• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Září 2010

(Zamčená)
8. února 2011 
autor
Ahojky holky,
tak jsem dočetla jenom jednu stránku, na víc nemám, a teda jsem se musela smát vašim popisům holení se.......
já nevím, pupek nějak extra malý nemám, gymnastiku jsem taky necvičila, ale nohy si teda holím denně úplně v pohodě a mezi ně si taky dosáhnu, s přehledem a ještě tam i celkem vidím, takže myslím, že manža nastoupí až kdoví kdy..... :slight_smile:
ale naštěstí se nebojím, už mě kdysi holil a šlo mu to dobře, tak snad to bude ok i před porodem, protože do porodky chci jet rozhodně oholená :slight_smile:
jinak nám ještě chybí pár věcí co nakoupit, spíš drobnosti, drogerie, lékárna a něco ještě na mimčo, a prát budu tak za dva tři týdny, uvidíme ještě :slight_smile: ale už se těším, lovelu jsem včera koupila, tak bych mohla i hned :slight_smile:
24. čer 2010 v 16:13  • Odpověz
@laurinka.222 No tak myslím, že jsi nás právě všechny ujistila v tom, jak nejsme vůůůbec tlusté, jen těhotné.... :angry: To je vyložená provokace :wink:
24. čer 2010 v 16:20  • Odpověz
holkyy hura jsem tuuu uz mam klidek dodelala jsem praci pro tatku a uz mam jen vas
24. čer 2010 v 16:43  • Odpověz
autor
zvirka..... :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: tak jsem to nemyslela, spíš si připadám divně a hledám, co je u mě špatně, když si tam došáhnu pořád........ :wink:
já u toho teda sedím ve vaně, je pravda, že kdybych se sprchovala vestoje, že by se mi to dělalo asi taky blbě, nebo by to spíš nešlo......
ale buď v klidu, každý má něco, já si už třeba zase nezavazuju sama boty, ale pokud nejdu v žabkách nebo balerínách nebo lodičkách, tak mě obouvá manža......... :slight_smile:
24. čer 2010 v 17:26  • Odpověz
@laurinka.22 No což o to, to já si tam tam taky dosáhnu, můj příspěvek byl spíš o mých šikovných rukou. :grinning:
24. čer 2010 v 17:48  • Odpověz
@laurinka.22 no jooo, k tomu holení, já se jen sprchuju..proto si tam nevidím...od doby co jsem těhu jsem necachtala ve vaně, jen se sprchuju :sweat_smile:
24. čer 2010 v 17:55  • Odpověz
@zvirka - taky nepochopim, no to asi nikdo.... a nejsi nahodou taky i na neschopence? my dokonce puvodne planovali, ze by mimi "nevadilo" uz na jare :slight_smile:, ze bych psala treba diplomku s malym, ale teda diky bohu to vyslo az ted, ted vidim, ze to bych nic nenapsala :unamused:
24. čer 2010 v 18:17  • Odpověz
@eveluska No právě, že nejsem, protože pracuju na dohodu o provedení práce, abych měla aspoň nějaké penízky, a na neschopence bych nemohla. Jsem na pracáku vlastně od půlky ledna a byla jsem tam všehovšudy u poradkyně dvakrát, předtím jsem řešila jen nějaké papíry s dávkařkou. To fakt nechápu, že to u Tebe tak řeší.... :confounded:
24. čer 2010 v 18:25  • Odpověz
@zvirka - teda, to jsem asi fakt narazila na babu.... :frowning2: mozna prave proto, ze je tak evidentni, ze mi stejne nic nenajdou a ze uz mam materskou coby dup, tak mi to asi chce osladit.... njn
24. čer 2010 v 18:47  • Odpověz
@eveluska : aha, já žila v domnění, že mateřská je jen pro ty co si platí nemocenskou, buď jako zaměstnanci nebo osvč. A jdeš pak rovnu na rodičák....
no já jsem se praáku vždycky vyhla, buď jsem byla přerostlej student, nebo "podnikatel" a zdravotní si platila sama, žádná výhra to nebyla,... ale ani prst od nohy bych tam nestrčila :grinning:
24. čer 2010 v 19:14  • Odpověz
loty: mě už to taky to nakupování nebaví... teda oblečky bych kupovala furt, ale ty praktický věci :unamused: ....taky si musím koupit věci do porodnice, jako nemyslím vložky a tak, ale nějakou košili, mám jen jednu, ale super, výstřih do V a prsa se daj odhrnout, a župan, mám jen krátkej.

