• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Září 2010

(Zamčená)
8. února 2011 
@suik asi jo je venku taky dobře že??jahody bych si teda dala nebo meloun no já mám zase chutě :grinning: :grinning:
26. čer 2010 ve 21:20  • Odpověz
@antana123 : meloun tu mám taky...
mě je venku hrozně vedro, vevnitř teda taky....nejradši bych k vodě, tak snad se někdy dočkám, jen sehnat nějakej koupací obleček.
26. čer 2010 ve 21:25  • Odpověz
už jsem ale hrozně nacpaná, tak se toho do mě už nevejde....
26. čer 2010 ve 21:27  • Odpověz
@suik já mám zase z koupání strašný strach k vůli kvasinkám nevím jestli ta koupačka za to stojí jsem je dlouho léčila :frowning2: a meloun bych si teda strašně dala ted přemýšlím že je v mražáku zmrzlina no mnam asi si dám :grinning: :grinning:
26. čer 2010 ve 21:30  • Odpověz
dneska jsem zase měla ukázkovou žravou. to je neskutečné, vůbec se neumím kontrolovat.

koukala jsem na google obrázkách na miminka narozená ve 30tt, chuďátka maličká. ale už to sou fakt miminka, krásná a chundelatá, tak si pořád představuju toho našeho v bříšku, že už je to chlapák. jen mi ho je líto, že je tam tak skrčený.
hlavně ať tam ještě vydrží, čumáček.
26. čer 2010 ve 21:34  • Odpověz
@antana123 já to léčím furt, tak to ani neřešim, vždycky přijde aniž bych to nějak ovlivnila (krom toho že je živim sladkym) jako rybníka bych teď asi nevlezla, ale aspoň bazén....dneska jsem si napustila aspoň plnou vanu, málem jsem přetekla :grinning: , nedala jsem ji tak horkou, spíš vlažnější, tak jsem se krásně osvěžila.

zmrzka je taky dobrá, tu nějak nemáme, my bychom to asi ani nedonesli v těch vedrech domu. Musím pořídit nějakou chladící tašku aspoň...
26. čer 2010 ve 21:35  • Odpověz
@suzete no musí nám tam mimča vydržet ještě mají kupu času :wink: já taky snad jen žeru dneska
26. čer 2010 ve 21:36  • Odpověz
@suzete já občas koukám tady na koníkovi na nějaký to malinký, včera jsem videla jedno, měl velikost oblečení něco kolem 43 nebo kolik a ještě mu to bylo velký, takovej mrňousek....
jen ať se všichni pěkně dopejkaj... :wink:
26. čer 2010 ve 21:36  • Odpověz
ale zas jsem ráda, že už jsem v období, kdy je mímo zachránitelný, kdyby náhodou nedejbože.
26. čer 2010 ve 21:37  • Odpověz
jo to já taky ikdyž říkají že je 7měsíc lepší než ten 8
26. čer 2010 ve 21:40  • Odpověz
@antana123 jaktože je lepší 7. než osmý? :astonished:
26. čer 2010 ve 21:43  • Odpověz
@suzete no někde jsem to četla prý k vůli plicím
26. čer 2010 ve 21:43  • Odpověz
@antana123 aha. no tož nejlepší bude když tam všechny zůstanou do devátého!
26. čer 2010 ve 21:45  • Odpověz
@suzete jo to jo :wink:
26. čer 2010 ve 21:45  • Odpověz
holky dobrou noc :wink:
26. čer 2010 ve 22:24  • Odpověz
já myslím, že to je blbost, čím dýl típ líp ...teda pokud to zas není moc. Našla jsem to v pověrách o těhotenství....
já už taky půjdu, dobrou...
26. čer 2010 ve 22:34  • Odpověz
přeju dobré ránko :slight_smile:
27. čer 2010 v 08:35  • Odpověz
Hezké ráno :slight_smile:
u nás to vypadá na pařák...to tu bude zase na padnutí :confounded: Mám pozdní snídani, kafínko a bublaninu a půjdu dát asi prát ty rychlozzavinky¨, plínky...
27. čer 2010 v 08:57  • Odpověz
@rennu ty se máš já ještě ležím v posteli taky jsem nesnídala až za chvilku :wink: budeš prát bude ti to dobře schnout já včera co pověsila tak za chvilku suché mám už i vše vyžehlené :wink:
27. čer 2010 v 09:00  • Odpověz
Dobré ranko,
tak jsme včera měli poklidnej den, jen jsme se flákali :wink: Byli jsme odpoledne na pouti a pak jsme do večera lenošili u našich na zahradě....
Holky, je mi divný, že má miminko v bříšku spát převážnou část dne - ale teda celej včerejšek a dnes od rána se snad ta naše holka s kopáním nezastavila...je to normální??? My se teda u toho bavíme, je to sranda jí pozorovat - není to nic co by mě bylo nepříjemný, jen se mi to zdá hrozně dlouho v kuse :confused: ..........Tak nevím, snad je spokojená :unamused:
Teď se chystáme na výlet, za chvíli vyrážíme do Polska kousek za hranice chytit si rybu a připraví nám jí na grilu :slight_smile: Už se těším! :dizzy_face:
Přeju vám hezký den!
27. čer 2010 v 09:49  • Odpověz
Nazdárek holčiny :slight_smile:

tak jak se máte?? :slight_smile: doufám, že všechny dobře a že ještě jsme všichni stále 2v1 :wink: :grinning:

naše dovča super, počásko se vydařilo, hned od začátku jsme měli polojasno, jen teda chladněji na svetr, ale od ST už jsem chodila v kraťasech :sunglasses: každý den jsme někam jeli, do aquaparku, ZOO, na Ještěd atd. no jsem docela ráda, že teď na ty další tropy už jsme doma :grinning:

teď jsem taky dala prát druhou várku prádla, mám tu ještě připravené 3 pračky :sweat_smile: ani nevím, kde se to nashromáždilo :grinning: :grinning: ale odpo hned vyrážíme k našim na zahradu, se budu pěkně slunit a ty další vyperu postupně, má být stále hezky :slight_smile: :slight_smile:

taky mě teda sousedka postrašila, že se nemá v posledním trimestru věšet prádlo a záclony :confused: :confused: že se může omotat pupečník kolem krku mimča :astonished: se musím na to zeptat dr., zítra mám poradnu :slight_smile: jsem zvědavá, kolik jsem přibrala, páč břicho dost vyskočilo a po tom týdnu mi přijde, že jsem přibralal snad 10kg :stuck_out_tongue_closed_eyes: :grinning:
27. čer 2010 v 09:59  • Odpověz
@antana123 tééda, i vyžehleno jo...jsi šikulka :slight_smile:
@ojo prima, že jste si dovču užili :slight_smile: Na to věšení prádla se teda zeptej a pak písni, co a jak, já totiž také věším vše nahoru :wink:
@daja.had mně nejvíc náš malý kopká, když už konečně usínám :slight_smile: Jéé, ty rybky vám závidím...slyšela jsem, že to tam takhle mají v některých restauracích ...užijte si to a nechte si chutnat :slight_smile:
27. čer 2010 v 10:24  • Odpověz
Ahojky holky.
Tak jak se při dnešku máte? U nás je taky nádherně... Ale já budu doma! Manžel je na denní a samotné se mi nikam nechce...
Včera mě bolel dost podbříšek a dneska už zase ne, tak snad je všechno ok!
27. čer 2010 v 10:24  • Odpověz
ahoj, u nás taky začínaj tropy, ale jdeme ven, tak snad to zvládnem.
@ojo já myslím, že to je nesmysl, dítě se kdyžtak do šňůry zamotá samo, bez našeho přičinění, to je holt smůla, ale zeptej, jsem zvědavá, co na to doktor :wink:

Já dneska vstávala krásně brzo, ale jen jsem si došla na záchod a pak si chvíli četla a pak to zase na pár hodin zalomila, já prostě nejsem schopná ráno fungovat, jak to bude s miminem, to fakt netuším :confused:
27. čer 2010 v 10:59  • Odpověz
ahojky tak náš malý kope už jen málo spíš pořád něco vystrkuje a boulí se a dneska mě ráno zase strašně bolelo břicho jako při ms jsem myslela že se zblázním ale tak za 30minut to zase přešlo :confused:
ojo:doufám že jste si dovču užili :wink:
27. čer 2010 ve 12:48  • Odpověz
doufám že bude zítra příjemně né moc horko máme ty promoce tak at se neupařím :wink:
27. čer 2010 ve 12:49  • Odpověz
dneska jsem se vážila a mám nahoře 12kg :confused: doufám že to už půjde pomalejc
27. čer 2010 ve 12:49  • Odpověz
Ahojky,
tak zrovna jel drahej odvézt naše pomocníky na vlak. Jsem úplně zmordovaná, je tu šíenej bordel, ale co jsme chtěli je hotovo. Pokojíček je teda třeba domalovat, to bude asi třeba dokoupit trochu barvy, .. ale to zvládneme sami. Hlavně že je přestěhováno a tak. ... to bych s drahým nezvládla, když nemůžu nic tahat :slight_smile:
Tady začíná šílený vedro, takže si asi dám sprchu a zalezu do postele, jsem unavená a odpočinek si zasloužíme. Asi dnešní den i s manžou proválíme v posteli :slight_smile:
27. čer 2010 ve 12:54  • Odpověz
@kovalda jen odpočívej, ....my za chvíli vyrážíme ven.
27. čer 2010 ve 12:55  • Odpověz
@antana123: jj, budu muset zpomalit - když já to chtěla mít všechno nachytaný, až přijedou a mít ukizeno, aby se nelekli, ... :slight_smile:. No, pobolívá mne bříško vlastně celý víkend, tak dneska si dám opravdu oraz. Vykašlu se na to, že díky přemisťování skříní a tak je tu všechno vzhůru nohama, všude binec a nevím kde co je, ... Prostě odpočinek dneska na prvním místě.
@petja: jj, každej větší úklid, větší nákup, procházka delší jak 500 m :grinning: - všechno už je to znát a když je k tomu ještě vedro ... uff :-/
To je mi líto, už druhý pohřeb během těhu, aspoň, že tam nejdeš.
No s tím kočárkem, tip asi vím a tak ... , ale šátek doma mít budeme a autosedačku už máme, což je nejdůležitější, když bydlíme skoro v lese :slight_smile: Ale ještě uvidíme, máme ještě 2 měsíce, tak ho třeba stihneme ještě pořídit :slight_smile:
@suzete: no vida, jak bereš pozitivně strie, můžeš hrát piškvorky a sudoku :grinning:
@rennu: nám taky někdo požírá jednu ponožku z páru :slight_smile:, mám už jich hafo lichých a bojím se je vyhodit, že pak najdu tu druhou :slight_smile:. Zas bublaninku, mňamka, to bych si dala. Já včera upekla na dnešek k snídani bábovku a zůstaly 3 kousky :slight_smile:
@ojo: jé, tak dovča se povedla, to je super, že jste to všechno okoukli a vyzkoušeli :slight_smile: a teď další tropy už doma a můžete k vodě :slight_smile:
@suik: tak si to venku užijte, já nikam nejdu, max. na zahradu, je tu strašný hic.
27. čer 2010 ve 13:15  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.