• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Září 2010

(Zamčená)
8. února 2011 
@discreet : Já kupuju krémy v DM a jsem spokojená!! Dobře se rozmazává.... A zas tak drahý taky neni!! :wink:
25. čer 2010 ve 13:53  • Odpověz
autor
ahojky,
discreet. já mám elasti Q z lékárny, je super......roztírá se skvěle. a ještě jsem měla i mamastrie od GS, taky fajn...... takže já je střídám, ale moc se teda nemažu, nějak na to zapomínám :slight_smile:
25. čer 2010 ve 14:00  • Odpověz
@laurinka.22 : Taky poslední dobou zapomínám... :sweat_smile: Ale jsem ráda, že strie nemám nikde extra vidět... že jsou jenom na zadku!! :grinning: :stuck_out_tongue_closed_eyes: Oni pak vyblednou... :wink:
A co Ty kočko? Jak je? :wink:
25. čer 2010 ve 14:05  • Odpověz
@eliska_v : ten co máš je super, poradila mi ho rennu a fakt za pár kaček, elasi Q jsem taky měla, a tenhle byl pro mě lepší, a ještě o mnohem levnější :slight_smile:
@beru3nek : Já jsem s ním taky spokojená!! Už mám několikáte balení a je příjemný!! :wink:
autor
eli. no mně se zatím neobjevily, tak snad už se ani neobjeví, uvidíme ......
jak je, no super......tedka jsme s manžou věšeli od rána fotky po bytě, bylo jich strašně moc, tak nám to dalo zabrat, ale je to nádhera......manža akorát vaří pozdní obídek, a po něm jdeme dodělávat, už jsme ve finále s rekonstrukcí, už jen fakt drobnůstky, já už tady pouklízím všechny místnosti, on dodělá chodbu a konec finíto......konečně taky...... zítra jedeme na výletek pokud bude pěkně a už si budem snad užívat jen volna...... a co ty, jak se máš?
25. čer 2010 ve 14:11  • Odpověz
@simik78: teda hustej začátek těhu - otřes mozku a zlámanej kotník. Ještěže se malému nic nestalo a ty už kotník i hlava dobrý?

@lotyna: čoveče pozor u holení, ať si neuřízneš něco důležitého :grinning: A manža by tě neoholil?

@antana123: mně už teď přišel mail z rodiny.cz, že už můžu mít poslíčky, takže to tvoje včerejší bolení břicha a tak..., to klidně poslíčci být mohli

@zvirka: no, jestli byla ta známá chuděra na společných záchodech, tak se jí nedivím, že jí porod nepostupoval, já bych v takovém prostředí teda taky rodit nechtěla.
Ty bláho, ten svetřík je krásnej, jsi šikovná.

@laurinka.22: já si nožky taky oholím v poho, mezi teda poslepu, ale taky v poho a manža už taky má praxi, takže do porodky snad taky pojedu od něj oholená, pokud to nebude nějakej kvapík :slight_smile:

@eliska_v: no, já na zádech občas polehávám, ale musím být podožená kojo polštářem, že nejsem úplně na zádech, to se mi jinak většinou začne blbě dýchat. Začala jsem se podpírat velkým polštářem pod hlavou, na ty žebra mi to pomáhá.

@dashav: jé, to zamrzí, že nemůžeš být na svatbě bráchy, ale holt to jinak nejde. S tím sonem štítné to snad nějak vymyslej, když tam musíš jít :slight_smile:

@alisek: gratulka k začátku 8. měsíce :slight_smile:.

@antana123: no super, že se ty výsledky zlepšují, sice pomalu, ale zlepšují :slight_smile:

My byli dnes ještě nakupovat a snad už máme na ten pracovní víkend všechno :slight_smile: Ještě to tu musím trochu polidštit, bo je tu bordel jako v tanku. Už jsme vykoupali pejska, smrděl jak zdechlá ryba. Manža se teď vrhne na koupelnu a já začnu s obývákem - posbírat ty hromady krámů a pořádně vytřít. Pak taky kuchyň a vydrbat friťák na ty kuřecí paličky. A pak si za odměnu asi dáme melouna :slight_smile:
25. čer 2010 ve 14:13  • Odpověz
@discreet: no s tím mazáním bříška, musím přiznat, že tomu mazání teda moc nedám, ale když jo, tak se natírám regeneračním mlékem od Garnieru - mám ho hrozně ráda a mám ten červenej - s výtažky z javorové mízy.

