• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Září 2010

(Zamčená)
8. února 2011 
Krásné dobré ranko, tak ačkoli bych dneska mohla chrupkat do poledne jsem vzhůru. Klasika. Včera jsme byli s manžou na tom předporodnim kursu, takže nam říkali co si s sebou vzít do porodnice - ale to se asi liší porodka od porodky, něco o socialnich davkach, co je potřeba vyřídit za papíry a na úřadech. Co mne ale zaujalo a myslím že to tu už psala Gazel, že je opravdu důležitý - po celou dobu kojení - aby mamca používala stejnou kosmetiku a to jeste ne moc parfemovanou. Oni nás mimáci poznávají podle tlukotu srdce, hlasu a taky podle vůne, maji prej extrem vyvinutý čuch a tak se můze stát, že kdyby se vůne změnila bude mimák zmatenej a nebude napr. chtít pít. Taky jsme se dozvěděli kdy jet do porodky - mam v tom teda jeste trochu bordel. Jsem zvedava jestli to poznam :slight_smile: A moje míry do soutěže 95 cm a 8kg +.
@r.m kojící polstář mám objednanej, nakonec výpln polystyr. kulicky, asi 170cm dlouhej a dá se trochu jakoby natáhnout do délky. Zkusenosti jeste nemam jsem na nej moc zvedava a tesim se.
23. čer 2010 v 08:35  • Odpověz
přeju dobré ránko :dizzy_face:
23. čer 2010 v 08:39  • Odpověz
@antana123 : Tobě taky... :dizzy_face: Už máš vysvědčení? :wink:
Já ho moc dobré nemám... :unamused:
23. čer 2010 v 08:43  • Odpověz
@Petja:gratuluju ke kontrole mimčo je veliký mi měli jen 1441gramů a to udělá i ten rozdíl 10 dní ktg mi budou dělat až ted 1.7 a to až do konce se těším :dizzy_face:

@eliska_v ta cukrovka to mě mrzí ale něco si dát můžeš jen to musíš omezit,vysvědčení nemám až ve 13.00 :slight_smile:
23. čer 2010 v 08:53  • Odpověz
23. čer 2010 v 08:57  •  3 děti  • Odpověz
dobré ráno holky, tu svítí sluníčko :slight_smile:

pls jaký má zhruba ten kojo polštář průměr?

dala jsem pár nových bříšek, fotky jsou rozmazané (aspon nejde vidět celulitida :grinning: )
23. čer 2010 v 08:59  • Odpověz
@suzete já to jdu naměřit, ok?
23. čer 2010 v 09:01  • Odpověz
@suzete máš krásný břiško pěkně do špičky :dizzy_face: :dizzy_face:

@petja jak dlouho ti to ktg dělali???
23. čer 2010 v 09:02  • Odpověz
23. čer 2010 v 09:03  • Odpověz
@antana123 do špičky i do špíčku :dizzy_face:

@lendaw děkujuuuu
23. čer 2010 v 09:05  • Odpověz
@suzete takže...ten můj polštář je od firmy Pech, při rozložené má tvar obřího ramínka na prádlo (takového toho klasického dřevěného). Vnější strana měří 185cm a vnitřní 14cm. šířka je všude 30cm. a cca 18cm od konce jsou na obou vnitřních stranách látkové tkaničky na svázání konců k sobě. Zip to má po vnější straně.
23. čer 2010 v 09:09  • Odpověz
@antana123 Ahoj :slight_smile: Jak se vede? :slight_smile:
23. čer 2010 v 09:09  • Odpověz
@suzete vnitřní strana je 145cm, ne 14 :sweat_smile:
23. čer 2010 v 09:10  • Odpověz
@lendaw dobře a tobě???
@antana123 si tady dlouho nebyla
to nebylo pro mě ale pro lendaw :grinning:
23. čer 2010 v 09:11  • Odpověz
@lendaw díky. dalas mi zabrat s tou představou 14cm vnitřní strany :grinning: , jsem si to vůbec neuměla představit. tož to je pořádný polštář!
23. čer 2010 v 09:12  • Odpověz
@suzete takhle vypadá ten můj. Nejde narovnat úplně do roviny, jak už jsem psala, při "narovnání" je mírně do oblouku, asi jak to ramínko,
23. čer 2010 v 09:12  • Odpověz
u nás je krásně taky u vás tak svítí sluníčko???
23. čer 2010 v 09:13  • Odpověz
holky no nic jdu se chystat se pak večer ozvu :slight_smile:
23. čer 2010 v 09:15  • Odpověz
@antana123 Já pravidelně čtu, ale jen nepíšu :wink: U mě dobrý, přístí středu mám KO. Váha mi nějak kolísá, minulý týden +6,5kg a dneska už jen +5kg. Koukám, že se tady měřily pupky. Když to vezmu tam co mám pupík, tak je to 118cm :sweat_smile: Ale ona už ta počáteční míra nebyla zdaleka ideální :sweat_smile:
23. čer 2010 v 09:15  • Odpověz
@suzete je to fakt macek. Já byla sama překvapená co je to za monstrum, když mi to pošťačka přivezla :slight_smile:
23. čer 2010 v 09:16  • Odpověz
ahoj holky :slight_smile:
unás je taky hezky, modré nebe sem tam mrak a svítí sluníčko, ale myslím, že moc teplo není
Byla jsem předchvilkou na UTZ, broučka jsem od včerejška moc necítila, skoro vůbec, ale je OK, dokonce se na monitoru mrskal ale jak mám víc plodovky, tak už to tak necítím jako dřív.
@lendaw tak já to mám taky tak jak ty ale já mám 125cm :astonished: :astonished: :astonished: to je teprve děs
holky loučím se pa
23. čer 2010 v 09:20  • Odpověz
@eliska_v Eli s tou cukrovkou mě to mrzí, taky jsem se děsila abych ji neměla ale máš asi jen hraniční hodnoty, tak to nebude tak hrozné, hlavně že nějaké ovoce můžeš, já se taky naučila jíst ovoce jen do oběda a pak zase jen zeleninu, občas teda ulítnu ale pro tělo je to prý lepší.
23. čer 2010 v 09:24  • Odpověz
@antana123 ktg mi dělali cca 15 min.
U nás je nádherně a já peru mimi věcicčky :dizzy_face:
23. čer 2010 v 09:30  •  3 děti  • Odpověz
Holky, já jsem úplně hotová - spali jsme u tchýně a tady teda vždycky spím mizerně, ale dnešek teda děs. Furt kravál v baráku, jak i v noci furt lidi někam couraj. Pak mne tu strašlivě bolí kyčle, protože je tu tvrdší postel, takže to do těch kyčlí tlačí a ráno v 7,45 tady začali řádit se zbíječkama a přestali až před 5 minutama :angry: . Já už se tak těším domů, ... do své postýlky, do přírody a klidu, ... :sweat_smile: :sweat_smile: :sweat_smile: :sweat_smile: :sweat_smile:
@petja: jé, tak mímo už je nachystané a má kolem 1800 g, super. A další kontrola za měsíc? Já jdu příští týden a pak už po 14 dnech (2x) a pak už prý po týdnech.

@discreet: gratulujji k začátku 7. měsíce. Do práce 15x, tak to se asi dá vydržet :slight_smile:

@eliska_v: jéje, tak snad dietka zabere a ten cukr klesne :slight_smile:
23. čer 2010 v 09:38  • Odpověz
Holky,díky za rady o polštáři
@petja ten je moc pěkný a vypadá,že je velký.Asi ho prubnu :slight_smile: Píšou tam,že se dá používat i pod nohy to je super,ted se mi špatně spí na zádech,nemůžu dýchat tak už se těším až ho vyzkouším.Děkuji
23. čer 2010 v 09:39  • Odpověz
@jennymaresova: no, asi si vyhlaš nějakou jinou soutěž, protože na cenťáky ani váhovej přírůstek asi nevyhraješ :grinning:

@lendaw: jé, tak to máme bříška stejně veliký :slight_smile:

@alisek: to je moc dobře, že se prckovi dobře daří u tebe :slight_smile:, tak snad tam ještě bude chtít nějaký ten týden zůstat :slight_smile:

Já už se taky těším, až budu prát mimi věcičky, tak příští týden. Tento víkend to v pokojíčku všechno přestavíme a příští týden má být prý ještě krásné počasí, tak začnu, no už se nemůžu dočkat, to se budu ňufňat s každým oblečkem :slight_smile:
23. čer 2010 v 09:43  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.