• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Září 2010

(Zamčená)
8. února 2011 
@beru3nek hračky jsou moje vášeň, mám takový měkkouše, část mám v albu, ještě takovou plyšovou ovečku, chrastidlo na postýlku, takový dřevěný kolečko na kousání a na fleru jsem nakoupila senzační dřevěný hračky - auto s hasičema, koníka s vozejkem, ledadlo a vláček....to bude teda, až bude Kulíš větší, ale nemohla jsem odolat.

já právě nechci aby mi hračky někdo moc kupoval, nechci moc těch extra barevnejch šíleností....

já budu taky hodně věcí ještě nakupovat z netu, ale radši to mám naživo...hadříky jsem teda taky nakupovala hodně na začátku a jsem za to ráda, kdyžtak pak přikoupím časem, taky až budu vědět, co vlastně čekáme.
28. čer 2010 ve 12:05  • Odpověz
@beru3nek to jo, ale zase až se budem stěhovat, tak další krám navíc...tahle jsme loni kupovali lednici, páč v tom bytě nebyla a trochu a obě jsou u našich schovaný.... i když pračka není zrovna standartní vybavení nájemních bytů.
28. čer 2010 ve 12:06  • Odpověz
@suik Upřímnou soustrast za Vaši pračku. Já to čekám každým dnem, už pár týdnů je ta naše nějaká divná... Přivypouštění a ždímání divně brčí, manža ji měl rozdělanou, na žádnou závadu nepřišel, prý prostě jen brčí.... Ona už má holka taky svoje léta, je stará 8 let a už při koupi to žádná hvězda nebyla, vybírala ji ještě tchýně, chtěla co nejlevnější a když se odstěhovala, tak si pořídila novou a nám nechala tenhle křáp :angry: Tak jsme se shodli, že dokud pere, tak ji necháme, nová by musela být na splátky :unamused:
Viz alergie - homeo mi absolutně nezabírá, zkoušela jsem několik let, bohužel :frowning2:
A koupila jsem krém, ne olej, přijde mi, že skoro není cítit, ale já teď s tím plným nosem cítím máloco, možná i proto mi ani ta Lovela nevadí :grinning:
A nerozdělávaly jste některá ty gaťky z DM?
28. čer 2010 ve 12:11  • Odpověz
@zvirka ještě ji nepohřbívej, já doufám, že to rozchodí, kdyžtak s pomocí opraváře....no byla součástí bytu, tak tohle má na triku bytná.
Já jsem trnula v minulým bytě, taky jsme měli starou a co ta vydávala za zvuky, tak jsem trnula, kdy klekne úplně, naštěstí to nestihla.
28. čer 2010 ve 12:18  • Odpověz
@zvirka jako já s homeem taky nevím, ale tohle se zdá že trochu pomohlo na to že jsem si to naordinovala sama.
28. čer 2010 ve 12:19  • Odpověz
@suik : u nás je to taky na mě, to trajdání, ten můj by totiž koupil hned první věc a já jsem váhavej střelec, takže si chci toho prohlídnout víc. U nás to bylo spíš v mojí režii :grinning: , ale je fakt že bez auta bych byla taky v pytli :confounded: . Koukala jsem ti do albíčka, máš krásný hračky, a jsi šikula. Vy se necháváte překvapit? Nebo se mimísek ještě nenatočil a je tajemnej? :grinning:. Jo tak to je pak s pračkou něco jinýho.

jo holky vyšlo vám dobře pohlaví podle čínskýho kalendáře? mě jo, tak by mě zajímalo jak u ostatních, jestli máme vyrábět podle něj pak holčičku :slight_smile:

@daja.had : já toho musím využít, že dneska jsem v poho. Mě teď bolelo bříško od pá, tak to chce dělat fakt pomaličku. Ty třešínky jsou na prdíky, ale návod jsem ještě nezkoumala, jsou v pytlíku, nahřejou se a dávaj na bříško, mám z DM.
Jen odpočívej, když bolí hlava není o co stát, mě včera našt. po chvíli přešla. Tak super, že to budete mít doma krásný.
Já čekám dneska babičku, ještě v novým u nás nebyla :wink:

@zvirka : jdu na to juknout na ty kalhotky
28. čer 2010 ve 12:42  • Odpověz
čauky

děkuji všem za pochvalu fotek :slight_smile:

@discreet: díky .... já razím teorii, že stejně tak se mi může něco přihodit na cestě do obchodu a nebo ke kámošce ... moc s katastrofama nekalkuluju :slight_smile:

@kovalda: no opálení moc nejsme - první dva dny jen pršelo ....ale stejně těhule ani roční děti se moc opalovat nemají :grinning:

@safryy: ono s tím počasím to je letos nějaké divné ...jestli to je tou spokou nebo čím ....

