• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Září 2010

(Zamčená)
8. února 2011 
Ahojky bříška,zdravíme i s vlnícím se miminkem :dizzy_face:

@rennu To si pěkně užíváš dne,no ty musíš stejně spíše odpočívat,takže bublaninka a kafí jistě přišlo vhod!

@antana123 No ty už držíš pomalu pohotovost,zbývá taška do porodky a vyčkávat :wink: Ježiš,letí to jak blázen,já dnes zjistila,že ne 31tt,ale 32tt mi pozítří začíná :grinning:

@ojo skvělé,že sis užila dovču,dle představ,hlavně,že bylo počasí,co ti vyhovuje.Já třeba tentokrát vůbec nemusím vedra,radši sem zalezlá doma.
S tím zvedáním rukou ti stejně každej řekne jen svůj názor,nevim na jakých podkladech by to mělo být založený,ale já jsem dnes zrovna věšela záclony a umývala okna a vzala sem si na to schůdky,takže sem ruce nezvedala.Ale prádlo lozím věšet na půdu,po žebříku :grinning: takže tam pak ruce trochu zvedám.Dělám to ale celý těhu,i to minulý,neumím si představit čekat na manžu s věšením prádla,nebo zvednutím něčeho těžšího nahoru....Prostě já funguju tak nějak stejně,jako před těhotenstvím,no zjišťuju občas,že musím už zpomalit,to jo.
Jo a Filípek měl taky pupečník omotaný kolem krku,porodník mi řekl,že je to u 70% novorozenců.
27. čer 2010 ve 13:24  •  3 děti  • Odpověz
@kovalda No taky to umíš chytit za správnej konec,co? Hurá do toho a půl je hotovo! Je fakt super,že jste pohli s čím jste chtěli a taky to,že si můžete nerušeně zalézt do pelíšku a odpočívat,to ti přeju! Hlavní přesun už jste pořešili,zbytek se bude dolaďovat za pochodu,já taky až dnes umyla okno v předsíni, přeleštila v kuchyni a pověsila záclony.Já mám záclony teda jen v kuchyni a předsíni,to tak spíš kvůli manžovi,já mám ráda zase jen žaluzie v oknech,on říká,že je to jak ve výstavní skříni :sweat_smile:
S tím kočárkem já sem myslela,že máš na prvním místě ten šátek,takže můžete vlastně případně na nákup kočárku už s Žandou v šátečku :dizzy_face:
27. čer 2010 ve 13:31  •  3 děti  • Odpověz
@petja no ještě mi zbývá koupit pár věci a pak sbalim tašku do porodky a budu asi jen čekat co si myslíš o maliníku??pomůže porodu nebo ani né???
27. čer 2010 ve 13:33  • Odpověz
@antana123 a utíká to v úterý začínám 34tt :confused: :confused: :confused: :confused: :confused:
27. čer 2010 ve 13:34  • Odpověz
@kovalda:jen odpočívej si to zasloužíš :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face:
27. čer 2010 ve 13:35  • Odpověz
@antana123 No tak ještě 4 týdny a mimi se může kdykoliv narodit a bude naprosto v pohodě :wink: Maliník piju v čajové těhu směsi od Stadelmannové,to je PA z Rakouska,mám to namíchané podle její knihy,ale je tam jen lžíce na celou směs,ke konci se chystám pít je maliník,pila jsem ho i s Filípkem a já měla porod krásný,rychlý,bezproblémový,takže myslím,že i maliník pomoct mohl :wink:
Já až teď obědvám.Dnes máme těstoviny s tofu a takovou rajčatovou omáčku.Filípek mi po obědě dnes zase usnul.Jestli bude vanku takový vedro i odpoledne,tak mu napustím bazének.U nás docela pofukuje.No na praní ideál :wink: Taky už mám postýlku pro miminko nachystanou i s nebesy už :dizzy_face:
27. čer 2010 ve 13:43  •  3 děti  • Odpověz
@petja tak já ho teda zkusím mám myslím na něj ještě čas někde jsem četla že se doporučuje od ukončeného 36tt
27. čer 2010 ve 13:45  • Odpověz
@antana123 Taky myslím,že od ukončeného 36tt
27. čer 2010 ve 13:47  •  3 děti  • Odpověz
@petja díky už je mimčo pěkně veliká jsem zvědavá kolik ve čtvrtek bude malý vážit :wink:
27. čer 2010 ve 13:48  • Odpověz
@antana123 podle mě, kolem 2000gr.
27. čer 2010 ve 14:05  •  3 děti  • Odpověz
Ahojky holky.
Koukám na ty naše tt a už se to pěkně krátí... některé budou už brzy maminky... :wink: Jsem zvědavá, kdo bude mít první miminko... :dizzy_face:
27. čer 2010 ve 14:27  • Odpověz
@eliska_v Moc pěkná fotka! Taková dospělá :wink:
27. čer 2010 ve 14:38  •  3 děti  • Odpověz
@eliska_v: jé, vůbec jsem tě s novým obrázkem nepoznala :slight_smile:

