• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Září 2010

(Zamčená)
8. února 2011 
@dashav no já skoro všechno nakoupila v Otrokovicích v babydreamu byla jsem tam teda se vším maximálně spokojená
byla si v hradaku na 3D??já jo a byla jsem maximálně spokojená kdy máš přesně termín??taky budeš srpnovka??
22. čer 2010 v 16:25  • Odpověz
tak jsem myslela, že mě rovnou na kardiu proklepnou, jestli můžu rodit normálně, ale jsem objednaná za týden. Stavila jsem se v lékárně, tak se mi konečně začíná plnit výbavička :slight_smile:
@alisek : tak super, že jste oba o.k. jo jo to cévkování je nic moc :unamused: , tak hlavně že to nemáš na dýl, já jí měla asi 3 dny, to bylo vůbec hrozný :angry: Kdyby ti to ještě dělali, tak se zkus uvolnit / vím, že to moc nejde/ nebýt v křeči.Někdo to dělá, že je to v poho a od někoho to pěkně bolí :frowning2:
@kovalda : to spaní přes den ti teda závidím, mě to něják nejde poslední dobou a to jsem dneska vzhůru od půl 6 :frowning2:
@dashav : chudáku, ty si teda vůbec užíváš, tak držíme pěstičky ať je vše o.k.
22. čer 2010 v 16:26  • Odpověz
@antana123 no ja ležím od 20tt tady v nemocnici takze chodim na ultrazvuk tady...to 3D mi delali a dalsi mam pristi tyden....s tim terminem to mam tak vselijak na konci srpna ale jak rika primar tak za sest tydnu se uvidi co a jak....jak vytahnou steh tak bud se to rozjede nebo ne...treba jeste vydrzim tyden dva
22. čer 2010 v 16:28  • Odpověz
@dashav aha :wink: a ty nakupuješ všechny věci přes net???
22. čer 2010 v 16:30  • Odpověz
@beru3nek děkuji moc jsi hodna..no neni to sranda ale da se to vydrzet..musim mit nohy nahore takze hlava dolu takze tak...

vybavicku jeste nemam...tak koukam ruzne na nétu a ukoluju rodinu
@beru3nek copak sis pokoupila v lékárně??
ja jsem většinu oblečení podědila, část nakoupila hlavně v sekáčích, pár věcí mám z mimibazaru (kyblik, monitor dechu, kočár) a pokojíček jsme vyhráli, tak čekám, až přijde. matraci mám s pohankou.

