• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Září 2010

(Zamčená)
8. února 2011 
Ahojky, taky jsme měli pohodový víkend, včera dvě grilovačky a dneska jsem třídila oblečky a pak procházka...
Chtěla jsem se zeptat, těch co už perou, máte ten dětský prací prášek tekutý nebo normální sypací?
A s tím věšením prádla - tak jste mě nahlodali, až mi to manža zakázal :astonished: Takže až budu prát dětské, tak to vyřeším sušákem na balkón, tam se nemusí zvedat ruky :wink: :wink:
27. čer 2010 v 17:35  • Odpověz
@discreet : já taky hodně věcí věším na sušák. Vše se mi tam teda nevejde

@petja : šplhat po žebříku, tak to tě obdivuju, to bych se bála i před těhu, nemám ráda výšky, brrr

včera jsme zavzpomínali na mládí :grinning: , jak hrál Michal David, tak jsme si vzpomněli, že bychom si mohli zahrát céčka, byla u nás ještě návštěva, tak jsme jak děti hráli čáru, no prča :grinning:
27. čer 2010 v 17:38  • Odpověz
@petja néé, měl nejapné vtípky :grinning:
27. čer 2010 v 17:52  • Odpověz
@eliska_v krásná fotka v pasu i albu :wink:
@Petja v ty 2kg doufám :wink:
@rennu utíká to jako spalšené ale tobě teda taky :wink:
tak holky máme umyté auto oblek a věci nachystané tak snad se ta zítřejší sláva povede :slight_smile:
27. čer 2010 v 18:32  • Odpověz
@antana123 : Děkuju :dizzy_face: :dizzy_face:
Copak zítra slavíte? :wink:
27. čer 2010 v 18:50  • Odpověz
@discreet já si koupila teda prášek Batole, jako prášek..byl v akci, tak jsem to neřešila :slight_smile:
27. čer 2010 v 19:16  • Odpověz
@rennu : Já chci teď taky koupit ňáký prášek, tak uvidíme na co natrefím.. :wink:
27. čer 2010 v 19:30  • Odpověz
Ahoj berky, jaký jste měli víkend?

Holky látkovky, jaký jste vybraly plenky, značku? díky, zrovna vybírám něco co bych už objednala.
27. čer 2010 v 19:46  • Odpověz
@eliska_v já očuchala Lovelu a ta je na mě ostrá :fearful: uvidíme, co mimoušek na to Batole :sweat_smile:
27. čer 2010 v 19:47  • Odpověz
@rennu taky začínám koukat po prášku/gelu na praní. zatím nevim co.
27. čer 2010 v 19:48  • Odpověz
@alisek já taky ne, to Batole měli u nás v akci a zase vím, že kámoška s ekzémem si koupila Lovelu, že je pro mimáky a osypala se hrozně....chce to zkusit....chtěla bych zkusit ten sliz,, co si uděláš doma...ale to až až :sweat_smile:
27. čer 2010 v 19:53  • Odpověz
@alisek a jak je ti??? Co Tuxík? Jak dlouho budete ještě v nemocnici?
27. čer 2010 v 19:54  • Odpověz
@rennu do běžně prodávajících jako je lovela, persil sensitiv a podobný prací pr. bych určitě nešla, taky hledám něco jiného.
Mě je dobře, si tu tak ležim jako by nic :slight_smile: tuxik zlobí, změnil polohu a díky tomu mě děsně bolí pravá strana žeber, nemůžu se moc hejbat, smát se a i dýchání je obtížnější, tak se snad zase pohne a bude mi líp. Zítra mám zase kontrolní UZ a ještě kultivaci z pochvy. Zatím to vypadá že tu budu pořád doku nezačnu rodit :sunglasses: ale když vydržíme do konce 34tt, tak požádám o propuštění a zbytek doležím doma.

