• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Září 2010

(Zamčená)
8. února 2011 
@antana123 ...jj zitra dalsi tyden navic :slight_smile: A jak probihaji ty poslicky? A jak dlouho to trva? To je jak jsi psala, ze te pul hodky bolelo v podbrisku?
28. čer 2010 ve 14:00  • Odpověz
@safryy jo jsou to takové stupnující křeče přes celé břicho až dolu bolesti jak při ms jako hodně velké a střílí mi to až do zad a max 30minut chvilku hrozné bolesti za chvilku se sklidnují a zase zesilují vždycky tak těch 30minut jako není o co stát :confused: :confused:
28. čer 2010 ve 14:01  • Odpověz
My jsme se vcera projeli na plaz...bylo fakt luxusni pocasi...tak pak do alba hodim nejakou pupkatou :slight_smile: Jeste upravuju tedka jine fotky...nebyt hladu a zizne, nevylezla bych dneska jeste z pelechu :grinning:
28. čer 2010 ve 14:03  • Odpověz
Holky tak já se už asi zblázním... :frowning2: Teď mi volal tchán, že babička je v nemocnici...( zlomila si nohu, ale díky jejím zdravotním problémům - jí udržují v umělém spánku)Já už fakt nemůžu...
Nejdřív se to sere v mojí rodině a teď i u manžela...ach jo :cry: :frowning2:
28. čer 2010 ve 14:03  • Odpověz
@antana123 ...tak to je hodne neprijemne teda...ja bych plasila, ze uz rodim...se bojim i na zachode vice tlacit :grinning: pac mam pocit, ze ji vytlacim taky :sweat_smile:
28. čer 2010 ve 14:04  • Odpověz
@safryy tak to se na fotečky moc těším :dizzy_face: :dizzy_face:
@eliska_v :musíš být hlavně v klidu žádný stres aspon trošku v klidu
28. čer 2010 ve 14:05  • Odpověz
@antana123 : Akorát mi začalo tvrdnout břiho...au... :frowning2: Já se snažím, ale ňák už mi to nejde...
28. čer 2010 ve 14:05  • Odpověz
@eliska_v ...tak to me mrzi...preju, at se babicce co nevidet udela lepe a aby ji brzo zrusili ten umely spanek...
28. čer 2010 ve 14:06  • Odpověz
@antana123 Tak to je super, že jste si užili promoci! Já se teda poslíčků docela bojím, při MS mívám šílené bolesti. Tobě to začlo docela brzo, no už se asi taky můžu pomalu těšit :frowning2:
28. čer 2010 ve 14:06  • Odpověz
@eliska_v říkam hlavně klid stejně ji tím nijak nepomůžeš že se budeš stresovat
já mám ted taky tvrdý břicho malý se zase vyboulil ale jako fakt slušně je to nepříjemný teda
28. čer 2010 ve 14:07  • Odpověz
@safryy : Víš tam je problém, že mám rakovinu a je to teď už jenom o čekání, protože nemůžou pokračovat v chemoterapiích!! :frowning2: proto jsem na dně... :frowning2:
@safryy mě kdysi bolelo vedle kostrče, píchání a tak,tak jsme se ptala na to doktorky a ta že to je normální, že bolívá celej pletenec pánevní a zmiňovala i tu styskou kost, ta by se měla taky před porodem, nějak změnit.....jakože trochu rozestoupit, aby se tam mimi vešlo, snad nekecám, už si to moc nepamatuju....ale zkus to zadat do googlu.

No mohla bejt horší doba, co jsem potřebovala mít vypraný tak mám (oblečení na cestu, povlečení, ubrus a tak....), holt věci na mimi budou později, stejnak nemám prášek a nechtěla to dělat teď hned, doufám, že ta oprava nebude dlouho trvat.
možná to je nějaká prkotina....ale už na začátku to začlo zlobit a nebralo to prášek ze zaásobníku.....
@zvirka no já si taky myslela že je na to brzo ale prý je to normální tak nevím jsem to někde četla :wink:
28. čer 2010 ve 14:08  • Odpověz
@zvirka vem si že zítra začínám 34tt a dneska mám výročí 50dní do porodu :confused: :confused:
@antana123 : Mě malej kopal dneska celý dopoledne a ještě před chvilkou a teď mi stvrdlo bříško...Dám si hořčík, tak snad pomůže
@eliska_v eliska, ach jo :frowning2: , to je hrůza. (chtělo by to objímací smajlík) ...
28. čer 2010 ve 14:10  • Odpověz
@eliska_v dej to ti pomůže :wink:
28. čer 2010 ve 14:10  • Odpověz
Hmm, tak teď jsem napsala několik reakcí a ono se mi to vymazalo. Prostě to jen tak někdo nemá tak šikovné ruce. :cry:

@antana123 To je skvělé, že jste si promoce užili, tak teď už bude zase větší klid.
@eliska_v To je mi líto, ale jak píše ant - snaž se být v klidu. Ono se mi to snadno říká, co?