k tomu holení, nohy tak často nemusím, ale zvládám perfektně, spodní oblasti - ta nejspodnější - taky to šlo, ale třísla byly problém, překáželo mi břicho a stehna :unamused:

No ale jinak mám problém s pravou nohou, třeba si neobleču punčochy, neustříhnu nehty, teda ještě jo, ale s velkými obtížemi. Druhá je v pohodě....
Boty mám odjakživa nazouvací :wink:
24. čer 2010 v 19:21  • Odpověz
ahojky holky...musim říct, že při pročítání se nepřestávám smát...docela mě těší, že na tom nejsem úplně sama :grinning: ...manžel mě už taky nějaký ten čásek musí holit, přes ten pupík ale vůůůbec nic nevidim...ale to je vám vždycky taková sranda... @suik taky mi to s pravou nohou vázne...u levé normálka i pro úpravu nehtů, ale k té druhé se dostávám obtížně
24. čer 2010 v 19:57  • Odpověz
Teda, my měli dnes náročný den - byli jsme na nákupech - a to jak jídlo na víkend pro 5 lidí, tak i barvy, kliky, beton, ... a další věcičky potřebný na ten náš pracovní víkend. Teda, já se předřít nehodlám, ale je fakt, že budu mít na starosti jídlo, takže práce bude taky dost. No a samozřejmě někdo musí dělat odborný dohled :slight_smile: No, na nákupech jsme strávili skoro celý den, jsem teda uťapaná, ... no děs.

@antana123: gratulka k výzu a drahému k úspěšným přijímačkám :slight_smile:

@safryy: je, to je škoda, že jsi z kojo polštáře zklamaná. No, my většina máme asi plněno těma kuličkama, to bude možná tím. Já bych ho nedala :slight_smile: Aha a koukám podle fotky, že máš i nějaký rovný obdélník či co.

@gazel: tak snad tentokrát půjde porod i bez toho zvonu ... :slight_smile:

@petja: pane jo, tak ty máš už i vyžehleno, ty jsi akčňák :grinning:

@simik78: vítej :slight_smile:, tady jsi na správném místě. Taky si to užíváme a občas jsme vykulené :slight_smile:
24. čer 2010 ve 20:29  • Odpověz
čaute holky, tak já se zatím holím normálně, nohy úplně v pohodě, ale ty tak často nedělám, bo mě to neba. a tento tyden su bez muža, tak jsem se dule holila jen o víkendu a to jsem si tam ještě dohlédla. ale te'd jsem koukala a už asi nedohlédnu, buď malý vyrostl nebo za to může ta čtrvtka melounu.

co se týče košil a županů do porodnice, na to asi prdím, budu ráda za erár, hezká můžu být doma, aspoň budu mít furt čisté a nebudu muset prát.
kojo podprsenky pořídím, ale nevím, jestli ještě nepočkat, kdyby náhodou chtěly kozeny ještě vyrůst.
24. čer 2010 ve 20:33  • Odpověz
ahoj holky tak jsem zpět od holiče jsem jako nová i kosmetiku za sebou takže super den dneska :wink:
24. čer 2010 ve 20:50  • Odpověz
@antana123 teda, závidím..kaadeřnici potřebuju jak sůl....