@laurinka.22: no super, že jste u konce s rekonstrukcema, už si taky zasloužíte odpočívat :slight_smile: A zítra hezky být má, tak si užijte výlet :slight_smile:
25. čer 2010 ve 14:18  • Odpověz
@laurinka.22 : Takže už budete mít pomalu a jistě hotovo..To je super!! :wink: Trošku závidím!! :slight_smile: Jsem zvědavá kdy mi se budeme stěhovat... :sweat_smile: :grinning: Chtěli bychom tak dvou let, tak snad to dopadne :wink:
Jinak já se mám v rámci mezí!! Teď zrovna mám období, kdy už bych chtěla mít těhu fakt za sebou!! protože se mi špatně dýchá a nespala jsem dobře už 14 dnů-kvůli tomu,jak mě bolí u žeber!! :frowning2: :unamused: Ale jinak si nestěžuju!!
Ještě by se mohla vzpamatovat moje máma a byla bych spokojená!!
Příští středu po dr. odjíždíme na celý měsíc na chaloupku, tak tam chci vyprat už pár věcí na prcka... A budu mít kousek od sebe kamarádky s dětmi, takže super!! Už se moooc těším!! :dizzy_face: :dizzy_face:

@kovalda : To já už zkoušela taky, ale nic nezabralo... :confounded:
25. čer 2010 ve 14:21  • Odpověz
@eliska_v: tak to už nevím, co by mohlo pomoct. Snad už jen plavání a těhu masáže ...
25. čer 2010 ve 14:31  • Odpověz
@kovalda : Na těhu masáž jdu příští týden v úterý! :slight_smile: A plavání já nemůžu - kvůli těm zánětum!!
25. čer 2010 ve 14:32  • Odpověz
discreet: Já se mazu taky tím elasti Q, mela jsem i od GS - ten se lip vstrebaval, ale elasti Q je prijemnej, pak mam taky jeste olejicek od Hippu, ale tim se mazu jen prilezitostne - clovek je pak porad tak jakoby mastnej...

Holky s tim kupovanim tehu podprsenek nam na kurzu pani rikala, ze se maj kupovat tak v 36.tt. a ze se nemaj kupovat vetsi, to pak nemate pro prsa oporu. Nevim zkusenost nemam jen pisu co jsem slysela...:slight_smile: Jo mely by jste mít 2-3 ks - na preprani atd.
25. čer 2010 ve 14:38  • Odpověz
@beru3nek proč se může až od 5. nebo 8. měsíce? :astonished:
25. čer 2010 ve 14:51  • Odpověz
@eliska_v jj ten krém z DM je super, mají i olej na bříška a te krááásně voní :slight_smile:
25. čer 2010 ve 14:52  • Odpověz
Já mazala nejdřív olejem od saloosu ale hrozně mi smrděl, pak jsem koupila ten z dm, ten mi smrděl taky, tak jsem ho při stěhování vyhodila....tak mám od Hippa a s tím jsem spokojená, ale taky tomu mazání moc nedám :sunglasses: ....strie naštěstí taky zatím nemám, ale bojím se jich, ony sice vyblednou, ale někdy jsou dost hluboký a jsme navždy znetvořený.....ale jestli to je trochu dědičný, tak je máma myslím neměla.

25. čer 2010 v 15:02  • Odpověz
@rennu mě zas strašně smrděl :grinning:
25. čer 2010 v 15:03  • Odpověz
@rennu : Ten mám taky a krásně voní!! :dizzy_face: :dizzy_face:
25. čer 2010 v 15:04  • Odpověz
@suik : přijde mi spíš ten 8. logičtější, že ti můžou ještě poporůst, tak nekupovat dřív. V krámě mě tvrdila, že od 5. ale abych tam měla ještě rezervu. To bude, jestli mi narostou ještě o dvě čísla tak mám G :angry:
25. čer 2010 v 15:07  • Odpověz
já mázala vším možným a strie mám hrozný po celý břichu a to mažu 3x denně ted mažu modrou indulonou je super
25. čer 2010 v 15:33  • Odpověz
aha, já myslela, že to nějak vadí, kdyby se to nosilo dřív....no uvidíme, já svoji velikost stejně pořádně nevím a tady nevím kam pro to jít a kde vyzkoušet, takže stejně e-shop a hop a nebo trop.
25. čer 2010 v 15:35  • Odpověz
Tak jsem se vyspala a musím říct, že se mi výrazně ulevilo. Teda už mi bylo i líp, ale s tím, co se dělo v noci a ráno se to nedá srovnat. Díky za rady a podporu.
Teď koukám, že se bavíte o mazání, na to já jsem teda děsivej lempl, takže mažu, jenom když si vzpomenu a že jsem velmi zapomětlivá (tak třeba jednou za 14 dní?) a to tím samým, co před těhotenstvím (tělové máslo z body shopu).