A jak je tobě? poleháváš nebo jseš akčnější?
27. čer 2010 v 19:59  • Odpověz
čauky

tak jsme zpět z dovči

bylo to moc fajn - teda až na to počasí

první dva dny vyloženě prochčilo, ale koupání v moři se konalo i přesto v následujících dnech :slight_smile:

ubytování bylo skvělé a jídlo taky - jen nevím, jestli po našem nájezdu kobylek neúpřehodnotí firemní politiku "děti do 7 let zdarma" :grinning:

děcka si to bezva užily - drandili tam spolu - což určitě naplňovalo nemalým nadšením ostatní hosty (naštěstí tam bylo dost rodinek, takže na tom byli stejně, a druhá nejpočetnější skupina (důchodci) to ustáli bez keců :slight_smile:

cestu ondří zvládnul nad mé očekávání - sice ke konci už kňoural a bylo třeba ho aktivně bavit, ale ono je i pro dospělého celkem složité se po 9 hodinách sezení v autě nějak kloudně zabavit, že ....ale ani chvíli nebrečel

pro mě byla cesta kapku problém - na zadním sedadle se mi prostě nedařilo upr´dolit, aby mě nebolely záda, tak mi nezbylo nic jiného než řídit, takže jsem odřídila asi 650 tam a 750 zpátky ...bylo to pro mě menší zlo :slight_smile:

baška byla klasicky krásná, pohodová ...
27. čer 2010 ve 20:01  • Odpověz
@hupcza ahooj, ani jsem nezaznamenala, že seš na dovče, když píšeš Baška, tak to jste byli v Chorvatsku, že. A co moříčko, teplý? no to ti teda zádivím ale hlavně že jste si odpočinuli, užili moře a zdraví se vrátili domů. :wink:
27. čer 2010 ve 20:05  • Odpověz
@alisek no já lehce dám prát pračku, pověsím prádlo, uvařím a mezitím ležím, ptž bříško pobolívvá..dnes mě do něj nepříjemně píchá.... Jinak prcka mám prdelkou dolů, jakoby zasklého dole a nohy na jednu stranu nahoru k pupku a hlavu na druhou....poloha písmene V jakoby...no nevím, že mu tam není těsno...když kopká dole, bolí to taky..tak doufám, že se otočí!!!!!!!!! Hezky hlavičkou dolů, jako hodný miminko :slight_smile: Tak to zvládnete už, hlavvně že se to nehorší :wink:
@hupcza To je fajn, že jste si dovču užili..no hezky jsi řídila..já v Chorvatsku nikdy nebyla :sweat_smile:
27. čer 2010 ve 20:13  • Odpověz
@kovalda už jsme zpět, šli jsme tak po třetí a většinu doby byli na výstavě - na té Fridě, bylo to moc super, ty její obrazy jsou fakt zvláštní.
Jen každá výstava je pro mě hroznej nápor na nohy a v těhu to je ještě horší.....ještě že byla v každé místnosti lavice. Jinak to bylo v pohodě.

já kočár furt taky nemám a nevím jakej....už z toho mám trochu bobky. Ale mám slíbenej od bytný, tak jestli nám bude vyhovovat, tak ho berem, Když ne, tak koupím asi ten Hoco master L. My ho budem teda potřebovat hned...to bude krom šátku náš jedinej dopravní prostředek.

Začínám mít ale bobky, že tu výbavu nestihnu, prvotní boom v nakupování mě nějak přešel a do ničeho se mi nechce a nic krom oblečení a hraček nějak nemám.

Ještě k těm pohřbům, jinak petjo, upřímnou soustrast.....záleželo by asi na tom, kdo to byl, kdyby někdo blízkej, šla bych....mrzelo by mě kdybych se nerozloučila. Beru to i jako takovou duchovní úlevu. Ale to asi záleží na každým.
27. čer 2010 ve 20:17  • Odpověz
ali: moře balo jako led - upřímně řečeno, opravdu jsem plavala jen jednou a to jsem měla pocit, že umrzne i ančí :slight_smile:

ad poloha - no já bych tak tipla, že se anči už otočila hore nohami ....souděl dle masáže plic :grinning: .....uvidíme ve čt :slight_smile:

ren: no mi nic jiného nezbylo :sweat_smile: ....to my tam jezdíváme docela často ....hlavně ono míst u moře, kde se dá dojet autem není zas tak moc
27. čer 2010 ve 20:18  • Odpověz
@alisek Já jsem koupila čtvercové plenky KIKKO LUX (20ks), potom 10ks libštátských a 1kd haipa-daipa pastelka - chystám se koupit bambusové froté a mamča mi ušije plenky podle vzoru té pastelky. Pak už zbývají asi jen 2-3ks svrchňáčků a myslím, že by to pro začátek mohlo stačit.

