• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Září 2010

(Zamčená)
8. února 2011 
@eliska_v no na dětech je krásný že ještě nemají hudební sluch takže se jí to líbí :grinning: :grinning: :grinning:
22. čer 2010 v 07:59  • Odpověz
@antana123 : děkuju jsi hodná! :dizzy_face:
Mně příjde, že se zvětšuje každý ráno!! :grinning: :sweat_smile: Ale jsem ráda... Hlavní je pro mě, že je malej v pořádku!! :dizzy_face:
Akorát mám problém, že co jsem si nakoupila, tak už se do toho přestávám vejít... :sweat_smile: :frowning2: A nevím jestli kupovat nové věci ještě nebo bude teplo a budu nosit šaty...fakt nevím!! :unamused:
22. čer 2010 v 08:00  • Odpověz
@antana123 : Tak to i když nemá hudebnísluch, tak u mě by utíkala hodně rychle... :sweat_smile: Já nikdy neuměla zpívat! Jo s manželem v autě a pak se tomu strašně smějeme - jaký jsme "paka" :grinning: :grinning:
22. čer 2010 v 08:01  • Odpověz
@eliska_v já to mám taky tak se pořád zvětšuju já nic už nekupuju snažím se nosit volné trička a narvat se do starých věcí a jinak taky sem přemýšlela nad šatama mám i těhu sukni ale není na ní počásí snad to už nějak těch 7týdnů doklepu v tom co mám :wink:
22. čer 2010 v 08:02  • Odpověz
@antana123 : No já se právě přestávám vejít hlavně do kalhot a do sukně kterou jsem si koupila a měla jí párkrát, tak to už taky neni to právé :unamused: Ale já mám před sebou ještě dva a půl měsíce... tak asi něco budu muset pořídit!! :angry: :unamused:
22. čer 2010 v 08:03  • Odpověz
@eliska_v no tak můj když zpívá tak mám o zábavu postaráno ale já sem na tom líp dřív sem chodila do sboru asi 8let :slight_smile:
22. čer 2010 v 08:04  • Odpověz
@antana123 : No tak to je něco jiného... :dizzy_face: tak to se hezky poslouchá!! :dizzy_face: :dizzy_face:
Ale já leda hrála 7 let závodně tenis, ale to se zpěvem nemá fakt nic společného :grinning: :grinning:
22. čer 2010 v 08:05  • Odpověz
@eliska_v tennis na to jsem byla vždycky poleno to mi teda nikdy nešlo si šikovná :dizzy_face: :dizzy_face:
22. čer 2010 v 08:07  • Odpověz
@eliska_v já pro svou výšku jen hrála volejbal a basketbal na škole a běhala jsem 800 ale to už je let to jsem ještě byla mladá a krásná a štíhlá :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
22. čer 2010 v 08:08  • Odpověz
@antana123 : Tak kdyby jsem si nenatáhla achylovu šlachu, tak jsem hrála dál, ale doktoři mi hrozili operací a dalšími věcmi, tak jenom rekreačně... Ale byly to krásný roky!! :wink:
Já zase obdivuju lidi co umějí zpívat - to jsem vždycky jako malá chtěla aspoň někdy zkusit, ale už na základce mi bylo jasné, že tudy cesta nepovede :grinning: :sweat_smile:
22. čer 2010 v 08:09  • Odpověz
@antana123 : Já jsem sice mladší než Ty, ale to nehraje roli :slight_smile: Teď když se dívám na Ty fotky z maturitního plesu což jsou 3 roky a jak jsem byla hubená!! :frowning2: No asi už nikdy takovou postavičku mít nebudu :sweat_smile:
22. čer 2010 v 08:10  • Odpověz
@eliska_v budeme mít postavy jen trošku jinné ale já věřím že zhubneme no já kdybych sem hodila nějakou fotku s těch let jé tam jsem měla tak o 30kg mín něž ted a to je možná i víc kilo :grinning:
22. čer 2010 v 08:12  • Odpověz
@antana123 : Ani mi nemluv... To jsme na tom dost podobně s váhou...Já když jsem byla na střední tak jsem měla 48kg a po svatbě jsem už měla okolo 58kg - prostě spokojená v manželství :grinning: :grinning: :stuck_out_tongue_closed_eyes: No a teď už mám 70 kg, tak snad se po porodu dostanu na těch 55 kg :slight_smile: :sweat_smile:
22. čer 2010 v 08:15  • Odpověz
@eliska_v jé tak to si pořád ještě štíhlice :slight_smile: moje ideální váha co bymi stačilo je 80kg ted mám 100kg :frowning2: :frowning2: :frowning2: snad se dám po porodu dohromady 10jsem přibrala než sem otěhotněla na hormonech a dalších 10 za dobu těhotenství
22. čer 2010 v 08:17  • Odpověz
@antana123 : No ty hormóny jsou pěkné "svinstvo" ale pomohly nám k miminku :wink:
Já jsem tak šťastná s tím Broučkem co mám v bříšku!! :dizzy_face:
22. čer 2010 v 08:19  • Odpověz
@eliska_v jo díky nim máme kluky jako buky :dizzy_face: :dizzy_face: taky jsem ráda že je malý na cestě už si nebudu stěžovat :grinning: :grinning: :grinning:
mám to za 56dní už se těším
22. čer 2010 v 08:21  • Odpověz
@antana123 : Jéééé, já chci už taky aby to bylo okolo té 50 :grinning: :sweat_smile: :dizzy_face: :dizzy_face: Bolí mě záda a jsem ráda, když chvilku nebolí...Ale co! Prostě se to musí vydržet, že :sweat_smile: :stuck_out_tongue_closed_eyes: :wink:
Už se těším až ho poprvé uvidím... Já když jsem předevčírem našla tu svojí fotku, když jsem byla malá a k tomu přidala z toho 3D...No podoba k sežrání :dizzy_face: :dizzy_face: Co myslíš? :dizzy_face:
22. čer 2010 v 08:24  • Odpověz
@eliska_v jo jo to máš pravdu :wink: u nás je to zase tak že malý je na tatínka
22. čer 2010 v 08:25  • Odpověz
@antana123 : Já jsem tomu nemohla vůbec uvěřit...Ale v rodině to říkali všichni..Až mi ukázali tu fotečku, tak jsem přiznala, že mají pravdu :dizzy_face: :dizzy_face: A manžel mi s úsměvem řekl - já věděl, že bude krásnej po Tobě :dizzy_face: :dizzy_face: Lichotník :slight_smile:
22. čer 2010 v 08:27  • Odpověz
dobré ráno :slight_smile:
jsem vzhůru už od půl 6, vezla jsem přítele do práce, když potřebuju dneska autíčko a myslela jsem, že si dám ještě dvacet, ale luci mi poslala asi trochu toho uklízecího elánu, tak jsem se přemohla a teprv se chystám snídat. Oči se mi teda pěkně zavírají a to mě čeká dneska to kardio, tak snad mě vemou hned a nejedu se tam jen objednat. U nás je nádherně, zatím chladněji ale svítí puŇta :slight_smile:

@suik : tak starej pupkatej chlap je origoš, já byla nejdřív tank, a teď mi říká něžně ty můj melounku :grinning:
@daja.had : gratulka :slight_smile: , tak super, že se vám to tak vyvedlo, těšíme se na fotečky, aspon jednu :sunglasses:
s tím mytím oken je to kvůli tomu, aby se mimčo neuškrtilo na pupeční šňůře, ale zas psali někde, že je to nesmysl . Já bych v 9 rozhodně okna nemyla, jsem ráda, že uklidím :slight_smile:
@dashav : jasně že můžeš mezi nás :slight_smile:
@marge : chudáku, tak držíme pěsti, ať jste v pořádku
@kovalda : teda polívka po ránu, to si s Žadnou dopřáváte, ale tak to má být :slight_smile:

@antana123 : týjo už pro vízo, hlavně že jsi prospěla, ne :sunglasses: známky neřeš :slight_smile:
22. čer 2010 v 08:27  • Odpověz
koukám, že řešíte podoby, u nás je teda malej celej taťka, hlavně nosánek má jeho :wink:
a co se týká váhy, to taky rostu každý den, už tam snad odmítnu i stoupat, mě přijde, že obden je tam pomalu kilčo, děsný. Po porodu to snad půjde dolů rychle tím skákáním kolem mimča :slight_smile:
22. čer 2010 v 08:31  • Odpověz
@eliska_v oni chlapi jsou hrozní lichotníci :dizzy_face: :dizzy_face: já vždycky naříkám jak jsem tlustá o on mi řekne že jsem krásná těhulka :dizzy_face: :dizzy_face:

@beru3nek :jo už vízo no budu mít teda jednu 4 z matiky ale jinak dobrý průměr mám 1,8
22. čer 2010 v 08:31  • Odpověz
@beru3nek jo ta váha letí solidně já mám nahoře 11,5kg
22. čer 2010 v 08:32  • Odpověz
@beru3nek : taky doufám, že tím poletováním okolo malého to půjde raz dva... Známa co rodila před rokem! měla bříško pryč hned týden poporodu a zhubla ještě pod svojí váhu co měla před těhu! :sweat_smile:

@antana123 : tak to je krásný průměr!! :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: Z matikou si hlavu nelam... :wink:
Jinak já mám nahoře okolo 10kg :sweat_smile:
22. čer 2010 v 08:35  • Odpověz
22. čer 2010 v 08:38  • Odpověz
@antana123 no my už sme přestěhovaní,teď už jen dolaďuju a zabydluju miminku,už sem vytáhla věci na mimi co mám do 6 měs a mám tři mega krabice,takže mě čeká ještě hodně praní a žehlení,ale těším se,už jen ať svítí celej den sluníčko a já jen můžu měnit věcicčky venku na šnůře :wink:
Já mám dnes taky poradnu,za měsíc jsem nepřibrala zatim nic navíc,mám cca7kg nahoře,vážila jsem se minulý týden,to jsem měla zase endokrin.poradnu.
Tak se mějte,my s malým pomalu razíme na vlak,vypadá to na docela pěkný den :wink:
22. čer 2010 v 08:39  •  3 děti  • Odpověz
@petja jé tak to ti závidím že to máte za sebou ty detaily to už je pro zábavu :dizzy_face: :dizzy_face: držím palce at je na poradně vše ok :dizzy_face:
22. čer 2010 v 08:40  • Odpověz
no nic jdu si tady za malou hrát tak zatím pa holky :wink:
22. čer 2010 v 08:41  • Odpověz
@antana123 : no vidíš, hezký průměr, taky jsem měla na gymplu šťamru z matiky, to bylo pro mě šílený :angry: Já vás obdivuju, co ještě studujete, já bych už do školy nemohla, kolikrát se mi zdá ještě teď, jak mám psát diplomku, nebo mě zkouší z dějáku, brrr :confounded: . Já taky 11 a to jsi napřed o měsíc, tak to se vejdeš do 15 max :wink: to je zas fajn

@eliska_v : taky mám kámošku, co byla chvíli po porodu na svý váze a te´d je ještě hubenější, a to nabrala asi 18 kg, tak to mě uklidňuje :slight_smile:

@petja : tak to fajn, 7 kg je maličko, tak to už váš čeká jen ten hezkej finiš,hlavně, že už ty důležitý věci máte hotový :wink:
22. čer 2010 v 08:44  • Odpověz
@antana123 : pá, máš super přípravu na mimáska :slight_smile:
22. čer 2010 v 08:45  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.