• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Září 2010

(Zamčená)
8. února 2011 
@lucinecka222 tak dej schávlně pak vědět jak jsi dopadla :wink: a proč to vůbec řešíš? kvůli tomu aby sis mohla vybrat dýlku? nic jiného mě teda nenapadá.... :-/
23. čer 2010 ve 23:52  • Odpověz
@gazel co abych soi mohla vybrat?dám vědět no ale myslím si že nakonec ji nedostanu,no řeším to protože kldybych na ni mněla nárok tak ji nenecham přece projít jen tak vždit sem nemocenské pojištění platila :unamused:
23. čer 2010 ve 23:54  • Odpověz
jdu spát tak dobrou noc :wink: pa
23. čer 2010 ve 23:55  • Odpověz
@lucinecka222 aby sis mohla vybrat dýlku rodičáku. a kolik by si měla dostávat tu mateřskou? já jsem dostávala mateřskou ješště tehdy od školy a platili mi asi 7800kč takže pro mě tam byl rozdíl potom úpně minimální když jsem přešla na rodičák.
taky jdu spát :wink:
23. čer 2010 ve 23:58  • Odpověz
@gazel ...ten pribeh jsem cetla nejaky ten tyden zpatky a uz ho znova radeji cist nebudu....bylo mi z toho hrozne smutno, to si pamatuju....snad bude holcicka v poradku...moc jim to preju :slight_smile: Chudera mala...tolik si toho prozila...a jeste prozije...takovych pribehu je tu na konikovi ale mnoho....to mi prijde uplne smutne....musime myslet pozitivne :wink:
24. čer 2010 v 00:05  • Odpověz
přeju dobré ránko :slight_smile:
24. čer 2010 v 06:41  • Odpověz
holky vy jste toho teda nakecali :grinning: o tom porodným mě taky pořád uklidnují že to jen tak nestihnou tak doufám že to je tak :slight_smile:
24. čer 2010 v 06:50  • Odpověz
Dobré ráno všem :slight_smile:

Pokud by to někoho zajímalo, Tchibo bude mít v příští nabídce věci na miminka a pro těhule, viz. http://www.tchibo.cz/is-bin/INTERSHOP.enfinity/eCS/Store/cz/-/CZK/TdCzBrowseCatalog-Start;sid=lXLKwY-uvQPLKMOMeafApYwyTu3vg06Z2WA=?CategoryName=preview&Entry=vkp_popup
24. čer 2010 v 07:34  • Odpověz
24. čer 2010 v 08:24  • Odpověz
@antana123 Ahoj:slight_smile: Dneska si asi všichni přispaly, nebo užívají pěkného počasí někde venku :sunglasses:
24. čer 2010 v 09:04  • Odpověz
Zdravím těhulky i maminy, :wink:

ráda bych si popovídala s těhulkami i maminami a podělila o pár rad. Jsem teď ve 35.tt., vykulená a kolikrát bezradná a určitě by bylo fajn povídat si s někým např. o tom, jakou porodnici jste si vybraly, jak jste spokojený v těhotenství, jaký máte třeba denní režim s ratolestmi...atd...
24. čer 2010 v 09:14  • Odpověz
Dobré ránko,
holky já mám problémy se spaním...večer, když se mi zavíj oči pořád courám na malou, takže mě ve finále spaní přejde a ještě v jednu jsem vzhůru a převaluju se :frowning2: Ráno mě probere manža když vstává a už nemůžu zabrat :frowning2: Navíc zase kýchám a mám rýmu, jestli alergickou neevím, bolí mě kyčle....tak nevím,každopádně jsem dřív bývala jiný spavec :slight_smile:

@simik78 vítej :wink:
24. čer 2010 v 09:22  • Odpověz
Dobré ráno,

@lendaw tenhle odkaz mi včera posílala ségra...pěkný věcičky, co? Ale když já jich mám tolik, že je mi už líto za to utrácet...jediný, co možná objednám je ta kojící podprsenka - tu ještě nemám vůbec.....