K té Lovele - já jsem atopik a problém s ní nemám. Začala jsem jí používat asi před 2 lety, když jsem měla rozsáhlé záněty kůže a naprosto mi vyhovuje. Bude to asi dost individuální.
27. čer 2010 ve 20:21  • Odpověz
koukám, že jste probíraly pověry

obojí, že narození v 7 měsíci než v 8 je lepší i že kvůli zvedání rukou koncem těhu se může prckovi omotat šňůra jsou jen babské vejšplechty :wink:
27. čer 2010 ve 20:21  • Odpověz
Holky nemluvte mi o Chorvatsku, jela bych hned, kor když si vzpomenu na loňskou dovču, jak to jen pujde vyrazime, me to cestovani a poznavani dost chybi ale až bude pcek na světě tak třeba touha ustane, no uvidíme :slight_smile:
27. čer 2010 ve 20:23  • Odpověz
@hupcza ahojky super že jste si dovolenou užili :wink:
@alisek určitě tě pustí domů až to bude bezpečné
jinak já prala v Lovele když vyperete prádlo tak se mi nezdálo ostré akorát chce to ukusit každýmu mimču sedne něco jinného přinejhorším ji vyměnim za něco jinného :wink:
jinak jsem nějaká děsně unavená ted jsem se probrala
@eliska_v:zítra máme promoce
27. čer 2010 ve 20:25  • Odpověz
co se týče polohy cítim že se malý přetáčí celkem dost chvilku je správně a chvilku ho cítím kopkat dole
27. čer 2010 ve 20:27  • Odpověz
@antana123 jééé, tak si je užijte :slight_smile:
27. čer 2010 ve 20:28  • Odpověz
@rennu jo snad nikde neusnu jsem mrtvá poslední dobou kam mě postavíš tam mě najdeš doufám že nebude moc horko a jinak díky :wink: jen jsem taková nesvá tam budu asi jediná s pupíkem tak na mě bude každý hledět jako tele pak jsem hodím fotky můj má krásný oblek tak aby jste viděli jak jsme vypadali :wink:
27. čer 2010 ve 20:31  • Odpověz
@alisek k plenkám, já furt nevím, zatím objednávám 30 kikko eco lux a dvoje kalhotky svrchní na to, na vyzkoušení .....takže, taková ta klasika jako byla za nás, možná ještě nejaký ty pleny látkový dovnitř, jsem z toho ale dost zmatená a myslím, že ze začátku budu ráda, že budu ráda......a prubnu tu nějaký eko pleny. Tady v německu jsou normoš pleny levnější a ty eko se taky dají.

@discreet já musím koupit tekutej, nějak nám pračka nebere prášek z dávkovače a musím ho dávat k prádlu do bubnu, mám tu jeden ariel gel a pro mimíse plánuju koupit něco tekutýho v místním biokšftě, maj toho tu dost.

@hupcza moře bych si taky nechala líbit :wink:
27. čer 2010 ve 20:32  • Odpověz
@antana123 dole může šmrdlat i rukama :wink: já prcka ještě neměla na svislo....nevím, co tam vyvádí :unamused: :angry:
27. čer 2010 ve 20:33  • Odpověz
já mám dítě asi nějak naštorc, jednou ho cítím kopat dole vlevo a současně v pravo nahoře a naopak....kde má ale hlavu netušim....dneska jsem četla, že poloha mimina se dá nahmatat i přes břicho, moc to teda nechápu, hlavně přes tu svoji tukovou vrstnu ani nevím, že tam něco je :sweat_smile:
27. čer 2010 ve 20:35  • Odpověz
@rennu nad tím jsem přemýšlela taky nevím no nejsem si jistá jsem blbec nepoznám to doufám že mi dr. ve čtvrtek řekne kde co má jdu poprvé na to ktg ani nevím jestli jim řeknu kde co malý má ale tak snad si to najdou sami :wink: jinak někde jsem četla že se mimčo může ještě těsně před porodem přetočit :wink:
27. čer 2010 ve 20:36  • Odpověz
@antana123 na fotečky se budeme těšit :wink:
@suik taky tápu v plenách...holt vyzkoušíme a uvidíme :slight_smile:
27. čer 2010 ve 20:36  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.