste se musely mít úžasně :slight_smile: To počasí fakt neví co by a jede teda extrémy - přesně jak píšeš - buď takováhle šílená kosa - a to byl včera první letní den, anebo zas pařáky na padnutí. Já bych hlasovala tak pro 25 stupňů, to mi přijde akorát. Tak já zkusím do nebe nafaxovat požadavky :grinning:

@dashav: no jasný, vítej k nám :slight_smile:

@marge: jejda, tak snad se ten tlak umoudří a budeš moct zůstat doma s Kubíčkem. A dá se to nějak snížit? O tom vůbec nemám páru.

No, k tomu mytí oken, vím, že to může spustit porod, protože přesně jak to věšení prádla (na šňůry, které jsou výš než břicho ne na domácí stojan na prádlo) - je to velká fyzická námaha a díky tomu, že jsou ruce nahoře, tak to všechno jde do toho břicha - ta zátěž. Jestli se u toho může omotat pupeční šňůra, to nevím.
22. čer 2010 v 05:56  • Odpověz
Ahojky,my už sme taky na nohách,hlad každopádně :grinning: ,ale ještě navíc si teď Filípek zvyká na svůj staronový pokojík,protože předtím to byla spíš provozní místnost,šak jsem už psala,takže spinká tam krásně,večer přečteme pohádku,v noci,když se vzbudí tak volá mami,ale většinou sedí na posteli,stačí za ním přijíta přitulit se a spinká až do rána.Nebo se vzbudí vícekrát a následek je to,že já už pak neusnu.Ale já jsem už na to ranní vstávání absolutně zvyklá,mě nic nepřekvapí :sweat_smile:
Teď nějak vůbec nevim co řešíte,dokončujeme bydlení,takže sem na pc minimálně,doufám,že ste všechny zdravé a spokojené!!!
No nic,miláček mi zrovna vstal! Hezký den!!!
22. čer 2010 v 06:03  •  3 děti  • Odpověz
přeju dobré ránko :slight_smile:
@dashav :jasné vítej :slight_smile:
@kovalda jo vyfotím se dnes :wink: ale já mám určo víc než ty přes břicho se změřím no nic jdu na krev tak zatím pa :wink:
22. čer 2010 v 06:51  • Odpověz
Ahojky holky.
Tak u nás krásně svití sluníčko.... :dizzy_face: Je to super!
Jinak dneska budeme předělávat pokoj, přendavat skříně a už konečně dáme na své místo postýlku!! :dizzy_face: :dizzy_face: Pak se musí převrtat poličky...No dneska si užijeme, ale přijede manželovi pomoct můj tatka, tak to snad půjde rychle :wink:

Jinak včera večer jsem dodělala plátky na houbách, takže k tomu dneska bude brambůrek... :slight_smile: :wink: ňamka už se těším... :dizzy_face: .
22. čer 2010 v 07:44  • Odpověz
@eliska_v ahojky to bych si teda dala taky :wink:
22. čer 2010 v 07:46  • Odpověz
@petja jé vám už se to blíží ke konci že???
22. čer 2010 v 07:47  • Odpověz
@antana123 : Já se na ně taky těším... :slight_smile:
A co máš v plánu Ty na dnešek? :slight_smile:
22. čer 2010 v 07:49  • Odpověz
@eliska_v :já dnes dělám chůvu hlídam ségře malou a pak se chystám uklidit a něco poprat jinak nic ale zítra si jedu do školy pro vysvědčení :sweat_smile:
22. čer 2010 v 07:52  • Odpověz
@antana123 : Tak to je super!! Gratuluju k vysvědčení :dizzy_face:
Taky bych dělala chůvu...No i když budu tu mít tátu a manžela, tak to stačí :grinning: :grinning: :grinning: A malej v bříšku-občas vydá za dva :grinning: :grinning:
22. čer 2010 v 07:54  • Odpověz
@eliska_v malá je zlatá má rok ted mi tady tančí a já ji k tomu zpívám :dizzy_face: :dizzy_face: a vysvědčení no moc pěkný nebude :unamused:
22. čer 2010 v 07:55  • Odpověz
@eliska_v máš už pěkný pupík dneska se taky nechám vyfotit :slight_smile:
22. čer 2010 v 07:58  • Odpověz
@antana123 : Ale to neřeš... :wink:
Jé, tak to je hezoučký!! To já kdybych jí měla zpívat, tak radši uteče a začne plakat!! :grinning: :grinning: Já a zpěv... :grinning: :grinning: :sweat_smile:
22. čer 2010 v 07:58  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.