• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Září 2010

(Zamčená)
8. února 2011 
http://www.modrykonik.cz/bazar/jine/3tcs/epi-no-delphine/ hodně jste psaly, že ho budete pořizovat....
24. čer 2010 ve 21:21  • Odpověz
@antana123 Neboj, to je hodně individuální. Já mám teda na svoje poměry nárůst už teď velký, ale po nějakém mlezivu nebo tak ani stopy.

Holky jaké je větší číslo než D? Je rovnou E nebo jsem někde četla DD? Nevíte někdo, abych nebyla v krámě za idiota.
24. čer 2010 ve 21:22  • Odpověz
no já mám své D a prodavačka mi doporučovala DD velikost a pak je teprve E
24. čer 2010 ve 21:23  • Odpověz
Holky jdu si vyčistit zoubky a spáááát, tak hezké sny všem a ráno dočtu, co jste tu probraly :wink:
24. čer 2010 ve 21:25  • Odpověz
@rennu Tak dobrou.

@antana123 A myslíš, že to DD je jako další velikost, nebo nějaká mezivelikost? Jsem z toho jelen.
24. čer 2010 ve 21:28  • Odpověz
@lotyna DD je taková mezivelikost, já nosím DD i E a spíš záleží na střihu podkozenky, než jak to označí.
24. čer 2010 ve 21:31  • Odpověz
@antana123 ke kojení přistupuj pozitivně :wink: zatím neni důvod proč by si neměla kojit :unamused: někde jsem četla, že 90% ženských který nekojí kvůli tomu že údajně nemají co, to jen prostě neumí.... Což je docela masakr, ale je to všechno o těch PA které nejsou schopné nic vysvětlit a hlavně každá to ukazuje jinak a nemají trpělivost. Radši dají miminku UM a mají klid :angry: Já na porodním boxu měla jednu dětskou sestru, ketrá když malýho oblíkla tak mi ho přinesla ukázat, zmáčkla mi dost bolestivě prso a zkusila mu dát k pusince...Chudák nestačil ani mrknout a už ho nesla pryč :frowning2: já jsem taky nestihla ani nic říct a viděla jsem ho až po 2 hodinách na pokoji :cry: Pokud má ta porodnice možnost tak si vydupat laktační poradkyni :wink:
24. čer 2010 ve 21:32  • Odpověz
gazel:díky za uklidnění já bych chtěla kojit a udělám prot vše :slight_smile:
holky loučím se jedeme pryč tak zatím pa :wink:
24. čer 2010 ve 21:39  • Odpověz
já si jednu kojopodprsenku koupila, chtěla jsem něco bez kostic na doma, tak že rovnou vezmu tu kojo, taky jsem koupila větší,.....no moc nadšená z ní nejsem, prsa vypadaj děsně....mě se ani moc nezvětšili, možná trochu, ale vypadaj děsně.

Já si taky myslím, že většina žen kojit může a často tomu překáží nějaká drobnost, která se dá lehce napravit (takže technika), nebo psychika a nedostatečná podpora matky... no jsem na sebe zvědavá, jak to zvládnu.

simi: zvláštní úkaz, ale ta pravá je fakt na houby :grinning:

Já si dolů taky moc nevidím, ale to jsem neviděla nikdy, naučila jsem se to jet po hmatu, až si tam nedošáhnu, tak to bude blbý,,,

Suz: Já ani nevím, jak to tu v Německu mají s erárem, ale chci svoji, mě se v nich spí dobře, jen nemůžu mít něco ala na ramínka, páč z toho mi vždycky lezou prsa...
nechápu, jak to můžete mít u krku. :astonished:
Ten župan je dobrej proto, že jsi v tom zabalená, když jsi na chodbě, kde furt někdo courá.....úplně v negližé bych tam bejt nechtěla...
24. čer 2010 ve 23:17  • Odpověz
@suzete - taky neumim spat v kosily :grinning: planuju asi nejakou kratsi kosilku a k ni nejaky kratasky nebo tak neco.... nechci bejt v porodce odkopana uplne nahata...
24. čer 2010 ve 23:56  • Odpověz
Ahojky holky.
Tak opět u mě noc na dvě věci... Jsem zvědavá, kdy ta bolest pod žebry aspoň trošku ustane, abych se mohla vyspat... Je to děs!! :frowning2:
Už nevím, jak si lehnout...Asi budu spát ve stoje :rolling_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes:

Ted si dávám něco malého k jídlu a zkusím se ještě natáhnout, ale moc tomu nedávám!!
Holky včera jsem mluvila s kamarádkou a prý na zádech už teď spát nemám!! :confused: Já vím, že jste se tady o tom bavily, tak ybch ráda slyšela Váš názor...Děkuju moc!! :wink:
25. čer 2010 v 05:58  • Odpověz
@eliska_v Psala jsem to tu už včera, prostě usínám na boku a vzbudím se na zádech...takže to ve spaní neovlivním...jediné, co mě bolí je kyčel, když lehnu na záda, když chodím, sedím tak nic a jakmile lehnu, tak to rozbolí a jsem jak 70letá důchodkyně, vstát z postele na záchod je pro mě výkon :rolling_eyes:

