• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Září 2010

(Zamčená)
8. února 2011 
Hezké poledne,
teda vy jste kecalky, já se včera nějak nedostala k tomu napsat. Včera se u mě stavovala Beru3nek se svojí fenkou, tak byla sranda, prima pokec a i pejsánci si to užili..teda ten náš sexuální loudil víc :grinning: :grinning:

Dnes jsem byla na KO..tak děloha zas o 1 cm za minulý týden popolezla výš, čípek neměřila, že prý minulý týden byl v normě a jen mě prohmátla, že čípek drží. No a Honzček je stabilně koncem pánevním, lump :confused: Ale prý má času dost na otočení. Jsem se ptala i na to, zda má prcek dost místa, když mám dělohu níž a pohyby cítím nejvýš kolem pupku, tak prej mám být v klidu, jo a říkala, moc břicho nehladit a netlačit na něj.......mno zítra jddu na velký UTZ, tak se dozvím váhu a další info. Jo a ležet furt mám, jen můžu denně na krátkou procházku a nebé něco počochnit doma....

@antana123 chuděrko, jsem se dočetla, jaký jsi zase měla zdravotní problémy, ale vydrž, už se ti to krátí :slight_smile:
@alisek jééé, tuxík už přibral, hezkýýýýý :slight_smile: já se to dozvím kolik máme zítra...to cévkování nezávidím, ale co ychém nevydržely, že?
@dashav vítej, koukám jakou dobu už ležíš, ale hlavně, že to je lepší a už se nám to krátí :slight_smile:
22. čer 2010 ve 12:36  • Odpověz
ahoj tak mám uklizeno můj mi pomohl dala jsem do alba můj mega pupek a jsem vítěz největší vorvan v diskuzi :grinning:
22. čer 2010 ve 12:41  • Odpověz
@rennu a gratulace ke kontrole :wink: jsem zvědavá na Honzíčkovi míry zítra
22. čer 2010 ve 12:49  • Odpověz
@rennu tak to jsou skvělé zprávy, moc gratuluji ale nepřeháněj to s pohybem :slight_smile:

Holky jdu lezet, tuxik protestuje kopancema, nechce uz byt online :slight_smile:
22. čer 2010 ve 12:50  • Odpověz
@antana123 máš hezký pupík :wink: ....tsssss, aspon nemusíš řešit jako já, že zda se tam mimi veje a má tam místo..já ho mám podezřele malej, tak ted jsem na tom jak ty, taky se bojím váhy, co nám naměří, aby nebyl podvyživenej :sweat_smile: ..btw mám nahoře 14kg :sweat_smile:

@alisek neboj od mudr jsem jen zašla na nákup, doma dala mýt nádobí, vařit psovi maso a namaala si dalamánek k obědu :slight_smile: a už ležím....hodlá se šetřit, dost ležet, prý sama poznám, co můžu a co ne
22. čer 2010 ve 12:56  • Odpověz
@rennu neboj určo bude mít stejnou váhu jako jsme ted měli mi neboj :wink:
22. čer 2010 ve 13:00  • Odpověz
@dashav: ještěže měl pan primář tu odvahu a miminko ti zachránil. Ležení musí být hrůza, ale když má člověk dobrou motivaci, viď? :slight_smile:

@antana123: přijď uklízet i k nám :slight_smile:

@alisek: máš pravdu, člověk těm "klišé" přijde na chuť a vnímá je pak už úplně jinak - taky to hlavně hodně zdraví a tak ... teď jako dospělá a obzvláště jako těhotná vnímám úplně jinak.

@lotyna: jo tak poplácáváš prcka už v pupíku - :grinning:, no výchova musí být, že :grinning: :grinning: :grinning: Přesně tak, vždycky něco někomu vyklouzne z pusy, že by se nemělo a protože těhu je samozřejmě víc takový strachový a rizikový, tak to letí jako lavina .... Každopádně teda věšení záclon a mytí oken .... to s chutí přenechám buď mamce nebo manžovi, však to jednou zvládnou beze mne :slight_smile: Naco riskovat úplně zbytečně, že? U toho si zrovna myslím, že to opravdu dobré není, jak jsou ty ruce nahoře, tak hned pupík začne bolet.
22. čer 2010 ve 13:00  • Odpověz
@kovalda jsem ráda že to mám za sebou stačilo mi to mě bolí všechno :frowning2: takže ty uklidy ted nepřeháním dřív sem si v tom frčela víc teda :slight_smile:
22. čer 2010 ve 13:03  • Odpověz
@rennu: tak to jsou dobré zprávy, že děloha leze nahoru. Velikánská gratulace :slight_smile: Dokonce i pidi procházku už můžeš absolvovat, tak to ti dovolili přesně včas, když se dneska udělalo sluníčkovo :slight_smile: No a že je prdýlkou dolů, do 36 týdne z toho prý nedělají žádnou vědu, to se prý prcek otáčí běžně. :slight_smile: Tak to máte ještě moře času :slight_smile:

@alisek: tak si s Tuxíkem hezky dáchněte. To víš, bojí se přílišné popularity :slight_smile:

@antana123: ty jsi jeliman, prej největší vorvaň, tak na to se jdu teda podívat :slight_smile:
22. čer 2010 ve 13:12  • Odpověz
@kovalda jojo jsem ráda i za malé zlepšení :slight_smile: Ted teda ve mně hrklo, pes si chce hrát a donesl si plyšáka a v zápalu hry mi hupsl na břicho....auu auuu auuu auáuu :angry: chudák pes mi šel hned opusinkovat obličej, jak jsem zařvala..tak snad mi nic neuděllal....
22. čer 2010 ve 13:23  • Odpověz
@rennu vy máte velkého psíka že?
22. čer 2010 ve 13:25  • Odpověz
ahojte holky
tož s tím mytím oken - vzhledem k tomu, že myju jednou za 2 roky (jestli vůbec), a myla jsem je zrovna asi před dvěma měsícama, tak to do porodu nestihnu ani nahodou. jinak taky myslím, že to sou pověry. a bříško též hladím.

Obvod kolem pupíka z dnešního rána 87cm. takže zatím to na vítězství v této kategorii nevypadá, bude mi stačit soutěžit v největším váhovém přírustku.

su celý týden bez muža, tak začínám být nevrlá. a to je teprve úterý. :rolling_eyes:
22. čer 2010 ve 13:32  • Odpověz
@suzete tak to si teda lanka já mám přes břicho 125cm :confused: :confused: :confused: jsem fakt vorvan :grinning: :grinning: :grinning:
22. čer 2010 ve 13:37  • Odpověz
@antana123 si o měsíc napřed :wink: nedá se nic dělat, mimáci rostou a potřebujou místo, tak z nás dělají vorvaně :grinning:
22. čer 2010 ve 13:39  • Odpověz
@antana123 Jsi budoucí maminka, ty vorvani. A už nezlob! :slight_smile:

@rennu To je dobře, že se to zlepšilo, držím palce, aby to tak šlo i nadále.

Holky já ani dneska nemusela mýt okna a zvedat ruce a stejně mě nějak břicho bolí. A to jediný, co jsem udělala byla krátká procházka pro pizzu.
22. čer 2010 ve 13:43  • Odpověz
@suzete jo jo to už nějak doklepu a pak se dám snad do kupy :grinning:
22. čer 2010 ve 13:44  • Odpověz
@suzete : já mám v pase 102cm teda měřila jsem před týdnem, tak se schválně změřím... :grinning:
22. čer 2010 ve 13:47  • Odpověz
holky nestíhám vás, to se prostě nedá, ale snad tak nějak stačím pobírat nejdůležitější :wink:
@rennu gratuluju ke zlepšení
@alisek , @dashav držím palce at to v nemocnici dotáhnete co nejdál,věřím že jo... ještě že je net a můžete se odreagovat :wink:
@kovalda samozdřejmě není důvod riskovat, všeho ale s rozumem a hlavně se zbytečně netresovat předem.
Já třeba měřím 153cm :sweat_smile: ...a to bych si musela dát do batohu skládací schodek, abych dosáhla na běžný věci, takže já se běžně natahuju do skříněk.Třeba ta pupeční šnůra si myslím, ale je to teda jen můj laický názor, že se omotá pokud je moc dlouhá, pokud má mininko moc prostoru a je živější.Jednoduše pro mě má všechno aspon trochu leogické vysvětlení než že jedna paní povídala.A člověk se bojí nějaké komplikace a ona pak přijde úplně jiná, která ho ani ve snu nenapadla.
A dál nefím :confused:

jen jsem zapoměla napsat že 6.7. nastupuju na mateřskou a že jsem dostala první dárkovej box na gyndě, sestra mě strašila že tam bude lak na vlasy( v porodce jsem minule dostala savo a prášek na praní :grinning: ) ale byla tam lahvička NUK a vlhčené ubrousky, tak jsem měla radost :slight_smile:
22. čer 2010 ve 13:49  • Odpověz
@lotyna ja pizzi taky miluju :stuck_out_tongue_closed_eyes:
@lotyna jo člověk si hold neuvědomí asi co po delší době dělá :grinning: tak co alspon malá zažila už i poplácání :wink: :grinning:
@suik to sou blbosti :grinning: oni už prostě neví o čem psat no :grinning: :wink:
@alisek bože to sou vydřiduši to snad ani není možné :angry: že jim není stoho špatně :angry: na co si člověk platí sociálnía zdravotní když pak musí platit ve špitálech :frowning2: :angry: :angry: svině sou to a serou mně stím :rolling_eyes: mají jen jediné štěstí že ty poplatky zrušily těm malím prostě je to mazec pořád něco a už mi stím lezou na nervy,ted sem zaslechla že porodné se bude vyplácet už jen do konce srpna tak se musím někde na internetu kouknout jestly o tom už píšou takže pokud je to tak tak porodnéh se nedočkáme :angry: teda ty co budou rodit v Září :rolling_eyes:
@dashav jo peníze jsou poslední ale jsou to prostě vydřiduši a mně se to nelíbý :rolling_eyes:
@hanncca pro miminka je to to nelepší ale co se týče peněz tak to se mi vubec nelíbý no :frowning2:
22. čer 2010 ve 13:53  • Odpověz
Holky ahoj, můžu se přidat, jsem tu nová a mám stejný TP.
22. čer 2010 ve 13:55  • Odpověz
@darka1 ahojky vítej :wink:
22. čer 2010 ve 13:56  • Odpověz
antano děkuji, celou diskuzi nepřečtu, a určitě jste probíraly všechna možná témata, chtěla jsem se zeptat jestli už máte koupený kočárek a jaký, já jsem z toho na prášky.
22. čer 2010 ve 13:58  • Odpověz
@darka1 Jasně, že se můžeš přidat. Vítej mezi nás.

Jsem se šla pro zajímavost změřit a zvážit. Tak obvod 95 cm a váha mi navážila 41 kg - nevím, co se jí stalo, asi je moc unavená. :grinning: No ale na druhý pokus to je přírůstek 12,5 kg, myslím, že ta dvacítka mě nemine. :grinning:
22. čer 2010 ve 13:59  • Odpověz
@darka1 podívej se ke mě do alba já mám doma už skoro všechno :wink: teda né doma ale u babičky a u dědy
22. čer 2010 ve 14:00  • Odpověz
@suzete ju tak to máš pěknou míru kolem pupíku :slight_smile: :wink:
@antana123 máš pěkný pupík :wink: krásně se klube ven,no a stu velikostí vedeš jen o 5 cm a to si o 4 týdny více to já tě nakonec ještě doženu :grinning: :grinning: když ti si vorvan tak ja jsem teda pořádně tučné prasátko :grinning: :grinning: :grinning:
@lotyna co pizza chutnala ti teda :wink: :stuck_out_tongue_closed_eyes:
já mám dneska toho Kubíka nějakého akčního dneska dělá pěkne koule,řači jse na chvilku přišla zase za vámama abych vás večer stihla dočíšt,zachvilku jdu z malou ven :wink:
22. čer 2010 ve 14:04  • Odpověz
@darka1 vítej mezi nás
@kovalda mě taky přišla pozvánka na pracovní schůzku na 6.10. do Mnichova, takže taky nepojedu, to leda tak do porodnice, a to jen jestli budu přenášet :wink:

Jinak o tom mytí oken jsem to neslyšela a zdá se mi to jako kravina, chce to trochu zdravýho rozumu, teda to je můj názor, já se chystám umýt okno v pokojíku a v ložnici, jinak to prdím, a chci to udělat co nejdřív, dokud můžu... a jak tu někdo psal, mnohem víc se nadřu při mytí koupelny :wink:

Jinak holky, co jste v nemocnici, moc vám držím pěsti, kámoška ležela od 26.týdne a 31+3 císařem na Štědrý den porodila holčičku, měla 1700g, ale jsou v pohodě, jen malá je pořád malá... a já to mám pořád v hlavě a mám strach ať to nepotká některou z nás, ale čas běží a zatím se drříme všechny! Tak jen tak dál! A ještě v říjnu si budem stěžovat, jak je hrozné přenášet :grinning: :grinning:
22. čer 2010 ve 14:04  • Odpověz
Jo a břicho jsem měřila náhodou včera a mám 111cm, takže se hlásím do soutěže! :stuck_out_tongue_closed_eyes:
22. čer 2010 ve 14:05  • Odpověz
@discreet jo to už míry do soutěže :grinning: :grinning: :grinning:
22. čer 2010 ve 14:06  • Odpověz
@darka1 ahojky vítej :slight_smile: nějak se nám to tady rozrustá co :wink: :slight_smile:
@lotyna no ty máš krásný obvod bříška a i ta váha je super no tak to je bomba tak to nebudeš taková koulička :grinning: :wink: no váha by chtěla asik abys vážila jen 41 kg :grinning: chtěla ti udělat radost no :grinning:
22. čer 2010 ve 14:07  • Odpověz
@discreet vítám tě mezi boubelkama tak to vypadá takhle ANTÁNA 125 CM ,JÁ 120 CM,DISCREET 111 CM ,ELISKA 102CM ,LOTYNA 95 CM ,SUZETE 87 CM no holky vedeme si dobře zapomněla sem na někoho? :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
22. čer 2010 ve 14:10  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.