• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Září 2010

(Zamčená)
8. února 2011 
@beru3nek já jdu ted 1.7 naposledy po 3 týdnech a pak celý červenec co 14 dní a v srpnu už každý týden
22. čer 2010 ve 20:34  • Odpověz
@beru3nek Jo tak myslím, že takovou srandu bychom měly uspořádat. :grinning:

Holky jak se určuje termín podle pohybů - jako kdy začnou?
22. čer 2010 ve 20:35  • Odpověz
@lotyna musíš znát přesné datum kdy si je cítila poprvé a k tomu datupřičteš 5měsíců
22. čer 2010 ve 20:38  • Odpověz
@antana123 ...56dni??? :confused: ...ja se tu chlubim sedmdesatkou a ty uz jen 56...to je mazec :wink:
@kovalda ...marjaaa v kolik ty to vstavas? :grinning: ackoliv na dobrou polivku neni brzo ani pozde nikdy :wink:
@lotyna ...ze se nesmi hladit brisko? No tohle....vzdyt to je moje celodenni zabava :grinning:
@dashav ...ahojky, vitej mezi nas....mas moc hezke fotecky...mate takove vesele ditko :slight_smile: To lezeni ve spitalu musi byt na palici...ale pro miminko by tu kazda z nas udelala vsechno vid :wink: Tak jeste ze se nasel doktor, ktery si troufl na tu operaci a mimiska vam zachranil :wink:
@rennu...to je super, ze kontrola probehla v pohode :wink:
@alisek...super, ze se Tuxik drzi...je to sikula....a ty taky...jak tak ctu, tak mas o zabavu postarano...snad te nebudou cevkovat casto :confounded:
A furt tady resite ty obvody brisek...tak jsem nasla takovy shitovni metr a prubla jsem ho okolo sebe omotat a ukazuje mi 112cm :sweat_smile: Jinak bych chtela kohokoliv poprosit o ten seznamek od hupzy...da se to poslat tady nebo mailem? Kdyz tak pisnu maila do IP :slight_smile: Kujuuu.
@beru3nek ...tak tvuj me vazne pobavil...miss universe :grinning: :grinning: :grinning:
22. čer 2010 ve 20:40  • Odpověz
@safryy 112cm tak to si lanka teda :grinning: :grinning:
22. čer 2010 ve 20:41  • Odpověz
@antana123 Ty jo, no to já ani nevím, teda ne že by se mě na to někdo ptal - jako myslím u doktora. Ale té ordinaci stejně nevěřím ani nos mezi očima, protože i podle MS mi to vypočítali o 6 dní dřív než jsem se dopočítala já i koník.
22. čer 2010 ve 20:46  • Odpověz
@lotyna mě se na to dr. ptal mám ten termín napsaný i v těhu průkajdě jako druhý termín
holky musím mojeho pustit na pc tak zatím pa
22. čer 2010 ve 20:48  • Odpověz
@antana123 ...no lanka ani ne...jsem hned za tebou :grinning:
22. čer 2010 ve 20:48  • Odpověz
no byla to fakt prča, nevím kam na ty nesmysly chodím
@safryy : mi pošli kdyžtak meilovou adresu do IP
mě ten můj ani neměřil pánev, nic. Taky si myslím, že by se mělo jít už za 3 týdny, no každej dr. to bere jinak
22. čer 2010 ve 20:56  • Odpověz
Ahoj těhulky,teda vás dočíst to je fuška :slight_smile: Mám přesezenej zadek %) Koukám,že jste si měřili pupíky,tak jsem vytáhla metr a my máme 105cm. Jéé já když tu čtu ty samé dobroty co baštíte,tak mám taky chutě.To je tak nespravedlivý když v těhotenství nemůžu sladký :((( (ale buchtu jsem si stejně dala) Tak se hezky vyspinkejte a my už jdem taky na kutě.Dobrou noc at mimča v bříšku spinkaj celou noc :slight_smile:
22. čer 2010 ve 21:06  • Odpověz
@beru3nek ...dekuju :wink:
Ja jdu na kontrolu pristi utery...ale zmeri mi tam jen bruch...od prsisek (to mi to tam prohnacava a hleda konec delohy vzdycky) po panev....pak udaj namaluje do grafu a hotovka....trosku me desi ten mistni pristup...treba mi neni jasne, jak muzou vedet, ze je opravdu hlavickou dole...nebo ze nemam placentu posunutou dole...to se pak pry dela akutni cisar....
22. čer 2010 ve 21:08  • Odpověz
@r.m ...tez mi trvalo to vsechno docist :grinning: ...buchta jo? ...pak kdo je provokater :stuck_out_tongue_closed_eyes: Tak dobrou :wink:
22. čer 2010 ve 21:09  • Odpověz
@suzete: 87 přes pupíka? teda, tak málo jsem neměla ani nepamatuju :slight_smile:. V této kategorii tedy opravdu nevyhraješ. :slight_smile:

@antana123: hele, já tě asi doženu, jsi o 3 týdny dál, tak to těch 7 cm dám :slight_smile:. Prej vorvaň, ty jsi kecka, viděla jsem čerstvý fotky a moc ti to sluší.

@rennu: no jasně, že každý zlepšení je super :slight_smile:. Snad ti pejsek nic neudělal. Už je líp?

@anippe: no jasný, že se zbytečně nestresovat těmi povídačkami z jedné ruky. Já nevím, jak je to s tou pupeční šňůrou, ale ty činnosti se zdviženýma rukama spojený s námahou - věšení záclon, nebo prádlo venku, umývání vysokých oken určitě může způsobit porod. Ale jak říkám, činnosti, kde mi přijde zbytečné, abych se angažovala a riskovala zbytečeně, ráda vynechám :slight_smile:. Ale jinak funguju úplně normálně :slight_smile:

@lucinecka222: s tou pizzou mne tu nezlobte, ... :angry: . Ba ne, teď jsem se zrovna dohodla s kemoškou, že se příští týden uvidíme a půjdeme na pizzu :slight_smile:, tak už se těším. Je taky těhotná (asi o 3 týdny méně) a prakticky jsme se letos neviděly, jen si píšeme, tak jsem zvědavá, jakýho už má pupíka a tak ... :slight_smile:

@darka1: jasně, přidej se, vítej k nám :slight_smile:

@lotyna: 41 kg, to by bylo fakt hodně málo :slight_smile:

@discreet: no, do soutěže se klíďo přihlaš, ale s 111 cm máš zatím asi 4 místo :slight_smile:, musíš se polepšit :grinning:

@lucinecka222: jj, zapomněla jsi na mne - 118 cm :slight_smile:
22. čer 2010 ve 21:19  • Odpověz
@kovalda ted sem pizzu dojedla :slight_smile: :stuck_out_tongue_closed_eyes:
22. čer 2010 ve 21:25  • Odpověz
@beru3nek: no, to já mám spíš problém být vzhůru :slight_smile:

@eliska_v: jé, tak jsem konečně zkoukla porovnávací fotku, že Boreček bude podobnej na maminku :slight_smile:

@ladenka: teda to cestovní balení kosmetiky vypadá dobře, asi taky skočím do DM nakoupit :slight_smile:
22. čer 2010 ve 21:30  • Odpověz
@safryy: hezky, už jen 70 dní, tak to jsi o 5 dní napřed než já :slight_smile:

@antana123: hele, nějak opomíjíš mých 118 cm a jsem o 3 týdny za tebou :slight_smile:

@beru3nek: na miss v 7. měsíci :grinning:, jsi dobrá :grinning:
22. čer 2010 ve 21:39  • Odpověz
vy mě zase děláte chutě, pizza mŇam
já si dala po véče melouna, teď tvaroháčka a nevím co bych do tý mlsný držtičky ještě dala :grinning:
@kovalda : tak já jsem k.o. ale usnout kolikrát nemůžu a to jsem byla hroznej spáč :wink:
@safryy : tak koukám že každej dr. si jede opravdu po svým, no jo to máš pravdu a to ti UZ už nebudou dělat žádný? Jak by věděli, že je to třeba KP, to jsou věci
22. čer 2010 ve 21:39  • Odpověz
Holky já dnes večeřela palačinku s lesním ovocema vanilkovou zmrzlinou se šlehačkou, polité medem. A teď se ještě docpávám loupákama z farmářských trhů. Ale jak zjišťuji, tak že jsem pytík s pečivem nechala ve stejné igelitce z farmářských trhů, tak mi vše je cítit česnekem - koupila jsem tam český česnek a teda, asi bude síla, vše tím načichlo. Ale asi jsem divná, ale loupák s příchutí česneku byl výbornej a spucla jsem teda rovnou dva :slight_smile:

22. čer 2010 ve 21:44  • Odpověz
@hanncca já mám termín furt jen jeden 16.9. , takže o den dýl ....jakto, že ti to podle pohybů posunuli o takovej kus? :confused: , kdys je měla?

