• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Září 2010

(Zamčená)
8. února 2011 
Rennu, peru i rychlozavinky,je to většinou 100% bavlna,takže když dojde třeba k nehodě,můžeš i na 60stupňů bych řekla.No já budu mít zavinovaček,nejmíň 5,mamka už pro Filípka nechala naškrobit a nažehlit takovou tu klasickou zavinku,ještě po mě,tu sme užili snad jednou na vítání občánků,prostě to není úplně můj styl,ale abych jí udělala radost :wink: no a dalších tak 5 se mi sešlo od rodiny,jsou jako nové a dají se hodně využít,nejen jako pro stáhnutí mimča,ale i na ležení,stejně jako hrací deky,který mám taky hodně ráda.
Já určitě plánuju pořídit mimču na hraní i hrazdičku,páč Filípek ji miloval a lehával a hrával si pod ní moc a moc rád!
http://www.eshopbaby.cz/katalog/hrazdicka-duo-chicco-p2812/
Docela čučím,že vám teče mlezivo a to až tak,že musíte mít prsní vložky :confused: Mě neteklo ani s Filípkem,ani teď,takže to určitě není pravidlem a se schopností kojení to nemá společeného nic,kdyby někdo měl pochyby...
26. čer 2010 v 09:21  •  3 děti  • Odpověz
přeju dobré ránko :slight_smile: u nás je krásně jak u vás??máme tady akci v hřebčíně tak máme aspon o zábavu postarané :wink:
26. čer 2010 v 10:02  • Odpověz
@simik78 :ahojky mám na tebe dotaz už si měla poslíčky???já ve čtvrtek a dneska se o mě taky pokoušeli ale pak přestaly :fearful:
26. čer 2010 v 10:06  • Odpověz
@antana123 : No jo už se Ti to krátí... Zachvilinku budeš mít malého u sebe :wink:
26. čer 2010 v 10:08  • Odpověz
@eliska_v :no abych nepřenášela z toho mám největší hrůzu :confused: máš už nějaké jednorázové plínky do porodnice???já mám huggies newborn ozkouším a uvidím do čeho se dám dneska peru poslední várku věciček na malého a pak už jen dokupuju lékarnu a hotovo nachystám tašku a budu čekat :grinning: :grinning:
26. čer 2010 v 10:10  • Odpověz
ve čtvrtek jdu na kontrolu jak se tak těším jak ten náš malý vyrostl :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face:
26. čer 2010 v 10:11  • Odpověz
@antana123 : Jj, mám ty samé o kterých mluvíš... :slight_smile: Pak ňáké co mi koupili babičky a pak se uvidí !! :dizzy_face: :wink:
Jé Ty už pereš poslední várku, to já ještě nezačala, ale chtěla bych začít už v červenci... :wink:
Já jdu ve středu na ko, tak jsem taky zvědavá...Ale já půjdu na normální jenom vyšetření... :unamused:
26. čer 2010 v 10:14  • Odpověz
Dobré ránko,
tak mi máme vypucováno a čekám příjezd pomocníků :slight_smile: Na Nově zrovna dávají Baby Boom - jak podnikatelka zdědí holčičku a jak si s tím poradí - sranda :slight_smile:
Venku je krásně sluníčkovo, už jsem se bála, protože ráno to tak nevypadalo.
Trochu mne pobolívá bříško, tak jsem to asi včera přehnala s tím úklidem.
26. čer 2010 v 10:14  • Odpověz
@antana123: jé super, že už máš všechno, to je úleva, že?
Já se těším, že příští týden začnu prát a tak ... teď o víkendu přestěhujeme nábytek v pokojíčku, vymalujeme a můžu chystat, .... Tak pak už budu vědět, co nám chybí, ale taky myslím, že toho moc nebude. Kočárek neřeším, kdyžtak pořídím až v září.
26. čer 2010 v 10:17  • Odpověz
@eliska_v :ty máš ještě časek taky já musím už ,kdybych měla jít třeba ležet tak at to mám nachystané no a kdyby to náhodou přišlo dřív jistota je jistota,máte už i vložky do porodky já mám ty samu co prodávají v lékarně tak snad budou dobré

@kovalda ahojky nesmíš to přehánět jen opatrně uklízet :wink:
já mám ted docela i problém s rychlejší chůzi cítím jak mi malý naléhá a není to příjemný musím pomalu jinak to solidně bolí
26. čer 2010 v 10:17  • Odpověz
@kovalda jo jo já taky šílela že mám kupovat ještě věcí ale když jsem to povytahovala tak mám všeho dost :dizzy_face:
26. čer 2010 v 10:18  • Odpověz
@kovalda jo jo ,každej větší úklid už je znát,co?
My máme úmrtí v rodině a dnes pohřeb,je mi z toho smutno. :cry: Během těhu už druhej pohřeb a já jsem i ráda,že díky těhu se toho nemusím účastnit! :zipper_mouth:
26. čer 2010 v 10:19  •  3 děti  • Odpověz
@petja je tak to je mi líto :pensive: taky bych těd na pohřeb nešla
26. čer 2010 v 10:20  • Odpověz
@kovalda kočárek se může určo pořešit i později,ale abys toho po porodu neměla moc.Nejlépe vybrat a nechat třeba v obchodě,ať pak jdeš najisto
26. čer 2010 v 10:21  •  3 děti  • Odpověz
@antana123 : Já mám taky koupené ty z lékárny, tak snad to bude ok! :wink:

@petja : Taky jsem minulý měsíc nešla na pohřeb! :pensive: Neměla jsem na to... Vždycky když je to rodina, tak to je o to ještě horší!! :pensive:
26. čer 2010 v 10:23  • Odpověz
@eliska_v :kupovala jsi k tomu i ty sítové kalhotky??kolik balíčku sis koupila já zatím 2 a pak se uvidím někoho pak kdyžtak pošlu dokoupit
26. čer 2010 v 10:25  • Odpověz
@antana123 jj, mívám je teď poměrně často...tak se nám to už taky pomalu blíží...my už taky přecházíme do 36.tt...včera jsem na kontrole dopadly myslím dobře, jen už právě kvůli těm poslíčkům máme mít větší klid na lůžku a s úklidem to nepřehánět...hlavičkou už prý tlačíme na spodní část dělohy, takže poloha je dobrá a taky se mi malej už druhý den drží na prostředku bříška...tak máme mít už nachystáno do porodnice, kdyby se malýmu už zachtělo na svět...ve středu za další kontrola a monitoring...tak se těším...Malej je teď druhý den i s dneškem podezřele hodnej...tak menžel hned ráno...nu, jen aby to nebyla předzvěst, tak doufejme, že ne a ještě chvilku tam vydrží. ...Taky na vás má vliv změna počasí, jako například bouřka? Většinou když se blíží, tak mi tvrdne břicho... A o kom se mluvívá :slight_smile: ...právě malej dává o sobě znát :grinning:
26. čer 2010 v 10:26  • Odpověz
Já bych v těhu na pohřeb vážně nešla
26. čer 2010 v 10:26  •  3 děti  • Odpověz
@antana123 : Taky jsem koupila rovnou i síťované kalhotky... A také 2 balení :grinning: :sweat_smile: Přesně jak říkáš kdyžtak někoho vyšlu :wink:
26. čer 2010 v 10:27  • Odpověz
@simik78 :no já v úterý začínám 34tt zdá se mi že je na to brzo ale všichni mi říkají že né tak se tě ptám si o kus dál :wink:
taky mám malého hlavičkou dolů a cítím jak tlačí
26. čer 2010 v 10:29  • Odpověz
@simik78 a kdy ti poslíčci začali???
26. čer 2010 v 10:31  • Odpověz

antana123 já mám síťové kalhotky dvoje a nebudu už přikupovat,bohatě mi stačily,jedny za chvilku uschly a mohla sem si je vyměnit.Mám něco takovýho...
http://www.zelenahvezda.cz/zdravotnicke-potreby/sitove-kalhotky-san-seni
A ty vložky co jste probíraly,tak jsem si v lékarně u porodnice koupila tehdy takové jakoby pleny pro děti nekalhotkové,ale hodně velké,vím,že byl fial.obal a bylo tam mimčo vyfocené.Ty byly naprosto nejlepší tím,že byly tak velké,já normálně vložky nesnesu,ale tyto svou velikostí mi fakt dodávaly pocit,že nic nikam neproteče...
26. čer 2010 v 10:36  •  3 děti  • Odpověz
@petja ty už aspon víš do čeho jdeš máš už poslíčky nebo ještě né??
26. čer 2010 v 10:37  • Odpověz
@eliska_v já síťované nekupovala...v porodce říkali, že pokud nechceš nejsou potřeba...ale stačí mít nějaké vyšší a bokové, tak ty jsem si koupila už dříve, tak si vezmu ty. A na poporodní vložky jsem narazila i v Tesco, tak jsem je vzala tam. @antana123 to vyšetření včera, bylo poměrně dost bolestivý :unamused: ...ujišťoval se, jak pořádně leží...protože jsme málem tenhle týden šli rodit, jaký jsem měla stahy...Naštěstí můžeme dr. volat i na soukromý tel. kdyby bylo nejhůř...naštěstí mám výbornýho doktora
26. čer 2010 v 10:38  • Odpověz
@antana123 jak kdy...často jsem měla poslíčky, když byla změna počasí...ale to se prý stává...tak taky už jsme ve vysokém stádiu těhu...tak musíme prý počítat s tím, že to teď bude častěji... ale až přijde prý ten pravý okamžik, tak to s určitostí prý poznám a hlavně, bude se to prý opakovat několikrát za sebou v intervalech...tak jsem na to zvědavá...myslim, že budu tak vyjukaná a vyplašená, obzvlášť pokud budu doma sama
26. čer 2010 v 10:44  • Odpověz
Já ještě neposlíčkuju a Antana určo to není tak jistý,že už jsem ostřílená.Naopak,moje nynější těhotenství je ale úplně jiné,než s Filípkem
26. čer 2010 v 10:53  •  3 děti  • Odpověz
Jo poporodní kalhotky určo potřeba nejsou,ale mě přijdou moc pohodlné a fakt praktické.
26. čer 2010 v 10:54  •  3 děti  • Odpověz
@petja ty vložky...to byly jako plenky? Taky vložky nesnesu a do teď jsem použila max. tak intimku, co se vložek týče...tak největší obavy mám z toho, jak se po porodu krvácí a aby se mi nestalo nějaký fópa s přetečením :frowning2:
26. čer 2010 v 11:02  • Odpověz
@simik78 díky já sem takový zmatkař :wink:

@petja no ale aspon nebudeš vyplašená poslíčky a porod určo poznáš :wink:
26. čer 2010 ve 12:00  • Odpověz
@simik78 přesně tak,byly to pleny pro děti,ale jako nepraktické k takovému použití.V šestinedělí úplná bomba.Mohly být tak po dvaceti,obal jak jsem popsala,délka tak15cm a široké.Zkusím pohledat víc.
@antana123 Porod taky poznáš,však víš sama,že poslíčci přejdou,bezpečným znakem se považuje teplá voda,pokud je rozežene.A já poznala počínající porod hlavně podle toho,že mi praskla voda
26. čer 2010 ve 12:42  •  3 děti  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.