• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Září 2010

(Zamčená)
8. února 2011 
čau holky
tak já se dnes v noci protáhla a dostala takovou malou křeč do břicha. Teď jsem objevila hnědý výtok, tak nevím, jestli zmatkovat a jít k doktorce, nebo ne.
24. led 2010 v 15:32  • Odpověz
hezkou neděli

taky je u vás tak příšerná kosa ......brrrr -14

ondra spinká celkem ok -ukládáme večer mezi 7 a půl osmou a vstává ve stejnou dobu ráno
vv noci se sice budí 1-2x...ale obvykle žádné drama -napije se a chrupe dál -takže já to absolvuju prakticky v polospánku :sweat_smile:

lam:ad režim prcků -no to je mé nejvroucnější přání,aby se jejich režimy trošku překryly ...no ale když ne,tak stejně nadělám kulové,že :sweat_smile:
24. led 2010 v 15:33  • Odpověz
kop: já bych nechodila ...teda pokud křeče nebudou pokračovat a nezjasní to do červena :wink:
24. led 2010 v 15:36  • Odpověz
Hupczo u nás to bylo dost dlouho v poho, jak Jája spala víckrát denně, tak se to prostě dalo vždycky nějak udělat, aby aspoň půl hodiny spaly obě, ale teď chodí Andulka spát po obědě v 1 a Johanka usíná už v 11 dopo a spí tak do té 1....takže přesně na chlup, už se nestalo ani nepomatuju, že by spaly obě naráz :grinning: :grinning: No co nadělám, jak Jája poroste, snad se to zas srovná....

Tak jsem dámy normoš četla holkám na gauči a usnula u toho, manžel se ujal dětí, tak jsem pak v ložnici spala další 2 h.... :sweat_smile: :sweat_smile: Chudák, to si o víkendu moc nevydechne, od rána tu něco kutí a teď mu ještě do toho lezly ty naše dvě torpéda :grinning: ale je mi líp :wink:
24. led 2010 v 16:33  • Odpověz
taky jsem si chrupla hodinku ....oooo to bylo bezva

lam: johnkaka s aničkou srovnají režim a rozhodí ho třetí prcek...to máš fuk ...hlvně aby z toho nebyly tři úplně odlišné :sweat_smile:
24. led 2010 v 16:40  • Odpověz
kopo: když není čerstvá krev, tak je to asi v poho. Jen kdyžtak víc odpočívej.

hupcza: jj, taky je tu kosa, tak cca - 8, ale dnes ven moc nelezu, je mi nějak divně a blbě. :unamused:
24. led 2010 v 16:40  • Odpověz
Hupczo holt nezbývá než aby třetí prcek byl Johančina ražení - ta první 3 měsíce života víceméně prospala a i potom to bylo tak do půl roku celkem v pohodě, velký zlom nastal, když se začla pohybovat,v 7 měsících byla na kolínkách a stála a od té doby nejevila o spánek sebemenší zájem... :grinning: :grinning: Takže třetí prcek bude muset být spavec až do 18 let :grinning: :grinning: Teď jsem zjistila, že kamarádka co jsem jí delší dobu neviděla taky čeká 3. dítko a má už pěkné bříško!!!
24. led 2010 v 16:52  • Odpověz
lam: no jo ....nějaké blbé spní-kdo by se s tím otravoval,když je tolik zajímavých akcí místo toho :grinning: :grinning: :grinning:
24. led 2010 v 17:10  • Odpověz
Ahoj holky, docel dřina vás dočíst... U nás docela slušně začal fungovat manžílek, když já musím ležet... Až se tomu divím... :slight_smile: Akorát jsem si ke včerejšímu obědu objednala sekanou nebo karbenátek a on ji zapomněl v Globusu bezlepkovou koupit, tak dělal pangasiuse... :unamused: Já si dala jen brambory a salátek... Na rybu teď chuť rozhodně nemám... Večer mi ještě pomohl udělat pizzu, přísady jsem už dřív naházela do pekárny, takže těsto bylo nachystaný... Dneska jsem oběd musela udělat já, dopoledne chodí pravidelně na tenis, tak jsem to nějak musela zvládnout, ale co... králíka jsem hodila do trouby, zelí dala vařit, brambory měl nachystaný a pro sebe jsem si k tomu zelíčku ještě uplpala a uvařila bezlepkový knedlík... :grinning: Je teda fakt, že se mi po těch práškách včera parádně motala hlava a došla jsem sotva na záchod a zpátky. Zkusila jsem ten Utrogestan zavádět, jak tady psaly holky a je to lepší... tak u toho zůstanu... :wink: No v to úterý se ale přece jen nechám odvézt na tu kontrolu manželem. Na letáku výslovně píšou, že léky ovlivňují činnost, při které se vyžaduje soustředění nebo rychlé rozhodování a následně taky, že řízení auta jen na povolení dr... :sweat_smile:
24. led 2010 v 17:32  • Odpověz
Jo, Hupczo, video fakt kouzelný...!!! :dizzy_face: Jsem okamžitě dostala chuť na víno... :sweat_smile:
24. led 2010 v 17:33  • Odpověz
lampia: tak snad se ti splní aspoň to, že třetí prcek bude mít to spací období aspoň teda ty první měsíce, nevím, jestli ti to vyjde s tím spaním do 18 let :grinning:

tatarina: to je dobře, že se manžílek stará. :slight_smile: A pokud to tam píšou, tak radši opravdu za volant nesedej.

hupcza: tak jsem konečně viděla to video, dneska to šlo stáhnout lépe. Malej je fakt vynalézavej :slight_smile:
24. led 2010 v 17:50  • Odpověz
Kovaldo my jsme teď s mužem pochopitelně taky velcí spavci, ale jako děti..... :grinning: :grinning: Prostě mám rozhodnuto napevno, pokud čekáme 3.dítko je to kluk a do 18 bude spát jak budulínek :grinning: :grinning:
24. led 2010 v 17:52  • Odpověz
ahoj holky :slight_smile:

tak jsem vás tak zběžně pročetla, jste teda toho nakecaly :grinning: :grinning: to asi, že jsou venku mrazy, tak se nejezdí na výlety, co? :grinning: :grinning: no u náš bylo včera v noci -7stupňů...to docela jde...jak byli tenkrát ty mrazy, tak jsme tu měli -19 :sweat_smile:

val1, radím hooodně odpočívat a pokud se neobjeví jasná červená nebo větší bolesti, tak nemusíš plašit :wink: my jsme dneska sexíkovali a taky jsem po tom měla trošku špinění :sweat_smile:

jooo a s tím spánkem, ten si fakt užívejte, dokud můžete :grinning: já jsem hroznej spáč....ale Tomáš je teda svatý dítě, ve 20h usne a probudí se po 7h ráno, tak ještě vydrží tak ty 2 hodiny v postýlce, že můžu při něm dospávat :slight_smile: :slight_smile: ale kdybych měla dítko, co má kámoška, že od narození se budila x krát za noc a ani přes den nespala, fakt skoro pořád řvala, tak nevim :sweat_smile:

ale říká se, že jaký bude dítko dělá hodně, jak se cítíte v těhu, když budete v pohodě, hodně se smát a tak, tak bude hodný dítko, naopak nervy a stres dělají hyperaktivní dítko, který hodně řve, málo spí :confounded: fakt můžu posoudit podle sebe a mé kamarádky... :wink:

zítra jdu konečně na kotrolu, tak jsem zvědavá :slight_smile:
24. led 2010 v 17:57  • Odpověz
Kov, no to já jsem právě v tu sobotu, kdy jsem si připadla jak namazaná, říkala, že to asi jen tak nedám... Už jsem to nenápadně naznačila mužíčkovi, že nevím, jak to udělám... Hlídání mám zařízený, ať je na vyšetření klid, když je to tak důležité, doufám, že mě mužík odveze... :wink:
24. led 2010 v 18:13  • Odpověz
antana123:já jdu ve čtvrtek ono to sice uteče ale i tak se bojím ...také pokaždé no:slight_smile:
24. led 2010 v 18:47  • Odpověz
Ahoj holky, tak my jsme dnes v půl 7 ráno měli -20 stupňů, no hnus. A to jsem v tom jela do práce. Potom jsme měli návštěvu, od včera máme pinec v garáži, tak pořádáme turnaje :slight_smile: ..no občas je to jen taková plácaná (třeba zrovna v mým případě :grinning:)
Teď si splním přání, co jsem měla celý týden - že půjdu brzo spát. Takže sprcha a mažem do pelíšku, chvíli ještě telka dokud mi nespadnou víčka a pak dobrou noc :slight_smile:
Ojo - držím pěsti na zítřek :slight_smile: A tat, tobě na úterý, určitě tě konečně potěšííííí :wink: ... a samozřejmě i všem ostatním... prostě ať je vám fajn! :slight_smile:
24. led 2010 v 18:54  • Odpověz
Držíme všem palce na prohlídky u dr, já jdu asi snad spát, to je šílený..... :grinning:
24. led 2010 v 19:03  • Odpověz
lamia:taky bych šla hned spát ale malej půjde teprve do vany usíná tak po 9 hodině takže mám smůlu:(
24. led 2010 v 19:17  • Odpověz
holky díky za povzbuzení. Tak se na dokrora vykašlu, ale asi to zítra pro jistotu sdělím přímému nadřízenému (že jsem těhu), aby se případně nedivil, kdybych ze dne na den zůstala doma. Dělám pro něj teprve druhý měsíc, tak asi nadšenej nebude, ale já je varovala, že chci zase otěhotnět.
Tat: tak držím pěsti na tu kontrolu. Dobře jsi udělala, že jsi si pro jistotu domluvila ovoz
Lam: holčičky jsou kouzelné. Budete mít doma fakt veselo
Hup: taky jsem po shlédnutí Ondrova apetýtu hned dostala chuť na hrozny. Bohužel doma byly naposledy před vánocemi, takže jsem měla smůlu
24. led 2010 v 19:20  • Odpověz
lamia: no, tak vy už máte jasno, koukám. Tak to ještě sdělte miminku, aby to taky vědělo :grinning: Dobrou noc.

ojo: tak si zítra hezky užij kontrolu a těšíme se na zprávičky :slight_smile:

daja.had: tak sladké sny. Užij si pořádný odpočinek.
24. led 2010 v 19:29  • Odpověz
Nakonec mi děti ten odchod do pelíšku opět krapet oddálily :slight_smile: Ale už leží obě, tak se asi taky přesunu do nějaké polohy tělu příjemnější....manžel měl nějaké postranní úmysly, ale obávám se zůstane jen u úmyslů, jsem fakt grogy :grinning:

Kovaldo dík, no není nad zcela jasné a konkrétní plánování, že :grinning: :grinning: Jsme toho jasným příkladem :sweat_smile:
24. led 2010 v 19:33  • Odpověz
kov +lam:jjj ...hlavně si to dobře naplánovat :grinning: :grinning:

taky džím palce na všechny kontroly :wink:

ad ondra -on prý obvykle působí strašně motivačně na ostatní děti (říkají kamarádky,že po našich návštěvách děcka vždycky udělají nějaký zásadní vývojový skok :slight_smile:) ....ale že by tak dokázal zblbout i dospělé? :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
24. led 2010 v 19:39  • Odpověz
hupcza: jj, plánování, to je důležitý. Taky víme, že se nám narodí nejhodnější a nejúžasnější miminko na světě. :slight_smile: . Motivačně určitě i na dospělý, to hrozno bych si taky dala, ale rozhodně nevím, jestli se to u mne dá považovat za vývojový skok :grinning:

No nic, dovyrobila jsem bramboráky s masovou směsí, tak úkol splněn. Jdu tedy do vany, zušlechtit se a pak se uvést do příčné polohy.
Dobrou noc všem :slight_smile:
24. led 2010 ve 20:56  • Odpověz
kov: :grinning:
variaci na to jsem říkali,když se nám narodil ondra: všichni rodiče si myslí,že to jejich dítě je to nejkrásnější, ale objektivně vzato náš ondra fakt je :grinning: :grinning: :grinning:
24. led 2010 ve 21:22  • Odpověz
Tomáš byl zas na celém oddělení nejvlasatější :grinning: :grinning: :grinning:
už dávno hnípe :slight_smile: :slight_smile: teď mu rostou zuby, teprve nedavno jsem zjistila, že se mu prořízl první...vůbec jsem nepostřehla, že mu leze, neslintal, neměl horečky, nebyl nijak zvlášť nervozní a chrápe furt stejně :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face:

díky za pěsti...jsem zvědavá, co se na tom monitoru objeví :sweat_smile: :grinning: teda doufám, že nastartuju v tomhle mrazu auto :unamused: chceme teď kupovat jiný auto, tak uvažuju, že to místo nafťáka vemem benzin :sweat_smile:

dobrou všem :slight_smile:
24. led 2010 ve 22:16  • Odpověz
Ahoj holky! Tak se hlásím po delší odmlce a koukám, že jsme se pěkně rozmnožily :slight_smile: Dočíst se to nedá, tak se pokusím alespoň trošku s vámi držet krok :wink:
Minulé pondělí jsem konečně viděla mimiňáka na UTZ a má už 16 mm - to je kusan, co? Dr. mi posunul TP na 1.9, takže je to datum Kubíčkových narozenin. No byla by to sranda.
Jinak je mi pořáde blbě, pít můžu jen mlíko :frowning2: a spala bych snad celý den. Ale to máte asi všechny podobné,tak si nebudu stěžovat. U syna jsem to neměla,tak mi to teď překvapilo, ale nic nenadělám.
Hrozí nám teď neštovice. Byli jsme s kamarádčinou dcerou těsně před opupínkováním, já je jako malá neměla a protilátky nemám žádný. Dr. už mě hnal na infekční, ale stejně mi nic nedali. Imunomodulanty prý teď nemají, vše spotřebováno při chřipkové epidemii. Musela jsem stát na mrazu, jako kdybych měla lepru :grinning: . Riziko pro mimčo prý není tak vysoké jako u zarděnek, ale je, takže pokud je dostanu, musím na genetiku na odběr plodovky. Tak snad odoláme :slight_smile:

Všem novým těhulím gratuluji a teď přeji dobrou noc!
24. led 2010 ve 23:24  • Odpověz
Dobré ránko těhulky :slight_smile:
25. led 2010 v 08:26  • Odpověz
Ahoj holky, vůbec vás nestíháááám :frowning2: V práci sem moc nepřijdu a doma zase jdu spát, děs běs :-/

val: Čárky mám silné, dálnice hadr, ale včera se mi taky objevil hnědorůžový výtok, teda spíš takové nitky. No zítra jdu poprvé k doktorce, tak se zeptám a uvidím.
25. led 2010 v 09:02  • Odpověz
Tertom tak to už je mimčo teda obřík :grinning: :grinning: No já bych se asi naopak měla v případě úspěšného těhu odstěhovat do říjnovek, neb vůbec netuším, kdy mi dají TP :grinning: :grinning:
25. led 2010 v 09:14  • Odpověz
zdravím vás holky, jaký jste měli víkend?
Dnes nerelaxuju v posteli (taky ji mám už plný zuby), jsem v kanceláři, jsou tu lidi, tak si užívám.
Jak vám je? mě už nic netrápí, takže jako bych ani nebyla těhotná. :wink:
25. led 2010 v 09:31  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.