• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Září 2010

(Zamčená)
8. února 2011 
@daja.had klid, to může být psychický..bacha narozdýchávání, at nejsi překysličená...na uklidnění kus chvíli dýchat vydechovat a nadechovat ze sáčku.....nebooj, kdysi jsem to měla taky a zkoumali doktoři a nic nevyzkoumali...
24. čer 2010 v 11:26  • Odpověz
tak když jsme u těch plenek...tak vám pošlu jeden odkaz...asi ho nejspíš využiju, dostala jsem na to kontakt od holek z jiného serveru a byly s tím maximálně spokojený :wink: alespoň se podělim a třeba Vám to bude taky vyhovovat... :slight_smile:

http://www.mimibazar.cz/bazar.php?album=302834
24. čer 2010 v 11:28  • Odpověz
děkuji za zklidnění, teď zrovna udělalo taky kotrmelec kolem pupku
24. čer 2010 v 11:36  • Odpověz
@jolka no vidíš, můj ted chrní..skoro celé dopolko, asi je vysílený z nočního žduchání a protestů
24. čer 2010 v 11:43  • Odpověz
@rennu tak můj špunt právě začal...tak jsem si byla něco smlsnout :slight_smile:
24. čer 2010 v 11:51  • Odpověz
Ahoj holky, tak vám řeknu, že moje včerejší ranní říznutí nebylo vůbec nic proti těm jatkám, co vypukly večer, když jsem se snažila poslepu oholit se tam, co už si nějakou dobu nevidím. Vana vypadala jako v té scéně s nožem ve filmu Psycho. :grinning: No co budu dělat třeba v srpnu, fakt nevím. Tak a teď vás jdu dočíst.
24. čer 2010 ve 12:49  • Odpověz
@lotyna aj aj, tam já si taky nevidím a žiletku nerisknu...v neděli se do toho musel pustit manža strojkem..ještě bych potřebovala oholit nožky...se nějak neohnu v sprše :sweat_smile:
24. čer 2010 ve 12:57  • Odpověz
@kovalda S těma obědama, jestli teda chceš tip, tak já bych udělala něco, čeho je kotel, dělá se to pokud možno samo v jedné nádobě a nemusí se u toho třeba hodinu v kuse stát. Třeba hrnec hustý polívky (bramboračka, zelňačka), buřtguláš, sekanou, guláš, nebo nějaké pečené maso s bramborem. Asi bych se nepatlaal se zelím nebo smažením. :slight_smile:

@rennu No já jsem teď sama samička, takže se do toho neměl kdo jiný pustit. :slight_smile: A to jsem ještě prováděla i jiné akrobatické kousky, například jsem se snažila nalakovat si nehty na nohou. To vám byly sranda. :slight_smile:

@simik78 Vítej mezi námi.

Jinak holky dávejte na sebe pozor a pěkně odpočívejte.
24. čer 2010 ve 13:06  • Odpověz
Tak jsem právě vyklidila mrazák, abych měla kam šoupnout ty jahody a našla jsem rybí prsty. Takže teď hezky dlabu. :wink: A taky jsem stihla udělat pro manžu placku s jahodama.
Ad holení. Jo je to sranda. :grinning: Nohy zatím zvládám sama, nebo alespoň posledně jsem to zvládla. Uvidíme dneska ve vaně. :wink: Ale tam dole musí před příští kontrolou nastoupit manža. Tam už to fakt nedávám. Nevidím si tam už dlouho, ale poslední dobou už se ani nemůžu nijak zkroutit, abych tam dostala. :grinning:
24. čer 2010 ve 13:27  • Odpověz
tak jsme se vrátili z procházky normálně mě chvilku popadli takový bolesti břicha až dolu a do toho bolesti v zádech začalo se mi špatně dýchta chvilku byli bolesti silné a chvilku né a za 30minuto to přešlo vůbec nevím co to bylo :confused:
24. čer 2010 ve 13:35  • Odpověz
ant, bojím se, aby to nebyli poslíčci :sweat_smile:
24. čer 2010 ve 13:37  • Odpověz
@ladenka nemám na to ještě čas??jsem myslela že to bývá až ke konci ne??
24. čer 2010 ve 13:41  • Odpověz
@antana123 já jsem takový nezkušený trotl nic nevím :confused:
24. čer 2010 ve 13:42  • Odpověz
@antana123 máš pomalu už nejvyšší čas :wink: kamarádka měla poslíčky od 30tt :wink:
24. čer 2010 ve 13:43  • Odpověz
@gazel já jsem takový vůl ale bolelo to a příjemný to teda nebylo :confused: :confused: :confused:
24. čer 2010 ve 13:45  • Odpověz
@lotyna šikulka, na nehty na nohou kašlu, chtěl jsem si udělat gelovky na rukách, ale nevím zda vydržím sedět hrbatá xhodin u toho.. :sweat_smile:

@ladenka mnam jahodový koláč, že já včera sežrala ten zbytek jahod...chjo :grinning:
@antana123 poslíci můžou být několik týdnů před porodem, já jak chvíli zas chodila po bytě a makala, žak mi tvrdnee zas o sto šest :frowning2: tak ležím a jím okurkový salát s podmáslím....ale ještě musím zaílt kyti :stuck_out_tongue_closed_eyes:
24. čer 2010 ve 13:48  • Odpověz
@rennu já už se ted cítím líp je mi fajn jako by mi ani nic nebylo :grinning: okurkový salát tak ten bych si dala :dizzy_face: :dizzy_face:
24. čer 2010 ve 13:51  • Odpověz
@antana, když jsou silnější, tak prý na to pomáhá teplá koupel, že je rozežene, ale osobní zkušenost nemám. :wink: A buď v klidu, asi bych to v tu chvíli taky nepoznala. Já se bojím, že nepoznám ani pravej porod. Všichni mi říkali, že poznám, ale pak přišla kámoška, že od jedné v noci do šesti do rána chodila na záchod na velkou a myslela si, že má zácpu, až kolem poledne jí prý napadlo, že by to mohlo být ono, tak ty bolesti začala měřit. No ale nakonec jeli do porodky až v šest večer, protože pořád nevěřila, že je to ono. No a malá se narodila v osm. :wink: Tak se trochu děsím, že pokud mi nerupne voda, dopadnu stejně. :sweat_smile: :grinning:

@rennu, já už nevěděla co s těma jahodama, ještě mě napadly knedlíky, ale s těma se mi nechce patlat. :sweat_smile:
24. čer 2010 ve 14:08  • Odpověz
@ladenka no když člověk fakt neví tak to je děs si připadám jak vůl ale jak to má člověk poznat :confused:
24. čer 2010 ve 14:10  • Odpověz
@jolka Mám to samé, malý je skoro furt natlačený vpravo, ať už na boku nebo pod žebry. Jen občas ho cítím někde vlevo dole.
Včera manža poslouchal srdíčko přes břicho, prý slyšel, akorát malému se to nelíbilo, tak mu trošku okopal ucho :grinning: Já jsem tak záviděla, že si to nemůžu poslechnout taky.... :pensive:
Viz holení. Nohy ještě zvládám, ale na jistá místo už si taky delší dobu nevidím. Před pár týdny jsem pověřila manžela, ale ten mě při prvním máchnutí strojkem řízl :confounded: , takže teď ho nechce vzít do ruky ani za nic, takže to probíhá tak, že já stojím rozčapená ve vaně, on v podřepu a naviguje mě :grinning: No komedie největší :grinning: Ale už to neřeším, holím se jen před kontrolou, častěj bych se z toho zbláznila :sweat_smile:
Dneska mi byl v práci popsán porod jedné paní, co jsem učila, jejím manželem. No hrůza. V pátek jí praskla voda, ale nebyla otevřená, až v sobotu večer začly bolesti, o půl třetí ránu jí dávali epidural, už to nemohla snést, pořád neotevřená, tak kapačky, nakonec nástřih + zvon, malý se narodil 11.30 v neděli. A to měl jen 3,20 kg. :frowning2: Navíc velkou část doby strávila v místnůstce se záchody a sprchami, v olomouci nejsou na porodních sálech, ale jen jednou dohromady, sály byly plné, tak ji dali tam.... Ženské se tam couraly na záchod a do sprchy... :frowning2: No hrůza....
24. čer 2010 ve 14:16  • Odpověz
@ladenka já dělám vždycky knedlíky z tvarohovýho těsta, plněný a je jich z toho mraky, že část sníme hned a část zamrazím na jindy a po sezóně přijdou k chuti :slight_smile:
24. čer 2010 ve 14:30  • Odpověz
@antana123 no vidíš, poslíčci :wink: , já se teda taky bojím, že to nepoznám.

@ladenka to měla ta tvoje kámoška dobrý, to v tý nemocnici nemusela dlouho hekat :grinning:

Já byla dneska řádit ve městě, dopadlo to tak, že jsem táhla plný tašky nákupů (teda lehčí věci, ale jedno byli dva obří polštáře, to jsem měla co dělat), teď ležím,
objevila jsem tu další krám s miminčíma potřebama, hlavně takový ty praktický věci typu teploměr mi furt chybí.

