• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Září 2010

(Zamčená)
8. února 2011 
@laterna jen znova prožít ten svatební den a oslavu, ale ne ty přípravy před tím, to bylo o nervy, to je fakt ...
23. čer 2010 ve 13:32  • Odpověz
Jo jo, svatební přípravy s tchýní v zádech mi taky dali zabrat, ale ten den byl krásnej! Nejhorší věc, co se nám stala, bylo, že spadl dort (den předem, připřevozu nevydrželo spodní patro :grinning: ) ale chutnal výborně!

K tomu jídlu, protože nevím výsledky cukrovky a budu je vědět až na další poradně, a chuť na sladké mám pořád, tak jsem během včerejška a dneška tady v práci snědla celou studenstkou pečeť, teď jsem koukla do šuplíku a mám tam poslední proužek a to do 14 dám :stuck_out_tongue_closed_eyes:
23. čer 2010 ve 13:40  • Odpověz
@discreet pro mě nejhorší bylo cukroví ... příprava balíčků a rozvoz...abysme na nikoho nezapomněli a tak...to bylo děsný, jinak to celkem šlo. u nás se na velkej dort ani nedostalo...všichni byli nažraný prasátka a cukroví a na dort nebyla chuť...tak jsem pak postupně ujídala, protože byl z marcipánu a ten já fakt můžu, něco sme pak rozdali a tak :slight_smile:
já budu mít taky výsledky cukru na příští kontrole, tak doufám, že to bude ok, protože dietu a zákaz sladkýho bych asi nepřežila...já ne, miluju sladký :slight_smile:
23. čer 2010 ve 13:44  • Odpověz
Tak právě jsem vyhodila alobal od čokolády do koše a přemýšlím co dál, odpolednu jdu na návštěvu, tak doufám, že tam bude nějaké kokino :grinning:
@hanncca taky bych to bez sladkého nepřežila!
23. čer 2010 ve 13:53  • Odpověz
jejda ženy, vy jste toho nakecali....
už jsem zpět, vše proběhlo hladce, až jsem koukala jak puk. Bez problému mě vzali, a prej že se mám jít vyčůrat....tak jsem se pro jistotu zeptala, jestli jako rovnou půjdu k panu doktorvi, prej jo.....dělal mi i UZ, takže jsem po dlouhé době Kulíška viděla, nádhera. Všechno je v pořádku, tak mám hroznou radost. I že jsem se zvládla domluvit, toho jsem se bála snad víc....za odměnu jsem si koupila knížku o těhotenství, ne že bych to nějak zvlášť potřebovala, ale na slovíčka a tak....a jednu jen tak na čtení.

Safry: aha, tak si asi teda s něčím pletu.....my jsme na žádnej polskej obchod nenarazili, takže mouky jsem pašovala, ale stačilo mi to. U nás byla jen taková večerka, kde měli polskou sekci, tam měli okurky, kys. zelí a tyhle věci.
Jinak se mi po místních surovinách děsně stejská, tady v německu je to taky dobrý, ale nějak nemůžu najít ten správnej bílej jogurt (objevila jsem akorát bio smetanovej a ten je teda tučnej jak prase :grinning: ) ale výbornej. A s masem se taky nemůžu sžít a chybí mi losos a krevety, to jsme jedli snad každej tejden.
Jdu vás postupně dočíst.
23. čer 2010 ve 14:27  • Odpověz
k maliníku a semínkům, plánuju obojí, maliník už mám koupenej, snad to trochu pomůže + ta masáž hráze nebo epino.
S tím mejdem, toho bych se teda bála, já to mám dole celekem citlivý, budu muset dávat majzla i na tu masáž, abych neměla nějakou zas nějakou infekci či mykózu.

Na kojo polštář taky nedám dopustit, já ho mám teda tuhej všude a nahoře tluščí a ke koncům se to zužuje. Spím na něm tak polobok - polobřicho, až to na břiše nepůjde tak vůbec nevím co budu dělat. bříško mám pěkně o ten polštář opřený, tak neležím přímo na něm, taky jsem žádný protesty necítila.