@safryy Koukám, že máme na záchodě podobné pocity. :slight_smile:

Jo ještě jsem se chtěla zeptat (doktora jsem se zeptat zapomněla), jestli to taky někdo máte. Asi to souvisí s růstem dělohy - já mám teď v poslední době takové divné tlaky na žaludek. Normálně to necítím, ale třeba když zívám, tak to celkem bolí. A když sedím chvíli mírně ohnutá, tak mi v té oblasti tak nějak mravenčí - ale spíš na povrchu, než uvnitř. Neumím to líp popsat. :slight_smile:
28. čer 2010 ve 14:12  • Odpověz
@eliska_v ...aha..tak to je blby...ale pro ni nejlepsi reseni...takhle se aspon netrapi v bolestech...moc me to mrzi.
Bricho mi vcera taky tvrdlo podezrele casto...ale my jsme toho naslapali x kilometru a jeste v pisecnych dunach...takze zahul jako prase...neni se tedy cemu divit...dneska uz pohoda...me jinak bricho netvrdne...delalo mi to nejaky ten mesic zpatky...ale tak 3x za den max.

@suik ...tak to dekuju za info...asi vsechny tu mame sem tam nejake ty bolistky...to nejak prezijem :slight_smile:
28. čer 2010 ve 14:13  • Odpověz
@lotyna já to mám taky to mravenčení asi je to tlakem mimča neboj :wink:
28. čer 2010 ve 14:14  • Odpověz
jdu se ne chvilku natáhnout tak zatím :wink:
28. čer 2010 ve 14:15  • Odpověz
@antana123 Mě ty Tvoje výročí v poslední době docela děsí :grinning: Ale zase to budeš mít za sebou, já už se občas nemůžu dočkat, už nevím, jak si sednout, lehnout... To břicho hrozně zavazí... A když už se mi podaří najít jakž takž poloha, tak začne malej kopat, že tak teda NÉÉÉ. :angry: A bude hůř, ještě 2 a půl měsíce, no nevím, kam ještě porostu :confounded:
@lotyna ...mravenceni mi taky dela (presne jak pises...spise na povrchu)...ale jen kdyz si lehnu treba na bok nejak nesikovne...je mi to neprijemne, tak se prekulim trochu jinak a ono to polevi...tak to me taky zajima, jestli to nekdo zjistoval...
@antana123 ...ja se natahuju cely den...ja se naopak jdu zvednout a taky neco delat :grinning: Min. dat jednu pracku a umyt nadobi :slight_smile:
28. čer 2010 ve 14:16  • Odpověz
Ahojky, teda vy jste kecalky :grinning: Já byla odvézt papír na peníze do práce, tam jsem se zdržela 2 hodiny a pak do města busem, lékárna, drogérie a domů jsem dojeela absolutně KO :stuck_out_tongue_closed_eyes: Tak a jdu vás dočíst :wink:
28. čer 2010 ve 14:16  • Odpověz
@suik S tou pračkou je to k vzteku.

@zvirka Jo on je pan doktor takovek zvláštní. Nakonec mi ještě řekl, že jsem v pořádku nejen zvenku, ale i uvnitř.

@eliska_v Kristepane, kdo má rakovinu ty nebo babička nebo kdo?
28. čer 2010 ve 14:17  • Odpověz
@lotyna : manželova babička má rakovinu
28. čer 2010 ve 14:18  • Odpověz
@lotyna nemáš notebooku? já si to taky často mažu, nejhorší jsou ty velký romány, to pak nemám chuť to psát znova....
já už se asi hodinu chystám jít si zdřímnout, a furt nic, zatím jen lozím po diskuzích.....chjo, taky lenora.

ještě mě čeká mytí obřího nádobí, další vypouštění pračky, žehlení, balení a do ničeho se mi nechce, i do tý lednice jsem líná jít.
28. čer 2010 ve 14:24  • Odpověz
@eliska_v No ty jsi do toho příspěvku napsala "mám", tak mě úplně zamrazilo. Jinak s babičkou mě to mrzí, nějak se to v mém okolí teď taky množí. :frowning2:

Jo a jinak jsem ráda, že mravenci neútočí jenom na mě.
28. čer 2010 ve 14:26  • Odpověz
Ahoj holky. Dočítat nebudu, to bych nedala. :wink:
Hlásím, že už konečně máme vymalovaný pokojíček. :slight_smile: Včera jsme s manžou malovali a myslím, že to dopadlo skvěle. Docela ho malé závidím. Dneska jsem ještě koupila borduru s princeznama, tak budeme ještě lepit. Až bude pokojíček zkompletovaný, hodím vám sem fotku. :slight_smile:
Jinak jsem se právě vrátila z nákupu, lepší nikam nejezdit, to je vždycky majlant. :sweat_smile: :stuck_out_tongue_closed_eyes: Ale zase jsem se zastavila za manžou v práci a došla si s ním na oběd. :slight_smile:
To je venku nádherně co, škoda, že jsem zavřená ve 4+1, brala bych domeček s bazénem. :frowning2:
28. čer 2010 ve 14:26  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.