• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Září 2010

(Zamčená)
8. února 2011 
@rennu nebo se mu dá i nějak pomoct aby se otočil, zrovna dneska jsem o tom četla, ale když si usmyslí, že bude stůj co prdelkou napřed, tak s ním asi nikdo nehne....

já fakt nevím, je toho tolik....já ani nevím kolik toho mám mít. A zatím nemáme nakoupeno skoro nic velkýho, tak se bojím i té investice. Už jen to co jsem psala co jsem dala do košíku bylo 1500 a to nemám ani jednu látkovku, jen ty čtvercovky klasický.
27. čer 2010 ve 20:40  • Odpověz
@antana123 jasný, tak on ti mudr řekne, co a kde mimi má...ale vše může být jinak, při odchodu od mudr :grinning:
27. čer 2010 ve 20:41  • Odpověz
@rennu jo to je pravda jen cítím hrozný tlaky dolů třeba ted nevím co to je čim to dělá težkoříct jestli může takový tlak dělat nožičkama a nebo je hlavičkou nevím
27. čer 2010 ve 20:43  • Odpověz
ted mě spíš trápí ty každodení bolesti nebo křeče jako při ms :confused: trvá to vždycky třeba jen 30minut ale stačí to teda
27. čer 2010 ve 20:44  • Odpověz
@suik já mám taky jen klasický čtvercovky...klídek :wink: na otočení jsou prý cviky, ale moje gyndr mi řekla, že nic nemám dělat....
27. čer 2010 ve 20:46  • Odpověz
@antana123 křeče jako při MS jsem měla u tvrdnutí...dost nepříjemný :frowning2:
27. čer 2010 ve 20:47  • Odpověz
ali: no mě nějaké extra cestování zpočátku moc nebralo ...stačilo jen to balení :slight_smile:

ad lovela - já mám ve sklepě ještě pořát tu první, co jsme koupila na praní ondrova - strašně mi nejede

ant: fakt ti tak rotuje :astonished: ...to už by mělo být pomalu usazené

sui: jde to :wink: ...ke konci těhu jsem s ondrou taky uměla nahmátnout, kde má dupku a kde hlavičku ....při troše trpělivosti se dá i nahmátnout srdíčko ..ale tu já nemám ...v 99% si totiž nahmátneš tep svůj

ad látkovky - já mám dojem, že pro novošky jsou nejlepší klasické čč a novosklad - alespoň mi osobně se to osvědčilo ...no a samo svrch%náčky :slight_smile:
27. čer 2010 ve 20:48  • Odpověz
@rennu u mě jsou to takové křeče jede mi to od vrchu břicha až dolů uplně jsem se bála že to snad dostanu a vystřeluje mi to až do zad děs :confused:
@hupcza :no já ti nevím prý to dole můžou být i ručičky ty jsi zkušená tak mi porad nejsem si jistá ale říkám že často cítím kopanečky pod prsama a boule si mi dělají pod prsama jak na pravo tak na levo tak nevím
27. čer 2010 ve 20:50  • Odpověz
@antana123 vidíš, já kopanečky ani boulení pod prsama necítím.....holt je naštorc :confused:
27. čer 2010 ve 20:54  • Odpověz
ad otočky - na to je plno takových babských fíglů - za hlasem, za světlem ....
ale hmaty musí dělat jen odborník - ono se prý netočí tím prckem, ale jakoby se hrne plodovka a ono v ní rotuje ....ale stejně - pokud má nějaký důvod, otočí se zase šupem zpátky
s ondrou jsem to naštěstí nepotřebovala a doufám, že nebudu potřebovat ani tentokrát

ad těhu potíže
no já na té dovči měla brutus zácpu - jako vždy mám při cestování pár dní ...ale tentokrát jsem měla 6 dní a to jsem mysela, že exploduju ..nepomáhalo nic
a včera jsem měla oteklé nohy ....ale otázka je ,jestli to bylo řízením 750 km v páskových botách a enbo kvůli těhu :sweat_smile:
jinak občast tvrdne, občas mi je blivno ...no taková tak klasika
27. čer 2010 ve 20:54  • Odpověz
@rennu já ti ani nevím do kdy se má mimčo přetočit neříkala ti dr.do kdy by se měl přetočit???
27. čer 2010 ve 20:55  • Odpověz
ant: no tohle je hodně o vnímání ...ale já pokud je prcek dole nohama mám pocit, jakoby mi někdo šlapal po konečníku a furt učůrávám, jak mi šlape po močáku .....když je hore nohami, tak je to zase o bušení do plic .....samo, že pohyby jsou všude - u ondry jsem měla dojem, že se mi narodí chobotnice :grinning: .....
27. čer 2010 ve 20:57  • Odpověz
kdybyste měly chuť na fotečky ..konečně tam jsou i nějaké těhu s břichem :grinning:
http://hupcza.rajce.idnes.cz/Chorvatsko_-_Baska_-_cerven_2010/
27. čer 2010 ve 20:57  • Odpověz
@hupcza no dušná sem a zdá se mi že ty kopance nahoře jsou silnější než dole no uvidíme co mi dr. ve čtvrtek řekne i k těm bolestem minule mi řekl že mám úplně skrácené hrdlo tak uvidíme co bude ted ale čípek mám prý dobrý
27. čer 2010 ve 20:59  • Odpověz
@hupcza jojo, taky jsem slyšela, zvuky, světlo, ...pak kočičí hřbety a zvedat zadek v leže na zádech...no nevím....vím, že mudr může pomoct s otočením, ale zas mimi může mít krátkou pup.šnůru a co pak?! Asi malej ví, proč tak leží....ale domlouvám mu denně...jako rodit KP bych nechtěla :stuck_out_tongue_closed_eyes:

@antana123 mudr mi řekla, že má ještě času dost....
27. čer 2010 ve 21:00  • Odpověz
@hupcza pěkné fotky sluší ti to a malý je šikovný :dizzy_face: :dizzy_face:
27. čer 2010 ve 21:00  • Odpověz
holky bolí mě žebra a v zádech jdu si lehnout pa zítra povykládám jak jsme se měli :wink: dobrou
27. čer 2010 ve 21:02  • Odpověz
@hupcza tak to jsem zvědavá jestli ho taky nahmátnu....později.
co je čč a novosklad?
co ale nechápu, že někdy vidím vyloženě tepat břicho....jako srdce a celý se natřásá. To je kdo? Já nebo mimi?

@antana123 to dole budou asi ruce, já ho taky cítím současně naštorc a pochybuju že by zvládnul takovou roznožku.

27. čer 2010 ve 21:02  • Odpověz
@hupcza chobotnice jo :grinning: :grinning: :grinning: no já ho nahoře vůbec necítím :confused: kráááásné fotečky, máš koukám také malé bříško :slight_smile:
27. čer 2010 ve 21:04  • Odpověz
@rennu jestli máš čas, tak ho nech. ....a ta šňůra není vidět na UZ, jako dýlka?
27. čer 2010 ve 21:04  • Odpověz
@suik nevím, mi říkala, že ji má před sebou ....tak nevím....asi je fakt čas a neřeší to....
27. čer 2010 ve 21:07  • Odpověz
ren: přesně ....prcek ví, proč to dělá .....zásahy bych hodně zvažovala
kp berou velmi často jako indikaci k císaři

ant: díky :slight_smile:

sui: čč jsou české čtverce - klasika jako jsme nosívaly my
a novosklad: http://vbavlnce.cz/index.php?kat=2&cln=6&gst=1&gid=21 (jsou tam i jiné sklad plen)

nemá třeba škytavku - si lokne plodovky a už jede :slight_smile:
27. čer 2010 ve 21:07  • Odpověz
ren: no malé ...s ondrou jsem takové měla tak ve 37,38 tt .....ale jo - furt je to ještě docela dobrý :sweat_smile:
27. čer 2010 ve 21:09  • Odpověz
@hupcza však jo, teda císař brrrrrr :stuck_out_tongue_closed_eyes: nerada bych, ale když by nebylo zbytí :unamused: nahání mi to husí kůži :confused:
27. čer 2010 ve 21:10  • Odpověz
@hupcza však se mi zdá malé, já pořád tvrdím, že i to moje je malé v porovnání s ostatníma...ale je fakt, že to je děsně individuální :sweat_smile: jen si říkám, aby tam měl brouček dost místa :confounded:
27. čer 2010 ve 21:13  • Odpověz
ren: no ani mi nemluv :zipper_mouth: .... já prostě jsem strašlivý zastánce přirozena (což si asi nejde nevšimnout, že :grinning:) ....ale prostě kdyby nebylo zbytí a ohrožovalo to prcka i mě a nebo i jednoho z nás, tak je prostě fajn, že medicína to už dneska zvládá
taky doufám, že se mi placenta vytáhla, protože jsem ji měla kapánek dole ....ale pokud ne, no tak holt císař, protože prostě rodit nejdřív placentu a pak prcka je jaksi trošku blbě slučitelné s ok stavem po ...¨
ale neřeším dokud nemusím ....až ta situace nastane, budu se tím zaobírat :slight_smile:
27. čer 2010 ve 21:16  • Odpověz
ren: já měla z holek skoro nejmenší bříško a ondráš měl 51cm a 3,6 kg a po porodu vůbec nebyl pomačkaný (dr. i pa to furt dokola opakovali, že je úplně hlaňounký, že to děti obvykle nemívají) ....takže místa měl asi dost
však ioni se umí prosadit :wink:
27. čer 2010 ve 21:18  • Odpověz
@hupcza jojo, jak píšeš...budem řešit, až to bude nutné :wink: .....ale hlodá mi to, ne že ne... :wink:
27. čer 2010 ve 21:20  • Odpověz
@hupcza tak to měl hezké míry :slight_smile:
27. čer 2010 ve 21:31  • Odpověz
Tak se loučím a jdu do hajan :pensive: Jsem zvědavá, kdy vůbec usnu
27. čer 2010 ve 21:34  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.