Někdo se tu ptal na králíky (beru?) - člověk by o nich nic chytit neměl, pouze výjimečně při konzumaci nakaženého masa je možný přenos toxoplasmózy, ale to tys nekonzumovala, eventuelně se samozřejmě dají přenést vnitřní paraziti, jako u jakéhokoli jiného domácího zvířete při nedostatečné hygieně (roupi). Jinak běžně smrtelné králičí choroby (mor, myxomatóza, encefala, kokcidióza apod.) by měly být na člověka nepřenosné.

@suik S tou košilí nevím co dělám, ale prostě se mi vždycky vyroluje. Já se navíc odkopávám, takže se pak budím zimou, neb mi táhne na záda. :grinning:
25. čer 2010 v 15:38  • Odpověz
Kovaldo, prosím, vyškrtni mně z vašeho seznamu...mám všechno vysvětlené ve fotoblogu...omlouvám se, ale nemám moc sil to přepisovat. Všem vám i vašim mimískům přeju hodně zdravíčka :wink:
25. čer 2010 v 15:42  • Odpověz
@suik Jo a tu Fridu - bledá závist, škoda, že je to do Berlína tak daleko. Ona se ta výstava má koncem září přesouvat do Vídně, tak pak uvidíme, ale moc ráda bych to viděla. Tak potom podej zprávy.
25. čer 2010 v 15:42  • Odpověz
@breberuska : to je nám moc líto, drž se
@lotyna : super, díky za info, se mi ulevilo :slight_smile:
@suik : ne ne, to neva mě dokonce říkala, ať jí začnu nosit hned. Mě už stejně žádná jiná není, ale nemám tu odepínací. Koupila jsem dvě, jednu jsem šla vrátit, byla bez kostic a měla jsem z toho odřeniny :angry: a to stála litr :confused:
já košile nenosím, jen pyžama, nebo takovou saténovou košilku a pod to přítelovi trencle, pohled pro bohy :grinning:
25. čer 2010 v 15:53  • Odpověz
@lotyna neboj dám vědět....
no já až vyperu tu svoji, tak to musím zkusit....jako trochu se mi asi vyhrne, ale ne moc....spíš mi vadí takový epesní, se špagetovými ramínky.
Doma u našich mám jednu flanelovou starou zapínací a hoodně dlouho, asi si ji přivezu.
Taky jsem viděla prodávat košile ala nudle až na zem.
25. čer 2010 v 15:58  • Odpověz
@breberuska ano, drž se! :frowning2: musí to být hodně těžký!
25. čer 2010 v 15:58  • Odpověz
@beru3nek odřeniny? :astonished: ... já tu svoji taky chvíli nosila, ale ten výkroj na prso mi není moc příjemnej, .....co takový ty co, jsou s kosticí, odepínací, ale není to prso obkroužený kolem dokola, ale to raminko vede podle prsa, teda jestli jsem si to nevyslela, všude to maj jen tak decentně odhrnutý :grinning: ....máte někdo zkušenost?
25. čer 2010 v 16:01  • Odpověz

@suik : síla co, a za ty prachy ještě. Mě normálně dřela jak byla blbě šitá. Já mám anitu, určo bude na netu. Jsem s ní spokojená, jen teda nemůžu nosit moc velký výstřihy, je hodně vysoká. Teď jsem šla schválně kouknout na ostatní a je skoro úplně stejná, jen má širší pruh pod prsy a vzádu je taky větší, nevím proč se jí teda říká kojo
25. čer 2010 v 16:08  • Odpověz
@beru3nek Mě by se líbila tato: http://www.spodni-pradlo-anita.cz/damske-spodni-pradlo/podprsenky/podprsenka-pro-kojeni-s-kostici-5035-anita-127.html, ale ta cena, za to nenakupuju ani podprsenky normální. Akorát bych v tom mohla snad vypadat jak ženská a ne jak věstonická venuše...

25. čer 2010 v 16:17  • Odpověz
@suik : já mám tuhle v černým a tady je ještě levnější, než mám já. No ono to asi chvilku nosit budem, a dobře mi sedí
25. čer 2010 v 16:26  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.