• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Září 2010

(Zamčená)
8. února 2011 
@rennu jo jo toho se děsím vždycky když tam jdu aby mi neřekl nějakou hrůzu jako u prvního těhu :frowning2: ale ted se snažím myslet pozitivně,Šimonek je bojovník a snad se mu nemůže nic stát aspon doufám
24. čer 2010 v 10:34  • Odpověz
@antana123 já tam jdu taky vždy se smíšenými pocity
24. čer 2010 v 10:37  • Odpověz
@rennu jsem zvědavá jak mi dopadla krev co mi tam brali k vůli krevnímu obrazu snad mi nebude nic chybět tobě brali odběry???
24. čer 2010 v 10:38  • Odpověz
@antana123 já jdu na odběry příští týden a výsledky se dozvím až toho 13.7., ptž mudr tam nebude...tak uvidím, mám nějaké 3 žádanky...
24. čer 2010 v 10:42  • Odpověz
@rennu tak to já se modlim, aby mě to chytlo ráno nebo přes den...a při zprávě, že epidurálku dávají jen přes den a to pokud je i volnej anesteziolog...doufám že malej bude na světě rychle...ikdyž, co si většinou přejeme, je naopak...a prý zabere jen na I. dobu porodní, takže opravdový porod už v plné parádě...ouou ...ale před tvou kamarádkou klobouk dolu...ale nejspíš nás čeká to samé :frowning2:
24. čer 2010 v 10:43  • Odpověz
@rennu jo jo to je opakovačka toho co nám brali na začátku :wink:
24. čer 2010 v 10:44  • Odpověz
Ahoj holky,dnes je u nás zase krásně,tak jsem dala vyprat zbytek mimi věciček a mám oblečení nachystané,pokud teda ještě zbydou síly na žehlení,po včerejšku,co sem šla spát tak v půl dvanáctý sem úplně komplet,navíc se mi jaksi zhoršila ta senná rýma,co mě v těhu přepadla,pořád mě pálí a slzí a řežou oči,do toho rýma jako trám.Dnes budu vařit žemlovku,tak aspoň nějaká úleva,to je hotový raz dva
24. čer 2010 v 10:45  •  3 děti  • Odpověz
holky já jdu dneska k holiči snad budu zase jako člověk nebo vlasy už mám dlouhé hrozně :confused: :confused:
ten náš malý co mi tam děla ted jsem měla takovou obrovskou bouli to vypadalo jako by se chtěl dostat ven přes břicho :grinning: :grinning:
24. čer 2010 v 10:45  • Odpověz
@antana123 neboj, je to jen krevní obraz...mě např. zjistili, že mám málo krevního barviva...musíme myslet pozitivně...a pokud ti nevychází nic špatně při každé kontrole (cukr a bílkoviny) jistě to dopadne dobře :wink:
24. čer 2010 v 10:45  • Odpověz
@simik78 no zatím mám vše ok tak snad to tak bude i dál jen mám vysoký tlak a to čímdál vyšší minule jsem měla 150/95 :confused:
24. čer 2010 v 10:47  • Odpověz
@antana123 a taky řádí, když jsi u zubaře? Ten náš prcek se snad může zbláznit a ukroutit, když jsem tam byla před 14 dny naposledy :slight_smile:
24. čer 2010 v 10:49  • Odpověz
@simik78 no u zubaře když jsem bylo to už je dlouho ale v čekárně když sedím u dr. a jdu na prohlídku tak to je rachot nemá rád ani utz do něj kope asi to je stydlivka :grinning: :grinning:
24. čer 2010 v 10:50  • Odpověz
Ahojik holky, tak jsem to včera s tím samosběrem asi přehnala. Celé odpoledne i večer jsem měla břicho jak z betonu a takový podivný tlaky. Tak jsem měla klídek na lůžku. Ale teď už je to zase ok. :wink:
Jdu vás zkusit dočíst a pak musím jít s těma jahodama něco provést. :slight_smile:
24. čer 2010 v 10:53  • Odpověz
ahoj holky, jak je dneska? Já se vůbec nemohla dnes vykopat z postele...teda spíš otevřít oči :slight_smile: naštěstí jsem si včera udělala řízek s kaší a dneska nedělám teda vůbec nic...jen relaxace. konečně máme stropy v ložnici dodělaný a může se pomalu začít stěhovat. Mě zubař čeká tak za měsíc, jsem na to zvědavá, ale snad to bude ok, i když jedno vrtání mě asi čeká....:frowning2: jinak k těm porodům...moje teta rodila před 10 lety klučíka 4,5kg normální porod a před rokem a čtvrt rodila holčičku 4,8kg, taky normální porod....a zvládla to taky vždycky docela rychle, bez vyvolávačky a tak...ale ty velký děti jí teda nezávidim při porodu...
@antana123 tak to já mám od malička hodně nízký tlak...a co jsem těhotná, vyjma tedy prvopočátku (to mě našly ve městě na silnici s otřesem mozku a zlámaným kotníkem...a vůbec o tom nevim, že by šly na mě mdloby - naštěstí malej byl v pořádku) tak mám tlak prý ukázkový :slight_smile: ...ale vysokej je prý špatnej...tak dávej na sebe pozor..ju...a držim palečky
@simik78 jo je špatnej mě chtěl minule dr. poslat do nemocnice s tím tlakem mi ho měřili 3xjako snažím se ale nic s tím nezmůžu kafé nepiji colu taky né snažím se pít červenou řepu ta snižuje vysoký tlak vždycky jsem měla nízký tlak vyvracela se všude možně ale co jsem těhu tak ho mám vysoky snad to bude vše ok :wink:
24. čer 2010 v 10:56  • Odpověz
@ladenka ahojky...pořád nám maminám, nějak nedochází, že jsme v jináči a že toho nezvládneme jako dřív...s přihlédnutím na bříško...a tak to prostě přeženem, až sotva chodíme, či se posadíme nebo hejbáme ...pak nám to dá tělo jak říkajíc sežrat...taky to neodhadnu
24. čer 2010 v 11:00  • Odpověz
@antana123 nejspíš ty zatracený hormony atd...tak doufám, že se ti to po porodu vrátí na normál :wink:
24. čer 2010 v 11:02  • Odpověz
@antana123 ahojky, ještě prý česnek snižuje tlak, já mám problémy opačné, můj nejvyšší u dr. byl 100/60, takže spíš bojuju s omléváním...