Holky, s tím porodným a mateřskou a tak podobně jsem teda taky úplně zmatená, ani si to nikde nezjišťuju, jak to je, stejně tomu vždycky prd porozumím...ale jak tady večer psaly holky o tý mateřský, já mám zas pocit, že jí dává stát (sociálka) a už ne zaměstnavatel - aspoň tak jsem to pochopila od naší mzdový...
No jak to bude tak to bude, s tím stejně nic nenadělám, hlavně budu ráda, když mě někdo upozorní - třeba vy, doktor, účetní nebo sociálka...na co vlastně nárok mám - abych to neprošvihla.....to by mě teda bylo líto :unamused:

A Luci, u tebe to chápu taky opačně než holky, vždyť přeci na mateřský seš a stihneš na další nastoupit do 3 let věku prvního dítěte, tak to potom platí ta první varianta cos uváděla - že na mateřskou nárok máš, ne???.....no jsem z toho jelen, takových článků si o tom člověk může najít, ale psaný to maj tak odborně, že tomu stejně nerozumíme, tak k čemu to je :frowning2:

@antana123 gratujulu k vízu.....konečně je klid, co? :slight_smile: My se taky konečně můžem pustit do dodělání ložnice, teď máme objednanej koberec a pak už si můžem jet pro nábytek....jupíííí :slight_smile: Nemáte vy se ještě do porodu stěhovat, nebo si to s někým pletu?
24. čer 2010 v 09:25  • Odpověz
@simik78 vítám tě! Tak to budeš asi ty nám za chvíli dávat rady, když tak koukám na tvůj termín porodu :wink: To máš teda za pár...
24. čer 2010 v 09:27  • Odpověz
Ahojky :slight_smile:
tak se hlásím už opět z domova. Není nad vlastní postýlku :slight_smile:. Včera u tchýně jsem byla úplně hotová, jak jsem se v noci nevyspala a furt tam hartusili s těma zbíječkama, ... pak jsme si dali obídek - rybičku s bramborovým salátem a pak ještě pudink přelitej jahůdkama a šla jsem to zkusit zalomit - no, povedlo se ... najednou volá manža a že už jsou skoro 2 hodiny, .... :slight_smile: Tak půlka dne v trapu, ale nevadí :slight_smile:
No a dneska musíme nakoupit spousta jídla a spoustu věcí na víkend, když nám přijedou ti pomocníci, tak ať pro ně máme dost pracovního matroše (barvy, beton, ...) a samozřejmě jídla. Akorát nevím, co vařit. V sobotu večer budeme grilovat, to je jasný, snídaně a svačiny jsou taky v poho - to bude něco sladkýho a chleba s něčím, ... ale ty 2 obědy, ...
No a teď jdu kuknout, co jste tu probraly.
24. čer 2010 v 09:27  • Odpověz
@simik78 ahojky a vítej :wink:
@kovalda grilovačka mnam dala bych si
24. čer 2010 v 09:30  • Odpověz
rennu: spavec? ne...jen je těžký se tu trochu vyznat :grinning: ...Jinak, už nespíme od šesti ráno a to si dovolim tvrdit, že již několik měsíců, takže od vstávání do práce se v podstatě nic nezměnilo :slight_smile: . Ale naštěstí nám to nedělá žádné problémy...jen kdyby nebylo to ustavičné stávání na malou (zhruba každé dvě hodinky). Malej už má taky svoje návyky a dává znát v šest ráno, abych vstala, kolem dvanácté a šesté se převaluje o 106...a to už je znát každý jeho pohyb :confused: Někdy to dovede dost pořádně :frowning2:
24. čer 2010 v 09:32  • Odpověz
@kovalda Ahojky, takže pracovní víkend před vámi! Tak udělej třeba řízky nebo karbanátky s bramborem, nebo vepřo knedlo zelo, nebo guláš...tím bys je mohla zasytit :wink:
A s tou postelí ti teda věřím, já jsem se taky nikdy nevyspala v cizím prostředí dobře...i kdyby měli super moderní postel - tak doma je prostě doma! :slight_smile:
24. čer 2010 v 09:34  • Odpověz
@simik78 to už máš za pár koukám já jsem za tebou o 2týdny tak mi pověz co mě čeká :slight_smile:
24. čer 2010 v 09:34  • Odpověz
@daja.had ahojky :wink: a já spávím na rozkládací sedačce a těším se až budeme mít postel :dizzy_face: :dizzy_face:
24. čer 2010 v 09:36  • Odpověz
@rennu Já to mám s tím spaním teď podobný. Ještě minulý týden jsem v pohodě usla v 9 večer a budila se před devátou ráno (s jednou noční procházkou na WC). A teď mám útrum. Večer nemůžu usnout, v noci se furt převaluju, ráno jsem vzhůru ještě přes šestou :angry: A pak musím spát přes den, protože jsem unavená. Rýmu - teda spíš takovou nějakou divnou mini rýmu - mám už začátku těhu a kyčle i stydká kost naštěstí už bolet přestávají - bolelo mě to skoro 2 měsíce.