Holky, to je dneska pohodička, máme tu pootevíraná okna, takže vevnitř je krásně příjemně a venku 26 ve stínu :slight_smile: Zrovna jsem zbaštila 2 kousky bábovky a je mi fajn :slight_smile:. Jen tak poleháváme a užíváme si klídeček :slight_smile:
Manžu teda už chytají nějaké záchvaty pracovitosti, ale já se rozhodně nechci nechat nakazit. Max. budu chystat něco k jídlu, ale dneska to bude asi jen chleba s něčím, obídek byl teplej, tak to stačí :slight_smile:
27. čer 2010 ve 14:44  • Odpověz
@petja : Děkuju... ta je jak jsme se byli fotit v tom aťasu... :wink:

@kovalda : To víš změna... :grinning: :wink:
27. čer 2010 ve 14:48  • Odpověz
@kovalda No,tys aj pekla?To si zaslouží teda mimořádnou pochvalu a jestli ne,tak taky,že sis v obchodě na ni vzpoměla :sweat_smile: Já zrovna peču chleba a až se malej vzbudí,tak půjdem ven,už sem mu napustila bazének,dneska už chci taky relaxovat,jsem fakt ráda,že už mám ty záclony za sebou,i,když toho nebylo moc,tak okna špinavý dost a pak se k tomu přidá mytí schodů a už se to nabaluje...
27. čer 2010 ve 14:59  •  3 děti  • Odpověz
Prima odpoledne,
tak já dopolko trochu poklízela, dala prát prádlo, mýt nádobí, přebírala jsem nějaké věci ....k obídku rychlovku těstoviny a na to omajdu :slight_smile: Pak mě začlo píchat v bříšku, tak jsem zalehla k pohádce:grinning:půlku jsem viděla, půlku jen slyšela a vyhnal mě hlad...tak jsem si ohřála trochu těstovit s mákem, mnam :grinning: naposled jsem je tak jedla snad na základce :grinning: Ted lavíruju, zda jít přebrat jednu tašku a ještě krabici a nebo se zachumlat a dát si dvacet :sweat_smile:
@petja teda ty jsi pilná, okno, záclony, lezení po žebříku....a bazének bych si taky dala :wink:
@antana123 tý jo, už jsi tak daleko...strašně to letí :wink:
@eliska_v jéé, málem bych tě nepoznala...sluší :wink:
@kovalda ty máš zasložený nárok se dneska už jen válet, hezky odpočívej :slight_smile:
27. čer 2010 v 15:19  • Odpověz
@rennu Rennu,dej si dvacet,zásluhy dnes už máš :wink: Jinak nudle s mákem já teď v druhé pol.těhu musím mít aspoň 2x týdně :grinning:
To víš,mám prostě šňůry na prádlo na půdě,ta je velká vleze sem tam mega prádla,nikde to nezavazí,tak musím po žebříku tam :sweat_smile: Za ty roky už mi to ani nepřijde a v těhu mi to taky neva.Akorát teda třeba mamka byla na vývrat,jak mě minulě v těhu s Fílou viděla tam lézt,ale tak ona by tam nevylezla normálně,tak se ani nedivím.Oni lidi celkově maj dost problém se na tu půdu po žebříku dostat :confused:
27. čer 2010 v 15:33  •  3 děti  • Odpověz
@rennu ještě že můžem dát dopračky prát a do myčky mýt,jinak bysme nad tím prádlem taky mohly být doteď,co? :dizzy_face:
27. čer 2010 v 15:40  •  3 děti  • Odpověz
@petja no jo, ještěže jsou pračky a myčky..i když myčku máme jen poloviční, tak kolikrát ještě větší kusy, hrnec pánev dodrbu v ruce, ale času mi to ušetří hafo :slight_smile: Ale miminkovské oblečky hezky vyperu ručně, se s nima aspoň poňufkám :slight_smile: :slight_smile:
No moc zásluh nemám...do porodky ani na mimouška není nachystáno, děcký pokoj je skladiště, že ani do staré skříně s oblečením pro sebe neproju :unamused: Ale musím se tam dostat a najít sukni, zítra v tomhle vedru bych v džínách padla-musím se dopravit do práce s papírem na peníze :rolling_eyes:
27. čer 2010 v 16:01  • Odpověz
oprava dětský :grinning:
27. čer 2010 v 16:01  • Odpověz
@rennu : Děkuju moooc.... :dizzy_face:
tak holky přidám fotečku bříška k porovnání zase 5 měsíc a teď... Ale v šatech... To je prda... :grinning: :grinning: :grinning:
27. čer 2010 v 16:10  • Odpověz
Holky mrkněte ke mně do albíka a prosím Vás řekněte jestli neni hloupé jít teď v pátek v těch šatech na svatbu? :confused: :sweat_smile: Já jestli v nich nevypadám jak vorvaň!! :zipper_mouth:
27. čer 2010 v 16:15  • Odpověz
@petja: jj, pekla jsem včera - chleba s jarní cibulkou a bábovku :slight_smile:
U nás okna ještě čekají na svou očistu, ale zatím je skrz vidět :grinning:

@rennu: díky díky, odpočinek je rozhodně na plánu dne :slight_smile: A ty to taky moc nepřeháněj. Doufám, že z těch dvou možností sis vybrala toho šlofíka :slight_smile: Jé a těstovinky s mákem, to je dobrý nápad, díky :slight_smile:

27. čer 2010 v 16:26  • Odpověz
Mě osobně přijde,že ti mateřství svědčí a taky proč jej skrývat?Šaty mi přijdou podtrhující tuto skutečnost!A slova jako vorvaň mi nepřijdou na místě!Jednou jsi těhotná,ne?A moc ti to těhotenství sluší!
27. čer 2010 v 16:27  •  3 děti  • Odpověz
@petja : Děkuju... :slight_smile: Já bych stejnak nevěděla co jiného na sebe :sweat_smile: :wink:
27. čer 2010 v 16:44  • Odpověz
@eliska_v nevím, proč by jsi nemohla jít v těch šatech, sluší ti, mají hezké barvy a trend, že dřív maminy nosily volné oblečení, je dávno pryč :wink: Já osobně bříško vystavuju na obdiv :wink: Hezky, at je vidět :wink:

@kovalda neboj, přebrala jsem 2igelitky, udělala manžovi modní přehlídku v plavkách...loni jsem si za pár korun přivezla troje z Itálie a světe div se, cellkem mi i jsou :grinning: Manžela ale citovat nebudu :grinning: :grinning:
27. čer 2010 v 17:00  • Odpověz
@rennu : Tak já taky ráda ukazuju bříško... :wink: jenom jsem chtěla slyšet Váš názor... :wink:
27. čer 2010 v 17:02  • Odpověz
ahojda,
tak jak jste užili víkend? My prima, dohlídávali jsme u přítelových rodičů, tak grilovačka a pohodička. Máte někdo taky bolesti jakoby na vaječníkách? Mě to takhle pobolívá už od včera, tak nevím co to má znamenat, jestli ty vazy, ale ty už jsou snad natáhlý dost :slight_smile:
ojo: tak super, že jste si to užili :slight_smile:
@kovalda : tak paráda, že máte vše hotovo :wink:
@eliska_v : přesně jak píšou holky, jen si je vem, mě se nejvíc stejně líbí na mamčách šatičky, to bříško je v nich takový hezoučký :grinning:
27. čer 2010 v 17:12  • Odpověz
@rennu Tak jestli ti manža řekl,že nejhezčí jsi stejně bez nich,tak se nedivíme ničemu :wink:
Já byla teď chvilku venku a už sem si musela zas vzít homeopatikum jak mě začaly řezat oči.Já se té senné rýmy zbavím snad až s porodem :fearful:
27. čer 2010 v 17:18  •  3 děti  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.