@simik78 vítej mezi nás, aspoň se budem dovídat, co nás čeká v dalších týdnech...

Jinak nevím, kdo to tu psal, myslím, že Rennu, ale s těma plínkama a vypráním mamce, je to dobrý nápad, oblečky zvládnu, na ty se těším, ale u plínek budu mít dost po 3 kusech a to jich mám 3 plné igelitky, co jsem dostala, takže přikupovat myslím nemusím :wink:
24. čer 2010 v 11:02  • Odpověz
@simik78 jo v to doufám
@discreet jo já vím jenže já na žlučník česnek nemůžu snažím se i jinné věci jíst aby to kleslo to už musím vydržet :slight_smile:
24. čer 2010 v 11:04  • Odpověz
Ahoj, zdravím všechny, holky, chtěla jsem se zeptat - sice jsem těhotná potřetí, ale - mám pocit, že miminko cítím jen v pravé polovině břicha - máte to někdo taky tak?
24. čer 2010 v 11:07  • Odpověz
@discreet, @hanncca: doufám, že ty výsledky testů na cukrovku budou O. K., abyste mohly dál mlsat :slight_smile:

@suik: no vidíš, žes to bez problémů zvládla a domluvila ses. A i mimíska jsi viděla, super, že je vše O. K.

@rennu: jé, to je ale velkej kluk :slight_smile:, gratuluju. No a tu polohu si snad ještě upraví. Teda takhle do V, to musí bejt pro něj nepohodlný, ne? :slight_smile:

@suzete: jé, tak malej je takovej plavec :slight_smile:. Jj, ve vodě je fajn, to chápu :slight_smile:

@lotyna: souhlasím s tebou, nástřih jen když nebude zbytí, za 2 týdny objednám epi-no a budu pilně trénovat :slight_smile:
24. čer 2010 v 11:07  • Odpověz
@simik78 tak kdyby se mi malej otočil a já mohla rodit přirozeně, tak epidurál nechci....utlumí ti kontrakce i v 2.době porodní a nevíš přesněn kdy tlačit...a porod trvá většinou delší doobu....
@ladenka musíš opatrně, já po 2 týdnech ležení vždy vstanu, posbírám třeba prádlo, sešlapu pet lahve a hurá zase lehnout :slight_smile: A za hodinku zase něco....
@antana123 já mívala tlak nízký, ted co poradna,, to mi lezl nahoru, ale asi i z nervů...ptž máme značkový tlakoměr a tam ho mám lehce nižší pořád...až ted naposlední poradně mi klesl krapet...
24. čer 2010 v 11:08  • Odpověz
@discreet tak já si pořídila akorád 20 plenek, na takový to utírání, pod hlavičku a kdyby bylo potřeba přidat k jednorázovce kvůli kyčlím...ale máš pravdu, mě to žehlení oblečků a plenek pak zabralo pomalu celý den i s přestávkama...@antana123 a doktor ti na to nic nepředepsal? žádný vitamíny či podobně, co bys mohla v těhu?
24. čer 2010 v 11:10  • Odpověz
@jolka jj, mám to taky přesně tak...ale neboj...ono se tam pořád točí :slight_smile: asi to tak i má být, protože když jdu na kontrolu, první kam dá dr. ultrazvuk, tak na pravou stranu :wink:
24. čer 2010 v 11:12  • Odpověz
@kovalda já si objednala epi-no v úterý, tak teď jen čekám až dorazí. :slight_smile:
@simik78 , jo jo máš pravdu, mě v tu chvíli bylo hej, ale nastalo to potom, kdy už jsem byla v klidu. Manža byl docela vykulenej, když mě viděl. A pořád chodil a ptal se: "Tak co rodíme?" :grinning: :grinning: :grinning:
Tlak mám naštěstí OK, spíš nižší než vyšší. :wink:
24. čer 2010 v 11:14  • Odpověz
@simik78 já mám jen těhotenské vitamíny mám GS Mamavit :wink:
24. čer 2010 v 11:14  • Odpověz
@antana123 ten jsem taky užívala...je dobrej, viď? ...tak ti asi ani nic dát nemůže, když máš ten žlučník...ale řepa je výborná... @ladenka taky tyhle pohledy a dotazy znám a v poslední době čímdál častěji :grinning: Řekla bych, že ty chlapy jsou vyplašenější víc než my...stačí náznak bolesti a už by jeli :grinning:
24. čer 2010 v 11:18  • Odpověz
@jolka já ho cítím jen kolem pupku, neboj :slight_smile:

@kovalda no jen aby se otočil, nevím, co tam nacvičuje, ale prej miminka jsou gymnasti :grinning:

@simik78 já mám 2Oplenek s potiskem pod hlavičku, na ublinknutí atd a jinak bílé klasické mám po mně a ještě 2Ojsem jich dostala od příbumých nových..chci kombinovat papírovky a látkování..
24. čer 2010 v 11:18  • Odpověz
Holky, já se teď cítím na infarkt....strašně mě začlo z ničeho nic bušit srdce, že mám pocit, že vylítne hrudníkem. I na pohled je to vidět, celý tělo mi skáče do rytmu...už to tady pár minut rozdejchávám a nic... :frowning2: Asi se zkusím natáhnout na chvíli...
24. čer 2010 v 11:20  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.