• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Září 2010

(Zamčená)
8. února 2011 
autor
Ahojky,
u nás bylo ráno minus šestnáct, taky drsný, ale ted už je to lepší, ale my jsme doma v teplíčku, byli jsme jen na nákupu.......a za chvíli přiijede kámoška na focení s malou, tak taky takový odpočinkový program,.........

jinak mně je už druhý den líp, včera teda tak napůl, a dneska nádhera, jako před začátkem nevolností, mohla jsem se normálně najíst, můžu mít i delší pauzu mezi jídlama a pohoda.........................takže snad to neznamená nic špatného a snad to vydrží.........................

jinak mám šílený kašel a bolí mě v krku, v lékárně mi dali sirup Stodal, prej to je homeopatikum a v těhu se to může na kašel, co myslíte holky - hupcza a lamia - vy tomu rozumíte.........................na bolest mi nabízela ještě septisan, ale ten jsem si nevzala, spíš mě štve ten kašel.......................

lamia. určitě to je dobrý znamení.......................
kovalda: tak tak, odpočívej s hafákem, tak to má být..................... :wink:
23. led 2010 v 15:04  • Odpověz
tux: Jj, taky se mi rozjížděj chutě. Nejvíc vedou asi věci s česnekem. Ale dnes se strašně těším, až si uvařím něco se smetanou. :slight_smile:

lamia: myslím, že to jsou určitě dobré příznaky :wink:

laurinka: Teda, tak to tam máte teda pěknou kosu. To by člověk nejradši ani nevystrčil čumák.
S těma práškama ti bohužel neporadím, tak až přijde hupcza nebo lamia, snad pomůžou.
Taky by mne to zajímalo. Manžel je totiž nachcípanej a už začínám mít rýmu, ale snad to tím taky skončí.

Díky Lauri, mám v plánu to opravdu prolenošit. Jen jsem vyzvedla manžela na nádraží a to mne tak zmohlo,
že jsem si šla na chvíli zdřímnout. :grinning: Ještěže čekám teprve první dítko a můžu zalézt do postýlky kdy chci.
23. led 2010 v 15:33  • Odpověz
Ahoj holky zdravím při sobotě :slight_smile:
23. led 2010 v 17:29  • Odpověz
antana: ahoj :slight_smile: Jakou máš sobotu?
23. led 2010 v 18:21  • Odpověz
Ahojky těhulky, tak snad už ted budu mít trochu volneji...sem tam jsem vás stíhala číst, ale utahaná jsem vždycky usnula. Já po dlouhé době zvládla uvařit oběd i večeři a síst to a nevyblinkat....ale žaludek se mi houpe stále.

Holky, taky se vám chvíli po jídle udělá taková divá pachuť v puse...jako nakyslo??? :unamused: Je to hnus...dělá se mi z toho zle, cokoliv sním nebo vypiju.

Zima tu je taky, s hafíkem se mi nechce do mrazu na venčení, ale zas zmrznou bacily :grinning:
23. led 2010 v 18:32  • Odpověz
rennu: No vida, tak se to začíná zlepšovat u více těhulek. Tak super, že už je ti líp. No a jak dopadla zkouška v pátek?
Někde jsem četla, že pro těhotenství je příznačná "kovová pachuť" v puse. A něco takovýho teda fakt mám.

Do té zimy se mi taky nechce, ale pejskovi taky moc ne, tak to všechno "vyklopí" během chvilky a už to otáčí k domovu. :slight_smile:
23. led 2010 v 18:41  • Odpověz
lauri homeopatika urco muzes to neni problem..a pak vsechno co obsahuje vincentku, to zabira dobre...
23. led 2010 v 18:42  • Odpověz
kovalda: zkoušku mám za jedna, další mě čeká za 14 dní zápočet....o pachuti jsem slyšela, já vnímám nakyslo, fuuuuj, bléééé, vyčistím zuby a za chvíli je to zpět :stuck_out_tongue_closed_eyes: Jinak náš pesan by chodil i v mrazu, já ho tahám domů a on nechce, furt vyhlíží jiný pejsky, je holt děsně sociální :grinning:
23. led 2010 v 19:28  • Odpověz
Ahojky těhulky, tohle všechno dočíst, to je na pár dnů :slight_smile: Koukám, že se tady teda ale hooodně pokročilo...když už máte probraný i porody :grinning: No já jsem se z toho dověděla samý novinky...vždycky si tu něco od vás přečtu a pak o tom hledám info na netu - třeba epi no - nikdy sem to slovo neslyšela... no budu se muset vzdělávat v tomhle oboru :wink: To by člověk nevěřil, co věcí okolo těhotenství je pro mě ještě tabu :confused:

Jinak všechno stejné...jen včera večer nás to naše psí miminko pěkně vyděsilo..byli jsem s ním na prvním očkování - a ještě než jsme dojeli domů, tak mu otekli oči že ani neviděl a pak ještě tlamička - tak po konzultaci s veterinářkou jsme to chladily, ale ono se to střídavě zlepšovalo a zhoršovalo...no naštěstí než jsem šli spát tak to odeznívalo a dnes už je to úplně v pohodě.
23. led 2010 v 19:32  • Odpověz
daja: chudáček ňufáček, to měl alergickou reakci???
23. led 2010 v 19:34  • Odpověz
Ren: tobě to těhotenství vážně svědčí, když máš tak skvělý výsledky :slight_smile: Že bych se taky ještě dala na studia? :grinning:
23. led 2010 v 19:37  • Odpověz
Ren: jo, vypadá to na alergii...za 3 týdny jdem ještě na přeočkování...tak to jsem zvědavá, co mu píchnou... doufám, že tohle už ne!
23. led 2010 v 19:40  • Odpověz
čauky

my byli u příbuzných - mají dvouletého klučinu a ani ne měsíčního maluška
takový bobánek malinký ...úplně jsem zapomněla zatěch pár měsíců,jaký to je bezmocný tvoreček
ondrovi se tuze líbil :slight_smile:

jinak u nás taky brutální kosa - 11 přes den

ad chutě -já si včer večer pekla vánočku - takže obávám se,že chutě u mě nastupují dost razantně avůbec nehledí na pracnost požadovaného jídla :grinning:

laur: ad stodal - v těhu nevím-to jsem nikdy nepotřebovala, ale při kojení jsem normálně brala ...ale obvykle to je spojeno těhu+kojo - takžeklidně bych dotoho šla - ale zaručená info to není ....ale lékárnice by se měla vyznat :wink:
23. led 2010 v 19:40  • Odpověz
ren:to semi dělalo až ve vyššímstupni těhu ...a je to bléééé ..je toz toho,že ti dobře nedoléhají záklopky v žaludku a při trávení se ti žaludeční šťávy dostávají zpátky do krku (laicky řečeno) ..nechci děsit,ale bude hůř :sweat_smile:

daja:to máš s psíkem dobrý trénink na mimčo :sweat_smile:
23. led 2010 v 19:45  • Odpověz
Hup: to jo, jen s tím rozdílem, že k Badovi jsem musela vstát pouze první noc :grinning: :grinning:
23. led 2010 v 19:51  • Odpověz
daj: třeba budeš mít hodné dítě -některé zvládají hned zkraje i 5 hodin v kuse - to máš 1x za noc :wink: ...ale moc bych se na to neupínala :grinning:
23. led 2010 v 19:56  • Odpověz
daja: no já jsem ráda, že budu letos končit....doufám, že nám dají termín státnic na konec dubna, ptž konec srpna je nereálný, to budu mít jiný starosti a radosti a konec června mi zas v práci nedají volno. No náš pesan naštěstí toto neměl, 8.2. mu bude rok :grinning:

hupcza: no nestraš, už takhle je to hnus :frowning2: co na to zabírá, nemáš nějaký tip? Btw: taky mě popadají chutě :grinning: včera jsem rozmrazila jahody a ušlehala hustou šlehajdu, teď jsem dostala chut na rýžový nákyp s meruňkama...jako sladký jsem nikdy moc nemusela a nákyp jsem v životě nedělala, ted hledám recept a snad uspěju u manži :grinning:
23. led 2010 v 19:59  • Odpověz
ahoj kovaldo mám se docela dobře jen jsem hodně unavená :wink:
23. led 2010 ve 20:01  • Odpověz
ren: no asi tě nepotěším ..ale mi nezabralo100% spolehlivě nic ...nejhorší bylo večer,když jsem si lehla .....to semi snad vylil celý žaludek
co celkm šlo byla kostka ledu a nebo na jemno nastrouhaná mrkev poúplných trošičkách
tady jsou nějaké další tipy http://www.budumama.cz/component/content/article/34-kurz/51-paleni-zahy-v-tehotenstvi.html

joo nákyp jsem si dělala včera -s mandarinkama :grinning:
jako ono to těhu je strááášně časově náročné:grinning:
23. led 2010 ve 20:05  • Odpověz
hupcza: díky...juknu na odkaz a jinak to budu brát jako daň za mimi :grinning: jako já to mám po každým jídle a pití, blééééééé a to jím a piju po málu.
23. led 2010 ve 20:08  • Odpověz
autor
hupcza: díky........................no lékárnice se ptala, v kterém jsem trimestru a když jsem řekla že v prvním, tak mi řekla, že jedině tady to, protože je to homeopatikum...............tak snad mi to neublíží..................