Já budu prát asi až v srpnu, a myslím, že toho nebude moc, nebudu prát úplně všechno, ale jen to na prvních pár měsíců a to čeho mám hromady, tak jen půlku (pidibodýčka), abych to pak kdyžtak případně mohla prodat nebo věnovat.
24. čer 2010 v 15:07  • Odpověz
@eveluska to teda nechápu, že tě takhle buzerujou....když máš měsíc do mateřský.
Podporu jsi dostala, nebo za tebe jen platí zdravotní pojištění? bych se jim na to vyprdla, ale tisícovka ušetřená dobrá.
Ta neschopenka by měla v pohodě stačit, ale tak mě napadá, ty přece nemůžeš na mateřskou ale rovnou na rodičák a to se přiznám, že nevím jestli se jde před nebo po porodu...

@lucinecka222 kam jsi volala? Já vždycky volám do prahy na centrálu, tak bývají dost ochotní, ještě se mi nestalo, že mi na mě byl někdo zlej....

taky doporučuju internetovou poradnu aperio, buď tam můžeš dotaz přímo napsat a odpoví ti odborník, nebo si vyhledáš odpověď podobnou, řekla bych, že na něco podobnýho se taky už někdo ptal.
24. čer 2010 v 15:13  • Odpověz
ahojky holky :slight_smile:
@lotyna docela se směju tomu cos psala o jatkách, ikdyž vím že to k smíchu moc není, já se před týdnem taky holila, a zvládla jsem to, byla to fakt rychlovka, páč mě v těch pozicích hrozně bolelo břicho a měla jsem strach abych z toho ještě neporodila.
@antana123 poslíčky máš nějak brzo vid ale snad to nic nebude, to je ale přípravka na porod, vid.
24. čer 2010 v 15:25  • Odpověz
@suik mě toho taky spoustu chybí, už jsem otevřela email se seznamem od Hupci a pomalu budu objednavat z netu, manzel uz snad objednal aspon autosedacku.
24. čer 2010 v 15:26  • Odpověz
Tak holky, konečně jsem po měsících tvrdé dřiny a vypjatých nervů dopletla světřík na Mirečka, sice vyšel asi o tři čísla větší, ale do toho dorostem :grinning: Přidávám fotku jako důkaz :wink:
24. čer 2010 v 15:34  • Odpověz
@zvirka to jsi teda dobrá, smekám, já s vlnou tak maximálně smotat klubíčko. :grinning: :grinning: :grinning:
24. čer 2010 v 15:48  • Odpověz
@alisek Ahojky, jak je?

@antana123 Ty jo, dávej na sebe pozor. Já se teda taky bojím, že to snad ani nepoznám, protože tvrdnutí břicha teď už nějak ani nevnímám a někdy ho mám fakt jak šutr.

@zvirka Ty jsi holka šikovná.

Holky, dejte už pokoj s tou výbavičkou. :grinning: Vy už perete a žehlíte, já mám furt jen dvoje dupačky a čtyři body. Nejhorší ale je, že teď mám totální nechuť cokoli objednávat, obcházet, kupovat, vymýšlet. Snad bude o prázdninách lepší konstelace, ale prát se chystám taky až někdy v srpnu, aby se to ještě nezaprášilo. No a přinejhorším vypere a vyžehlí taťka.
24. čer 2010 v 15:57  • Odpověz
@suik - taky nechapu, prave ze zadnou podporu, jde jen o tu pojistku,.... prave ze kdyz jsem uspesne ukoncila studium dyl nez 6tydnu pred TP a min nez 270 dnu, tak bych materskou - sice uplne minimalni - mit mela, tak jenom kvuli ni a tomu pojisteni jsem se registrovala, abych nebyla v lufte.... :unamused: ach jo
24. čer 2010 v 16:00  • Odpověz
@eveluska Se máš, Ti to ještě vyšlo... Mně se podařilo otěhotnět až po půl roce snažení, od státnic to mám teď někdy 12 měsíců, od té doby jsem s malou přestávkou na pracáku, takže ani tu minimální.... :frowning2: Ale že Tě tak buzerují, to nechápu... Já byla minulý týden, paní jsem řekla (po čtvrté :angry: ), že jsem těhotná, tak mávla rukou, a objednala mě na konec září, ať se přijdu vyřadit z evidence a můžu si zažádat o rodičák. Teda že Tě budou tak buzerovat, nechápu :confounded:
24. čer 2010 v 16:09  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.