K tomu spaní na zádech, pamatuju si, že to tu vysvětlovala lamia. (kde vůbec je?), že mimi tlačí dutou žílu na páteř a že by se mamince mohlo udělat mdlo. Že by to ale vadilo miminku, si nějak nepamatuju.
23. čer 2010 ve 14:54  • Odpověz
Ahoj děvčata, já mám dnes spací den. Ráno jsem teda vstávala 6.45, šli jsme s manžou k zubaři. Ten se divil, proč jsem nepřišla dřív, když jsem těhotná. No na gyndě mi samozřejmě neřekli, že tam mám vůbec jít, natož kdy :angry: . Tak mám prý přijít ještě měsíc po porodu a pak po šestinědělí.
Viz spaní. Já četla, že polohy na pravém boku a zádech nejsou vhodné, jedna vadí mamce a jedna mimču, ale už si nevzpomenu, která komu :slight_smile: . Já teda bych nemohla spát pořád na levém boku, takže spím i na pravém (to se mrněti občas nelíbí) i na zádech. kojo polštář supluje manžel, opírám se o něj :wink: . A včera jsem si vyprala starý obyč polštář na podkládání, když spím přes den :wink: . Tak uvidím, jestli bude stačit nebo koupíme kojo.
Po návratu od zubaře jsme se nasnídali a můj vyrazil do práce, já šla spát s vstávala v jednu. Pak jsem se najedla, začla Vás dočítat, ale nějak mi haproval net, tak šla žehlit. Trošku mi u toho ale tvrdlo břicho, tak jsem zas tady :grinning:
Viz pediatr. Já si našla na známýlékař.cz doktorky v okolí dojezdu s kočárem, abych nemusela autem, a pak je ještě konzultovala se známou Mudr., ta mi poradila tu, co jsem měla napsanou jako nej z netu. Tak tam manža zavolal, prý moc ochotná, máme ji směle nahlásit v porodce, po porodu se přijde na mimčo podívat, jakmile přijdeme domů.
Na maliník ani semínko se nechystám, nějak takovým babským radám nevěřím. Jen chci upozornit, že semínko opravdu účinkuje (pokud vůbec) jen uvařené ve slizovité formě, moje mamka to vařívala pro koně kvůli línání nebo co. Vaří se to strašně dlouho a šíleně to smrdí :confounded:
Musím se přidat k těm, co mají chuť na sladké, já teda v těhu obzvlášť. Dopřávám si i sladké obědy, což jsem dřív neměla vůbec ráda. A taky jdu po mléku, to normálně taky moc nemiluju. No on si asi Mirouš říká, co potřebuje, není přece hloupý, nemá po kom :wink: .
Kurnik, teď mi tu začal smrdět cigaretový kouř, nějaký soused zas hulí na balkoně, já mám otevřeno :angry:
23. čer 2010 v 15:55  • Odpověz
* oprava, k zubaři měsíc PŘED porodem
23. čer 2010 v 15:56  • Odpověz
A ještě mám venku pověšené prádlo, to jestli mi udělají, až vyperu na malého výbavičku, tak mě trefí :angry:
23. čer 2010 v 16:02  • Odpověz
ahojík holkyy tak jsem se až ted dostala k tomu abych vám napsala..jak se máte?
my měly ráno velkou vizitu a nc noveho jen mi brala sestricka krev snad na trikrat tak mam modriny jak prase :frowning2:
co je noveho?
23. čer 2010 v 16:04  • Odpověz
Tak jsem zpět ze samosběru. Byla to fuška, ale nasbírala jsem 9,1kg. Když k tomu připočtu asi 2 kg co jsem sežrala přímo v řádku, tak slušný. :grinning: Ale úplně mě to odrovnalo, asi se půjdu nachvilku natáhnut. Celou dobu jsem měla trochu skříplý břicho a zase mě z toho bolí žebra a záda. Chjo. :stuck_out_tongue_closed_eyes:
Navíc se od rána nemůžu dovolat manžovi, je pořád nedostupnej, asi vybitej. Tohle jestli mi udělá až mě přepadne porod, tak ho zabiju. :grinning:
@zvirka - s tím zubařem to máme stejně, kdbych se neobjednala sama, tak mě tam ani neposlali, a taky jdu ještě jednou před porodem a pak po šestinedělí :slight_smile:
23. čer 2010 v 16:15  • Odpověz
@ladenka ahojík a copak a kdepak jsi sbirala?
23. čer 2010 v 16:17  • Odpověz
Tak jsem doma z velkého UTZ, malý je v pořádku a váží 1438g :grinning: poloha nezměněna, KP stále, prdelku u hrdla, nožičk narvané nahoře vlevo od pupku, a hlavička vpravo od pupku :grinning: :grinning: tak je tam ve tvaru písmene V :slight_smile:
23. čer 2010 v 16:19  • Odpověz
No nic, jdu vařit, dneska vepřové na žampionech s rýží :stuck_out_tongue_closed_eyes:
23. čer 2010 v 16:20  • Odpověz
@dashav - jahůdky, kousek od Jičína. :wink:
23. čer 2010 v 16:22  • Odpověz
caute holky, dnes už je konečně venku hezčeji. byli jsme s Víťou plavat a vůbec jsem ho nemohla dostat z bazénu, furt mě přemlouval, že ještě jeden bazén, ještě jeden, ještě jeden....
23. čer 2010 v 16:22  • Odpověz
@rennu jeee, vy ste velcí. snad se nakonec otočí, ale ještě má čas. dělá si pohodlí.

