• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Září 2010

(Zamčená)
8. února 2011 
holky já mažu střídavě saloosem a olejíčkem z DM, furt jsem si libovala, jak nikde nic a včera jsem objevila už prasklinky :frowning2: . takže si myslím, že se stejně udělajou, pokud začne bříško rychle růst jako teď mě. z mládí mám strie vodorovně, teď se mi dělají svisle, takže to vypadá, že na konci těhu můžu na břichu a stehnech hrát piškvorky nebo sudoku.
26. čer 2010 ve 13:21  • Odpověz
@suzete jj, bohužel, proti striím se nic moc dělat nedá, buď přijdou nebo ne, já jen doufám, že to nebude moc a časem to nebude tak vidět.... :unamused: co mám z puberty, tak ty celkem vybledly, ale hooodně dlouho to trvalo :angry:
26. čer 2010 ve 13:41  • Odpověz
ahojky,
tak ráno to u nás vypadalo na slunečný den a houby :unamused: Je od mrakem, tak prani nechá na zítra....Včera jsem krom drobností přežehlila v sedu manželovi trička a byla jsem KO, jak člověk 14dní jen ležel....no bříško bolavý, tak to prokládám relaxem :slight_smile: Dnes přebírám ponožky a došla jsem k závěru, že nám je někdo asi žere :grinning: :grinning: :grinning: Ale vždy jen jednu z páru :grinning: Ted jsem dala péct bublaninu s jahodama a rybízem, mnam, už se na ni těším :slight_smile: ...snad bude k jídlu, ptž jsem nenašla svůj sešit s recepty, tak jsem tvořila od oka a všeho přiměřeně :grinning: .-D

@petja díky za odpověd k praní rychlozavinek :wink: zítra je dám prát s plínama s potiskem :slight_smile: Já mám 3 a budu mít jednu klasickou od tchýně po manžovi :wink:

@eliska_v já mám jednorázové kalhotky z DM do porodky, myslím že na ně byla i sleva na kupony...jinak vložky máme v porodce k dispozici neomezeně, ještě si koupím mega alwaysky..ale jsem zvědavá, ptž menses jsem mívala vždy silně :unamused:
@suzete :grinning: heheheeee, piškvorky na striích, jsi mě pobavila :grinning: já teda mažu ted obden a zatím nic, ale co, když to má popraskat, popraská.... :wink:
@antana123 já chci také malého hlavičkou dolů....zvedám vleže pánev, včera teda se vyškrábal hlavinkou pod žebra a nožkama žduchal dole..jinak jsem ho v bříšku měla jak písmeno V....jak je nyní netuším..ale až se otočí, poznám kopkáním pod žebry :slight_smile::slight_smile:
@petja :frowning2: aspon, že se neúčastíš...upřímnou soustrast :fearful:
@kovalda také příští týden sad pohnem s pokojíčkem, až bude mít manžel po zkoušce....už bych to ráda měla nachystané :sweat_smile:
26. čer 2010 ve 13:44  • Odpověz
a bude hůř holky já mám břicho nacucky mám břicho samé strie uplně ty rudé ale s tím nic neudělám mažu ale nepomáhá mi to
26. čer 2010 ve 13:45  • Odpověz
@rennu neboj malý se ještě může otočit já cítím kopance pod žebry ale někdy i dole cítím jak se tam přetáčí :wink: jinak se mi zdá že břicho mám den ode dne větši ted pocituju dolé strašné tlaky asi jak malý tlačí hlavičkou
26. čer 2010 ve 13:49  • Odpověz
Já dopekla chleba,pověsila pračku ze sauny a teď peru ložní,za chvilku půjdu posbírat vajíčka..Filda mi dnes dal budíka v 5:30 takže jsem obědvali už v 11 a za chvíli už pochrupoval,tak je pohoda,mám čas na svoje.Dnes mi má dojet kamarádka od Prahy a dlouho sme se neviděli,tak se moc těším!
@rennu od těch kalhotek z DM tě bohužel musím odradit,jsou příšerný,vůbec nesedí a jsou neforemné,já je vyhodila bez použití.Ty síťované jsou skvělé i pro případné poopereční hojení po císaři,ne,že ho někdo z nás bude muset podstoupit,ale kamarádka si je vychvalovala.Být tebou,stejně si je ještě pořídím,stojí asi 30Kč.Já tehdy uplatnila taky kupony z DM na ty gaťky,ale byla sem opravdu zklamaná :unamused:
26. čer 2010 ve 13:50  •  3 děti  • Odpověz
Já mám od strií zatim taky klid a snad se to nezlomí
26. čer 2010 ve 13:51  •  3 děti  • Odpověz
Mě teď pár dní občas píchne v podbřišku,jakoby přímo u poševního vchodu a směrem nahoru.No ale na to,že se fakt extra nešetřím,malej na mě visí,děláme blbiny,tahám ho,on občas zalehne mimi,jak se na mě svou vahou vyvalí,tak furt ještě dobrý :wink:
26. čer 2010 ve 13:53  •  3 děti  • Odpověz
já si připadám jako steřenka pořád si jen stěžuju :grinning:
26. čer 2010 ve 13:56  • Odpověz
@petja oj :frowning2: , já je nezkoušela...no asi je půjdu zkusit....a ty sítované teda vzít v lékárně??At nemusím zpětně pročítat...v pondělí do ní pojedu pro bepanthen, rybilku atd, tak bych vzala i ty gatě :wink:
26. čer 2010 ve 13:58  • Odpověz
@rennu já je koupila v lékarně a jsou super :wink: taky budu kupovat bepanten
26. čer 2010 ve 14:02  • Odpověz
@antana123 díííky :wink:
26. čer 2010 ve 14:06  • Odpověz
@petja tak to nerada slyším, já na ně spoléhám....tady nevím kam pro ty síťovky jít....do lékárny?
A v čechách jsi to kupovala kde? v lékárně nebo ve zdravotnických potřebách? Já příští týden jedu do čech, tak si tam něco málo chci koupit.
26. čer 2010 ve 14:07  • Odpověz
@rennu jo já je mám z lékárny,popř.zdravotní potřeby
26. čer 2010 ve 14:07  •  3 děti  • Odpověz
vypadají asi takhle pro představu.mám myslim vel.M.to je tak univerzální
http://www.zelenahvezda.cz/zdravotnicke-potreby/sitove-kalhotky-san-seni
26. čer 2010 ve 14:09  •  3 děti  • Odpověz
@suik to určo nebude problém sehnat
26. čer 2010 ve 14:11  •  3 děti  • Odpověz
@petja děkuji za info :slight_smile:
26. čer 2010 ve 14:15  • Odpověz
jo to jsou ony ty mají v lékarně mám je od teny ale v balení bylo 5ks ale to neva :wink:
26. čer 2010 ve 14:15  • Odpověz
@petja to určitě ne, ale pořád toho mám na shánění dost, tak mi ulehčí, když vím kam proto jít.
26. čer 2010 ve 14:19  • Odpověz
holky nemáte někdo koupenou kojící podprsenku z rossmanna? taky jsou na to kupony myslím do konce července a sleva 100kč, tak by jedna vyšla na 200kč. neměli moji velikost, tak nevím. tak kdybyste ju měly, dejte vědět, jestli je ok.
26. čer 2010 ve 14:21  • Odpověz
@suzete ty jsem tu taky objevila a taky jsem o nich přemejšlela. Taky neměli moji velikost, ale stejnak budu potřebovat větší, ale nevím kdy ji budu kupovat.
Kam pořád chodíte na ty slevový kupony?
26. čer 2010 v 15:03  • Odpověz
čauky holky,koukam že řešíte ty kalhíotky...ja jsem je měla po prvním porodu byly dobré...ale doma jsem už používala svoje...jen když jsem jela z nemocnice jsem je měla.