jinak měli jsme tady návštěvu - kámošku s dvouletou malou, teda focení s ní docela masakr, pěkně mě bolí hlava, chvilku neposeděla, šílené....................ale něco z toho určitě vyjde...... :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
a přivezla mi dvě tašky hraček a povlečení s mantinelem a nebesy do postýlky a taky chůvičky, a naslibovala další věci, takže já s nakupováním končím.... :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
23. led 2010 ve 20:09  • Odpověz
ahojky těhule!
já taky strašně trpěla na pálení žáhy, ale až tak posl. trimestr. pomohla mi jen hodně vyvýšená poloha na spaní. říká se, že když v těhu hodně pálí žáha, narodí se vlasaté mimi a u nás se to potvrdilo :slight_smile:

taky mi ty chutě dávají strašně zabrat. na nic nemám chuť a pořád přemýšlím, co bych si dala a když to zjistím, tak to musím mít, jinak nemám pokoj :grinning:
23. led 2010 ve 20:17  • Odpověz
no já si říkám, že na to mám ještě pár týdnů čas, na pálení žáhy.......proto jsem se ptala, čím to je, coi to je....mi bylo divný, že by ta žáha :unamused:
23. led 2010 ve 20:22  • Odpověz
lat: ségru pálila a synovec měl do roku hlvu jako koleno :grinning:
23. led 2010 ve 20:31  • Odpověz
rennu: no super, 1 i přes veškerý nevolnosti. Jsi dobrá :slight_smile: Teda, státnice na konci srpna? - že bys třeba rovnou odtud jela rodit? :grinning: No, tak snad daj lepší termín. :slight_smile:

daja.had: tak o porodu už sis přečetla, tak rovnou skáčeš k péči o nemocné mímo? no, hlavně že ten váš hafuša už splasknul a je mu fajn. :slight_smile:

hupcza: jé, ty sis muchlala takový malý mímo. Závidím.
Teda ale to tvoje mímo v bříšku je náročný - vánočku, nákyp, ... ty nám to diktujou už teď, co? :stuck_out_tongue_closed_eyes: :slight_smile:

antana: tak se na všechno vyprdni a běž si lehnout :wink:
23. led 2010 ve 20:38  • Odpověz
kov: houby mímo ..já jsem mlsná koza i normálně .....ale teď to mám čím zdůvodnit a nemusím se tak hlídat :grinning:
pokud bude na jídlo tak nenáročný jako ondra, tak budu ráda
pro pobavení pár dní staré video,jak dlabe hrozny, které teda ale nebyly určené pro něj http://www.youtube.com/watch?v=ta7rB482cfg
23. led 2010 ve 20:47  • Odpověz
No tak já mám zatím celý den spíš k jídlu odpor a večer mám pak najednou šílený hlad :grinning: :grinning:

Jako ty naše dvě prďolíny ještě nechrní, dnes dík mrazivému počasí spaly obě po obědě jak budulínci (akorát bohužel každá v jinou dobu, takže odpočinek pro mě z toho nekápnul žádný...), teď tu děsivě řádí, jsem zaručeně stonásobně unavenější než ony :grinning: Jestli tady bude za rok takhle řádit ještě jednou, tak mě asi švihne :grinning: :grinning: :grinning:
23. led 2010 ve 20:59  • Odpověz
Jo jinak jsem dnes zkusila nabídnout Johance místo prsu lahev Sunaru, ještěže mám takový postřeh, málem mě s ní vzala po hlavě jak jí to naprdlo po prvním ochutnání....pak se chtěla kojit cca každé 2 hodiny,asi velmi rychle vytušila, že hrozí vyschnutí zdroje a podávání náhražek, tak se brání :grinning: :grinning: Potvorák jeden plyšovej vyčůranej :grinning:
23. led 2010 ve 21:02  • Odpověz
Hup: to video je úúúžasný! :slight_smile:
23. led 2010 ve 21:04  • Odpověz
lam: he hé ..jako u nás :grinning: .první kolo -pohled:co to na mě jako zkoušíš matko :angry: .....
ale už týden jsem to zařadila jako rituálek k dopolednímu spaní (ať si zvyká na jinémlíko) a poslední dva tři dny se už na to sápe :slight_smile:
23. led 2010 ve 21:06  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.