No já si popíjím medunkový čaj, třeba se mi bude lépe spát a třeba zabere i na prdolku :grinning: jen zas budu lítat na malou, chjo...a přikusuju fidorku, mnam :slight_smile:
24. čer 2010 ve 20:55  • Odpověz
já popíjím mléko a snad budu moct usnout dneska mi břicho tvrdne malý mi dává zabrat jak se přetáčí a pobolívá mě spodek jako před menzes snad to brzo odezní :frowning2:
24. čer 2010 ve 20:59  • Odpověz
@simik78 máš už poslíčky???jestli ano tak jak dlouho to už máš??díky
24. čer 2010 ve 21:00  • Odpověz
@suzete No jo Suzi, ale ty máš taky poloviční bříško než my všechny tady. :slight_smile: S tou podprsenkou chci taky počkat co nejdýl, já mám teda půjčené od kamarádky, ale ty už jsou mi horko těžko teď, tak s nima teda moc nepočítám. A u nás v porodce je taky všechno erár, takže s košilema si hlavu lámat nebudu - já v nich stejně neumím spát - vždycky se mi naroluje kolem krku. :slight_smile:

@antana123 Jé takováhle péče, to sis to užila, co? :slight_smile:

@rennu A zabírá ta meduňka? Já teda spím jak dřevo, ale kdyby se to třeba zhoršilo. Mám jí na zahradě mraky, králík jí nechce a my spíme dobře, tak že by pak měla nějaké využití.
24. čer 2010 ve 21:02  • Odpověz
@lotyna jééé, já taky neumím spát v košili a mám ju až u krku. to se snad ani nedá, že by zůstala dule, ne? nebo to někomu de?
24. čer 2010 ve 21:04  • Odpověz
@lotyna jo maximálně můj mě pochvaloval že mi to sluší aspon to člověka potěší a cítím se fakt dobře :wink:
24. čer 2010 ve 21:04  • Odpověz
a kojopodprsenky budu kupovat v červenci nějak ke konci aby mi to pak nebylo malý
24. čer 2010 ve 21:05  • Odpověz
@lotyna jestli zabírá, ti řeknu zítra :slight_smile: ale dříve fungovala..tak uvidíme :slight_smile: Já ji mám ráda...
@antana123 mnam mlíčko, no dnes ho nemám, jsem měla activii nápoj a hrnek podmáslí, to by moje útroby nemusely rozchodit a trávit noc na wc se mi nechce :grinning:
24. čer 2010 ve 21:07  • Odpověz
@rennu přesně proto to mlíko piju abych mohla jít zítra ráno na záchod to mám tak naučené :wink:
24. čer 2010 ve 21:08  • Odpověz
@suzete kojo podprdu měsíc před porodem a číslo větší..teda prý
24. čer 2010 ve 21:09  • Odpověz
@antana123 já doufám, že půjdu po podmáslí, jinak mi zabíraly merunky, ale došly mi...dříve jsem pila mlíko na dobrý spaní ...
24. čer 2010 ve 21:10  • Odpověz
@rennu jo tu kojo podprdu přesně jak píšeš mě to tak vychází měsíc před porodem a o číslo větší koupím zatím asi 2 kolik jich kupuješ ty???
24. čer 2010 ve 21:13  • Odpověz
@antana123 já zatím nekupuju, ale asi jen jednu, nevím, do jakých rozměrů narostu :grinning: :grinning: :grinning: ..mojí mamce vyrostla prsa po porodu o 2 čísla. Max. kámoška to řešila obyč podprdou s kosticema a jen ji stáhla pod prso na kojení, ale je fakt, že mega balony neměla :sweat_smile:
24. čer 2010 ve 21:16  • Odpověz
@rennu aha no mě právě vůbec jako nerostou si říkam že mi asi ani nenarostou modlím se abych měla mlíko vůbec jinný holky už mají mlezivo a tak já nic jen stroupky na bradavkách jinak nic :frowning2:
24. čer 2010 ve 21:19  • Odpověz
holky nestrašte, že ještě vyrostou?! :fearful: už teď mi vyrostly z C na E..je pravda že teď už asi nerostou a doufam že už neporostou ani po porodu.
24. čer 2010 ve 21:20  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.