• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Září 2010

(Zamčená)
8. února 2011 
@dashav vítej mezi nás, teda a co máš za komplikace, že už tak dlouho ležíš?
Tady svítí slunce, asi odpoledne zapnu pračku, dneska by to mohlo schnout :wink:
22. čer 2010 v 11:15  • Odpověz
@discreet - mám po cerkláži,takže musím jen ležet,klenul se mi vak blan víš?tady je taky docela hezky....hned bych si sedla na terasku :frowning2:
22. čer 2010 v 11:18  • Odpověz
@dashav tak to máš asi hodně rizikové těhotensví, když ležíš už od tak brzkého tt v nem.. Jak ti to tam ubíhá? já jsem ted v nem skoro druhý týden (v pátek to bude 2 týden) a prý tu budu až do porodu, tak si to zatím neumím pořádně představit ale docela to utíká.
22. čer 2010 v 11:18  • Odpověz
@dashav :jé tak já jsem ze Zlína to máme kousek od sebe :slight_smile:
22. čer 2010 v 11:24  • Odpověz
@alisek - a kde lezis v nemocnici a s čím tam jsi?jako proč?tak já už tu ležím desáty týden a ještě 6 mě čeká...no jak jsem psala se mi klanul vak blan ven..tak proro jsem tady primar mi udelal cerklaz,jediny si na t troufl protoze ten nalez byl špatny a zachranil mi tehotenství tak ted muzu jen lezet
22. čer 2010 v 11:24  • Odpověz
@antana123 - jj ja se provdala do Ostrožské Nové Vsi...to je kousek :wink:
22. čer 2010 v 11:25  • Odpověz
@dashav já v hradáku studuju jezdím tam často jo jsme kousek chuděro to sis teda musela vytrpět ale pro prcky všechno že :wink:
22. čer 2010 v 11:27  • Odpověz
@eliska_v
@antana123 koukám že řešíte postavy :wink: tak to ja jsem mněla ještě před malou krásných 65 kilo když jsem otěhotněla poprvé tak sem se dostala na 102 a po porodě zhubla na 99 pak jsem si pomohla zdravou výživou sem zhubla na 82 a víc to dolu nešlo ted sem těhotný a mněla jsem 100,5 a ted mám 99 ,3 cca.no uvidíme na kolik to dotáhnu jinak do oblečení teda ještě vlezu a myslím že to vynosím dokonce ,pokud ne tak mám babičku švadlenu tak ta by mi něco na tu chvilku ušila :wink: ještě že tak kupovat ted už prosebe nic nebudu je to zbytečné trička nosím i ty co jsem nosila před těhu protože sem mněla většinu volných :slight_smile: ještě že tak a kalhoty mam jedny těhotenské po malé a sukni taky šaty mám pujčené a trika jsem sinějaké koupila a jedny kratasy to myslím uplně stačí zase to nuemužu s tím oblečením přehánět přece jen to břicho není napořád :grinning:
@beru3nek jo tak mití oken ´v 9 měsíci to už bych taky nedala,chlap ti říká melounku ja jsem ted jeden dojedla :grinning: no a u nás je počasí trošku svítí oskar ale je i pod mrakem :frowning2: no snad se to už konečeně vybere to počasí. :unamused:
@antana123 utíkej si hrát ja pujdu uklízet malá kouká na pohádky :slight_smile:
@beru3nek jo to víš ja se taky ráda podělím o uklízecí elán :grinning: :grinning: :grinning: jak ho budeš potřev´bovat rada ti ho zase pošlu :wink: :grinning: jinka ted mi dorazila zimní kombinézka proi malého s tučnáken mam ji valbíku mužete mrknout :wink:
22. čer 2010 v 11:27  • Odpověz
@eliska_v: před 3 roky maturiťák? Mně zrovna tento týden psaly spolužačky - že pořádají sraz po 15 letech :grinning:. No a je 2. října, tak teda se asi nezúčastním :grinning:

@beru3nek: no, s tou snídaní ani vlastně moc na výběr nebylo, pečivo došlo a když jsem večer chtěla upéct na snídani chleba, zjistila jsem, že nemám doma droždí :slight_smile:. Stejně dnes razím do víru velkoměsta, tak je potřeba polévku dopapat, ... :slight_smile:

Jé, závodně tenis, 8 let ve sboru, .... holky, vy jste šikulky. :slight_smile:
Ad váha - já sice teď přibrala cca 1,5 kg, ale čeká mne shazování těch mých 30 kg, tak doufám, že z porodky půjdu už s váhou nižší než na začátku těhu a že to pak vyběhám, chudáci kyčle a kolena, ... A taky abych pak stačila Žandě, ať začne utíkat, ... :grinning:
22. čer 2010 v 11:29  • Odpověz
@dashav tak to mas vazny, hlavne ze se nasel nekdo kdo ti pomohl, asi to byl vazny zakror. Lezim v nem. proto, ze jsem otevrena na porod a cipek nebo hrdlo uplne tomu nerozumim mam 10mm, hrozi nam predcasny porod, od minuleho patka jsem 30tt a snad to dotahneme aspon do toho 36tt.
holky jdu uklízet zatím :wink:
@antana123 - přesne tak pro milacka vsechno!!
22. čer 2010 v 11:31  • Odpověz
holky, větu "pro dítě všechno" jsem dřív vnímala jen jako klišé od té doby co mi doktor sdělil rizika a co se malýmu může všechno stát tak to beru úplně jinak, je to fakt pravda. stejně jako se říká velmi často "hlavně hodně zdraví"
22. čer 2010 v 11:36  • Odpověz
@alisek - a mas gynipral nebo neco?tak ja mam super mudr sveho v brne ale ja bych prevoz do brna nevydrzela respektive mi to zakazali vis?takze mi to udelal mudr tady a dobry jen musim lezet a lezet jen na wc a do sprchy muzu
22. čer 2010 v 11:38  • Odpověz
@gazel aha tak snad ne snad to bude ok a nebudeš se ještě otevírat,no ono se říká že se muže stat že když se dítě narodí předčasně tak muže nastat krvácení do mozku ale že by to bylo z toho že by mněla dlouho ruce nahoře :unamused: ja teda nevím jsem nějaká zmatená ale každopádně je mi tvoji kamarádky líto :cry:
@antana123 no ja jsem na uklízení sama a tak mi nic jiného nezbývá no :frowning2: uklizenmo musí být :frowning2: holky vy ste tesda ukecané ja vás nestíhám než dopíšu jednu stránku vy už ste na další budu muset jít něco dělat tak odepíšu ještě tady na pár věcí a letím makat :wink:
@lotyna jo tak tro bych rodila asi už ted :grinning: tak to je síla,už i to hlazení nám chcou zakázat :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
@alisek hlavní je že ste pořád ještě v pořádku a tuxík je tam kde má být :wink:
@alisek ja vím že je to nepříjemné a hodn ě ja jsem to zažívala když sem byla mladší mněla jsem zdarvotní problémy a tak mně z cévkováním otravovaly furt :frowning2: věřím že to zvládnete :wink:
@lotyna jo tak v tom máš pravdu :wink: jezdí jak prasata :wink:
@dashav juvá a jaktože ted teprve první? to je mi líto a věřím že ted už se mimi povede a bude radost :wink:
22. čer 2010 v 11:42  • Odpověz
@dashav tak s tim lezenim to mame stejne, taky muzu jen na wc/sprcha/ a jidlo jinak co nejvice poloha v leze. Beru nekolik leku ale jeden z nich je gynipral, pak vaginalni krem, magnezium nejaky silnejsi nez jsem brala, a prasek na spani/pro me na zklidneni svalstva-delohy, takze chemie si uzivame do sytosti. Lekare mam super, dokonce tu je i muj gynekolog.
22. čer 2010 v 11:45  • Odpověz
@lucinecka222 Luci díky, my to určo dotáhneme daleko :sunglasses: Tuxe dopoju vitaminama (femibion) at tam roste, klidne at mam 4kilový dítě, ikdyž to asi nehrozí.
22. čer 2010 v 11:47  • Odpověz
@alisek ty paltíš za každý den pobytu v nemocnici?jsem se patala už předtím ale asi si to nezaznamenala :wink:
@dashav juavá tak to je síla vubec ti to nezávidím takové trpění ale co neuděláme pro mrnousky že :wink: drž se holka :wink: holky ja jdu něco dělat tak papa budu tu večer :wink:
22. čer 2010 v 11:48  • Odpověz
@alisek neboj určitě bude mít přes tři kila :wink: drž se papa musí letět :wink:
22. čer 2010 v 11:49  • Odpověz
@antana123: hmmm, tak to bychom si asi s paní primářkou "padly do noty" hnedka zkraje. Já totiž hladím pupíka skoro neustále :slight_smile:

@alisek: jejda, tak více plodové vody? A to může něčemu vadit? Pane jo, co se člověk dozví věcí, ... No, ale Tuxíček už má 1400 g, tak super, krásně roste. Jen tak dál :slight_smile:

@lotyna: no, u mne na to hlazení je určo Žanda zvyklá :slight_smile:. Možná že to byl nějaké speciální případ nějaké rizikovky a teď z toho na netu vzniká pověra na všechny těhule .... :slight_smile:

22. čer 2010 v 11:57  • Odpověz
@lucinecka222 Teda ještěže jsi mě inspirovala s tou pizzou, já bych jinak úplně zapomněla, že mám na ní chuť. No nedá se nic dělat, musím pro ní vyrazit.