@simik78 vítej - ty už to máš za pár :wink:

@daja.had já jsme na tom s nakupováním jak ty. Taky už je mi líto něco kupovat, protože bychom to ani neunosili. Skoro celou výbavu jsme podědili, dokoupila jsem jen pár drobností. Zrovna včera jsem koukala v Marks & Spencer na krásný miminkovský oblečení - dostala jsem kupony na nákup k narozeninám, tak jsem to chtěla za něco utratit, ale bylo mi líto to koupit, aby to pak zůstalo v šuplíku. Tak jsem si koupila pyžamo a spoďáry :grinning:
24. čer 2010 v 09:36  • Odpověz
holky perete už nějaký věci??já mám bíle oprane i vyžehlená ještě barevné to udělám ted o víkendu :dizzy_face:
24. čer 2010 v 09:39  • Odpověz
@antana123 já ještě neperu, počkám až na srpen. ještě nemám ani přivezené všechno oblečení co mám krabici u táty, takže pak to vezmu jedním vrzem.
24. čer 2010 v 09:40  • Odpověz
@lendaw aha no já už musela začít chtěla bych do konce července mít vše nachystané i tašku do porodky kdyby to bylo náhodou dřív ale u nás se přenáší tak si myslím že to bude až v září :confounded:
24. čer 2010 v 09:42  • Odpověz
tak to já už mám skříň připravenou týden...sice ještě nemám dokončených pár věciček...ale nejspíš bych si měla pospíšit...minulý týden nás už málem vezli k lehu do porodnice a zítra nás čeká po týdnu kontrola, kde se rozhodne, co a jak bude dál..tak aby jste pak nebyly vyjukaný jako my :fearful:
24. čer 2010 v 09:48  • Odpověz
@simik78 máš nějaké problémy či co???
24. čer 2010 v 09:49  • Odpověz
@antana123 však ty už jsi taky 33tt. Já budu na začítku září 33-34tt, tak to potom začnu. :wink:
24. čer 2010 v 09:52  • Odpověz
@simik78 já ted měla nekompromisně 14 dní klid na lůžku a mým cílem bylo spát aspon do 10 a tím i kus nudného dne zaspat. Mažel studuje při práci, takže defacto nemá na mě čas, jen se učí..takže nějaká hodinka spaní k dobru se hodila :slight_smile:Jinak na malou chodím teda než zaberu časteji :unamused: A když se uvelebím, tak se také prcek ozývá, jako že takhle néé :grinning: , Jinak dříve jsem vstávala do práce kolem půl 6 max. v 6, to mi problém nedělalo... :wink:
@lendaw tak spaní přes den ti tiše závidím, já at jsem unavená jak chci, prostě nezaberu :unamused:
@antana123 neperu, sice bych se k nim už přes bedny dostala...ale zase není hotový pokojík, abych je měla kam poskládat, takže čekám, až můj dodělá zkoušky a začne se chystat pokojí. Jinak věci po mně, co je u rodičů a látkové pleny mi mamka řekla, že vypere, už si koupila Batole a že i vyžehlí, když mám mít pořád klidový režim a donese mi to už nachystané..je zlatíčko :slight_smile:
24. čer 2010 v 09:55  • Odpověz
holky mě se tak nic dneska nechce vůbec nevím co mám vařit když stejně nic nemůžu uvařím mojemu a já nic :confounded:
24. čer 2010 v 09:56  • Odpověz
@rennu je to se máš závidím ale to je jasný potřebuješ klid já zatím můžu tak si to vše dělám sama snad to už tento víkend dodělám a v červenci nakoupím poslední věci co mi chybí a nachystam tašku do porodky :dizzy_face:
24. čer 2010 v 09:58  • Odpověz
@antana123 já teda po 2 týdnech nevaření naložila maso, můj má svátek, tak uděám aspon sváteční véču :slight_smile:
24. čer 2010 v 09:58  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.