@suik: tak tyhle pocity s výbavičou jsem měla u ondry taky :grinning: ...ale úplně to stačilo :wink:

@zvirka: to ti nezvávidím ...ani alergii ani to mlezivo ....já z duše nesnáším podprdy - a to, že jsem ji víc než půl roku musela nosit i v noc bylo pro mě hroooooznééééé

strie naštěstí opět nikde - asi k tomu nemám sklony ....ale tentokrát se dokonce neobjevila ani ta tmavá čára na odbřišku ... :sweat_smile:
28. čer 2010 ve 12:43  • Odpověz
Holky mě dneska píchá v podbříšku na pravé straně a je to teda dost nepříjemný!! Nevíte čím to... :confused: :unamused:
28. čer 2010 ve 12:44  • Odpověz
@hupcza : Tak tmavou čáru už mám i zezhora, takže přes celé bříško... :sweat_smile: A strie taky!! Závidím těm co je nemají... :slight_smile:
28. čer 2010 ve 12:45  • Odpověz
@suik : ad hračky - mi se staršně moc líbí www.sapito.cz ....ale já si naopak předsevzala, že budu kupovat minimum hraček a i tak to tady hračkama přetéká ....všichni furt nosí ...naštěstí většina konzultuje dopředu, takže to jsou věci, které jsou pro mě akceptovatelné
jen tchýně kupříkladu dala na vánoce ondrovi tři plyšáíky - všichni byli použití a všichni měli korálkové našité oči (žádný jiný dárek od ní nedostal - ale stejně i tak jsem to vzala a vyhodila)
28. čer 2010 ve 12:47  • Odpověz
@eliska_v Já to mám skoro denně, to píchání vpravo, celé těhu. Někde jsem četla, že nějaký pravý vaz od dělohy je kratší než levý, tímpádem se víc natahuje a proto to může bolet. Taky jsem z toho měla strach, ptala jsem i Mudr, je to normální, ona ta chuderka děloha se sebou musí za těch 9 měsíců provést hrozné věci, tak se nedivme, že to trochu bolí. Strije teda zatím nic, ale určo přijdou, kdysi jsem naráz přibrala víc kilo a od té doby mám na stehnech, takže nevěřím tomu, že se jim vyhnu. :angry:
A pruh? já mám břicho jak úhoř :grinning: , od podprdy až do kalhotek :grinning:
28. čer 2010 ve 12:54  • Odpověz
@hupcza ...teda ta tvoje tchyne mi dala opet zabrat :grinning: Davat vnouceti pouzivane hracky :confounded:

@eliska_v ....to nevim cim to muze byt...me zase pres noc desne boli stydka kost a taky se nemuzu dopatrat proc...je to hrozne neprijemne...otacim se z boku na zada 5min :frowning2: Strii jsem si nasla predevcirem prvni okolo pupiku...takze se to asi co nevidet rozjede :pensive:
28. čer 2010 ve 12:54  • Odpověz
@hupcza Ty hračky jsou super, uhranuly mě blešky chrastítka :grinning:
28. čer 2010 ve 12:56  • Odpověz
@zvirka : Tak to může být ono... Děkuju :wink:

jinak malej akorát kope do žebra...auuu - vždyť nejsem fotbalový míč!! :grinning: :grinning: :sweat_smile:

@safryy : S tím bohužel nic neuděláme...strie pak vyblednou.. :wink:
28. čer 2010 ve 12:57  • Odpověz
@hupcza Myslím, že Tvoje tchýně má v soutěži "o nejpříšernější tchýni" docela solidní náskok :grinning:
Jinak ta moje zvládla vybrat správnou látku na tříčtvrťáky, takže se žirafkou nebudou, musím zklamat, ale minimálně vypadám jako světle zelený hrošík :grinning:
28. čer 2010 ve 13:01  • Odpověz
@eliska_v : mám to samé, to píchání vpravo, i vlevo mě píchalo, jak se natahujou vazy a roste děloha, takže je to normoš :slight_smile:
já vám holky závidím ty kopance, my jsme stále KP, takže vůbec nic, jen šmrdlání a tlaky dospodku, jinak nic :confounded: . Četla jsem, že 20 % touhle dobou je KP, tak snad se brzo přetočíme :slight_smile:
28. čer 2010 ve 13:02  • Odpověz
eli: já mám za to, že to je genetické a celkem nic moc se s tín nedá dělat :sweat_smile:

a výbavičku oblečení jsem z 90% kupofvala z mmb - většina přišla nová a nebo skoro nová ...ono hodně mamin nakoupí a pak nestihnout unosit - takže to třeba bylo jen vypráno - jenže ceny vyly na 10%
28. čer 2010 ve 13:02  • Odpověz
saf: jako mi nevadí použité - ale nesmí být totálně jeté a nevíc nevhodné pro daný věk ....teda k vánocům by se fakt mohla praštit přes kapsu a koupit něco nového .....to je fakt :slight_smile:

@zvirka: já na ten web raději moc nechodím, jelikož by to mohlo zruinovat náš rozpočet :grinning:

moja tchýňa je poklad (jen ji kopat) ...když jsme se vrátili z dovči, mluvil s ní manža - teda mluvila jen ona - opět skuhrala ....a nějak se zapomněla zeptat, jak jsme se měli, co ondra a omře a tak ....tak zase nic :sweat_smile:
28. čer 2010 ve 13:13  • Odpověz
tak postýlku mi dovezli, ale obal je nějákej potrhanej, tak snad nebude někde poškrábaná :frowning2: . Vybalím až dorazí drahá polovička, takže večer. Zbytek teda zatím nikde, jako povlečení a tak, chjojo
28. čer 2010 ve 13:14  • Odpověz
@hupcza : to je ale fajn paní ta tvoje tchýně :wink: to se jen tak nevidí koukám
28. čer 2010 ve 13:15  • Odpověz
@hupcza ...tak mi taky pouzivane veci nevadi, pokud nejsou pred rozpadem...ale koralkove ocicka na jetych plysacich mi prijdou drsne teda :grinning: Jak pises...ucinenej poklad :grinning: (kam ji zakopes?)
28. čer 2010 ve 13:22  • Odpověz
@beru3nek Já teda nevím, jak je Mirda otočený, zítra jdem na utz, tak snad se dozvím, ale připadá mi, že je každou chvilku jinak, občas mám kopance do močáku, do žeber, do konečníku :confused: , do boku - pravého i levého... A teda závidím těm, které jsou schopné určit polohu, mně se sice furt někde něco boulí, ale jestli je to hlavička nebo prdelka... :grinning: Kdo ví... Já myslím, že se mimča v téhle fázi pořád ještě točí, takže klid :wink:
28. čer 2010 ve 13:23  • Odpověz
@hupcza já vím že to stihnem, ale já jsem tip, co musím mít pochystáno dlouho dopředu, třeba když balím někam na cesty, na hromadu to nosím tak minimálně tejden dopředu - ne-li dřív. Teda už to flákám, ale bylo to tak.

Jinak šapitó je senzační. Mám teda zatím jen blešku. Znám se trochu (přes net) s tou paní, co šapito vlatní a hračky navrhuje. Teda oni tam těch výrobců mají víc....ty její hračky jsou ještě lepší, hlavně ty autorský. Ale na začátku má i kočičky s myškou, nebo pejsky s kostí.

http://www.fler.cz/prodane-zbozi?uid=5406

a ty její textilní knížky nemají chybu. takovýhle hračky mám ráda jsem ochotná do nich investovat....taky ale počítám s tím že měkkouše budu šít, ty maj stejně vždycky největší úspěch, jednou jsem šila kamarádce králíčka a byla to nejoblíbenejší hračka, bez který dítě nedá ani ránu.

já mám hodně věcí novejch, nebo skoronovejch....taky z MMB, tam se loví výborně, přesně takové ty věci koupené a nenošené, já teda to co si nejsem jistá, jestli unosíme, budu prát postupně.
když jsem to probírala posledně a ňufala se s tím, tak ty nový mi přijdou tak nějak lepší, než z druhý ruky...nevím, na tohle jsem divná.

jo a čáru na břiše také nemám, ťuk ťuk, .....se musím zeptat táty, nebo babičky jak to měla máma.