Mě teda neposunul nikdo nic....furt mám jen jeden. Jsem zvědavá, jestli něco nevykoumá německej doktor
22. čer 2010 ve 21:47  • Odpověz
@kovalda ...ted jsem o 5 dni...ale cert vi, treba bude Zanda vice nedockava :slight_smile:

@beru3nek ...uz nebudou...delali ve 20tt...je to divny system...musim se v utery zeptat...ja bych si to i zaplatila...ale oni to proste nedelaji a hotovo...na palici vazne :unamused: A nedelej chute tvarohackama jako...si to tu nemuzu ani umichat...tu se prodava jen takovy ten cottage chees....je to sama hrudka...s testovinama a kakaem je to super...ale do buchet nebo jen tak na zblajznuti to neni ono... (a dekuju za ten seznam :wink: )
22. čer 2010 ve 21:47  • Odpověz
@kovalda Teda to od tebe není hezký tady provokovat s palačinkama a zmrzlinou. :grinning:

Jo a ještě mě napadlo, teď někdy kolem 30 tt se dělá ještě nějaký velký ultrazvuk, ne? Nebo později?
22. čer 2010 ve 21:50  • Odpověz
@suik ...me taky neposunovali termin podle pohybu....jen se me na kontrole ptali, jestli nejake citim...ale termin furt stejny :slight_smile:

@kovalda ...tak palacinky jsme meli na snidanku....ale v tve kombinaci by mi nevadili klidne i na vecu znova :stuck_out_tongue_closed_eyes: No my se budem dneska cpat segedinem...meli jsme zamrazenou misku na horsi casy, az mi bude lino varit...ale museli jsme ho vyndat, pac jsme nakoupili hordy zmrzlin a nanuku a nebylo to uz kam dat :grinning: :stuck_out_tongue_closed_eyes:
22. čer 2010 ve 21:51  • Odpověz
@antana123: 5 měsíců jako kalendářních? tak to mi vychází na posledního září
22. čer 2010 ve 21:51  • Odpověz
@suik Já mám taky jen jeden termín a ještě blbej (mně se postupně ztotožnily termín z MS a utz).
22. čer 2010 ve 21:52  • Odpověz
holky jsem zase tady
@kovalda teda ty si kecka s těma mírama no uvidíme jak na tom budeš v mém týdnu a jinak palačinky teda nás tady dráždíš :grinning: :grinning:
@safryy to je blbý s tím utz by ti ho měli udělat k vuli poloze tady u nás se dělá mezi 31-32tt škoda u vás je to tam prostě jinný
22. čer 2010 ve 21:55  • Odpověz
@suik dám ti příklad já měla první pohyby 11.3 tak druhý termín porodu je 11.8 ale oni tenhle termín stejně neberou takže klid :wink:
22. čer 2010 ve 21:57  • Odpověz
@safryy maj to zvláštní ten systém, já zas byla ve stresu, že ten UZ prošvihnu, ale ještě mám čas.... zítra se jdu asi registrovat k lékaři, no bojím se jak čert.
vy tam nemáte tvaroh? Už si moc nevzpomínám, jednou jsem ho pašovala, ale pak jsem ho myslím našla.
Myslím, že jsem nakonec krom mouky a krupice objevila všechny potřebný suroviny.
22. čer 2010 ve 21:57  • Odpověz
@antana123 Můžeš sladký nebo je to proti dietě?
22. čer 2010 ve 22:02  • Odpověz
@lotyna sladký můžu jak co třeba smažený palačinky né :frowning2: ale dávám si čokoládu aspon z něčeho musí ten náš malý být :grinning:
22. čer 2010 ve 22:03  • Odpověz
@antana123 ...me to taky prekvapuje, ze se to tu uz nedela...ale jsem trochu plasan, takze pokud bude moznost si to zaplatit, tak do toho pujdem :wink:

@suik ...mouku a krupici kupuju v polskem obchode...jinak se tu vazne da nahradit vsechno v mistnich shopech...ale ten tvaroh nemaji :stuck_out_tongue_closed_eyes: a v polskem sice maji, ale neni uplne takovy jak jsem zvykla...takovy klasicky v kostce...tez ho maji trosku hrudkovity...ale mnooooohem mene...a je moc dobry....moc casto tam ale nejezdim a ne vzdy ho maji. Jinak doufam, ze Ti zotrek klapne a doktor bude v pohode...jdes k doktorovi nebo doktorce?
22. čer 2010 ve 22:04  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.