• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Září 2010

(Zamčená)
8. února 2011 
@r.m: kojo polštář je úžasnej asi každej a myslím, že nemůžeš prohloupit. Já už si bez něj fakt nedovedu představit život, no hlavně spaní :slight_smile:
23. čer 2010 v 09:44  • Odpověz
@r.m kojo polštář má i na konci poutka a na druhém takové knoflíky,že si ho zafixuješ při kojení.Můj konkrétní mám v albíčku
Mě kupodivu spaní ani ležení na zádech doposud nic nedělá,naopak ii vyhovuje.Já nemůžu na pravém boku,mimi mě hned začne dlouvbat do žeber :grinning:
Kovalda,věřím,že doma je prostě doma,obzvlášť v přírodě :wink:
Taky chci podpořit všecky co mají nějaké menší i větší bolístky v těhu,že jste v nemocnici je smutný,ale zase dobrá zpráva je,že díky tomu můžou miminka zůstat ještě co nejdýl v bříšku
A Eli s tím cukrem to máš tak půl napůl,že je ještě naděje,že se to do porodu zlepší :wink: a že můžeš papkat nějaký ovoce je super.Teď na léto docela příznivá prognoza.
23. čer 2010 v 09:48  •  3 děti  • Odpověz
@petja mě se taky leží dobře na zádech, jaxem furt četla, že se tak nesmí spát, tak mě to trochu vyděsilo. nejvíc mě mimák kope když se položim na jeden nebo druhý bok, a na zádech je v klidu. tak snad kdyby na tom bylo něco zlého, tak by se mi tak špatně leželo.
23. čer 2010 v 10:10  • Odpověz
@suzete Proč se nesmí spát na zádech? Já usínám na boku, to jsem se naučila, ale v noci se probudím sem tam na zádech...
23. čer 2010 v 10:15  • Odpověz
ahoj holky, já také ležím zatím jak se mi zachce, levý i pravý bok i záda. Ale dnes v noci se naší malé nelíbila ani jedna poloha, řádila jak tajfun, jsem myslela, že se chce prokopat ven. :sweat_smile:
Já jdu na kontrolu 2.7., budou mi dělat UTZ a brát krev na odběry. Tak po dlouhé době malou zase uvidím. Jinak chodím na kontroly po čtyřech týdnech. Doufám, že se to teď už bude zkracovat.
@kovalda - kojo polštář taky využívám při spaní, je boží, ale občas má tendenci manža mi ho brát. :grinning:
23. čer 2010 v 10:25  • Odpověz
@ladenka : Tak včera mi manžel vzal taky kojo polštář... :grinning: :grinning: Prý ho chctěl jenom vyzkoušet a usnul s ním :grinning: :sweat_smile:
23. čer 2010 v 10:26  • Odpověz
Ahoj holky, já jsem dneska vstávala nějak levou nohou. Nějak se nemůžu dokopat k žádné činnosti, furt tu bloumám a jen co jsem vlezla do kuchyně, tak jsem se řízla. Asi nějaké znamení, že dneska nemám nic dělat. :slight_smile:
S tím spaním na zádech si to přesně nepamatuju, ale že se nějak stlačuje dutá žíla či co a k mimču potom nejde dost krve, myslím. Ale já bych to tak nedramatizovala, přece když člověk spí, tak se nemůže při tom kontrolovat, jestli leží předpisově na boku nebo jinak. :slight_smile:
23. čer 2010 v 10:28  • Odpověz
@eliska_v :grinning: :grinning: :grinning:
Teď jsem do albíčka šoupla aktuální fotku pupíku. Myslím, že za poslední týdny moc nevyrostlo, aspoň ne nějak výrazně. Můžete mrknout jestli chcete. :wink:
Jdu trochu poklidit. V půl druhé mám jet s kámoškou na samosběr jahod. Tak jsem zvědavá, jak to přes ten pupík dám. :fearful:
23. čer 2010 v 10:29  • Odpověz
Nazdar holky,
vůbec vás nestíhám číst....od soboty buď spím nebo odpočívám :grinning: Jdu na ty fotky....
Koukám že máte soutěž o největší míry - no tak to se ani nemusím přidávat - ani na svatbě nikdo nepoznal, že jsem těhotná, natož že v 7. měsíci :wink: Vidět to bylo jen, když jsme bříško drželi.... Ale tak mě samotnou to zajímá, o kolik za vámi pokulhávám, takže ........ 95cm a 6.5kg :wink:
Ve čtvrtek jsem byla na kontrole a doktor dělal jenom ozvy :confused: tak jsem naší holčičku neviděla...musím si počkat do 12.7. - a vlastně jsme mu řekla o tom čípku, tak mě vysvětloval, že je to u prvorodiček naprosto vyjímečný jev, když se zkracuje a že to vidí i na ultrazvuku, tak kdyby nebylo něco v pořádku, tak bysme to řešili, ale že jsou prohlídky zbytečný, protože se spíš zavleče dovnitř infekce...tak mi to vysvětloval asi půl hodiny a pak řekl, že jestli teda chci pro klid duše, tak mě prohlídne - no tak jsem se nechala - a máme všechno v pořádku....jo a ještě se zmiňoval o tom, že když má někdo mámu kuřačku, že může být problém s čípkem daný tím. Zajímavé :wink:
23. čer 2010 v 10:37  • Odpověz
krásné fotky :dizzy_face:
23. čer 2010 v 10:42  • Odpověz
Nádherné fotečky :dizzy_face:
23. čer 2010 v 10:48  • Odpověz
moc vám to s bříškem sluší :slight_smile:
23. čer 2010 v 10:53  • Odpověz
@daja.had Nádherné, taky jsme měli svatbu do žluta :grinning:
23. čer 2010 v 10:57  • Odpověz
Moc hezké fotky. :slight_smile:
23. čer 2010 v 10:59  • Odpověz
Daja, nádhera. Až mě mrzí, že už to mám za sebou. :sweat_smile: :wink:
23. čer 2010 v 11:01  • Odpověz
taky bych si naši svatbu zopakovala :slight_smile:
23. čer 2010 v 11:03  • Odpověz
@daja.had: jé, moc vám to sluší :slight_smile:, bříško fakt moc vidět není a podle množství rýže, kterým vás zasypali, budete mít dětí celou kupu :slight_smile:
@lotyna : jejda, tak to na sebe buď dneska opatrná, anebo si běž ještě lehnout a zkus vstát druhou nohou :slight_smile:

No, u nás tady opět jedou venku zbíječky a v baráku předělávaj výtah, takže opravdu úžasnost úžasná. Jsem ale moc unavená na to, abych šla bloumat po městě. TAk zkusím hodinku odpočívat a pak si zajdu na gyndu pro neschopenku - potvrzení do práce a tak ... Snad mi sluníčko pomůže a doplní trochu energie.

@ladenka: jé, pupík je krásnej. Nevyrostl výrazně, ale rozhodně vyrostl, kdyby fotky byly ze stejné vzdálenosti, tak bys to viděla :slight_smile:. Je takovej kulatější, plnější :slight_smile:
23. čer 2010 v 11:06  • Odpověz
já bych se taky hned vdávala, samozřejmě za stejného partnera :slight_smile:
23. čer 2010 v 11:07  • Odpověz
@kovalda: jojo, zakulatil se a zaplnil :wink: , někdy si fakt říkám, že na 40tt musím prasknout :sweat_smile:
23. čer 2010 v 11:12  • Odpověz
Moc vám děkujeme!
23. čer 2010 v 11:25  • Odpověz
@kovalda to já bych si svatbu taky zopákla :slight_smile: a taky samozřejmě s tim samým mužíčkem :slight_smile:
23. čer 2010 v 11:37  • Odpověz
@daja.had krásný fotky :slight_smile:
23. čer 2010 v 11:37  • Odpověz
@daja.had Já si taky myslím,že je zbytečn často vyšetřovat vnitřně,nicmně 1x měsíčně považuju v těhu za optimální.
Nádherná svatební kytice!
@ladenka na samosběru hurá na kolena a máš ty nejlepší kousky na dosah
23. čer 2010 v 11:51  •  3 děti  • Odpověz
Hezké poledne,
já jsem dnes ochrupka..jsem vstala až v deset :sweat_smile: :confused: A koukám těch stránek na dočítání :astonished: Jinak v noci mě probudilo krom potřeby na malou a tvrdé a bolavé břicho, tak jsem si říkala, zda jsem to včera po těch 2 týdnech ležení nepřehala-cesta busem k mudr a zpět, chození, dvakrát mytí nádobí.....ale mudr říkala, jak mi ztvrdne, tak nechat práce....no přece když mi ztvrdlo v noci, tak nepolezzu z postele :grinning:
Aspon jsem dala prát prádlo a pověsila, máme nedostatek oblečení, bo stará skřín s hadrama je zastavěná :grinning: Sprchla jsem se, vydatrně najedla a zta chvíli půjdu pomalu venčit a ve dvě frčím na ten UTZ, tak mi držte pěsti :slight_smile:

@daja.had Krááásné fotečky, moc vám to sluší a tobě mamino moooooc, i nádherné šatky máš :wink:
23. čer 2010 v 11:59  • Odpověz
@petja teda ted jsem si všimla, krááásnáá váha miminka :wink:
23. čer 2010 ve 12:46  • Odpověz
@daja.had opravdu moc hezké fotky :wink: :slight_smile:

K tomu spaní...já spím v poloze břicho-bok :slight_smile: Na zádech spát neumím, ani bych tak neusla. Vždycky jsem spala na břiše a kolikrát se teď v noci vzbudím a spím zrovna tak. Mimču to očividně nevadí, nebo to alespoń nedává najevo :grinning:
23. čer 2010 ve 12:48  • Odpověz
Rennu,krásný odpoledne,to sis pěkně pospinkala!!! Jo váha je úžasná,můžu čekat prý porodní váhu kolem 4kg,ale já to zvládnu

23. čer 2010 ve 12:49  •  3 děti  • Odpověz
@petja ty jsi zkušená mamina, takže mimčo o váze 4kg tě nerozhodí :slight_smile:
23. čer 2010 ve 12:53  • Odpověz
@lendaw já teda spím na boku...bříško podložený kojo polštářem, kteý mám narvaný mezi nohama :grinning: Občas se vzbudím v poloze-bok-záda...ale spaní na bříšku mi chybí :sweat_smile: Ovšem. když leze několikrát za noc z postele na wc, tak to je kovbojka a kolikrát se budí i manža, než se zase uvelebím, ptž si přesýpám kuličky v tom polštáři, do optimální polohy :grinning:
23. čer 2010 ve 12:59  • Odpověz
daja.had nádherné fotky! moc vám to sluší! ale já bych se znova nevdávala. jednou stačilo, mám jen jedny nervy :grinning:

tak jsem přeměřila břicho a 103cm :stuck_out_tongue_closed_eyes: to je síla, to jsem nečekala. mám už teda pořádnýho vorvaně. a taky mám furt hlad. nemyslím poslední dobou na nic jinýho, než co bych zdlábla. je to děs. asi zase přiberu dvacítku jak s jankem :stuck_out_tongue_closed_eyes:

taky ležím v pohodě na zádech. na boku mě chytaj křeče do podbříšku někdy to bolí. snažím se teda lehat na bok často, ale je mi to nepohodlný.
23. čer 2010 ve 13:18  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.