jahůdky bych si taky dala, už den jsem neměla a dneska tam ta Polka už odpoledne nebyla. zítra na ni půjdu zrána a vezmu aspon jeden košík.
23. čer 2010 v 16:25  • Odpověz
@suzete No ještěže je to na koho svézt :grinning:
23. čer 2010 v 16:25  • Odpověz
HÍLKY JA TADY PRACUJU NA PC A MALY ME kope do briska ted jsme se pretlacovali s nozickou :grinning:
23. čer 2010 v 16:29  • Odpověz
Já u zubaře už byla...podruhý se mi teda zuřivě nechce, leda že bych to zkusila až budu v praze příští týden. Nějak mi ale začaly žloutnout zuby :unamused:

Sladký: kdybych ho měla zakázaný, tak zemřu hlady, jím skoro jen to - ovoce, housku s marmeládou a kys. smetanu, palačinky, jogurty, kašičky, dezerty.... mlíko teda nezvládnu, ale kupuju si sojový, to můžu, třeba teplý s takovejma celozrnejma rozpustnejma vločkama a kakaem - mňam
teď mám hroznou chuť na meruňkový knedlíky.
teplý slaný jídlo jím občas z donucení :unamused:

Já dneska byla na trhu, kde bylo hafo ovoce, ale nějak jsem nic nekoupila....
23. čer 2010 v 16:38  • Odpověz
holky, dala jsem se do zkoumání hráze a do postupu masáží. do teď jsem žila v představě, že se šmikne jen ta úplně teňounká půlmilimetrová kůžička ..jenže v tom popisu masáže se píše, že se to dělá zevnitř, že prsty sou až ke článku uvnitř a protahuje se to tam. ale tam já už teda nemám žádnou tenkou kůžičku, ale normální sliznici. panebože to šmikajou aj s tou sliznici????? :fearful: si vůbec nedovedu představit, co tam mám jako masírovat :confounded: su z toho fakt jelen.
23. čer 2010 v 16:53  • Odpověz
@suzete já myslela, že taky šmikaj tu kůži :astonished:
23. čer 2010 v 16:55  • Odpověz
ale že by mi to bylo jasnější..... :unamused:
23. čer 2010 v 17:01  • Odpověz
@suik Hmmm, moc hezký. Budu dělat všechno proto, abych se podobné kratochvíli se stříháním vyhnula.
23. čer 2010 v 17:05  • Odpověz
@ladenka jééé jahůdky miluju, včera jsem jih pá měla od mamky ze zahrádky, ale už jsem se škrábala....

@suik já teda taky u zubařky už byla a mám přijít ještě v srpnu..no zoubky jsem měla OK, tak snad se o nezmění...ale taky mám pocit, že mi začaly žloutnout :unamused:

@suzete juj, to jsem ještě nezkoumala....asi se zeptám blbě, ale nástřih dělaj zaživa? :confused: nebo to umrtví?? No mně dnes bylo řečeno, že se snad malej otočí, jinak prý do 3,5kg se rodí přirozeně i KP....císaře dělají až nad 3,5kg..tak nevím....začnu víc vstávat z pelechu, aby se malej otočil a převážil gravitací :grinning:

Jinak jsem si chtěla koupit tričinko, přes prsa překřížený, modrý prouhatý a dlouhý a prd, XL mi nebylo přes břuch...a pak si namlouvám, že mám malý břicho :grinning:
23. čer 2010 v 17:06  • Odpověz
@lotyna mě se to taky nelíbí, stříhání prej nebolí, ale to šití je prej peklo.... :unamused:

já stejně ale nechápu, že to tomu miminu nevadí být tak dlouho hlavu dolu :grinning:
@rennu já to vidím hlavně na jednom zubu, kterej je z půlky umělej :unamused:
23. čer 2010 v 17:09  • Odpověz
@rennu nástřih se dělá zaživa, prý to neboli, bo to udělají v kontrakci, kdy je ta kuža hodně napnutá. prý je většinou nepříjmené to šití, to prý lokálně mrtvíjou, ale nic moc.
23. čer 2010 v 17:10  • Odpověz
@suzete brrrrrrrrrrrrrrrr :stuck_out_tongue_closed_eyes: :rolling_eyes: zaživa jo...no nazdar :confounded:
@suik tak ono prej převáží hlavička gravitací, tak proto většina je hlavičkou dolů a že jim to nevadí,..to taky nechápu :confused:
23. čer 2010 v 17:15  • Odpověz
@suik Jo taky jsem slyšela, jak si to porodivší pochvalovaly. :slight_smile: A myslím, že největší zážitek pak nastane, když to přijde k sobě. Ale ať si kdo chce co chce říká, do mě nikdo jen tak stříhat nebude (pouze když to jinak nepůjde). Plánuju pilně cvičit, abych si mohla říct, že jsem proto udělala všechno.
23. čer 2010 v 17:17  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.