já su na konovi totálně závislá, hlavně když se nudím. sice to venku vypadá, že je hezky ale zima jak v rusku.zima jak v bruntále...
22. čer 2010 v 16:32  • Odpověz
@antana123 @antana123 no ani ne..ja se jen divam..mamka musi probrat co mam doma z minule vis..vsechno to uklidila aby mi to nepripominalo..musi to preprat a potom napise co mi jeste chybi vis?
22. čer 2010 v 16:34  • Odpověz
no já spoustu věcí nakoupila i tady nakoníkovi v bazárku a něco taky podědila a něco pokoupila
22. čer 2010 v 16:35  • Odpověz
@suzete teda a jak jste vyhrali pokojicek?to moc gratulujju..ja pojicek neresim postavili jsme si novy domek s manzelem tak to ted musi vsechno zaridit on...kdyz ja tam nejsem
22. čer 2010 v 16:35  • Odpověz
@antana123 taky jsem si koupila neco tady na konikovi
22. čer 2010 v 16:36  • Odpověz
mám z koníka chůvičky a monitor dechu byla jsem tady spokojená vždy vše proběhlo ok
22. čer 2010 v 16:37  • Odpověz
@beru3nek díky za pochvalu ale připadám si jako vorvan :grinning: :grinning:
22. čer 2010 v 16:38  • Odpověz
@antana123 ja si koupila nejaky oblecky
22. čer 2010 v 16:38  • Odpověz
je super že máš v nemocnici net aspon si vybereš co chceš a objednáš,ale pak tě ke konci pustí na chvilku domů nééé???
22. čer 2010 v 16:39  • Odpověz
Ahoj holky jen na skok - jdu dneska na předporodní kurz do porodnice tak vám budu pak referovat :slight_smile:
22. čer 2010 v 16:40  • Odpověz
@jennymaresova jo jsem zvědavá co se tam dozvíš :wink:
22. čer 2010 v 16:41  • Odpověz
@antana123 no mozna by i pustili ale ten nalez byl tak spatny ze spis porodim do par dnu vis a mas kolotoč nad postylku?
22. čer 2010 v 16:42  • Odpověz
@jennymaresova no tak t si uzij a pak nam poreferujes :grinning:
22. čer 2010 v 16:44  • Odpověz
@dashav no tu jsem si nechala koupit od spolužaček aby nekupovali kraviny tak jsem jim řeklatohle :dizzy_face:
22. čer 2010 v 16:44  • Odpověz
@antana123 tak to mas fajn..to je dobry..me se nikdo nepta necham to na nich...uvidime..jen jsem rekla mamcine segre ze chci chuvicky
22. čer 2010 v 16:47  • Odpověz
no nic pujdu se na chvilku natáhnout bolí mě záda tak zatím se večer tady ukážu :slight_smile:
22. čer 2010 v 16:49  • Odpověz
@dashav v kolikátém jsi týdnu? a co čekáte? ...možná jsi to psala, ale su skleroza, takže pokud to nemám napsané jak u ostatních přímo u každého příspěvku, taxu ztracená.
22. čer 2010 v 16:50  • Odpověz
@darka1 : ahojda, to se nám to tady pěkně rozrůstá :slight_smile:
do soutěže se přidám, jakmile bude mít metr, ale když mě měřila mamka někdy před 14 dny, měla jsem myslím skoro 100 už :slight_smile:
@lucinecka222 : cože do konce srpna se vyplácí porodný, tak to snad ne :angry: :angry: :angry:
@dashav : jen úkoluj rodinko, hodně se toho dá koupit přes net, mě má takhle přijít postýlka plus vše kolem z mami tati
@antana123 : vzala jsem si výbavičku polde hupczy a jela jsem :slight_smile: , nechala jsem tam 1200, ale i podložky jednorázový jsem tam vzala, ubrousky, kosmetiku nějákou, i kojo čaj :slight_smile: Mám šeky, takže mě to bylo jedno za kolik to bude :slight_smile:
@antana123 : mě taky přijde že mám už mega bříško, a hlavně na těch mejch 162 cm je to prostě hodně vidět :wink:
22. čer 2010 v 16:50  • Odpověz
@antana123 utíkej pacek ja cekam na veceri a pak zapnu tv a pak prijde manzilek
22. čer 2010 v 16:51  • Odpověz
@suzete včera jsem začala 30tt a čekáme kluka..klučíka jednoho :wink:
22. čer 2010 v 16:52  • Odpověz
@dashav tak ať se chlapák drží v bříšku co nejdýl! máte už jméno?
22. čer 2010 v 17:03  • Odpověz
ahoj holky, tak jsem dneska zase pustila chlup. :grinning: Koupila jsem jedno náhradní povlečení do postýlky, k babičce mantinel za 50Kč, a spooooustu hadříků na naši princeznu. Si tak začínám říkat, že to nemůže unosit. :grinning:
Jinak mi dorazil kojo polštář, včera jsem se po něm válela celej den, a vlastně i celou noc. Ještě bych potřebovala něco na bolest zad když sedím, proto tu jsem teď tak málo, nevydržím sedět u PC, je to hrozná bolest. Jo a taky jsem si objednala EPINO. :wink:
Také jsem včera volala do porodky, takže příští týden vyrážíme na prohlídku. :wink: Už se nemůžu dočkat. Jo a také jsem si koupila cestovní balíček hyg. potřeb do porodky. Měli to v DM, je v tom malý šampon, sprchový gel, tuhý deo, tělové mlíko (to teda brát nebudu) a malá zubní pasta. Na těch pár dní ideál, než tahat velké. :wink:
Někde jsem tu stihla přečíst něco o zrušení porodného od září, to je jako pravda?!!!!!!!! :fearful: :confounded:
22. čer 2010 v 17:17  • Odpověz
Jo a můj obvod pupíku je aktuálně 97 cm. :slight_smile: Váhový přírůstek 8-9 kg. :wink:
22. čer 2010 v 17:18  • Odpověz
@discreet jéé, já taky chtěla do Ikei, alee mám smůlu, s klidovým režimem těch 100km autem tam a to samé zpět nerisknu :confounded:

@dashav ahojky a vítej, já mám matraci polokokos z aukra :grinning:
22. čer 2010 v 17:31  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.