• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Září 2010

(Zamčená)
8. února 2011 
ta je taky pěkná....ale ten odkaz je na kalhotky... no já si koupím jednu epesní černou na ven, a zbytek bez kostic na doma.....
25. čer 2010 v 16:29  • Odpověz
holky, mám asi stupidní dotaz, rychlozavinky perete taky? :sweat_smile:
25. čer 2010 v 17:00  • Odpověz
@suik : no to je, ale ty kalhotky tam nikde nevidím :slight_smile: ta blondýna má tu mojí prostě :grinning: . Mě to odřený dělala právě ta podprda bez kostic, ještě že jsem kupovala v krámu, jinak bych koupila přes net úplně blbou velikost teda. Jsem ráda, že mi tam poradila
25. čer 2010 v 17:00  • Odpověz
@breberuska : Je mi strašně moc líto co se stalo! :cry: :frowning2: Drž se :pensive:
25. čer 2010 v 17:09  • Odpověz
breberuska:je mi to moc líto :frowning2:
25. čer 2010 v 17:31  • Odpověz
@beru3nek no jako že to co prodávaj jsou kalhotky....ta podprda bude asi za víc...

@rennu já ještě žádnou nemám, ale nevím, já se todle ducatý prát trochu boji,
25. čer 2010 v 17:48  • Odpověz
@suik : a jo :grinning: , já čuměla jen po obrázku
tak nevím co bych do tý papuli narvala, ale lednička teda je nějáká vyžraná a já nenažraná :grinning:
25. čer 2010 v 17:54  • Odpověz
@beru3nek mě honí taky mlsná, taky už máme konec nakupovacího týdne, jako něco tam ještě je, ale na to jaksi zrovna nemám chuť ....
25. čer 2010 v 17:58  • Odpověz
já měla staršnou chut na meloun tak jsem si ho koupila a jen funím jako a čurat chodím co 10minut :grinning: :grinning:
25. čer 2010 v 18:28  • Odpověz
@antana123 : toho bych si tady dala, ale nechali jsme ho u rodičů, tak až zítra. Dala jsem si okurku s jogurtem, no jako předkrm dobrý :slight_smile:
@suik : u nás je to úplně to samé, v pá prázdná lednička to je klasika
25. čer 2010 v 18:32  • Odpověz
@breberuska: moc mne to mrzí.
25. čer 2010 v 18:46  • Odpověz
meloun bych si taky dala, dlouho jsem ho neměla.... :wink: nebo aspoň třešně. Mám tu jen jablko....jdu na něj
25. čer 2010 v 18:57  • Odpověz
Tak jsem vyžehlila prádlo a mám zase doma uklizeno-super!! :slight_smile:
Dneska se mi povedla i koprovka, takže paráda... :slight_smile: Manžel jel na noční, takže jsme s Daliborkem sami doma... Ale dneska jsem i docela ráda, protože budu moc vyzkoušet všechno možný na ležení a snad něco pomůže!! :grinning: :grinning: :sweat_smile: Uvidíme :wink:
meloun bych si taky dala, ale nevím kolik je v tom cukru... :unamused:
25. čer 2010 v 19:32  • Odpověz
Ahoj holky,

já mažu krémem proti striím od Dermacolu, nepamatuju si jak se jmenuje, ale strie mi začaly vylézat tento týden. Mám zatím 3 jizvičky na podbřišku, tak snad se nebudou rozrůstat moc rychle.

No a dneska jsem zjistila, že se mi začalo dělat mlezivo. Ráno při čištění zubů jsem měla na pyžamu malý flíčky na obou bradavkách :confounded: Doufám, že se mi to nesputí někde na veřejnosti. Nechce se mi ještě nosit prsní vložky.
25. čer 2010 ve 20:07  • Odpověz
Díky za rady na krémy, měla jsem GS i Elasti Q vzorky z lékarny k vitamínům a už jsem je vypatlala, asi zkusím i to DM, jen to nemám nikde poblíž, tak musím počkat, až vyjedu do většího města, zatím to zkusím s tou indulonou, třeba jí přijdu na chuť... tak to já mažu každý večer po sprše, trénink na koupání miminka, ať má režim už od břicha :grinning: :grinning: :grinning:
Dneska jsme dostali (podědili) i mantinel a kapsář na postýlku, super, další penízky ušetřeny :wink:
V TV kulové, asi brzo usnu, tak pa a uživejte víkendu, má být krásně!