podprsenku ještě nemám ale právě přemýšlím nad tímhle...mrkněte co na oto říkáte?

http://www.babymarket.cz/186,5-dilna-sada-povleceni-do-postylky-vzor-c.-48.html
26. čer 2010 v 15:10  • Odpověz
@suik v rossmannovi je davajou u pokladny nebo jsou ke stažení tu http://www.rossmann.cz/brozury/slevove-kup%C3%B3ny/ ale nic moc nemajou. ty podprdy by byly ale za tu cenu super. pokud neseženu u nich, tak asi v marks and spencer, mam od nich hodně podprsenek ze slev a jako jedny z mála mi dobře sedíjou. vyšla by tam na 300kč jeden kus, tak bych si vzala.
26. čer 2010 v 15:27  • Odpověz
@suzete já jsem zase spokojená s podprdama z HM. Z markru mám jednu,, taky dobrá, ale ty Z HM, to byl kauf!

A ty maminkovský DM?

@dashav pěkné, tyhle medvědi se mi i celkem líbí, jinak jsem hrozně náročná, co se týče povlečení :grinning: a nikde si nemůžu vybrat....teda viděla jsem pár špeků, ale takový ceny, že to bylo šílený.
26. čer 2010 v 17:32  • Odpověz
@suik no prave ty ceny..to je sila...jako a tohle se mi zda docela dobry..tak do jedny postylky si to asik koupim a pak mi mamka bude šít,jeste mam problem s tou rychlozavinovackou..jakou mas?
26. čer 2010 v 18:05  • Odpověz
@suik NA ty kupony od DM se musíš registrovat na stránkách DM do porgramu babybonus. Oni ti je potom pošlou poštou. Vyplníš online přihlášku a pošleš jim na mail oskenovanou první stránku z těhu průkazky. :wink:
26. čer 2010 v 18:49  • Odpověz
@dashav já budu šít, jedno mám rozdělaný a na něco doufám ještě natrefím. Rychlozavinovačku ještě vůbec nemám, mám jednu malou schwadleme a jednu merino zavinovačku, ale tu rychlo mi snad někdo koupí, nebo koupím jednu později.

@lendaw aha, dík, já furt nevěděla, kde ty ženský furt berou ty kupony, v německu to snad taky platí, tak to prokoumám tady. Já zásadně tyhle slevový akce, bonusy, kuponky na sbírání nálepek a podobně vždycky ignorovala, ale tohle se hodí.
26. čer 2010 v 19:47  • Odpověz
@suik na to DM můžeš aj přímo do prodejny s průkazkou, vyplníš jeden papír a za cca 3 min máš už aj kuponky.
26. čer 2010 ve 20:40  • Odpověz
teda holky tady je dneska pusto prázdno :confused: taky jste tak unavení já bych dneska prospala celý den :grinning:
26. čer 2010 ve 21:03  • Odpověz
@antana123 asi jsou všichni venku, já teda byla ráda, že jsme došli na nákup ... říkám manželovi, dneska jen malej. Když v úterý jedu pryč ....no zase je toho jak pro regiment :grinning: , nejvíc teda ovoce.
Chtěla jsem dělat jahodovej dort, ale asi je zpucuju jen tak....taky furt nevím jakej korpus. Nějak mi nic nejde.
Unavená jsem ale taky, ráno jsem nemohla moc vstát, ....
26. čer 2010 ve 21:15  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.