@kovalda Koukám, že jsi taky slaměná vdova. :slight_smile: A s těma pověrama - někdy mám pocit, že před jakoukoli větu stačí dát : těhotné by neměly a už to jede. Ale tuhle jsem tak bezmyšlenkovitě hladila, až jsem zcela nevědomky přešla do takového lehkého poplácání. Manžel na mě dost divně koukal a pak se mě ptal, co to nebohé dítě provedlo, že ho biju. :grinning:
22. čer 2010 ve 12:06  • Odpověz
@alisek To je dobře, že jste v pořádku, to cévkování teda nezávidím.
@dashav ahoj, teda, koukám, že to taky nemáš jednoduchý, držte se!

Mno některý pověry by měly být zakázaný a trestný, ale gazel chápu, kdyby se to stalo mojí kamarádce, tak tomu taky věřím.
Já meju stejně jen ty okna na který došáhnu a pka tu máme jedno francouzský a to je oňufaný od kočky, tak se musí častějc....víc problému mi teda dělá mytí vany než okno.
A to hlazení, to snad nemyslej vážně? Takovou kolásální blbost jsem dlouho neslyšla, jako když ho budu hodiny mnout a masírovat, tak to dobrý asi nebude, ale hladit? Teplo z dlaně?
22. čer 2010 ve 12:07  • Odpověz
@lucinecka222 jojo platim, to je jasny, jen 60kc za den, to je fakt levny a k tomu pc 20kc za el. a 50kc za net, manzel mi uz zarizuje kartu do NT, tak budu platit jen 20kc.
22. čer 2010 ve 12:10  • Odpověz
@alisek - to bud rada ja mam primo primare co na me dohlizi,takze jsem v klidu...nastesti ja beru uz jen magneska...ale jak jsem dosla tak jsem mela snad vsech na noc mam taky diazepan 5 ale jen dle potřeby,bo tady seemnou byla pani co strasne chrapala...ten gynipral je dobry...pomuze ti a vydrzis jen je do 34tt pak to uz nema moc cenu..ma ho tady Kristynka co se mnou lezi a byla na kapackach a z ma jen prasky ....uvidis to bude dobre...me ted meri trikrat denne tlak by mam vyssi pulz ne tlak ale pulz pres 100, a pak pujdu na ultrazvuk tak se tesim na prcka a udelaji ii vahovy odhad..plodove vody mam min...ale to se prej stava ..neni to hrozny...ja na jidlo nesmim...nosi mi ho sem...fakt jen wc a sprcha a to rychůa aby se steh neuvolnil...uf jsem se rozepsala...ted si pujdu chvilku lehnout nejak me zase zacala palit zaha....tak ja se pak ozvu a drz se.. :slight_smile:
22. čer 2010 ve 12:15  • Odpověz
@lucinecka222 - ahojík..no neni to sranda musim mit nohy nahore zvedlou postel ale da se to....jinak ja taky platim kazdy den 60Kč vsak uz jsem platila pres tri tisice..celkove me to tu vyjde neco kolem 8000,-kč takze mazec.ale co uz prachy jsou to posledni :angry:
22. čer 2010 ve 12:17  • Odpověz
@alisek ty musis platit i za net?a za co jeste???ja mam net tady pres wifi tak v pohode jen pobyt platim tech 60kč
22. čer 2010 ve 12:18  • Odpověz
@dashav tak to je dobre, ze se tak o tebe staraji, s tim gynipralem jsem to nevedela, ze jen do 34tt. Taky te tak bolej zada, zadek/kycle od lezeni, me hrozne, zitra me snad mamka trochu namasiruje, to je jediny co me tu fakt boli, zada. Kapacky mi taky "slibovali", zatim nic ale nemam, zaplatpanbuh :slight_smile:. Tlaki puls mam Ok, chodim kazdy tyden na vysetreti, vaha, tlak, utz, krev, moc a jeste monitor ikdyz ted mi ho zatim nedelali. Vaginalni vysetreni mi nechteji delat, maji strach, ze by to mohlo urychlit - vyvolat porod.
Tak jdi hezky lezet, pujdu te nasledovat, uz me boli zase zada.
22. čer 2010 ve 12:26  • Odpověz
@dashav jojo i za jejich net, nemaj wifinu, ale dratem mi pousteji pripojeni na net. manzel mi chce dat kartu do NT pres naseho operatora.
22. čer 2010 ve 12:28  • Odpověz
dashav: teda to je palba, ale zase kdyby jsi byla venku, tak to projíš a tak taky....ale žádná zábava to teda není....fuf. Já si to vůbec nedovedu představit. :unamused:
22. čer 2010 ve 12:29  • Odpověz
@alisek @dashav holky, tu nemocnic Vám vůbec nezávidim, ale pro vaše mimča je to určitě to nelejpší, aby tam ještě chvilku vydržela!!! Ať Vám to dobře dopadne, rychle utíká a ať jste zdravé. Já zatim ležim jenom doma doufam, že příští týden na kontrole to bude ok.
22. čer 2010 ve 12:31  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.