@eliska_v Meloun snad seženu zítra, mám na něho chuť už týden!
25. čer 2010 ve 20:10  • Odpověz
Meloun mají teď v akci v Tesku za 8,90,-/kg :slight_smile:
25. čer 2010 ve 20:12  • Odpověz
@lendaw Tesco mám bohužel z ruky, ale zítra udělám nálet na kaufland a to by bylo aby nebylo :wink:
25. čer 2010 ve 20:13  • Odpověz
@lendaw : Mlezivo mi teče už aso měsíc... A bez prsní vložky se neobejdu.. Jinak bych měla flíčky :grinning: :grinning:
25. čer 2010 ve 20:49  • Odpověz
@eliska_v jájsem pozorovala už tak 3-4 týdny, že mám na bradavkách něco zaschlého, ale nikdy to nedošlo tak daleko, že by mi to "označkovalo" oblečení. A dneska už podruhé - ráno a před chviličkou. Zítra budu muset pro prsní vložky :frowning2:
25. čer 2010 ve 20:56  • Odpověz
@discreet v kauflandu majou též za 8,90,- :wink: jen tam majou samé velké ale jsou dobré, a zmizí stejně rychle jako malé. a ještě tam majou dětské vlhčené ubrousky wickies za poloviční cenu.
25. čer 2010 ve 21:25  • Odpověz
já mám občas taky flek na košili, ale jen malinkej, na jednom prsu a je to pár kapek. Na ven mám podprdu pořádnou puschapku, tak tím to snad neprosákne....
manžel na mě prej: tak už jsi kravička :grinning:
25. čer 2010 ve 22:00  • Odpověz
Jé, vám všem už teče mlezivo? Já měla akorát jednou flek ráno na prostěradla, ale od té doby nikdy.
25. čer 2010 ve 23:22  • Odpověz
Tak koukám, že už tu nikdo asi není....
Včera jak jsem psala o tom bušení srdce, tak to tak do půl hodinky přestalo...jen jsem se sem už nedostala :wink: Pak jsem plevala skalku a chvíli jezdila se sekačkou po rovině - žádná velká námaha - a v pohodě...
Nevím, co to bylo a z čeho....ale stát se mi to teď, tak vím naprosto přesně proč! Manžílek mě totiž docela solidně vytočil....ožral se na firemní akci takovým způsobem, že ani do auta sám nedolezl...po cestě domů chtěl zvracet, tak mi vypadl z auta - no nebýt kámoše, co jel za námi a hodil ho zpátky do auta, tak by asi zůstal ve škarpě do rána :grinning: No teď už se tomu směju....teda ještě není všemu konec, nechali jsme ho spát v autě, tak snad to tam zmákne v pohodě, je na rovině a bez klíčů, tak by mě neměl nikam ujet, pokud se vzbudí. :wink: I deku jsem přes něj hodila, tak zmrznout by taky neměl...No ještě jsem ho v životě v takovým stavu neviděla! :confused: A to si dával celou dobu takovej pozor, aby se jako nový vedoucí předvedl - no tak se hošánek předvedl........ akorát trochu jinak než chtěl :grinning: :grinning: :grinning:
Ježiš, ten mě vytočil.............ale to bude čumět až mu v šest zavolám, ať se jde zkulturnit, že má jít do práce :wink: To si vychutnám :slight_smile: Snad už bude při smyslech :wink: ...Tak jsem se aspoň trochu vykecala a je mi hned líp :slight_smile: Tak přeju dobrou noc!
25. čer 2010 ve 23:35  • Odpověz
Jééé, ahoj Kovaldo! Ty ještě taky nespíš?
25. čer 2010 ve 23:36  • Odpověz
Dobré ranko,
tak jsme noc nějak přetrpěli :wink: V půl 2 se ten můj borec vyštrachal z auta..dokonce došel i domů - asi mu ten vzduch nepomohl a pozvracel se z ložnice z okna :unamused: Tak jsem ho odkvartýrovala do vedlejší místnosti a ráno jsem ho šla vzbudit. Byl takovej odhodlanej, že ví že má vstávat, tak tady chvíli ležel na stole, několik tabletek živočišnýho uhlí spolykal.....a už je zase asi v pelechu. Je mu děsně zle - no nedivím se, pár promile asi v sobě ještě má :confused: To jsem se naštěstí spletla o hodinu, jde až na osmou a jen do 11, tak to nějak dopadne....
A to se mělo dnes dopíjet stáčený víno.....tak jsem odhodlaná ho jít rozdat, žádnou akci už dneska nepřežiju :grinning:
26. čer 2010 v 06:44  • Odpověz
Dobré ranko,
to zas byla noc...nejméně 6x jsem musela vstávat na malou...člověk je pak celej rozlámanej a bolavej a unavenější. Obzvláště, když ten náš budulínek kopal už před šestou a opět je spokojenej, když je mamka na nohou. Už se vidim, že se bude blížit dvanáctá a já budu takzvaně padat na papulku :unamused: . Nu vůbec Vám holky nezávidim, co Vás čeká, my už to budeme mít za pár. @eliska_v v DM taky nakupuju a jsem spokojená i ta cena je opravdu přijatelná víc než dost :wink: ...a teď ten krém proti striím s aloe vera, je výborný...jen to má stejně chybičku...ať se mažete třeba i 2-3x denně a bříško roste rychleji, striím stejně neuniknete...jako se to za poslední 3 týdny stalo mě :frowning2: @kovalda ...děkuju, jsme v pořádku oba, akorát jsem si pěkně vytrpěla, protože jsem kvůli malýmu odmítla veškeré léky proti bolesti atd...ale co bychom pro mrňouse neudělali :wink: @daja.had téééda...taky jsi měla bezva noc :grinning:
26. čer 2010 v 07:13  • Odpověz
Krásné dobré ranko přeji.jak jste se holky vyspinkaly?ja dneska kupodivu dobre spinkala jsem až do vizity a to mě mudr (ktera ma dneska službu je i přímo z rizikovky) pochvalila že mam hezké bříšku,,tak mě to potěšilo,,maly kope hned po ránu se ozval