@beru3nek díky, pohlaví nevím, na velkým UZ to vidět nebylo, ale přičítám to spíš ne příliš zdatnému přístroji, než že by to tajil, co jsem byla posledně na UZ tady v německu, tak jsem se teda neptala, byla jsem dost vyjukaná a ráda, že mám doktora, tak jsem tuhle "drobnost" neřešila. Taky jsem dostala od manžela vyhubováno :grinning: ....ale osobně si myslím, že tam tentokrát ty nohy měl. Jestli jsem to teda mohla laicky poznat.
28. čer 2010 ve 13:24  • Odpověz
To je tak super, že nemusím do práce a můžu sedět u netu :grinning: I když už mě začínají bolet záda... Asi se půjdu protáhnout k nádobí :confounded: a uvařím si kafe. A pak se zase usadím :grinning:
28. čer 2010 ve 13:25  • Odpověz
ahojky tak jsme doma promoce byli super i počasí jak to bude možné vložím foto :wink: aj malý kopkal jak byl pyšný na tatku :grinning: :grinning: :grinning:
28. čer 2010 ve 13:27  • Odpověz
@safryy ta stydká kost je prej normální, to už se to tam chystá na porod....

tak pračku jsem fakt nerozchodila, sice se mi podařilo vypustit, ale prostě nepere, voda se napouští, ale netočí se buben. Ach jo, to mě teda štve.
28. čer 2010 ve 13:31  • Odpověz
Ahoj holky, právě jsem se vrátila z kontroly. Všechno je v nejlepším pořádku, Viktorka je hlavou dolů, což vysvětluje ty včerejší údery do močáku a čípku (jinak se to fakt nazvat nedá, asi z ní bude boxerka), ale prý může polohu ještě měnit. Pan doktor byl úplně odvázanej z mojí placenty, že prý je moc krásná :slight_smile: a hrozně se divil, že se nad ní taky tak nerozplývám. :slight_smile: Jinak jak tady píšete o tom škytání, tak moje pohyby jsou jako škytání tak ze dvou třetin, ale takhle silně teda neškytá snad nikdo a natož tak malej prcek. :slight_smile: Strie a pruhy se ode mě zatím drží v uctivé vzdálenosti, tak doufám, že tam zůstanou. No a počasí si já teda užívám, konečně trochu teplo.
Jo a co se týče pohlaví a čínského horoskopu, tak mně to teda nevyšlo. Teda ne že bych takové věci brala jako směrodatné, ale pro zajímavost jsem se mrkla a snad celou zimu jsem měla určenou kluka.
Jinak jste teda všechny strašně akční, to obdivuju, mně se v poslední době do ničeho nechce. A to jsem měla takovej klidovej zahrádkovej víkend, nic náročného.
Tak a teď jdu dočíst zbytek.
28. čer 2010 ve 13:37  • Odpověz
@lotyna Tak krásnou placentu? :grinning: Bych z pana doktora asi byla docela vyděšená. :wink: No já radši ani nepřemýšlím, co mi ta moje můra zítra řekne, po tom zážitku z minule.... :frowning2: Ale snad se kvůli utz utrhne manža z práce, tak na ni budeme dva :slight_smile: , doufám.
28. čer 2010 ve 13:51  • Odpověz
@antana123 ...tak to je parada, ze i pocasi vyslo :wink:

@suik ...priprava na porod? :confused: Nestras...jeste mame casu dost...me uz to tak boli asi 3tydny...mozna i vic...nejak mi ten cas ubiha ze ani nevim...boli to fest...nastesti pres den uplne OK...to jen v noci :unamused: S tou prackou je to pech teda...to kiksla v hodne blbou dobu :frowning2:

@lotyna ...tak to je super, ze je vsechno jak ma byt :wink: Ja skytani od pohybu rozeznam na stopro...je to uplne jine :wink:
28. čer 2010 ve 13:53  • Odpověz
@safryy ahojky konečně jsem tě tady chytla :wink: jinak hezky nám to utíká oboum zítra nám naskočí další týden že???
jinak já mám zase často poslíčky i vnoci jsem je měla myslela jsem že se zblázním snad bude dneska klid
28. čer 2010 ve 13:55  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.