Jinak asi taky nafasuju v porodnici erár, teď jsem dostala pár starých flanelových košil na rozepínání u krku, tak je musím vyzkoušet, ale nevím jak se poperu s tím flanelem... :confounded:

Jinak konečně pátek, jupí! Zítra návštěva u tchýně, snad to bude OK a pak možná grilovačka, uvidíme, co dovolí počasí!
25. čer 2010 v 07:08  • Odpověz
@discreet : Já bych i chtěla spát na boku, ale prostě to nejde... Začne to šíleně bolet a konečná!! :frowning2:
Takže zítra u tchýňky, tak si to tam užijte a grilovačku bych si nechala taky líbit :dizzy_face:
25. čer 2010 v 07:10  • Odpověz
@eliska_v No tak to máš pěkně prekérní! To ti asi neporadím a už nespíš? Já bych měla makat, ale při pátku se mi fakt nechce :angry: telefony zvoní jeden za druhým a nikdo nedá pokoj ani v pátek...
Máme příští týden audit, takže tu teď máme pěknou pakárnu, ať už jsem doma na mateřské!
25. čer 2010 v 07:30  • Odpověz
přeju dobré ránko :slight_smile:
25. čer 2010 v 08:10  • Odpověz
Dobré ráno :slight_smile:
@eliska_v pokud spaní na zádech nevadí tobě, tak mimču určitě ne. většinou se pak na těch zádech dělá špatně až třeba na omdlení. Holky které jsou na to citlivější pak nevydržejí ani na ultrazvuku ležet na zádech atd.... Mimču to určitě nevadí a kdyby vadilo tak ti to dá rychle vědět pár dobře mířenýma kopanečkama pod žebra :grinning:
25. čer 2010 v 08:19  • Odpověz
Dobré ráno, tak zatím nejstrašlivější noc mého těhotenství je za mnou. Už večer mi nebylo dobře, byla jsem nějaká jakoby nadmutá, vařilo se mi to v břiše (do toho vydatně šťouchala Viktorína) a navíc jsem měla strašný křeče v nohou. Nespala jsem skoro celou noc. Ráno se to trochu zlepšilo a to do naprosto strašlivého průjmu. :cry: Nevíte někdo, jestli bych si, pokud se to aspoň trochu nezlepší, na to mohla něco vzít (třeba živočišné uhlí)? Doktorce se nemůžu dovolat a do lékárny nedojdu.
25. čer 2010 v 08:31  • Odpověz
@lotyna uhlí si normálně vzít můžeš :wink: a hlavně hodně pít
25. čer 2010 v 08:34  • Odpověz
Ahoj holky,
dneska jsme si vzali dovcu...venku je tak krasne, ze se nestacim divit...tak jak byla brutalni zima, kterou pry tady nezazili za poslednich 60. let, tak je tu sem tam tak krasne, ze to asi taky nezazili hoooodne dlouho :grinning:. Ja si ale nestezuju....chtelo by to nekam vyrazit....me tak stve, ze nemame auto...to bychom byli za hodku u more :dizzy_face:...no nic...konec sneni...jdu omrknout jizdni rady vlaku :grinning:
@eliska_v ....ja to taky cetla, ze by se nemelo...ale jak to ovlivnit? Poctive usinam na levem boku a vzdy se budim rozplacla jako morska hvezdice jak jinak nez na zadech...
@lotyna ...juva no ty sis uzila...myslim, ze to cerne uhli by nemelo vadit :wink:
25. čer 2010 v 08:51  • Odpověz
ahojík holky,tak máme po vizitě a ještě mě čeká sono štítné žlázy,jen to tady všichi řeší jak tam pojedu ,když nemužu chodit natož aby mě někam převáželi :frowning2:

Jinka u nás se chystá svatba bráchy,která bude ítra...ach jo,nebudu tam,mrzí mě to :frowning2:ale malý lukášek je přednější
25. čer 2010 v 09:34  • Odpověz
@lotyna živočišné uhlí můžeš neboj :wink:
25. čer 2010 v 10:08  • Odpověz
@dashav oni to nějak vyřeší jak tě převézt neboj a svatba no škoda ale co už :wink:
25. čer 2010 v 10:08  • Odpověz
@antana123 no oni hlavne nechcou abych mela pohyb...tak se uvidi...no ta svatba me hodne mrzi,ale co už?
25. čer 2010 v 10:13  • Odpověz
přeju pěkný pátek :slight_smile:
dnes začínáme 31tt :slight_smile: a zítra 8.měsíc počítám-li dobře.
Jak se máte? co chystáte na víkend?

@dashav tak s tou svatbou mě to mrzí ale chápu tě, škoda že to nešlo odložit.
@lotyna to bude asi jen nějaká střevní viroza, ne, to bude dobrý, se pročistíš ale hodně pij!