Jinak u nás už to vypuklo,,.svatba v plném proudu,,.tak zítra prijdou zakuskyyy huraaaa
26. čer 2010 v 09:05  • Odpověz
Ahoj holčiny,včrea sme přestavili ložnici,aby se mi tam vešla postýlka a bylo to pro mě pohodlné v noci při vstávání k miminku,kojení,jsem moc spokojená a vyspala jsem se skvěle,čekala jsem změnu,protože jsme otočili i postel a změna je a k lepšímu,takže jsem nadšená.Přečetla jsem pouze poslední stranu,nestíhám...
těhu prádlo,buď kupuju o číslo větší,to hlavně kalhotky,300,- a podobně opravdu do jedněch kalhotech s visačkou těhotenské neinvestuju.Mě docela i stiská když je toho přes bříško už moc,kalhoty mám těhu ale kalhotky radši bederní,pod bříško.Těhu podprsenky si kupuju jednoduše pohodlné,někdy i sportovní,ty jsou totiž taky super pevné na rostoucí prsa.Spíš taky řeším,zda se dají použít,jako pak kojící,ty mám dvě,ale i klasické,pružné se dají,jako kojící použít.Kojící mám od Cariwellhttp://www.sexy-spodnipradlo.cz/119-Materska-kojici-podprsenka-podprsenka-spodni-pradlo-materska-podprsenky/3689-Podprsenka-ke-kojeni-s-klipem-3005-3033-Carriwell-CERNA.html
a od anityhttp://www.pradlo-pradelko.cz/detail.php?zbozi=1322221
ale ta se dívám teď dost zdražila :astonished:
26. čer 2010 v 09:09  •  3 děti  • Odpověz
Krásné ráno těhulinky.
Tak jako vždy jsem vzhůru od 5 hodin.... A dneska mě malej dal doopravdy solidní ránu hned do žebra, abych teda už asi konečně pochopila, že to dělá on!! :grinning: :grinning: :sweat_smile:
Já jsem probrala oblečení ze kterého jsem zase vyrostla... :grinning: :sweat_smile: A teď peru svoje kalhoty! Hezky se půjdou slunit na balkón :grinning: :grinning: :slight_smile:

@simik78 : To je bohužel pravda... Můžeme mazat jak chceme, ale pokud se kůže napne moc rychle, tak se strie stejnak objeví!! :unamused:
26. čer 2010 v 09:18  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.