@eliska_v tak se spánkem máme stejný problém, od včerejšího večera mě hoodně bolí žebra, hlavně na pravé straně, tuxík se mi usídlil hned pod prsama a je to dost nepříjemný.
25. čer 2010 v 11:22  • Odpověz
@lotyna : jj, uhlí můžeš a smektu taky....já pila i trochu mátovýho čaje a v jednom bylinkářství jsem si koupila nějakou směs, můžu se ti kouknut co v tom je, jestli to najdu....já mám jednu takovou noc za sebou, taky hrozný věci v břiše, mimino, střeva a do to nejstrašnější bolest zad, co jsem zažila....

to s těma košilema fatk nechápu.... :grinning:

@safryy rozpláclá jak mořská hvězdice.....hahaha :grinning: to je pěkný přirovnání, mě se taky blbě spí, včera jsem prala povlak na kojopolštář, už to fakt nešlo a že budu spát bez něj....děs běš, tak jsem ho vzala bez povlaku, kupodivu se na něm spí ještě líp, je takovej hebounej a pěkně pečlivě prošívanej.
Už ale nevím kterou polohu zvolit. nejradši spím v posteli naštorc, to ale nejde, když jsme tu dva. Dneska manžel trucoval, tak jsem mohla....
děsně mě ale pro změnu bolela hlava, tak taky nic moc.

@alisek :wink: , já o víkendu budu asi odpočívat, balit (v úterý jedu do čech) a v neděli se chystáme na výstavu Fridy kahlo, tak se moc těším a konečně uvidím centrum berlína....už tu jsem měsíc a ještě jsem tam nikdy nebyla.
25. čer 2010 v 11:33  • Odpověz
@dashav :jo pro mimčo vše to říkám taky :wink:
@alisek gratulka k 8měsíci :wink:
jinak mám už uvaříno tak ted budu odpočívat výsledky krve stále špatné ale už to klesá pomalu :wink:
25. čer 2010 v 11:47  • Odpověz
Ahojky,
hezkej pátek. Já se sem už včera nedostala díky internetu. No, dneska budeme uklízet a zítra přijedou ti naši pomocníci, tak jsem zvědavá, jestli vás někdy dočtu :slight_smile:

daja.had: jj, s jídlem jsem to vymýšela s manželem - takže v sobotu uděláme kuřecí paličky obalené v trojobalu a k tomu bramborová kaše a kyselé okurky, večer grilovačka a v neděli dostanou přírodní vepřové plátky se spustou zeleninky a bramborem. No a na snídani jim asi upeču makový buchty :slight_smile:

simik78: jé, tak malej už má 2400 g, tak super, aspoň můžeš být o něco klidnější, kdybys rodila dřív :slight_smile:

daja.had: taky jsem v šoku, když vidím ty těhu týdny, co tu máme u jmen, však nedávno jsme se radovaly z dokončeného 3 měsíce :slight_smile:
25. čer 2010 ve 12:56  • Odpověz
vás po dvou dnech dočíst je teda náročnej úkol :slight_smile:. My měli fajn st, přítel si vzal dovču, když dorazil domů z práce v út po půlnoci, tak to bylo prima. Byli jsme u jeho rodičů na vesnici, tak paráda. Jahůdek jsem se taky najedla do sytosti, jen dneska teda radši odpískám těhu cvíčo, protože mě něják pobolívá bříško, jo už toho nezvádnem holt tolik. Nemáte někdo zkušenosti s králíkama? Nemůžu od nich něco chytnout? Chcípe jim tam jeden za druhým, tak mám docela strach, vím že mají různý nemoci, ale našt. jsem na ně nešahala, tak snad to ničemu neva. Jsem holt plašan no :slight_smile:
@simik78 : vítej
daja: super fotečky, sluší ti to na nich, no opravdu moc těhu nevypadáš :wink:
@ladenka : taky jsem sbírala jahůdka, a dneska mě taky pěkně pobolívá bříško, tak už to asi není na žádný větší akce s těma bříškama

@zvirka : jsi šikula teda :slight_smile: , já jsem na tyhle práce levá

@antana123 : tak to jsi mamča kočka po těch zkrášlovacích procedůrách, to je super pocit, co :grinning:
@suzete : já kojo podprdu kupovala asi před 14 dni a ženská mě tvrdila, že se může od 5.měsíce, ale kupovat větší. Taky jsem četla že až v tom 8. Já bud kupovat ještě jednu. Tak já mám E :pensive:, mazec . Mám tam ale místa dost, tak mi vyrůst o kousek ještě můžou, ale kdo se s tím pak má tahat :angry:
@suik : tak super, že jste u dr. dopadli dobře a mimíska jsi viděla
25. čer 2010 ve 13:30  • Odpověz
@alisek : Tak aspoň, že nejsem sama... :sweat_smile: ten náš kluk bude pěkné číslo ( po mamince) :grinning: :sweat_smile:
25. čer 2010 ve 13:51  • Odpověz
Ahojky, mám dotaz, čím mažete břicho? Já jsem někde vyčetla, že stačí obyčejná modrá indulona, tak jsem to zkusila, ale nějak se mi to špatně rozmazává, nemáte s tím někdo zkušenosti?
25. čer 2010 ve 13:51  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.